MOKOSZA

Strzelec

Mam na imię Małgosia, a Mokosza to pseudonim, który przybrałam, a który w pewnym sensie prowadzi mnie drogą spójną z moją duszą. Początkowo wiedziałam niewiele, kim jest Mokosza. Kojarzyłam, że jest słowiańską boginią, matką urodzaju i płodności, a że sama zostałam matką, dojrzewałam jako kobieta, jakoś tak zaczęłam się z tym imieniem utożsamiać. Dopiero dalej, stając się bardziej świadoma, wolna i szczęśliwa, zaczęłam rozumieć, dlaczego ten pseudonim przybrałam. I tak o to stałam się Mokoszą (Boginią ;)), która pomaga przede wszystkim kobietom odnaleźć swoją wewnętrzną czułą przewodniczkę ? ich własną boginię.

Kim jest Mokosza?

Mokosza a właściwie Mokosz, to imię słowiańskiej bogini płodności i urodzaju oraz opiekunki kobiet i dzieci. Słowiańska Matka Ziemia. Kojarzona również z przędzeniem, tkactwem oraz hodowlą owiec. [?] Najpowszechniej zwykło się dziś Mokosz łączyć z kultem ?matki ziemi wilgotnej? (mat? syraja zemlja), który dobrze zachował się w kulturze ludowej, zwłaszcza rosyjskiej. Na wschodnich ziemiach istniał niegdyś wśród chłopów zwyczaj wyznawania grzechów prosto do ziemi bądź też zakaz ?ranienia? jej w pewnych porach. Ziemia wczesną wiosną bywała traktowana jak kobieta brzemienna, przygotowująca się do wypuszczenia plonów. Z tego powodu nie należało jej orać ani uderzać, nie rwano też z niej trawy.[?] [?]Każdy haniebny czyn wobec niej wymagał przeproszenia, gdyż tak wielki wobec niej żywiono niegdyś szacunek. Na ziemię przeklinano i przysięgano, całowano [...]

więcej…

Grafik

  • Poniedziałek11:30 - 15:00 i 18:00 -21.00
  • Wtorek11:00 - 15:00 i 18:00 -21.00
  • Środa11:00 - 15:00 i 18:00 -21.00
  • Czwartek11:00 - 15:00 i 18:00 -21.00
  • Piątek11:30 - 15:00 i 18:00 -21.00
  • Sobotaproszę o zamówienie rozmowy
  • Niedzielaproszę o zamówienie rozmowy

Telefon

Zadzwoń na 708 888 932 7.69 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 222 703 632 6.49 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Więcej informacji

[...] ą i tytułowano świętą[?]. [?]Ziemia bierze bierny udział w rodzeniu świata w znanej nam postaci, przez co nie może dziwić skojarzenie niej z kobietą w ciąży. Mokoszę kojarzy się też z wełną, co sprawia, że niektórzy badacze zaczęli łączyć ją z odpowiedzialnością za ludzki los. W mitach indoeuropejskich dobrze zachowała się wszakże metafora ludzkiego żywota jako nici.

Źródła:
A. Szyjewski, Religia Słowian.
K. Moszyński, Kultura Ludowa Słowian.
A. Gieysztor, Mitologia Słowian.


Mokosza ? Ja tarocistka i life coach

Jestem tarocistką z wieloletnim doświadczeniem. Początkowo chciałam poznać karty tarota, bo byłam ciekawa jaką przyszłość mi pokażą. Chyba każdy z nas chciałby wiedzieć ?co będzie?, zobaczyć w kartach idealnego partnera na życie, bogactwo i szczęście, czyż nie?

No i tak o to zaczęłam się tych kart uczyć, stawiać, aż zrozumiałam, że to narzędzie daje dużo więcej wglądu w nas, niż prekognicja, bowiem pomaga zobaczyć problem, wejrzeć w człowieka i go zrozumieć. Im bardziej zgłębiałam swoją wiedzę z zakresu psychologii, filozofii Berta Hellingera, teorii Łazariewa z ?Diagnostyki karmy?, bilogiki ? Nowej Medycyny Germańskiej, tym więcej tarot mi ?mówił? i na coraz to głębszych poziomach. Niesamowitym dla mnie były informacje od klientek, które biorąc udział w sesjach ustawień systemowych potwierdzały, że to co ukazały ustawienia pokrywała się z wiedzą z moich sesji tarotowych ( a propos : są już innymi kobietami, świadomymi, wolnymi, co tak bardzo mnie cieszy).

\\\\\\\\\\\\\\\"Jeśli dana osoba zatrzymała się na ścieżce i nie chce iść dalej, nie jest to kwestia wiedzy. Po prostu szuka pewności tam, gdzie potrzebna jest odwaga, i wolności tam, gdzie właściwy nie pozostawia mu wyboru.\\\\\\\\\\\\\\\"(Bert Hellinger)

Zatem zawsze używając kart jestem ostrożna ? w wyrokach?, bo mimo, że są pewne sprawy nam pisane i z całą pewnością się wydarzą, to są sprawy, na które mamy wpływ, gdyż w życiu nasza dusza ma się przede wszystkim rozwijać. A poprzez rozwój znaleźć swoją własną drogę ? tę dla nas najlepszą.

Jest wiele dróg do zrozumienia siebie i dotarcia do swojej czułej ?przewodniczki?. W moim przypadku najcenniejszą praktyką uważności jest joga wg. metody B.K.S. Iyengara. Praktykuję już wiele lat i zrozumiałam, że:

?Najdłuższą podróżą każdego człowieka jest podróż do wewnątrz? (B.K.S. Iyengar)

Prowadzę sesje ?lżejsze? i te ?bardziej? terapeutyczne. Zawsze wspieram swoją wiedzą, gdyż wierzę, że każdy człowiek w gruncie rzeczy najbardziej pragnie miłości.

\\\\\\\\\\\\\\\"Póki dążymy do miłości i zwiększamy to uczucie w swojej duszy, zawsze będziemy szczęśliwi. Jest to takie szczęście, którego nikt nam nie odbierze i tylko my sami możemy z niego zrezygnować\\\\\\\\\\\\\\\". (Sjergiej Łazariew).

A z wykształcenia jestem projektantem, ?dizajnerem?, technologiem tkaniny i specjalizuję się w projektowaniu wnętrz motoryzacyjnych, mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Zawód ten codziennie wykonuję, gdyż jest on moją pasją. Znajomi żartują, że w sumie to zajmuję się wnętrzem i zewnętrzem.

I coś w tym chyba jest ????----------------------------------------------------------

Usługi dodatkowe:

Motanki - Pracuję z intencją i tworzę zadanice - motanki, które rozwiązują problemy i oczyszczają z uciążliwych kłopotów. Zadanice, motanki, lalki mocy - wspierające nas na wybranej drodze i rozwiązujące problemy oraz uwalniające od ciężkich sytuacji można zamawiać przez usługę wróżba e-mail. Lalka robiona jest przeze mnie indywidualnie dla każdej osoby. Jest tworzona z intencją, w głębokiej medytacji. Z doświadczeń własnych i klientów, którzy już takie lalki zamawiali, wiem, że działają :) Polecam!! Koszt usługi to 260 zł - proszę zamawiać poprzez usługę e-mail
---------------------------------------------------------------

Uwagi:

Nie odpowiadam smsami na złożone pytania ogólne.

Najpierw trzeba poznać problem i dopiero po analizie można udzielić rady, więc proszę o telefon/czat, albo jeśli Państwo wolą, opisać problem we wiadomości e-mail.

Dostępność:

Drodzy klienci i klientki, staram się być dla Państwa dostępna tak często, jak to możliwe. Nie pracuję jednak późnym wieczorem a tym bardziej w nocy, więc jeśli zadrży mi się zapomnieć wyłączyć guzik dostępności i będzie widać, że jestem dostępna, to z pewnością śpię ;) Zazwyczaj jestem od około 9:00 rano i najpóźniej do 21.30. Bywa, że mam chwilę czasu w weekend, ale oddzwaniam tylko na zamówione rozmowy.

Zapraszam do kontaktu :)

MOKOSZA
L I F E & T A R O T