widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-10-10

Talent a znak zodiaku - jakie masz predyspozycje do pracy

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Talent a znak zodiaku - jakie masz predyspozycje do pracy"W momencie naszych narodzin układ planet powoduje, że zostaje nam przekazany pewien prezent powitalny. Są to różne predyspozycje i talenty, które nosimy ze sobą przez całe życie. Część z nich odkrywamy sami, część pozostaje przez całe życie w uśpieniu. Dzieje się tak, ponieważ nie zdajemy sobie z nich sprawy. Możemy jednak poznać jakie talenty i predyspozycje są przypisane do naszego znaku zodiaku, a co za tym idzie - odkryć swoje możliwości! Poniżej opisane są talenty poszczególnych znaków zodiaków. Sprawdź na co Cię stać, poznaj też predyspozycje swojej rodziny i przyjaciół.

Baran
Baran to urodzony przywódca. Ma talent do bycia zawsze w centrum uwagi. Ludzie słuchają go i idą za nim. Jest charyzmatyczny i potrafi zawsze dostosowywać się do danej sytuacji. Lubi jak inni na niego patrzą i go podziwiają. W każdej dziedzinie znajdzie coś interesującego, ale często zbyt szybko angażuje się w projekty, o których nadal mało wie. Barany łatwo się rozpraszają i wciąż szukają nowych wyzwań. Ciężko jest ich na dłużej zająć jedną rzeczą. Lubią być wszędzie i dużo robić, choć nie zawsze doprowadzają sprawy do końca. Ten znak jest odważny, przebojowy i nieco ekstrawertyczny. Barany świetnie sprawdzają się jako politycy, piosenkarze, modele, czy też przedsiębiorcy.

Byk
Byki mają pewną skłonność do popadania w skrajności. Jednego dnia ciężko pracują dając z siebie dosłownie wszystko, a drugiego dnia lenistwo bierze górę i ledwo wyrabiają minimum. Byki lubią pieniądze, luksus i piękne rzeczy. W życiu zawodowym poprzeczka zawsze postawiona jest bardzo wysoko, dla innych mogłaby się okazać wręcz nieosiągalna. Dzięki postawieniu sobie tak wysokich założeń - Byki osiągają sukcesy. Jeżeli jakaś praca nie jest dla nich stworzona, to dość szybko z niej rezygnują i szukają tej swojej jedynej. Ich umysł jest bystry, analityczny i często na bardzo wysokich obrotach. Byki świetnie sprawdzają się jako bankierzy, kuratorzy, kierownicy sprzedaży czy też jako projektanci wnętrz.

Bliźnięta
Bliźnięta jak mało kto lubią być wolne i niezależne. Nie potrafią usiedzieć przez dłuższą chwilę na jednym miejscu. Ten znak musi być w ciągłym ruchu. Lubi adrenalinę i nie są straszne mu zmiany. Musi mieć ciągłą stymulację intelektualną. Taki szybki, wręcz ekspresowy styl życia stosuje także w pracy. Bliźniak jest kreatywny i łatwo zjednuje sobie ludzi. Uwielbia być zawsze w kontakcie ze wszystkimi znajomymi i współpracownikami. Nie ważne czy jest dzień wolny, czy jest w pracy. W każdej chwili odbierze telefon, stale jest online. Są to osoby pracowite, zaradne i pomysłowe. Osoby spod tego znaku zodiaku odnajdują się w zawodach takich jak piloci, naukowcy, mówcy, muzycy, architekci wnętrz oraz maklerzy giełdowi.

Rak
Rak przekazuje otoczeniu tylko tyle emocji ile sam zechce. Przez to potrafi być nieodgadniony i tajemniczy. Nigdy nie daje się dogłębnie i całkowicie poznać osobom, do których nie ma zaufania. Lubi mieć część siebie tylko dla siebie. Rak ma również bardzo dobrze pobudzoną intuicję. Unika konfliktów i dba o relację z innymi ludźmi, niestety często jest to ich kosztem. Każdą rzecz Rak musi na spokojnie przemyśleć, wziąć pod uwagę wszystkie za i przeciw danej sytuacji. Dysponuje także dużą odwagą i mądrością. Zawody w jakich odnajduje się Rak to lekarz, weterynarz, sędzia, handlowiec i działacz sportowy.

Lew
Lew jest jak ogień. Rozpala innych swoją mową i ma gorący temperament. Jest to urodzony przywódca i lider. Ma twórczy umysł, potrafi wymyślać ciekawe rozwiązania i ulepszenia. Ludzie uwielbiają go słuchać, a on sam nie ma problemu z przemawianiem. Ma świetne poczucie humoru oraz swój indywidualny styl bycia. Nie podąża ślepo za innymi, tylko żyje w zgodzie ze sobą. Cele jakie sobie stawia w życiu są ambitne, ale zawsze je realizuje. Lwy mierzą wysoko, są odważne i ambitne. Lubią otaczać się ludźmi, którym może delegować niewygodne dla siebie zadania. Lew świetnie się odnajduje jako aktor, polityk, lider działu, sportowiec oraz dziennikarz.

Panna
Panna jest bardzo dobrze zorganizowana i zorientowana na cel. W pracy wszystko robi precyzyjnie i dokładnie. Jest bardzo pracowita i zwraca uwagę na nawet najmniejsze szczegóły. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że Panna jest oazą spokoju, jednak w ten sposób zachowuje się tylko w pracy. Wszystkie emocje woli zostawić na swoje życie prywatne. Panna bardzo dobrze pracuje w zespole, staje się jego częścią i wspólnie doprowadza do zamierzonego celu. Umysł Panny jest analityczny, przez co dobrze odnajduje się w zawodach ekonomicznych. Zawody dla Panny to m.in. wynalazca, lekarz, doradca, psycholog oraz księgowa.

Waga
Waga dobrze odnajduje się w każdym środowisku. Jest to spowodowane tym, że w swoim życiu, zarówno prywatnym jak i zawodowym, kieruje się poczuciem sprawiedliwości. Jest osobą bardzo charyzmatyczną oraz słowną. Nie lubi w swoim życiu być ograniczana. Inni ludzie mają o niej bardzo dobre zdanie i cenią sobie jej pomysły. Waga ceni sobie zdanie innych osób, jest wrażliwa i uczynna. Zawsze stara się być obiektywna, choć nie trudno jest ją urazić. Waga bardzo dobrze odnajduje się w zawodach takich jak dyplomata, mediator, sędzia czy trener.

Skorpion
Osoby spod tego znaku zodiaku są nastawione na cel. Przy tym są bardzo zaradne oraz pracowite. Nie tolerują lenistwa. Są niezwykle oddani swojej pracy. Skorpiony potrafią myśleć analitycznie i na spokojnie wszystko opracować, aby później działać. Często przejmują role przywódcze i kierują innymi do wspólnego celu. Są to osoby bardzo uparte i nie lubią rezygnować ze swoich wcześniejszych założeń. Nie brak im odwagi i cierpliwości. Mają doskonałą pamięć i wrodzona precyzję w działaniu. Skorpion świetnie sprawdza się jako pisarz, policjant, detektyw czy badacz.

Strzelec
Strzelec lubi podróżować, poznawać nowe kultury i nowych ludzi. Ma przy tym duże predyspozycje do poznawania nowych języków i jest szalenie komunikatywny. Często - nawet bez znajomości języka - jest w stanie się dogadać z innymi. W pracy potrzebuje ciągłych wyznań i ruchu, przy pracy biurowej szybko się wypali. Potrzebuje wielu czynników i stymulacji. Najlepiej jak dużo się dzieje wokół. Strzelce są świetnymi wynalazcami, podróżnikami, naukowcami, a także bardzo dobrze odnajdują się w prowadzeniu własnej działalności.

Koziorożec
Koziorożec jest niezwykle ambitną osobą. Jego poprzeczka zawsze postawiona jest bardzo wysoko. Jednak pracowitość i cierpliwość, prędzej czy później, pozwala cieszyć się z sukcesu. Koziorożec w swoim działaniu jest bardzo konsekwentny i nie zraża się małymi niepowodzeniami. Szybko otrzepuje się po porażkach i działa dalej. Osoby te cenią sobie szczerość oraz lojalność. Zawody jakie powinien wykonywać Koziorożec to architekt, księgowy, analityk medyczny oraz inżynier.

Wodnik
Wodnik cechuje się niezwykłą mądrością. Pochłania wiedzę niczym gąbka, nie ma przed nim tajemnic i trudnych kwestii. Bardzo lubi pracę umysłową i świetnie się w niej odnajduje. Wodnik lubi także niezależność i wolność. Jest to bardzo pracowita osoba o skłonnościach liderskich. Często są to właściciele własnych firm. Z zewnątrz sprawia wrażenie osoby bardzo upartej, nie zgadzającej się na jakikolwiek kompromis. Ma jednak złote serce i walczy zawsze o swoich kolegów lub pracowników. Wodnik świetnie odnajduje się w zawodach takich jak nauczyciel, pracownik socjalny, a także wspomniany przedsiębiorca.

Ryby
Ryby są trochę marzycielami, mają duszę artysty. Posiadają bardzo rozbudowaną inteligencję emocjonalną. Potrafią radzić sobie w życiu, są przebiegłe i sprytne. Bardzo dobrze rozwiązują problemy. Muszą mieć trochę spontaniczności w życiu, ale powinno w nim także znaleźć się ład i harmonia. Ryby wybierają życie raczej spokojne, gdzie główne skrzypce gra odpoczynek oraz relaks. Źle odnajdują się w miejscach naładowanych stresem. Ryby są świetnymi artystami, projektantami, terapeutami i doradcami życiowymi.

Każdy przyszedł na świat obdarowany różnymi talentami i predyspozycjami. Przez lata wykształciliśmy różne cechy bardziej lub mniej zbliżone do tych związanych ze znakami zodiaków. Często jest jednak tak, że nie wiemy jaki potencjał jeszcze w nas drzemie. Wsłuchaj się więc w siebie i pozwól rozwinąć się swoim talentom. Być może będzie to wymagało od Ciebie wyjścia ze strefy komfortu, zrobienia czegoś nowego. Jednak odnalezienie ukrytych zasobów jest tego warte :)


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji