widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 888 932708 888 932 7.69 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 222 703 6320048 222 703 632 6.49 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 222 703 632 lub 0048 222 703 632

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 4.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Uwaga: Korzystanie z usługi VIDEO CHAT możliwe jest tylko poprzez aplikację mobilną, którą możemy pobrać tutaj.

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
proszę o zamówienie rozmowy

Informacje

O sobie ciężko jest pisać obiektywnie i chyba powinnam poprosić przyjaciół, by zrobili to za mnie;)

Odkąd zaczęłam posługiwać się kartami tarota bardzo zmieniłam swoje podejście do kart. Tarot nauczył mnie, że nie jest wyrocznią, że człowiek sam musi podejmować decyzje. Jest natomiast tarot wspaniałym narzędziem zrozumienia sensu wydarzeń, trzeźwego spojrzenia na sytuacje i na tej podstawie można udzielać rad.
Jednak to, kiedy zrozumiemy i pokochamy siebie, będziemy o siebie dbać, szanować siebie, swoją duszę i ciało to wtedy rozwiązania ukażą się jasne i klarowne.

Dbam o spójność i równowagę. Nie potępiam i nie oceniam choć mam twarde zasady nie krzywdzenia drugiej żywej istoty.

Jestem joginem, numerologiem, coachem. Do pracy z kartami wykorzystuję wiedzę z zakresu Nowej Medycyny Germańskiej - Biologiki, rozumianej przez dzisiejszą medycynę współczesną jako psychobiologię. Kieruję się też wiedzą z licznych prac Berta Hellingera - rodzinnych ustawień systemowych. Pracuję z intencją i tworzę zadanice - motanki, które rozwiązują problemy i oczyszczają z uciążliwych kłopotów.

Zadanice, motanki, lalki mocy - wspierające nas na wybranej drodze i rozwiązujące problemy oraz uwalniające od ciężkich sytuacji można zamawiać przez usługę wrózba e-mail.
Lalka robiona jest przeze mnie indywidualnie dla kazdej osoby. Jest tworzona z intencją, w głębokiej medytacji. Z doświadczeń własnych i klientów, którzy już takie lalki zamawiali, wiem, że działają :) Polecam!!


Koszt usługi to 200 zł - proszę zamawiać poprzez usługę e-mail

Nie odpowiadam smsami na złożone pytania ogólne - to nie ma sensu. Najpierw trzeba poznać problem i dopiero po analizie można udzielić rady, więc proszę o telefon/czat, albo jeśli Państwo wolą, opisać problem we wiadomości e-mail.Zapraszam do kontaktu :)

MOKOSZAArtykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji