MOKOSZA

Strzelec

Drodzy,

Mam na imię Małgosia i jestem tu dla Ciebie by pomagać i wspierać w rozwoju osobistym, gdyż głęboko wierzę, że każdą, ale absolutnie każdą trudną historię możemy rozwiązać idąc drogą ku poznaniu siebie, swoich talentów, potencjałów ale również deficytów, nad którymi warto pracować.

W mojej wieloletniej praktyce łączę:

tarota, coaching, numerologię, astrologię ale również wiedzę z zakresu filozofii Berta Hellingera, Feng Shui, totalnej biologii oraz jogi wg. B.K.S Iyengara.

Zaglądam w przeszłość i historie rodowe, gdyż czasem bez zrozumienia przeszłości nie da się kroczyć w przyszłość. Rozumiem i wierzę w karmę - i zawsze staram się pokazać, co karmicznego mamy (do przerobienia) w tym życiu.

Specjalizuję się w głębokich sesjach, gdzie oprócz problemu i wskazania co dalej, staram się dać wskazówki, jak postępować, jaką przyjąć postawę, jak pracować z sobą.

Tarot odpowiada na każde pytanie, natomiast ja chętnie Tobie pomogę znaleźć drogę do samego SIEBIE.
----------------------------------------------------------

Usługi dodatkowe:

Motanki

Pracuję z intencją i tworzę zadanice - motanki, które rozwiązują problemy i oczyszczają z uciążliwych kłopotów. Zadanice, motanki, lalki mocy - wspierające nas na wybranej drodze i rozwiązujące problemy oraz uwalniające od ciężkich sytuacji.
Motanki można zamawiać przez usługę wróżba e-mail. Lalka robiona jest przeze mnie indywidualnie dla każdej osoby. Jest tworzona z intencją, w głębokiej medytac [...]

więcej…

Grafik

  • Poniedziałek9:00-12:00
  • Wtorek18:00-21:00
  • Środajeśli jestem zalogowana, to jestem dostępna
  • Czwartekjeśli jestem zalogowana, to jestem dostępna
  • Piątekjeśli jestem zalogowana, to jestem dostępna
  • Sobotaproszę o zamówienie rozmowy przez callback lub wiadomość
  • Niedzielaniedostępna

Telefon

Zadzwoń na 708 888 932 7.69 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 222 703 632 6.49 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Więcej informacji

[...] i. Z doświadczeń własnych i klientów, którzy już takie lalki zamawiali, wiem, że działają :)
Polecam!!

Koszt usługi to 300 zł - proszę zamawiać poprzez usługę e-mail---------------------------------------------------------------

Uwagi:

Nie odpowiadam smsami na złożone pytania ogólne.

Najpierw trzeba poznać problem i dopiero po analizie można udzielić rady, więc proszę o telefon/czat, albo jeśli Państwo wolą, opisać problem we wiadomości e-mail.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dostępność:

Drodzy klienci i klientki,
Wprowadziłam zmiany w grafiku i zapraszam na sesje Life& Tarot we wtorki oraz środy (18:00-21:00). W pozostałe dni proszę o zamówienie rozmowy - postaram się znaleźć termin.

Pamiętajcie Państwo proszę, że jesli nie możecie się dodzwonić (bo być może prowadzę rozmowę czy też mam prywatną sesję), napiszcie do mnie, zamówcie rozmowę a ja oddzwonię :)

Zapraszam do kontaktu :)

MOKOSZA
L I F E & T A R O T