widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-05-24

Czaroit - czarujący i wciąż tajemniczy

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Czaroit - czarujący i wciąż tajemniczy" .


W Rosji, a dokładniej na odległej Syberii znajduje się rzeka Czara. To właśnie tam występuje, a jak donoszą niedawne pogłoski, występował nietuzinkowy i tajemniczy minerał - czaroit. Odnaleziony przez jednego geologa i opisany jako coś nie do końca określonego. Znaleziony powtórnie przez innego geologa i nadal niewyjaśniony, ale mężczyzna ten nie mógł przejść obojętnie koło tak ciekawego zjawiska. Wziął więc kawałek kamienia, aby podarować go swojej żonie. Kobiecie tak bardzo spodobał się prezent, że postanowiła zbadać czym tak naprawdę jest to znalezisko. Jednak tajemnica nie została złamana. Co prawda można określić kilka jego części składowych jednak nadal nie jesteśmy w stanie całkowicie go opisać. Pozostaje więc piękna i mroczna tajemnica.

Czaroit najczęściej występuje w barwie fioletowej, w różnych jej odcieniach. Jednak nie można się tym całkowicie sugerować, ponieważ występują także czaroity w kolorze białym, szarym czy nawet czarnym. Co ciekawe nie jesteśmy nadal w stanie wyjaśnić dlaczego kamień ten przybiera fioletowe barwy. Najczęściej jest to wynikiem występowania w kamieniu manganu, ale jak zbadano jest go w tym minerale tak mało, że nie powinien mieć na to wpływu.

Kamień ten jest bardzo rzadki, występował tylko w miejscu, gdzie go odkryto na terenie około 10 kilometrów kwadratowych. Jest to więc niezwykle niewielki obszar. Ostatnio zabroniono nawet zbliżać się do miejsc, gdzie jest wydobywany. Może to oznaczać całkowite już jego wydobycie, a co za tym idzie tylko kamienie, które są w obiegu jeszcze dostępne. Nowe już się nie znajdą. Powoduje to, że kamień ten jest jeszcze bardziej cenny!

Kamień ten został odkryty stosunkowo niedawno, patrząc na to jak długie historie mają inne minerały, to śmiało można powiedzieć, że to taki noworodek wśród kamieni. Niemniej skoro już go więcej nie wydobędziemy albo wydobędziemy nieznaczne ilości, to coś wyjątkowego musi w nim być. To nie możliwe, by natura dała nam tylko odrobinę takiego niezwykłego kamienia i nie miała w tym jakiegoś głębszego celu. A poza tym zobaczcie jak on wygląda - nierówne, dziwne kształty i odcienie, tworzące coś jak dzieła artystyczne. Nie można przestać na niego patrzeć. Jego tajemnica przyciąga i nie pozwala odejść obojętnym.

Czaroit działa w dwóch strefach. Po pierwsze oddziałowuje na psychikę. Jest to idealny kamień dla osób chcących rozpocząć swoją drogę rozwoju duchowego. Pomaga rozwinąć skrzydła, a jednocześnie mocno osadzić na ziemi i skupić na tym co jest tu i teraz. Powoduje, że codzienne życie dostaje więcej boskości i znaczenia. Można więc łatwo zauważyć, że jest to swoiste połączenie boskości oraz strefy ziemskiej. Wprowadza on harmonię oraz ład. Pomaga nam rozwijać siebie i swoje talenty. Dzięki niemu chętniej pracujemy nad sobą, aby sięgnąć wyżej i się samoudoskonalić.

Druga sfera działania czaroitu, to strefa fizyczna. Działa on najmocniej przy chorobach nerek i wątroby. Pomaga się wyleczyć, wspomaga inne podejmowane leczenia. Zmniejsza ból i obrzęk. Wiele osób twierdzi, że kamień ten pomaga również przy innych chorobach, przyspiesza regenerację organizmu. Szczególnie jeżeli korzystamy z niego w pierwszych fazach chorób, to przynosi najlepsze efekty i chroni nas przed nimi.

Najczęściej to co rzadkie sprawia, że jest najbardziej cenne. Czaroit nie dość, że nie jest łatwo dostępny, to jeszcze istnieje możliwość, że cały on już został wydobyty i więcej go nie zdobędziemy. Przez to niestety jest on często bardzo drogi. Jednak uważaj, aby nie kupić jego podróbki w atrakcyjnej cenie, ponieważ nie będzie miała ona właściwości swojego oryginału.

Tajemniczy czaroit jest tak piękny, że będzie ozdobą każdego. Niezależnie czy zrobisz z niego biżuterię, czy będziesz trzymać pojedynczy kamyk, to i tak nikt nie będzie w stanie przejść zupełnie obojętnie. Jego wyjątkowość wciąga i nie pozwala o sobie zapomnieć.


Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji