widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-10-15

Energia pieniędzy - jak zapraszać ją do swojego życia

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Energia pieniędzy - jak zapraszać ją do swojego życia" .Pieniądze są w naszym życiu niezwykle ważne. Bez nich nie jesteśmy w stanie się utrzymać, opłacić rachunków, jeść czy realizować swoich marzeń. Możemy spróbować żyć na czyjś koszt, lecz nadal wymaga to pieniędzy - nie naszych, a czyichś. Można pomyśleć, że kiedyś było ludziom łatwiej... W zamierzchłych czas wszystko można było załatwić na zasadach barterowych, czyli ja coś zrobię dla Ciebie, a Ty w zamian dla mnie. Pieniądze nie były potrzebne, gdyż w ten sposób wymieniano jedzenie za usługi, pomoc w budowie domu za pomoc lekarską i tak dalej. Jednak przez wszelkie zmiany społeczne, które zaszły od tego czasu - dziś robiąc ,,coś" otrzymujemy za to wynagrodzenie i chcąc ,,coś" otrzymać, musimy za to zapłacić. Istnieje więc naturalny przepływ pieniędzy - z ręki do ręki. Pieniądze krążą, transformują się i mnożą na kształt otaczającej nas energii. Same stają się również przekazem energetycznym. Niestety coraz częściej pieniądze utożsamiane są jednak z czymś złym. Dla niektórych bogactwo i obfitość oznacza też chciwość, skąpstwo, materializm. Powoduje to dość spore obciążenie energetyczne, przez które... nie mamy pieniędzy!

Określając pieniądze jako coś złego, niewłaściwego czy przeklętego - automatycznie powodujemy, że nie mamy szczęścia do pieniędzy. Energetycznie je odpychamy od siebie, a co za tym idzie nie mamy ich za dużo. Należy przyjąć, że pieniądze są neutralne - ani dobre, ani złe. Jest to nośnik energii, który przyjmuje energię osób, które się nim posługują. To właśnie my sami nadajemy jemu wartość, a więc od nas zależy czy będzie to energia pozytywna, czy wręcz przeciwnie. Płacąc lub otrzymując pieniądze wymieniamy się także energią. Samo zauważenie, że pieniądze są lustrzanym odbiciem naszej energii powinno spowodować, że inaczej na nie spojrzymy.

Drugą istotną kwestią, która blokuje przypływ pieniędzy jest ciągłe myślenie o nich w kontekście ich braku. Oszczędzamy na czarną godzinę, wyliczamy miesięczne wydatki z obawą przed niespodziewanymi dodatkowymi płatnościami. Obawiamy się i zamartwiamy. W ten sposób przyciągamy to, o czym tak intensywnie myślimy, a więc przyciągamy niedostatek pieniędzy. Dzieje się tak, ponieważ blokujemy przepływ energii, budujemy mur przed pieniędzmi... i paradoksalnie ziszcza się nasz najgorszy koszmar. Przypomnij sobie ile razy dostając wypłatę myślami byłeś już na końcu miesiąca, gdy nic z niej nie zostało? Ile razy otrzymując jakieś pieniądze już w głowie je wydałeś i czułeś, że Ci ich brakuje? Pozytywne myślenie przyciąga pieniądze, a negatywne je odpycha.

Z punktu widzenia przepływu energii nie ma najmniejszej różnicy pomiędzy pieniędzmi, a powietrzem. Pomyśl jednak jak inaczej podchodzisz do tych dwóch rzeczy. Oddychając nie robisz tego na zapas, nie myślisz ciągle o tym, że być może pod koniec miesiąca Ci tego zabraknie. Po prostu oddychamy czując, że powietrze ciągle z nami będzie. Wierzymy, że ten kolejny oddech będzie i oczekujemy, że powietrze w pełnej obfitości będzie nieustannie nam towarzyszyć. Z pieniędzmi jest inaczej. Tu je gromadzimy na przyszłość, chociaż jej nie znamy. Planujemy wiedząc, że plany mogą się zmienić. Boimy się ciągle, że pieniędzy zabraknie.

Często myślimy, że bogate życie duchowe nie może iść w parze z bogactwem tym zwykłym - materialnym. Jest to jednak błędne myślenie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby poczuć obfitość na obydwu polach. Pomyśl o świecie przedstawionym w Starym Testamencie. Osoby wybrane przez Boga, czyli Ci, którzy mieli jemu służyć, często otrzymywali spory dostatek w życiu materialnym. Wróć do tych zapisów, a zobaczysz jak byli przedstawiani. Posiadali wiele bydła i ziemi. Dopiero później zaczęto utożsamiać dostatek duchowy z wyrzeczeniem się bogactwa.

Jak więc otworzyć się na bogactwo i zaprosić pieniądze do swojego życia? Po pierwsze należy przestać się na nich skupiać w negatywny sposób. Koncentrując się tylko i wyłącznie na nich, uznawanie ich za cel, a nie środek do celu, powoduje to, że je blokujesz. Wszechświat daje nam to co potrzebujemy. Zacznij więc wizualizować sobie swój cel, a pieniądze na niego znajdą się po drodze. Otwórz się także na różne drogi dotarcia tej obfitości do Ciebie. Odblokuj się, pozwól się zaskoczyć, a może pojawi się dodatkowy wpływ na koncie, wygrana, prezent, premia... Myśl pozytywnie o pieniądzach. Zauważaj co dzięki nim masz. Pomyśl, że pomogą Ci zapłacić za kurs tańca, za wycieczkę, za marzenia. Nawet płacąc staraj się przekazywać pozytywną energię. Otrzymując pieniądze oczyść je ze złej energii poprzez dotknięcie ich i naładowanie pozytywną energią. Wystarczy, że w myślach za nie podziękujesz. Zmień swoje podejście i pozwól pieniądzom płynąć do Ciebie.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji