widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2019-06-10

Sigil - coś bardzo osobistego, co czaruje naszą rzeczywistośćCzy wiesz, że codziennie zostawiasz po sobie ślad? I to taki bardzo indywidualny. Jest to ślina, naskórek, odcisk palca oraz... podpis. No właśnie. Codziennie lub prawie codziennie się podpisujesz. Niekiedy zwracasz na to większą uwagę, a czasem robisz zupełnie podświadomie. Tak czy inaczej jest to coś Twojego, przypisanego tylko do Ciebie. Ciężko jest go podrobić - nawet idealnie odwzorowana kopia może zostać zdemaskowana. Tak więc jest to coś unikatowego i jedynego w swoim rodzaju. W języku magii wszystko, co związane jest z naszym podpisem, czyli inicjały, parafka czy też podpis całkowity nazywany jest sigilem. Magia zajęła się tą trywialną czynnością jaką jest podpis, ponieważ drzemie w nim potencjał i może mieć wpływ na Ciebie i Twoje życie. Podpis to takie Twoje indywidualne, skoncentrowane zaklęcie.

Każdy zawijas w Twoim podpisie, każdy szlaczek i literka mają swoje indywidualne znaczenie. Grafolog na podstawie Twojego podpisu potrafi odczytać jego znaczenie, a nawet sporo powiedzieć o jego autorze. Można się więc zwrócić o pomoc do osób zajmujących się podpisami, aby pomogli stworzyć ten podpis idealny. Pomóc tu mogą grafolodzy, astrologowie, wróżki, a nawet psycholodzy. Można także samemu go ćwiczyć. Nie trzeba do tego zbyt dużo materiałów. Wystarczy kawałek papieru i długopis. Następnie wystarczy popróbować, później próbować dalej i dalej, aż wyjdzie idealny sigil.

Aby stworzyć swój podpis należy po pierwsze wsłuchać się w siebie. Pozwolić przemówić swojemu wewnętrznemu "Ja". Jest to trudne w dzisiejszych czasach, na pomoc może więc przyjść medytacja i relaks. Po drugie pamiętaj, aby w tworzenie podpisu zaangażować wszystkie żywioły, a więc ziemię - materializację, wodę - stan emocjonalny, powietrze - myśl, ogień - ruch, duszę - swoje wewnętrzne światło.

Następnie weź wcześniej przygotowaną kartkę i długopis. Nie pośpieszaj się i pozwól sobie powoli kreślić poszczególne litery. Nie staraj się zmusić do czegokolwiek. Jeżeli forma podpisu nie będzie Ci odpowiadać, to pomimo, że będzie dla Ciebie stworzona, to i tak będzie Ci tak niewygodnie z niej korzystać. Jeżeli więc Twój podpis będzie oszczędny, to zaakceptuj to, jeżeli chcesz go "na bogato" to też nie obawiaj się tego rozwiązanie. Nie sugeruj się innymi. Nie oceniaj się także zbyt ostro. To, że ktoś ma według Ciebie ładniejsze litery w podpisie, to nic nie znaczy. Nie zazdrość innym, tylko doceń i pokochaj swój własny podpis.

Możesz także skorzystać z numerologii i jej mocy. Najprościej jest odzwierciedlić w podpisie swoją liczbę z daty urodzenia. Musisz w tym wypadku najpierw poznać swoją liczbę, czyli dodawać poszczególne cyfry z daty urodzenia, aż do uzyskania najprostszej cyfry. Przykładowo, jeżeli urodzisz się 12 października 1990 roku to dodajesz: 1+2+1+0+1+9+9+0= 23=2+3=5. oznacza to, że Twoja liczba z daty urodzenia to 5. następnie musisz dopasować swój podpis tak, żeby suma cyfr odpowiadała tej samej wartości. Każda litera w podpisie ma swoje odzwierciedlenie w cyfrach. Jeżeli jednak suma imienia i nazwiska nie będzie takiej samej wartości, to możesz stworzyć pewne skróty, na przykład z imienia wziąć tylko pierwszą literę. Możesz też skorzystać z mocy tej cyfry jaką tworzy Twój podpis i niejako uzupełnić nią moc swojej daty urodzenia. Innym sposobem jest ułożenia podpisu tak, aby jego wartość równała się liczbie idealnej - zwanej również mistrzowską - czyli 11, 22,33 lub 44.

Odzwierciedlenie liter w cyfrach:
A,Ą, J, S, Ś =1
B, K, T = 2
C, Ć, L, Ł U = 3
D, M, V = 4
E, Ę, N, Ń, W = 5
F, O, Ó, X = 6
G, P, Y = 7
H, Q, Z, Ź, Ż = 8
I, R = 9

Przykładowo Anna =1+5+5+1 = 12=1+3=3 Nowak= 5+6+5+1+2=19=1+9=10=1+0=1

Łącznie wartość dla tego imienia i nazwiska wynosi 3+1=4

Znając już podstawowe zasady nie zostało nic innego jak zacząć ćwiczyć podpis. Zastanów się czego od niego oczekujesz, usiądź wygodnie i podpisuj się do skutku. Stwórz własny sigil, który będzie Tobie pomagał w codziennym życiu i czarował Twoją rzeczywistość.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<

Promocja 20%

20% do każdego doładowania na wszystkie usługi. Podczas doładowania wpisz kod PROMO20. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Promocja trwa od 2019-12-13 12:00 do 2019-12-15 00:00.


Promocyjne doładowania można wykorzystać na dowolne usługi na naszym portalu w dowolnym czasie. Doładowania nie przepadają.

Promocja 20%

20% do każdego doładowania na wszystkie usługi. Podczas doładowania wpisz kod PROMO20. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Promocja trwa od 2019-12-13 12:00 do 2019-12-15 00:00.


Promocyjne doładowania można wykorzystać na dowolne usługi na naszym portalu w dowolnym czasie. Doładowania nie przepadają.

Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji