widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-04-20

Kobiecość w Zodiaku - jakie cechy charakteru kryje trygon Ognia?



Pierwsze co przychodzi na myśl, kiedy pragniemy powiedzieć jakie cechy charakteru ma dana kobieta, to słowa piosenki ,,Jej portret" Bogusława Meca, które brzmią: ,,Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt. Bo tego nie wiesz nawet sama Ty...". Jest w tym na pewno trochę prawdy, lecz na pomoc stara się nam przyjść nasz znak Zodiaku :) W nim możemy doszukiwać się wiedzy o tym, co jest naszą mocną stroną, a co jeszcze wymagałoby naszej uwagi. Dziś skupimy się znakach, które należą do zodiakalnego trygonu Powietrza. Pod lupę trafiają więc: Baran, Lew oraz Strzelec.

Baran

Kobiety urodzone pod znakiem Barana są z natury bardzo energiczne, impulsywne i pełne naturalnego wdzięku. Żywioł Ognia obdarza ten znak niesamowitym entuzjazmem, pewnością siebie i odwagą. Dzięki tym cechom Barany łatwo przejmują rolę lidera, doskonale odnajdują się w biznesie i wszelkiego rodzaju transakcjach handlowych. Baranowi zdecydowanie nie braknie pasji, kiedy odda się jakiemuś zadaniu, lecz nie zawsze też doprowadzi wszystkie sprawy do końca. Lepiej, jeśli nudne zadania przejmie za Panią Baran ktoś inny. Warto tu również wspomnieć, że z reguły nie jest to również łatwy przeciwnik do kłótni - trudno się Jej sprzeciwić. Jej rogata natura może przysporzyć wiele kłopotu osobie, która naprawdę Ją zdenerwuje. Wyprowadzona z równowagi potrafi wybuchnąć niczym wulkan - lawa emocji i gniewnych słów oraz kilka latających talerzy sprawi, że atmosfera stanie się naprawdę gęsta. Pani Baran potrafi być choleryczna. Bywa również niecierpliwa, lecz ma również bardzo dobre serce i dba o swoich najbliższych. Ma wielką wprawę w organizowaniu czasu dla siebie i rodziny, a przy tym nie braknie Jej poczucia humoru. Pani Baran z reguły jest również bardzo szczera i bezpośrednia. Nie wszystkim to może odpowiadać, ale nie o to przecież chodzi w życiu, aby wszystkim dogodzić. Najważniejsze jest to, aby żyć pełnią życia - w szczerości z samą sobą.

Lew

Kobieta urodzona pod znakiem Lwa - w niemalże każdej dziedzinie życia - stara się dać z siebie wszystko. Jest Ona atrakcyjna, bardzo kobieca, a jednocześnie silna. Niczym sam żywioł Ognia - jest kobietą dynamiczną i chętnie podejmującą inicjatywę. Na pierwszy rzut oka może sprawiać wrażenie osoby wyniosłej czy zarozumiałej, lecz zazwyczaj jedynie kryje się za taką maską. Od maleńkości wiemy, że lew jest królem sawanny i niezwykle majestatycznym stworzeniem. Na Jego widok stada zwierząt drżą i szukają drogi ucieczki. Nie dzieje się tak tylko w przyrodzie. Również u zodiakalnych Lwów możemy znaleźć odzwierciedlenie tych praw natury. Na pierwszy rzut oka Pani Lew zachwyci nas swoim wyglądem, sposobem bycia, uśmiechem i błyskiem w oku. Na pozór łagodna i towarzyska, lecz potrafi też pokazać swoją mroczniejszą stronę - zwłaszcza w obliczu zagrożenia czy poważnej kłótni. Pani Lew stara się chronić to, co uznaje za najcenniejsze - swoją rodzinę, przyjaciół i wartości. Kiedy naprawdę zajdziesz Jej za skórę, to jest w stanie skreślić Cię ze swojego życia - zwłaszcza, jeśli nie jesteś dla Niej kimś ważnym. Mimo wszystko jest to kobieta urocza, o bardzo dobrym sercu, która często udziela swej pomocy innym. Kocha przyrodę i zwierzęta, pomaga potrzebującym i chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych. Jest piękna i dumna, a także ma bardzo silny instynkt opiekuńczy.

Strzelec

Kobieta urodzona jako zodiakalny Strzelec z natury jest bardzo energiczna i pozytywnie nastawiona do życia, przez co uznawana jest również jako osoba wyjątkowo atrakcyjna. Jej uśmiech i naturalny wdzięk potrafią rozpromienić nawet najbardziej ponury dzień. W Jej towarzystwie trudno się nudzić - zazwyczaj jest głośno, wesoło i interesująco. Panie Strzelec, którym również patronuje żywioł Ognia - abslutnie nie lubią się nudzić. Zdecydowanie są ciekawe świata, cenią sobie podróże, wyjścia i spotkania z przyjaciółmi. Kiedy nie mają co robić, to zaraz zabiorą się za obowiązki domowe i chętnie zaprzątną do nich również wszystkich domowników. Strzelce są również dość niecierpliwe - niejednokrotnie działają pod wpływem impulsu. Niczym polujący myśliwi, chciałyby ustrzelić wszystko, co dobrego mógłby nieść im Los. Nie zawsze jednak impulsywność wychodzi im na dobre, dlatego zwłaszcza przy ważnych decyzjach życiowych powinny zatrzymać się na chwilę i przemyśleć wszystkie ,,za i przeciw". Kobieta urodzona w znaku Strzelca jest też bardzo komunikatywna, szczera i praktyczna. W momencie, gdy w Jej życiu pojawia się jakiś problem, to od razu chciałaby załatwić sprawę, wszystko wyjaśnić i znaleźć najlepsze wyjście z sytuacji. Zdarzy im się przy tym czasem podnieść głos, pokłócić czy popłakać, lecz z wiekiem takich sytuacji jest już coraz mniej - zwłaszcza, kiedy odnajdą dla siebie właściwych przyjaciół i partnera.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji