widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-04-24

Kobiecość w Zodiaku - jakie cechy charakteru kryje trygon Wody?Pierwsze co przychodzi na myśl, kiedy pragniemy powiedzieć jakie cechy charakteru ma dana kobieta, to słowa piosenki "Jej portret" Bogusława Meca, które brzmią: "Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt. Bo tego nie wiesz nawet sama Ty...". Jest w tym na pewno trochę prawdy, lecz na pomoc stara się nam przyjść nasz znak Zodiaku :) W nim możemy doszukiwać się wiedzy o tym, co jest naszą mocną stroną, a co jeszcze wymagałoby naszej uwagi. Dziś skupimy się znakach, które należą do zodiakalnego trygonu Powietrza. Pod lupę trafiają więc: Rak, Skorpion i Ryby.

Rak

Zodiakalne Raki potrafią zaskoczyć inne znaki swoją szlachetną, delikatną i bardzo emocjonalną naturą. Nie brak Im pogody ducha, łagodności, a także umiejętności wyrażania myśli i uczuć. Kobiety urodzone w tym znaku Zodiaku są zazwyczaj również bardzo otwarte i sympatyczne, przez co najczęściej otacza je szerokie grono przyjaciół i adoratorów. Panie Rak mają naturalny wdzięk, któremu trudno się oprzeć. Lubią żartować i zapraszają do swojego świata te osoby, które potrafią Je rozbawić. Wyjątkowo cenią sobie wartości rodzinne i tradycyjne podejście do związków. Może na początku szukają przygód w relacjach, lecz docelowo marzą o stabilnym związku i założeniu rodziny. Zazwyczaj prędko odzywa się w Nich instynkt macierzyński. Wbrew pozorom, Pani Rak z reguły jest jednak dość ostrożna w lokowaniu swoich uczuć. Zawiedziona przez partnera potrafi szybko się zdystansować i odnaleźć inną osobę godną Jej uczuć i zaangażowania. Żywioł Wody obdarza ten znak wyjątkowo emocjonalną naturą, co nieraz potrafi przysporzyć również kilku kłopotów. Raki bywają pamiętliwe i rzadko są odporne na krytykę. Lubią rozmawiać, lecz jednocześnie potrafią za bardzo wziąć sobie do serca słowa innych. Rakom zdarza się niekiedy oceniać same siebie przez pryzmat tego, co na swój temat usłyszą. Bywa to dość problematyczne i trudne dla Nich doświadczenie. Potrafią również być humorzaste i obrażalskie, więc nietrudno przy Nich doświadczyć tzw. "cichych dni". Mimo wszystko to jest znak, który docenia starania i wybacza.

Skorpion

Skorpion to znak, który został obdarzony przez Zodiak niezwykłą mieszanką pomysłowości, realizmu i zmysłowości. Na pierwszy rzut oka, to zazwyczaj magnetyczna i uwodzicielska kobieta, która posiada w sobie pewną tajemnicę. Z natury jest bowiem wnikliwa, nieco podejrzliwa i ekspresyjna - zarówno w tym co robi, jak i w tym co odczuwa. Pani Skorpion nie przepada za bylejakością i szuka w swoim życiu konkretów - piękna, miłości namiętności czy bogactwa. Kiedy czegoś pragnie - musi to zdobyć, nawet jeśli miałaby poświęcić przy tym kilka innych spraw. W dniu codziennym doskonale radzi sobie zarówno z wielkimi planami i wyzwaniami, jak też najzwyklejszymi obowiązkami. Jej samodzielność natomiast potrafi onieśmielać inne kobiety oraz płeć przeciwną. Pani Skorpion bardzo szybko się uczy i prężnie rozwija umiejętności, które są Jej do czegoś przydatne. Jest przy tym ciekawa świata i innych ludzi, choć na pozór zdaje się zachowywać jednak pewien dystans. Obserwuje, ocenia, a dopiero, kiedy się do kogoś przekona - pozwala się bliżej poznać. Sprawa wygląda jednak gorzej, kiedy Pani Skorpion poczuje się niedoceniona czy zraniona przez drugą osobę. Ten znak niczego nie puści płazem, ani nie wybaczy zbyt prędko. Na pozór powściągliwa w reakcjach Pani Skorpion jest prawdziwym wulkanem emocji, a kiedy doświadczy krzywdy - biada temu, kto się tego dopuścił.

Ryby

Kobieta urodzona jako zodiakalne Ryby jest niezwykłe... kobieca! Jest delikatna, romantyczna i niemalże eteryczna w swoich ruchach, zachowaniu czy wyglądzie. Wyróżnia się spośród innych znaków silnie rozwiniętą intuicją, wyjątkową wrażliwością emocjonalną i nieco odmiennym postrzeganiem rzeczywistości, które nierzadko jest nierozumiane przez innych. Pani Ryby pragnie przede wszystkim kochać i być kochaną, przy czym szuka uczucia tak wielkiego, że wręcz niemierzalnego. Marzy o czymś wyjątkowym, bajkowym, a nieraz nawet - co często wychodzi na jaw po latach - nieosiągalnym. Spragniona jest przy tym czułości i dużej uwagi z drugiej strony. Kiedy nie może tego otrzymać, to może stać się to niestety początkiem dni czy tygodni pełnych łez i rozgoryczenia. Panie Ryby, które naturalnie należą do żywiołu Wody, potrafią być bardo zmienne w swym zachowaniu. Dysponują bowiem bardzo szerokim wachlarzem emocji - od delikatności leniwego strumyka, aż po gwałtowność wodospadu. Są również bardzo rodzinne - gotują, sprzątają i dekorują. Ryby są urodzonymi perfekcjonistkami i można to zauważyć niemalże w każdej sferze, której się dotkną. Trudno jest im jednak znieść porażkę czy zawód, ponieważ negatywne emocje bardzo szybko zaprzątają ich myśli, serca i ciała. Taki stan rzeczy potrafi się nieraz odbić na Ich zdrowiu. Pani Ryby to osoba miła, grzeczna i kulturalna, najczęściej też bardzo atrakcyjna. Bywa też bardzo lubiana - zwłaszcza wtedy, kiedy uśmiech gości na Jej twarzy. Smutna - najczęściej chowa się w domu i utrzymuje dystans, aby poradzić sobie z trudnymi emocjami.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji