widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2018-01-08

Co Ci przyniesie styczeń - karty anielskie

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Co Ci przyniesie styczeń - karty anielskie"


Właśnie skończył się stary rok i rozpoczęliśmy cykl roczny od nowa. Pełni noworocznych postanowień i planów jesteśmy gotowi niemalże na wszystko. Rzucamy palenie, rozpoczynamy dietę i trening na siłowni. Pragniemy dobrych zmian, chcemy działać i mamy na wszystko energię. Nowy rok to dla nas nowy początek. Co jednak ma nam przynieść ten Nowy Rok? A dokładniej co nam przyniesie jego pierwszy miesiąc - styczeń?

Baran
W styczniu ważnym będzie nauczyć się odróżniać to, co jest istotne od tego, co nie ma większego znaczenia. Nie warto tracić czasu na to, na co nie mamy wpływu. Nie powinniśmy też przejmować się czymś, co tak naprawdę jest nam zbędne. Wydaje się to błahe, lecz tak naprawdę to zadanie nie należy do najprostszych. Zwłaszcza dla zodiakalnych Baranów, w kótrych naturze leży nie tylko impulsywność, ale pragnienie czerpania z życia pełnymi garściami. Czas przystanąć i zastanowić się nad tym, co ma dla nas największą wartość. Początek nowego roku powinien nieść ze sobą właśnie takie przemyślenia. Anielskim przewodnikiem Barana jest Marchidiel. To właśnie on pomoże Ci w poukładaniu życia.

W życiu miłosnym przyjdzie czas na test. Okaże się czy związek, w którym jesteś nie jest już aby przesiąknięty rutyną lub wzajemnym niezrozumieniem. Miłość i trwałość relacji zostanie wystawiona na próbę. Barany będą musiały się trochę postarać, aby przywrócić trochę ognia namiętności i wzajemnego zaufania. Osoby nie będące w związku postawią sobie pytanie czego tak naprawdę chcą od życia i związku. Być może właśnie teraz zauważysz, że przyjaciel, który zawsze był tak blisko jest kimś więcej niż tylko przyjacielem.

Życie zawodowe również postawi przed Baranami różne pytania. Czy to jest ten moment, żeby zmienić pracę? Czy właśnie tego chcę dla siebie? Jakie mam możliwości rozwoju i co mogę zrobić, aby wiodło się lepiej? Jest to czas na wymienienie zalet i wad swojej pracy i być może rozejrzenie się za czymś nowym. Ważne jest jednak, żeby nie robić niczego pochopnie. Barany są zdolne do podejmowania szybkich i radykalnych decyzji, lecz w kwestii finansów - powinny wszystko przemyśleć i omówić z bliskimi.

Byk
Masz w sobie duży zapas energii! I bardzo dobrze, ponieważ będzie się teraz wiele działo w Twoim życiu. Styczeń dla Byka jest miesiącem przełomowym. Będzie zachęcał do zmian wartości, innego spojrzenia na świat i odrzucenia tego, co zbędne. Niczym mały robaczek Byk czuł, że tkwił w kokonie, a właśnie teraz przyszedł czas na przemianę w pięknego motyla. Staniesz się świadomy swoich zalet, ale także poznasz swoje słabsze strony. Pomyślne będą także decyzje o zmianie wyglądu czy ubioru. W tym samo uświadamianiu Bykom pomagać będzie Anioł Asmodel. Teraz nadszedł czas na to, aby postawić na siebie.

W życiu miłosnym Byki będą miały dużo szczęścia. Związki będą rozkwitać, nie zabraknie namiętności, a partnerzy wzajemnie będą doceniać swoje starania. Single nie będą miały problemu z poznawaniem nowych osób. W nieudanych relacjach Byki przejrzą na oczy i dostrzegą kłamstwa czy trudności, które jedynie się piętrzą i psują nastrój. Związki bez przyszłości zakończą się, ale to nic złego! Musi być czegoś koniec, żeby coś innego mogło się zacząć. Czas poznać kogoś nowego i nie oczekiwać od niego zbyt wiele. Obserwuj, poznawaj, ale zachowaj ostrożność w uczuciach - prawdziwą relację buduje się pomału.

W życiu zawodowym warto skupić się na swoich słabych stronach. Robisz wszystko dobrze, ale pod wpływem stresu nagle coś psujesz? Naucz się uspokajać, bierz kilka głębokich wdechów i nie przejmuj się tyle wszystkim wokół. To tylko praca, którą musisz wykonać dobrze. Zacznij się wyróżniać - pokaż na co Cię stać i zachowaj uśmiech na twarzy. Zacznij promieniować pewnością siebie i dobrą energią, a ktoś w końcu dostrzeże Twój potencjał.

Bliźnięta
Dla Bliźniąt styczeń jest miesiącem rozwoju. Na nowo poczujesz głód świata. Poznawaj otoczenie i obserwuj ludzi wokół. Zrób coś nowego. Zacznij studiować, ucz się języków obcych, podróżuj. Nie ważne co zrobisz, to będzie dla Ciebie dobre. Musisz wyjść ze strefy swojego komfortu i otworzyć się przed światem, pokaż swoje talenty i podejmij wyzwanie. Twoje życie będzie ciekawsze, będziesz zarażać entuzjazmem. W rozwoju Bliźnięta wspierać będzie Ambriel.

Sfera miłosna Bliźniąt w dużej mierze będzie się łączyć z wcześniejszym rozwojem. Nuda i rutyna w związku nie jest straszna. Ważne jest co się z tym zrobi. Nie trzeba od razu wymieniać partnera! Niekiedy wystarczy znaleźć jakieś wspólne zainteresowanie, a szukanie właściwych rozwiązań warto rozpocząć od siebie samego. Znalezienie ciekawej pasji może Wam pomóc rozżażyć dawny ogień namiętności.

Kariera Bliźniąt rozwijać się będzie razem z samymi Bliźniętami. Kształć się, zdobywaj wiedzę, a pomoże Ci to w awansie. Dobrze jest się spotykać i nawiązywać kontakty z ludźmi z otoczenia. Unikaj plotek i obmowy za plecami. Zachowaj neutralność i uważnie dobieraj przyjaciół. Umocni to Twoją pozycję, a także w przyszłości pozwoli wykorzystać teraz nawiązane znajomości do ważniejszych celów.

Rak
Styczeń dla Raka powinien być miesiącem, w którym znów można uspokoić myśli. Pamiętaj, że nie zawsze wszystko można osiągnąć od razu. Musisz ciężko pracować, żeby coś mogło się udać. Niestety nie możesz od razu chcieć luksusowego życia. Zdobycie wszystkiego bez pracy może spowodować, że siebie samego zatracisz. Oddasz siebie za świecidełka. Zainwestuj w ludzi, to oni są tak naprawdę ważni. Pomocnikiem Raka będzie Murierl.

Inwestycja w siebie, ludzi i uczucia zaprocentuje, kiedy będziesz działać pomału. Nie jest Ci pisana samotność. Z łatwością będziesz poznawać nowe osoby i przyciągać innych niczym magnez. Będziesz zachwycać wyglądem, lecz uważnie dobieraj słowa w rozmowach - możesz kogoś przestraszyć swoją bezpośredniością. Stałe związki być może przejdą na kolejny etap znajomości i kto wie czy już niedługo nie będziesz planować sporej imprezy?

W pracy koniec z byciem szarą myszką. W styczniu, gdy inni będą się dopiero rozkręcać, Ty pokaż swój talent. Wyróżnij się i pokaż, że jesteś wart więcej niż milion dolarów! Niech to będzie Twój czas. Raki powinny być świadome i walczyć o swoje.

Lew
Styczeń dla Lwa powinien być czasem na wyrównanie sfery rodzinnej i zawodowej. Zwykle więcej czasu poświęcasz na pracę i karierę, czas wiec znaleźć balans i więcej czasu przeznaczyć dla rodziny. Równomiernie rozłóż siły tak, żeby kiedyś nie żałować, że czujesz niedostatek czegoś w życiu. Bliscy po stokroć oddadzą Ci dobrą energię, którą im podarujesz. W znalezieniu zdrowego balansu pomagać Ci będzie Werchiel.

Więcej czasu będziesz poświęcać swoim bliskim i dzięki temu życie rodzinne i miłosne będzie rozkwitać niczym wiosenny kwiat. Ile od siebie dajemy tyle możemy wziąć spowrotem. Czas ten nie będzie zmarnowany. Dzięki niemu nawiążesz mocne więzi z najbliższymi i dostrzeżesz z jakimi troskami czy problemami się borykają w dniu codziennym. Będzie to czas, który będziesz świetnie wspominać.

Czasu na karierę w styczniu będzie mniej, ale to nie znaczy, że w ogóle. Lwy powinny pamiętać o samokształceniu się. Nie osiadaj na laurach, bądź czujny i dokształcaj się. Staraj się połączyć życie rodzinne z zawodowym. Przyda Ci się znajomość języka obcego w pracy? Ucz się go z dzieckiem, oglądaj filmy po angielsku czy urządzaj zabawy w wybranym języku.

Panna
Dla Panny styczeń jest miesiącem rozważań i poznawania nowych ludzi. Zaczniesz patrzeć na świat przez pryzmat miłości i ciepła. Można powiedzieć, że w tym miesiącu założysz różowe okulary, dzięki którym dostrzeżesz dawno niewidziane piękno u innych ludzi. Kierować Tobą będzie intuicja, która pomoże Ci znaleźć sposób na zbliżenie się do innych ludzi. Będziesz rozwiązywać problemy, pomożesz innym. Za to Twoim osobistym pomocnikiem będzie Hamaliel.

Patrząc na świat z miłością i dobrym nastawieniem, dostrzeżesz szczere i nieszczere intencje osób, które Cie otaczają. Będąc z kimś w związku będziesz starać się znaleźć wspólne zainteresowania i pasje. Na nowo będziecie siebie odkrywać i poznawać. Chętnie zaplanujecie wyjazd na narty, saunę czy do domku z kominkiem. Powrócą dawne namiętności. Samotne Panny nie będą zbyt długo samotne - oczywiście pod warunkiem, że wyjdą z domu i zaczną brać udział w życiu towarzyskim. Miłość was znajdzie i pokaże swoje piękno.

Kariera Panny będzie się dobrze rozwijać. Szczególnie pierwsza połowa stycznia przyniesie dużo pozytywnej energii, którą warto wykorzystać. Odległe, duże cele stają się teraz bardziej realne. Warto zawalczyć o siebie, a także o awans, podwyżkę czy lepsze warunki pracy.

Waga
Waga musi odnaleźć w styczniu swoje proporcje. Na jednej szali będzie miłość, a na drugiej kariera. Ważne jest, żeby żadna szala nie była zbyt dużo wyżej lub niżej od tej drugiej. Ani w pracy, ani w życiu osobistym nie można także zapominać o sobie samym. Duchowym pomocnikiem Wagi jest Uriel.

Życie miłosne powoli zacznie rozkwitać. Pojawi się szansa poznania nowych osób, stworzenia nowych związków. W szczególności dobrym momentem będzie końcówka miesiąca. Nie siedź więc wtedy w domu tylko idź i korzystaj z dobrej energii. W styczniu wystrzegaj się kłótni, ponieważ kilka słów za dużo może sprawić ból drugiej osobie.

Życie zawodowe da Wagom wiele szans, ale także przyniesie ze sobą wiele nowych wyzwań. Ważne jest to jak sobie z tym wszystkim poradzisz. Musisz nauczyć się odróżniać dobre opinie od tych złych. Konstruktywna krytyka będzie dla Ciebie bardziej cenna niż nieszczere pochwały. Niekiedy ktoś coś powie tylko po to, żeby Cię zablokować. Bądź pewna siebie i swoich decyzji. To Twoje życie, Ty musisz się nim cieszyć i być z niego zadowolona.

Skorpion
Skorpion jest nadal na fali. Styczeń jest kolejnym dobrym miesiącem dla tego znaku zodiaku. Pamiętaj, żeby popracować trochę nad swoim poczuciem bezpieczeństwa, a także bądź pewnym siebie i swoich możliwości. Nie unikaj walki o siebie, miej ambicje i dąż do wyznaczonych celów. Opiekunek Skorpiona w pierwszym miesiącu roku będzie Bardiel.

Będziesz nawiązywać nowe kontakty, podróżować, poznawać nowych ludzi. To wszystko będzie sprzyjało szukaniu miłości. Zakochane Skorpiony powinny dalej dbać o związek, rozwijać go i powoli przenosić na kolejne jego etapy. Nie zwlekaj, gdyż szkoda czasu nato, aby tracić czas.

Podróże i kontakty przydadzą się także w Twojej pracy. Będziesz pewniejszy siebie i zapragniesz rozwijać swoje umiejętności. Nie zbaraknie Ci nowych pomysłów. Dzięki temu staniesz się także kreatywna i dostrzeżesz nowe możliwości w swoim życiu. Szukaj swojej drogi, patrz na innych i rób to, co sama chcesz.

Strzelec
Dla Strzelca styczeń będzie miesiącem spokojnym. Wszystko będzie się układać dobrze i pomyślnie. Będzie to czas dla Ciebie! Możesz w spokoju przemyśleć swoje życie, docenić to co masz i wyznaczyć sobie nowe cele. Duchowym opiekunem Strzelca będzie Adnachiel. Będzie on także dodawać inspiracji i zmotywuje Cię do kreatywnego myślenia.

Życie rodzinne układać się będzie również spokojnie. Panować będzie dobra atmosfera i wsparcie. Nie jest to czas nagłych zmian i wyborów. Dobra energia będzie do Ciebie wracać, więc pamiętaj, żeby się nią dzielić. Ciesz się obecnością bliskich i zrelaksuj się. Dla Singli nie jest to niestety odpowiedni miesiąc na związanie się z kimś nowym.

W pracy mogą pojawić się różne oferty, ważne jest jednak, aby nie działać pod wpływem impulsu. Ugruntuj swoją pozycję, zastanów się nad wyborami. Spójrz z dystansu na życie i postaraj się wybrać coś, co w dłuższym czasie przyniesie większe zyski. Nie patrz tylko na to co tu i teraz, ale myśl o przyszłości.

Koziorożec
Styczeń Koziorożca będzie bardzo kreatywny. Poczujesz przypływ energii, dzięki czemu będziesz mieć więcej chęci na tworzenie czegoś nowego. To czas na tworzenie i poszerzanie swojej wiedzy. Dla wszystkich Twoich decyzji pokazuje się zielone światło. Marzysz o podróży, nowej pracy lub miłości? Jest to Twój czas więc wykorzystaj go dobrze i mądrze. Opiekunem Koziorożca będzie Haniel.

W życiu miłosnym nie skupiaj się na szukaniu drugiej osoby lub na usilnym naprawianiu związku. Spójrz na siebie, może to trochę egoistyczne, ale w tej chwili potrzebne. Zmień coś w sobie. Może nowa fryzura? Nowe kolory w szafie? Poszerzaj wiedzę, ucz się i rozwijaj talenty. Koziorożec powinien mieć partnera, który będzie go wspierał. Miłość Cię sama odnajdzie.

Zawodowo rób dalej swoje. Pamiętaj, że dążysz do swojego celu, a ktoś to też zauważy. Pozwoli Ci rozwijać się i pokazać swoje możliwości. Wykorzystaj je tak, jak będziesz mogła. Pamiętaj, to od Ciebie wszystko zależy.

Wodnik
Może jeszcze wiosna nie przyszła, ale dla Wodnika styczeń to czas na porządki. Nie rób nic pochopnie, spójrz na swoje życie z dystansem, zastanów się do czego to wszystko zmierza. Dopiero jak będziesz pewna czego chcesz i jak to wszystko ma wyglądać to będzie czas na ostateczne cięcie. Pomocnikiem duchowym w wypadku Wodnika jest Gabriel.

Miłość jest dla Wodnika bardzo ważna. Warto więc przyjrzeć się w jakim etapie związku jesteś. Czy tego chcesz? Jeżeli tkwisz w źle dobranym związku, to niestety jego czas jest policzony. Ale to nie jest nic złego. Dzięki temu będziesz mogła rozpocząć nowy etap w życiu. Dobrze dobrane związki nie mają się czego bać, ponieważ dla nich to czas poznawania się i rozwijania znajomości.

W pracy spójrz z dystansem na wszystko. Co uważasz, że się zdarzy? Co możesz zrobić, żeby poszło po Twojej myśli? Ułóż plan i racjonalnie go wykonuj, nie możesz robić wszystko na już i na teraz bo może Ci braknąć sił, by wszystko ukończyć.

Ryby
Dla Ryb styczeń będzie miesiącem porządkowania życia. Ale nie bój się! To nic strasznego. Tylko zakończenie czegoś może dać Ci nowy początek. Popatrz na to pozytywnie, nie bądź przerażona. Ważne jest zakończyć coś, co nie ma przyszłości. Duchowym opiekunem Ryb będzie Zadkiel.

Styczeń sprzyja podejmowaniu decyzji i zakończeniu czegoś, co nie ma przyszłości. Porządki możesz rozpocząć od strefy uczuciowej. Jeżeli wiesz, że z tego związku nic nie będzie, źle się w nim czujesz albo wiesz, że jest toksyczny - to najlepszy moment, żeby coś zmienić. Właśnie teraz Ryby będą mieć najwięcej sił, żeby zawalczyć o swoje. Zastanów się czego tak naprawdę chcesz od życia i o jakiej miłości śnisz.

Życie zawodowe również będzie musiało zostać uporządkowane. Zobacz co osiągnęłaś, czy to jest to czego chcesz? Może jednak czas na jakąś podwyżkę lub awans? Zawalcz o siebie i swoje marzenia. To Twoje życie, Twoja kariera. U wielu Ryb pojawi się pragnienie zmiany pracy i nie powinny zwlekać ze zrealizowaniem tej myśli. Kiedy wiesz, że Twoje wysiłki idą na marne - znajdź firmę, która je doceni.

Styczeń to nowy początek. Pamiętaj jednak, żeby nie robić niczego na siłę. Mierz swoje plany realnie, nie wymagaj czegoś, co jest niemożliwe. Myśl pozytywnie i kochaj siebie. Z negatywnym nastawieniem zdziałasz o wiele mniej lub kompletnie nic. Możesz wszystko, ale na niektóre rzeczy potrzebujesz więcej czasu. Nie zniechęcaj się tylko działaj.


Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się