widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-09-26

Relacje karmiczne - grupy dusz

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Relacje karmiczne - grupy dusz"Reinkarnacja, inaczej nazywana również powtórnym wcieleniem, jest poglądem, według którego dusza może ponownie przejść w inne ciało, kiedy nasz żywot już dobiegnie końca. Mało kto jednak wie, że "schodząc na ziemię" powtórnie - nie jesteśmy w tym sami. Przy każdej reinkarnacji przybywamy w tak zwanych "grupach dusz". Nasza rodzina, przyjaciele, a nawet znajomi w pracy nie są dziełem przypadku. Wszystko jest częścią jednego wielkiego karmicznego planu. Nasze dusze są ze sobą w jakiś sposób połączone, przez co za wszelką cenę dążą do tego, żeby się spotkać i połączyć na nowo. Spotkania te są odgórnie zaplanowane i muszą się wydarzyć. Ich celem jest przerobienie kolejnej lekcji, odkrycie siebie i rozwiązanie sporów karmicznych. Takie relacje nazywamy właśnie związkami karmicznymi.

Podczas "tworzenia" dusze będące obok siebie zmanifestowały się i mają bardzo zbliżone do siebie lekcje do wykonania, podczas całego swojego istnienia. W ten sposób powstały grupy dusz, czyli dusze, z którymi zawsze lub najczęściej reinkarnujemy. Dusze wzajemnie dla siebie są swoimi nauczycielami oraz wskazówkami na drodze ku samodoskonałości. Pomagają sobie w rozwoju i odkryciu celu życia. Przyjmują różnorodne role, aby przerobić zamierzone lekcje. W każdym życiu role te mogą być jednak odmienne. Realizują założone przed grupą cele. Istnieją trzy rodzaje grup dusz: podstawowa, drugorzędna i trzeciorzędna.

Podstawowa.

W podstawowej grupie dusz są najbardziej połączone ze sobą dusze. Jest to grupa, która ma zdecydowanie największy wpływ na nasze życie i realizację wszystkich założeń. Najczęściej w tej grupie znajduje się od 3 do 12 członków, ale nie oznacza to, że nie może być ich więcej lub mniej. Są to osoby, które są najbliżej siebie, a więc rodzina i przyjaciele. Osoby te są połączone więzami krwi albo są "bratnimi duszami", czyli łączą się przez więzy nadzwyczajnego porozumienia. Z członkami tej grupy (wszystkimi lub częścią) podróżujemy przez wszystkie wcielenia. Połączenie jest tu bardzo mocne i długotrwałe. Członkowie tej grupy muszą wspólnie odrobić lekcje i założenia danego wcielenia. Uczą się od siebie i wpływają na rozwój innych. Często osoby z tej grupy widują się bardzo często, a nawet codziennie. Wiele problemów życiowych jest stawianych przed nimi wszystkimi, co najłatwiej zauważyć w rodzinie, kiedy pojawiają się np. problemy materialne czy mieszkaniowe.

Drugorzędna.

W tej grupie dusz znajdują się osoby, z którymi jesteśmy bardzo blisko i łączy nas karma. Spotkania w obrębie tego kręgu dusz jest wręcz nieuniknione. Dusze same się rozpoznają i ciągną do siebie. Często jest to bardzo duża grupa osób, z którymi musimy przepracować lekcje. Są to nasi znajomi lub przyjaciele. Osoby, które pojawiają się w naszym życiu nawet na krótki moment i mają na nie ogromny wpływ. Może to być koleżanka z pracy, były chłopak lub babcia przyjaciółki. Spędzamy z tymi osobami znaczną część swojego czasu. Jednak nie są z nami przez cały czas. Często spotkania te mają na celu rozwiązanie jakiegoś uwikłania karmicznego. Bardzo często właśnie w tym układzie spotykani są partnerzy karmiczni, który nie mogą zagościć w naszym życiu zbyt długo. Niosą bowiem ze sobą ważną dla nas lekcję, lecz niestety nie zawsze jest ona dla nas przyjemna.

Trzeciorzędna.

Ostatnia grupa dusz jest stosunkowo najmniej ważna, ale nadal wpływa na nasze życie. Są to dusze, które spotykamy głównie po to, aby spłacić dług karmiczny. Jest to więc szansa na naprawienie wcześniejszych błędów, które mogliśmy popełnić. W trzeciorzędnej grupie dusz znajduje się średnio około 5 dusz, a więc grupa ta nie jest zbyt liczna. Nie zawsze reinkarnujemy z tymi duszami. Może się zdarzyć, że dusze spotkają się tylko co któreś wcielenie. Do przepracowania jest tu tylko drobna karma, ma to niewielki wpływ na cykle reinkarnacyjne. Są to osoby, które spotykamy "na chwilę". Może to być kolega ze szkolnej ławki, partnerka wspólnej zumby czy szefowa w pracy. Osoby te znikają zaraz po przepracowaniu karmy.

Wszelkie działania w obrębie grupy dusz są ściśle powiązane karmicznie. Poprzez częste lub cykliczne spotkania mamy możliwość wspólnego przepracowania założonych lekcji. Tworzą się intensywne doświadczenia i mamy możliwość w pełni rozwijać swoją świadomość karmiczną. Grupa napędza swoich członków. Wszystkie, nawet najmniejsze działania, jakie podejmują poszczególni członkowie grupy, mają ogromne znaczenie. Wchodzimy ze sobą w głęboką interakcję, poznajemy swoją duszę i zanurzamy się coraz głębiej w swoją świadomość. Uczymy się najdokładniej i najintensywniej.

Jak odnaleźć członków swojej grupy? Odnajdują się oni sami. Często już z daleka wyczuwamy swoje powiązanie. Z każdym wcieleniem poznanie się jest prostsze i prawdziwsze. Spotykając połączoną karmicznie duszę odczuwamy spokój i mamy wrażenie, ze już kiedyś się poznaliśmy lub, że już się znamy. I najczęściej tak właśnie jest...


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji