widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-11-15

Czy ktoś o Tobie myśli - jak to rozpoznać?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Czy ktoś o Tobie myśli - jak to rozpoznać?" .Czasem każdy z nas doświadcza takiej chwili, kiedy w swoich myślach przywołuje ważną dla siebie osobę. Myśli o wspólnych chwilach, rozmowach czy możliwych przyszłych scenariuszach w relacji. Niekiedy zastanawiamy się też "co by było gdyby?" - jak potoczyłyby się losy relacji, kiedy zachowalibyście się inaczej... Kiedy na kimś nam zależy, a w naszym sercu kłębią się intensywne emocje, nasze myśli zdają się nieustannie powracać i krążyć wokół tej osoby. Myśli te tworzą intensywną energię, tzw. wibracje (pozytywne lub negatywne) w zależności kim jest czy była dla nas ta konkretna osoba. Pytanie brzmi: czy mamy możliwość rozpoznania czy odczucia tego, że ktoś intensywnie o nas myśli?

Wszyscy, jak okiem sięgnąć, posiadamy mocniej lub słabiej rozwiniętą umiejętność komunikacji emocjonalnej. Patrząc na drugą osobę czy rozmawiając z nią - wyczuwamy w jakim jest nastroju i mniej więcej wiemy czy aby na pewno wszystko jest u niej w porządku. Kiedy dana osoba jest nam bardzo bliska, to "odczuwanie" stanu emocjonalnego może również działać na odległość. Nie widzimy się, nie rozmawiamy ze sobą, lecz jednak w jakiś sposób czujemy czy wszystko jest w porządku, czy może dzieje się coś złego. Jest to forma telepatii, wysoko rozwiniętej intuicji, która potrafi nie tylko powiedzieć nam co się dzieje u kogoś, lecz potrafi również przekazać nam informację czy druga osoba o nas myśli. Oczywiście nasza intuicja nie "powie" nam tego wprost, lecz podeśle nam subtelne znaki, które będziemy musieli rozszyfrować. Dla każdego z nas mogą być one inne, a dziś powiemy sobie o najczęstszych formach.

Nasze sny.

Śnisz o tym jak z kimś rozmawiasz, spędzasz z tą osobą czas lub widzisz co ta osoba robi. Bardzo możliwe, że dawno już nie widziałeś tej osoby i nie spodziewałeś się zobaczyć ją we śnie. To może być sygnał, że "ten ktoś" o Tobie myśli.To, co dzieje się w naszych umysłach - nasze myśli - tworzą bardzo intensywne wibracje, które potrafią pokonywać bariery czasu i przestrzeni. Być może właśnie w ten sposób odbierasz sygnały tego, że "chodzisz komuś po głowie".

Odczuwasz niewyjaśnione emocje.

Masz ważne biznesowe spotkanie lub spokojnie siedzisz przy rodzinnym stole, aż to nagle pojawia się przypływ niezidentyfikowanych emocji. Czujesz falę radości, przypływ smutku czy niewyjaśnioną obawę i nie wiesz jakie jest źródło tego uczucia. Taka reakcja może być informacją od naszej podświadomości, która wychwyciła sygnał czyichś myśli na nasz temat. Może ktoś pomyślał o nas dobrze lub źle, może ktoś za nami zatęsknił. Niemalże przez skórę odbieramy wibrację myśli drugiej osoby. W relacjach miłosnych bardzo często odczuwamy również niewyjaśnione przypływy wewnętrznego ciepła.

Pięką Cię policzki lub uszy.

Bez wyraźnej przyczyny Twoje policzki lub uszy stają się czerwone i cieplutkie. Czujesz, że Cię pięką, lecz nie ma ku temu żadnej fizycznej przyczyny. Kiedy czujesz równomierne ciepło, to myśli, które do Ciebie płyną są zazwyczaj zrównoważone, spokojne. Poczucie uderzeń gorąca zazwyczaj świadczy o bardzo intensywnych emocjach np. wielkiej namiętności, miłości, ale też zazdrości, gniewie czy nienawiści.

Pojawiają się dreszcze, mrowienie lub gęsia skórka.

Nie jest Tobie zimno, nie wystraszyłeś się i nie jesteś chory, ale czujesz, że Twoje włoski na rękach nagle stają dęba? Poczucie mrowienia, pojawiający się dreszcz czy gęsia skórka, to częsty objaw tego, że zagościliśmy w czyichś myślach. Przy tych "objawach" najczęściej odczytujemy to jako symbol tego, że komuś wpadliśmy w oko.

Dopadła Cię czkawka.

Czkawka jest bardzo naturalną "przypadłością", która pojawia się głównie wtedy, gdy zjemy coś za szybko, zbyt ostro lub po prostu za dużo. W przypadku regularnie pojawiającej się czkawki - najlepiej porozmawiać z lekarzem i wykluczyć ewentualną chorobę. W sytuacji, kiedy czkawka pojawia się jednak rzadko, niespodziewanie i na krótko - dosłownie pojawia się jedno czy dwa "czknięcia" - niektórzy również łączą to z tym, że ktoś o nas pomyślał i jednocześnie zrobił to w sposób dla nas nieprzychylny. Najczęściej odbieramy to jako sygnał czyjegoś marzenia lub plotkowania na nasz temat.

Uczucie czyjegoś dotyku.

Pojawiło się u Ciebie nieodparte wrażenie dotyku na Twoim ciele? Może to być wrażenie ciepła, ciężaru czy chociażby muśnięcia naszego ciała, lecz obok Ciebie nikogo przecież nie było. Taka sytuacja może być dla Ciebie dziwna czy niepokojąca, lecz to znów może być sygnał tego, że ktoś o Tobie pomyślał. Myśli te były życzliwe, pełne uczucia czy tęsknoty.

Swędzenie nosa lub oka.

Nie jesteś chory, nie masz alergii i ogólnie nic złego się z Tobą nie dzieje, aż tu nagle niemiłosiernie odczuwasz swędzenie nosa lub oka. Rozpoczynając od naszych zwierciadeł duszy - lewe oko u mężczyzny symbolizuje myśli pozytywne na nasz temat, natomiast prawe niepochlebne. U kobiet sprawa ma się odwrotnie i to prawe powie nam o miłych myślach, a lewe o tych złych. W kwestii noska: jeśli swędzi nas z prawej strony, to oznacza to złe lub złośliwe myśli w naszym kierunku. Z prawej strony - jest symbolem myśli pełnych sympatii i miłości, a swędzenie po środku może oznaczać, że ktoś chciałby nas zobaczyć lub odwiedzić.

Nasze myśli tworzą bardzo silne i energetyczne wibracje, które potrafią przekroczyć bariery czasu i przestrzeni. To właśnie myśli potrafią nas do czegoś przyciągać jak magnes lub oddalają nas od upragnionego celu. Nie potrafimy jeszcze wyjaśnić pewnych zjawisk, m.in. takich jak: prawo przyciągania czy telepatia. To jednak nie zmienia faktu, że u osób otwartych na komunikację emocjonalną - takie wibracje doskonale i wyraźnie funkcjonują. Ile w tym prawdy, ile w tym magii, a ile naszych myśli i pragnień... Tego nie wiemy, ale kiedy Twoje ciało da Tobie jakiś "dziwny sygnał", to możesz się do siebie uśmiechnąć i pomyśleć o tym, że może właśnie ktoś o Tobie pomyślał :)


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji