widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-05-13

Kobiecość w Zodiaku - jakie cechy charakteru kryje trygon Ziemi?Pierwsze co przychodzi na myśl, kiedy pragniemy powiedzieć jakie cechy charakteru ma dana kobieta, to słowa piosenki "Jej portret" Bogusława Meca, które brzmią: "Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt. Bo tego nie wiesz nawet sama Ty...". Jest w tym na pewno trochę prawdy, lecz na pomoc stara się nam przyjść nasz znak Zodiaku :) W nim możemy doszukiwać się wiedzy o tym, co jest naszą mocną stroną, a co jeszcze wymagałoby naszej uwagi. Dziś skupimy się znakach, które należą do zodiakalnego trygonu Powietrza. Pod lupę trafiają więc: Byk, Panna i Koziorożec.

Byk

Kobieta urodzona w znaku Byka ma z reguły bardzo praktyczne i rozsądne podejście do życia. Ważne sprawy załatwia od ręki i starannie przykłada się do wszelkich zadań. Jest to kobieta o realistycznym podejściu do życia w każdym względzie - również w swoich emocjach i kwestii relacji z innymi ludźmi. W przyjaźni i miłości jest oddana, lojalna i szczera. Tego również wymaga od drugiej osoby. Nie toleruje plotek i kłamstw, a zraniona - potrafi o tym powiedzieć. O Pani Byk często się mówi, że żyje ona głównie życiem zawodowym i finansowym, ale nie jest to prawdą. Bardzo ważnym aspektem Jej życia jest miłość i założenie rodziny. Kobieta urodzona jako zodiakalny Byk kocha szczerze i gorąco - jest oddana, wierna i gotowa do poświęceń. Pragnie, aby Jej partner dał Jej poczucie bezpieczeństwa - był silny, zaradny, pracowity i honorowy - był dopełnieniem Jej kobiecości. Jednocześnie Byk potrafi utrzymać swoje emocje w ryzach i kiedy jest to tylko realne - unika wszelkiego rodzaju sprzeczek i kłótni. Wszystkie niejasności stara się wyjaśniać, aby znaleźć "złoty środek" dla każdej ze spraw. Z natury jest stonowana, serdeczna, uprzejma i spokojna. Pomimo swojej szczerości - Pani Byk często ukrywa fakt, kiedy coś nie układa się po Jej myśli. Nie lubi ujawniać swoich słabości czy niepewności nawet bliskim Jej osobom. Zdarza się tak, że o jakichkolwiek kłopotach może powiedzieć dopiero wtedy, kiedy sytuacja już zostanie zażegnana. Panie Byk powinny więc pamiętać o tym, że mówienie o problemach nie jest słabością. Rozmowa o rzeczach trudnych nie jest niczym łatwym czy przyjemnym, ale jest oznaką naszej siły.

Panna

O kobiecie urodzonej w znaku Panny możemy przede wszystkim powiedzieć, że jest wyjątkowo poukładana, zorganizowana i najczęściej bardzo samodzielna. Ma również bardzo dobre serce i zawsze jest chętna wysłuchać czy przyjść z pomocą. Można na nią liczyć. Jest również posiadaczką niezwykle analitycznego umysłu, który pozwala Jej wykalkulować wszystkie "za i przeciw danej sprawy", choć rzadko dotyczy to jednak sfery uczuciowej. Prawda jest bowiem taka, że zakochana Panna nie będzie myśleć i czekać w nieskończoność, lecz szczerze okaże swoje zainteresowanie. W związku natomiast będzie działać bezinteresownie i będzie w stanie wiele oddać dla ukochanej osoby. Niewiele jest ziarna prawdy w tym, że Panny nie wychodzą z inicjatywą i nie czynią pierwszego kroku w relacji. Czynią tak bardzo często i nie jest im obca umiejętność flirtowania. Z natury Panny są bardzo kobiece, eleganckie i delikatne. Zauroczona kimś Panna doskonale będzie wiedziała w jaki sposób zwrócić uwagę swojego wybranka, chociaż zadziała dość subtelnie. Naturalna ambicja i zdeterminowanie kobiet urodzonych w tym znaku, a także Ich umiejętność dostrzeżenia najmniejszych szczegółów - potrafi też poprowadzić Je wprost w ramiona sukcesu. Panna bardzo dobrze sobie radzi na planie finansowo-zawodowym i to właśnie od tego znaku Zodiaku warto uczyć się umiejętności oszczędzania. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że Panna to oaza spokoju prawie "chodzący ideał", ale oczywiście tak nie jest. Wydaje się nam, że to kobieta która będzie unikała trudnych sytuacji jak ognia, lecz... nic bardziej mylnego. Panny są bardzo wrażliwymi osobami, bywają nerwowe i nieraz bardzo trudno jest im przyjąć krytykę. Potrafią się obrazić na długi czas, a jeśli nadepnie się im na odcisk, to zaplanują sposób, aby się "odwdzięczyć".

Koziorożec

Pani Koziorożec, to zazwyczaj niezwykle atrakcyjna, niezależna i zaradna kobieta. Jest elegancka, bardzo zadbana, a Jej uroda często jest niemalże posągowa. Jej determinacji, wytrwałości i uporu w dążeniu do celu, może pozazdrościć nie jeden mężczyzna. Trzeba tu przyznać, że Pani Koziorożec potrafi postawić poprzeczkę naprawdę wysoko. Przynależąca do żywiołu Ziemi - jest obdarzona wewnętrzną siłą, pracowitością i skupieniem, które pozwalają Jej realizować wszelkie plany i zamierzenia. Bardzo często zajmuje wysokie stanowiska w pracy, choć Jej najskrytszym marzeniem jest posiadanie swojego własnego, bezpiecznego miejsca na ziemi. Pragnie posiadać dom pełen ciepła, miłości i dzieci. Pani Koziorożec to urodzona liderka - niezłomna i konkretna - której niekiedy nie rozumieją inne znaki Zodiaku. Często oceniając jako skrytą i zamkniętą w sobie osobę. To jednak nie jest do końca prawdą, ponieważ jest to osoba niezwykle towarzyska. Serce Koziorożca jest pełne miłości, czułości i troski, lecz tylko dla tych, którzy potrafią odwdzięczyć się Jej tym samym. To znak wyjątkowo niezależny, nieco egocentryczny, ale też pełen wewnętrznej pasji i namiętności, którą okaże tej najbardziej szczególnej osobie. Pani Koziorożec jest z natury osobą ciekawą, posiada wiele zainteresowań, szeroką wiedzę, ale nie boi się też przyziemnych zadań. Prace porządkowe, przybicie gwoździa czy wymiana rolet - nie będą dla Niej stanowiły żadnego wyzwania.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji