MOKOSZA

Strzelec

Mam na imię Małgosia, a Mokosza to pseudonim, który przybrałam, a który w pewnym sensie prowadzi mnie drogą spójną z moją duszą. Początkowo wiedziałam niewiele, kim jest Mokosza. Kojarzyłam, że jest słowiańską boginią, matką urodzaju i płodności, a że sama zostałam matką, dojrzewałam jako kobieta, jakoś tak zaczęłam się z tym imieniem utożsamiać. Dopiero dalej, stając się bardziej świadoma, wolna i szczęśliwa, zaczęłam rozumieć, dlaczego ten pseudonim przybrałam. I tak o to stałam się Mokoszą (Boginią ;)), która pomaga przede wszystkim kobietom odnaleźć swoją wewnętrzną czułą przewodniczkę - ich własną boginię.

Kim jest Mokosza?

Mokosza a właściwie Mokosz, to imię słowiańskiej bogini płodności i urodzaju oraz opiekunki kobiet i dzieci. Słowiańska Matka Ziemia. Kojarzona również z przędzeniem, tkactwem oraz hodowlą owiec. Najpowszechniej zwykło się dziś Mokosz łączyć z kultem matki ziemi wilgotnej, który dobrze zachował się w kulturze ludowej, zwłaszcza rosyjskiej. Na wschodnich ziemiach istniał niegdyś wśród chłopów zwyczaj wyznawania grzechów prosto do ziemi bądź też zakaz ranienia jej w pewnych porach. Ziemia wczesną wiosną bywała traktowana jak kobieta brzemienna, przygotowująca się do wypuszczenia plonów. Z tego powodu nie należało jej orać ani uderzać, nie rwano też z niej trawy. Każdy haniebny czyn wobec niej wymagał przeproszenia, gdyż tak wielki wobec niej żywiono niegdyś szacunek. Na ziemię przeklinano i przysięgano, całowano ją i tytułowano świętą. Ziemia bier [...]

więcej…

Grafik

  • Poniedziałek16:00-21:00
  • Wtorek9:00-13.00 oraz 17:00-21.00
  • Środa9:00-13.00 oraz 17:00-21.00
  • Czwartekzazwyczaj 16:00-21:00
  • Piątekzazwyczaj 16:00-21:00
  • Sobotaproszę o zamówienie rozmowy
  • Niedzielaproszę o zamówienie rozmowy

Telefon

Zadzwoń na 708 888 932 7.69 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 222 703 632 6.49 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

SMS

SMS o treści początkowej int.277 na numer 7555 Koszt to 6.15 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 6.15 zł brutto zostanie doliczona przez Twojego operatora do comiesięcznego rachunku. W zależności od ustawień Twojego telefonu, używanie polskich znaków diakrytycznych w wiadomości, może skrócic domyślną długość wiadomości z 160 znaków do 70.
SMS o treści początkowej int.277 na numer 799 599 539 Koszt to 4.99 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 4.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Więcej informacji

[...] e bierny udział w rodzeniu świata w znanej nam postaci, przez co nie może dziwić skojarzenie niej z kobietą w ciąży. Mokoszę kojarzy się też z wełną, co sprawia, że niektórzy badacze zaczęli łączyć ją z odpowiedzialnością za ludzki los. W mitach indoeuropejskich dobrze zachowała się wszakże metafora ludzkiego żywota jako nici.

Źródła:
A. Szyjewski, Religia Słowian.
K. Moszyński, Kultura Ludowa Słowian.
A. Gieysztor, Mitologia Słowian.


Mokosza - tarocistka i life coach

Jestem tarocistką z wieloletnim doświadczeniem. Początkowo chciałam poznać karty tarota, bo byłam ciekawa jaką przyszłość mi pokażą. Chyba każdy z nas chciałby wiedzieć \\\"co będzie\\\", zobaczyć w kartach idealnego partnera na życie, bogactwo i szczęście, czyż nie?

No i tak o to zaczęłam się tych kart uczyć, stawiać, aż zrozumiałam, że to narzędzie daje dużo więcej wglądu w nas, niż prekognicja, bowiem pomaga zobaczyć problem, wejrzeć w człowieka i go zrozumieć. Im bardziej zgłębiałam swoją wiedzę z zakresu psychologii, filozofii Berta Hellingera, teorii Łazariewa z \\\"Diagnostyki karmy\\\", bilogiki - Nowej Medycyny Germańskiej, tym więcej tarot mi \\\"mówił\\\" i na coraz to głębszych poziomach. Niesamowitym dla mnie były informacje od klientek, które biorąc udział w sesjach ustawień systemowych potwierdzały, że to co ukazały ustawienia pokrywała się z wiedzą z moich sesji tarotowych ( a propos : są już innymi kobietami, świadomymi, wolnymi, co tak bardzo mnie cieszy).

\\\"Jeśli dana osoba zatrzymała się na ścieżce i nie chce iść dalej, nie jest to kwestia wiedzy. Po prostu szuka pewności tam, gdzie potrzebna jest odwaga, i wolności tam, gdzie właściwy nie pozostawia mu wyboru.\\\"(Bert Hellinger)

Zatem zawsze używając kart jestem ostrożna ? w wyrokach?, bo mimo, że są pewne sprawy nam pisane i z całą pewnością się wydarzą, to są sprawy, na które mamy wpływ, gdyż w życiu nasza dusza ma się przede wszystkim rozwijać. A poprzez rozwój znaleźć swoją własną drogę ? tę dla nas najlepszą.

Jest wiele dróg do zrozumienia siebie i dotarcia do swojej \\\"czułej przewodniczki\\\". W moim przypadku najcenniejszą praktyką uważności jest joga wg. metody B.K.S. Iyengara. Praktykuję już wiele lat i zrozumiałam, że:

\\\"Najdłuższą podróżą każdego człowieka jest podróż do wewnątrz\\\" (B.K.S. Iyengar)

Prowadzę sesje \\\"lżejsze\\\" i te \\\"cięższe\\\"- terapeutyczne. Zawsze wspieram swoją wiedzą, gdyż wierzę, że każdy człowiek w gruncie rzeczy najbardziej pragnie miłości.

\\\"Póki dążymy do miłości i zwiększamy to uczucie w swojej duszy, zawsze będziemy szczęśliwi. Jest to takie szczęście, którego nikt nam nie odbierze i tylko my sami możemy z niego zrezygnować\\\". (Sjergiej Łazariew).

A z wykształcenia jestem projektantem, \\\"dizajnerem\\\", technologiem tkaniny i specjalizuję się w projektowaniu wnętrz motoryzacyjnych, mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Zawód ten codziennie wykonuję, gdyż jest on moją pasją. Znajomi żartują, że w sumie to zajmuję się wnętrzem i zewnętrzem.

I coś w tym chyba jest----------------------------------------------------------

Usługi dodatkowe:

Motanki - Pracuję z intencją i tworzę zadanice - motanki, które rozwiązują problemy i oczyszczają z uciążliwych kłopotów. Zadanice, motanki, lalki mocy - wspierające nas na wybranej drodze i rozwiązujące problemy oraz uwalniające od ciężkich sytuacji można zamawiać przez usługę wróżba e-mail. Lalka robiona jest przeze mnie indywidualnie dla każdej osoby. Jest tworzona z intencją, w głębokiej medytacji. Z doświadczeń własnych i klientów, którzy już takie lalki zamawiali, wiem, że działają :) Polecam!! Koszt usługi to 260 zł - proszę zamawiać poprzez usługę e-mail
---------------------------------------------------------------

Uwagi:

Nie odpowiadam smsami na złożone pytania ogólne.

Najpierw trzeba poznać problem i dopiero po analizie można udzielić rady, więc proszę o telefon/czat, albo jeśli Państwo wolą, opisać problem we wiadomości e-mail.

Dostępność:

Drodzy klienci i klientki, staram się być dla Państwa dostępna tak często, jak to możliwe. W grafiku dostępności podałam godziny, w których będę starała się zawsze dla Was być dostepna, ale jeśli będę miała chwilę, to pojawię się również poza ustalonymi godzinami.
Pamiętajcie Państwo proszę, że jesli nie możecie się dodzwonić (bo być może prowadzę rozmowę czy też mam prywatną sesję), napiszcie do mnie, zamówcie rozmowę a ja oddzwonię :)

Zapraszam do kontaktu :)

MOKOSZA
L I F E & T A R O T