widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

Nowe zasady połączeń na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 708 719708 708 719 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 227 184 0690048 227 184 069 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 069 lub 0048 227 184 069

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 4.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Grafik

Poniedziałek
do 22
Wtorek
do 22
Środa
do 22
Czwartek
do 22
Piątek
do 22
Sobota
do 22
Niedziela
do 22

Informacje

O sobie ciężko jest pisać obiektywnie i chyba powinnam poprosić przyjaciół, by zrobili to za mnie;) Albo moje drogie, fantastyczne klientki, które przychodzą do mnie na karty.

Odkąd zaczęłam posługiwać się kartami tarota bardzo zmieniłam swoje podejście do kart. Tarot nauczył mnie, że nie jest wyrocznią, że człowiek sam musi podejmować decyzje. Jest natomiast tarot wspaniałym narzędziem zrozumienia sensu wydarzeń, trzeźwego spojrzenia na sytuacje i na tej podstawie można udzielać rad.
Jednak to, kiedy zrozumiemy i pokochamy siebie, będziemy o siebie dbać, szanować siebie, swoją duszę i ciało to wtedy rozwiązania ukażą się jasne i klarowne.

Dbam o spójność i równowagę. Nie potępiam i nie oceniam choć mam twarde zasady nie krzywdzenia drugiej żywej istoty.

Jestem joginem, numerologiem, coachem. Jestem też projektantem i pracuję w międzynarodowym biznesie. Jestem różnorodna. Sama długo szukałam równowagi w swoim życiu i Tobie też postaram się pomóc ją odnaleźć.

Zapraszam do kontaktu :)

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji