widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-05-10

Czary Szczęścia - Katalog czarów szczęścia cz.1

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Czary Szczęścia - Katalog czarów szczęścia cz.1" przygotowanym przez naszego eksperta Laura Estera.Rolę czaru szczęścia może pełnić wszystko, co tylko można sobie wyobrazić. Za chwilę przeczytacie o tych najbardziej znanych. Wiele z nich służyło także w rozmaitych okresach historycznych za amulety i talizmany.
WACHLARZ
Czar w kształcie wachlarza zapewni właścicielowi pewność siebie i autorytet. Dostarcza też ochrony. Historia wachlarza ukazuje, jak doszło do tego, że stał się on symbolem autorytetu. W starożytnym Egipcie za ważnym gościem stał zawsze służący i wachlował go wielkim liściem papirusu. A ponieważ tylko bogaci i ważni ludzie mogli sobie pozwolić na służących z wachlarzami, ten ostatni zaczął się łączyć z prestiżem i majątkiem, które z kolei dają pewność siebie i autorytet.

RYBA
Ryba jest symbolem kościoła chrześcijańskiego, ale nie jedynie. Być może związek z kościołem wywiódł się z tego, że greckie słowo "ikhtus" tworzy akronim od początkowych liter greckiego "Jezus Chrystus, Syn Boga, Wybawiciel". Może także związek ten wywodzi się od biblijnego nakarmienia pięciu tysięcy ludzi (Ewangelia św. Jana 6:9) a może po prostu z faktu, że wielu uczniów Jezusa było rybakami.

Czar w kształcie ryby przynosi dobrobyt, obfitość i pomnażanie.

GOŁĄB
Gołąb zawsze był symbolem czystości i noszenie czaru z gołębiem oznacza, że otaczać cię będzie aura czystości, którą inni będą wyczuwać i respektować.

UCHO
Czar szczęścia w formie ucha jest uważany za jeden z najsilniejszych. Inni będą chcieli cię słuchać a ty będziesz umiał słuchać uważniej niż kiedykolwiek przedtem. Jednak upewnij się, że czar przedstawia prawe ucho, ponieważ to oznacza, że będzie się słyszało i mówiło o tobie tylko same dobre rzeczy.

CORNU COPIAE
Cornu copiae czyli Róg Obfitości jest starożytnym czarem, który przynosi szczęście i obfitość każdemu, kto go nosi przy sobie. Powszechnie wierzy się, że właściciel będzie miał pod dostatkiem wszystkiego. Czegokolwiek będzie potrzebował, zawsze to dostanie.

Rogi Obfitości wykonywane są zazwyczaj ze srebra lub złota i noszone na łańcuszku na szyi. Czasem w tej roli występują muszle w kształcie rogu. Na wschodzie często wykonywano je z różnorodnych kamieni szlachetnych oraz kości bawolej, słoniowej czy innej oraz masy plastycznej imitującej kość.

PIES
Psy uważane są za najlepszego przyjaciela człowieka od jakichś dwudziestu tysięcy lat. Ich przyjacielska, kochająca i wybaczająca natura sprawia, że właśnie pies wybierany jest na domowego ulubieńca. Te same jego właściwości przenoszą się na wisiorek w kształcie lub z wizerunkiem psa. Nosząc wisiorek czy maskotkę - psa będziesz czuł się zawsze bezpiecznie.

ZĄB BORSUKA
Kiedyś hazardziści zaszywali ząb borsuka w prawej kieszeni swojej kamizelki, ponieważ wierzyli, że przyniesie im on szczęście w kartach.

PSZCZOŁA
Uważa się, że pszczoła przynosi szczęście. Jeśli do pokoju przypadkiem wpadnie pszczoła i nie chce wylecieć z powrotem na dwór, to jest to zapowiedż, że goście są w drodze. Jeśli pszczoła wpadnie do domu, a potem wyleci na dwór, to jest to także uważane za dobry znak. Zapowiedzią nieszczęścia jest jednak śmierć pszczoły w domu.

Kiedyś wierzono, że pszczoła jest posłańcem bogów. Tak zwana "mądrość pszczół" prawdopodobnie się z tym wiąże.

PTAK
Noszenie czaru z podobizną ptaka ma napełnić jego właściciela radością życia i energią. Osoba ta będzie czerpać szczęście z każdej chwili dnia.

W przeszłości uważano, że ptaki mogą rozmawiać z ludźmi. W Biblii czytamy: " w myślach nawet swoich nie złorzecz królowi ani w sypialni swojej nie przeklinaj możnego, bo ptactwo powietrzne zaniesie głos, a to, co skrzydlate, doniesie słowa ". (Księga Koheleta 10:20). Prawdopodobnie stąd pochodzi znane powiedzenie: "ptaszyna powiedziała".


Wróżbitka Laura Estera Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
WITAM PAŃSTWA SERDECZNIE I ZAPRASZAM NA PROGNOZOWANIE PRZYSZŁOŚCI KARTAMI TAROT, ANIELSKA KABAŁA, RUNY, KARTY ANIELSKIE !!!... TERAZ JESTEM DOSTĘPNA !!!...
Zadzwoń na
708 788 228708 788 228 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7980048 224 179 798 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji