widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-08-09

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 9.08 - 15.08

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 9.08 - 15.08".BARAN

Barany w tym tygodniu mogą zacząć wymyślać długofalowe plany dotyczące wzbogacenia się i polepszenia statusu materialnego. Energie są sprzyjające, więc powinno im się udać powolutku wcielać je w życie. W miłości i szeroko pojętych uczuciach, również poczują potrzebę zaangażowania i ulepszenia istniejących już relacji. W trwających związkach mogą pojawić się nieporozumienia i konflikty - zwłaszcza, gdy obydwoje jesteście osobami o silnych charakterach. Osoby wolne mają teraz szansę na rozwój ich życia uczuciowego. Szczęście dopisze Wam także w kwestiach zdrowotnych, nastąpi przypływ sił witalnych i dobrego samopoczucia. Dla osób, które trapią jednak jakieś dolegliwości - zapowiadana jest możliwość wyleczenia lub otrzymania dobrych wyników badań.

BYK

Byki nie powinny mieć teraz większych problemów z pracą czy pieniędzmi. Współpracownicy będą darzyć Was sympatią i szacunkiem, a w firmie nie zabraknie dobrej atmosfery. Odczuwalna stabilizacja finansowa może skłonić Was do sprawienia sobie jakiejś przyjemności i realizacji odkładanych na później planów. Miłość również zapowiada się dobrze, w końcu pokonacie przeszkody, które do niedawna spędzały sen z powiek. Poczujecie się pewniej i atrakcyjniej. Osoby wolne mają szansę na nową, obiecującą znajomość, a dla osób w stałych związkach zapowiadane jest przezwyciężenie problemów i wzajemne porozumienie. W pierwszej połowie tygodnia możliwe niegroźne, lecz uciążliwe dolegliwości zdrowotne, wszystko jednak szybko wróci do normy.

BLIŹNIĘTA

W pracy zapowiada się pomyślnie - możliwe są nagrody czy wyróżnienia, bądź po prostu docenienie wykonywanej pracy i uznanie ze strony przełożonych. Część Bliźniąt otrzyma nowe zlecenia czy zadania do wykonania, a niektórzy z Was zaczną pracować nawet na awans. Wasza pasja również może przynieść Wam dodatkowe pieniądze. W miłości dość intensywnie i ciekawie. W stałych związkach pojawią się tendencje do usprawnienia komunikacji oraz dużych przemian dotyczących relacji. Związki, które od dłuższego czasu borykają się z problemami, może natomiast czekać rozstanie. Osoby wolne będą miały okazję, aby coś zmienić. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, nie widać większych zagrożeń, ale możecie być teraz nadmiernie pobudzeni nerwowo i emocjonalnie. Poświęćcie chociaż dzień na błogi odpoczynek.

RAK

Raki mogą w tym tygodniu polepszyć swoją sytuację finansową, zmienić pracę na lepszą czy zrealizować swoje zawodowe plany - pod warunkiem, że będą wytrwałe i skupione na celu. W miłości możliwe trudności, poczucie przytłoczenia i niepewności wobec drugiej osoby. W stałych związkach wystąpi zmęczenie i zniechęcenie narastającymi problemami. Mogą pojawiać się konflikty, na jaw może wyjść kłamstwo czy istotne niedopowiedzenie. Unikajcie rozmów, gdy jesteście pogniewani - ochłońcie, przeanalizujcie sytuację i spokojnie wróćcie do ważnych dla Was tematów. U osób wolnych niestety nie jest to pomyślny czas na zawieranie nowych znajomości. Sytuacja zdrowotna rysuje się natomiast dość stabilnie, bez większych zmian czy niebezpieczeństw. Ewentualne dolegliwości dotyczyć będą układu trawiennego.

LEW

W pracy tydzień zapowiada się dość walecznie. Możliwe, że będziecie rywalizować z kimś o awans, uznanie lub inne wyróżnienie. Czekają Was teraz poważniejsze wyzwania. Jeśli nie dacie ponieść się nerwom, macie szansę być na wygranej pozycji. W miłości nieco przewrotnie, stałe związki będą przeżywać wybuchy uczuć i emocji, ale pojawią się również wzajemne starcia o dominację. Skupcie się na tym, aby wypracować większy kompromis w spornych dla Was kwestiach. Osoby wolne mogą liczyć teraz na szybki i przelotny romans, który na jakiś czas może przewrócić ich świat do góry nogami. W tym wszystkim zdrowie będzie Wam dopisywać, a wręcz możecie czuć się fizycznie lepiej niż ostatnio. Osoby zmagające się z chorobą, mają dużą szansę na wyzdrowienie lub pomyślny zwrot w leczeniu.

PANNA

W życiu zawodowym Panny będą teraz pełne twórczej pasji i natchnienia. Nie braknie Wam energii i nowych pomysłów. Niestety, nie do końca może się to spodobać współpracownikom lub przełożonym - możliwa jest niezgoda i starcia. Dzięki umiejętnej rozmowie i dyplomacji, macie szansę dojść do porozumienia. W miłości jednym słowem - stabilnie. W stałych związkach bez większych zmian, choć może warto dodać relacji choć małą szczyptę spontaniczności i pikanterii. Nie odmawiajcie każdej propozycji ze strony partnera i pozwólcie się Mu wykazać pomysłowością. Nie jest to też odpowiedni czas, aby osoby w stanie wolnym zawarły jakąś nową znajomość. Zdrowie zapowiada się korzystnie, możecie odczuwać przypływ sił i energii. Szczególną uwagę warto teraz zwrócić na ciśnienie tętnicze, gdyż może się ono wahać.

WAGA

Ten tydzień będzie korzystnym okresem dla Wag, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju inwestycje. Powinny one nieść ze sobą zwrot i ogólną poprawę dla spraw finansów. W sferze zawodowej zaś czekają Was spokojne, wręcz nieco nudne dni. Nie spodziewajcie się większych niespodzianek. Miłość natomiast wygląda wręcz kwitnąco. Osoby w stałych związkach będą bardzo zadowolone ze swoich relacji z partnerami. Możliwe są romantyczne wyznania, wspólny odpoczynek i namiętne chwile. Osoby wolne spotkają na swojej drodze szansę na nowe uczucie, lecz jednocześnie nie powinny się spieszyć z jakąkolwiek deklaracją. W zdrowiu możecie odczuwać przejściowe spadki energii, nadmierną senność i znużenie, jednak pod koniec tygodnia wszystkie siły witalne powrócą ze zdwojoną mocą.

SKORPION

Skorpiony będą odczuwać chęć odejścia z dotychczasowej pracy lub całkowitego przekwalifikowania. Warto to wykorzystać, gdyż jest to dobry czas na rozpoczynanie nowych działań na gruncie zawodowym, które mogą przynieść poprawę finansów. Miłość zapowiada się dość burzliwie. W stałych związkach możliwe są docinki czy kłótnie z partnerem, które da się rozwiązać, jeśli będzie łączył Was wspólny cel. Osoby wolne poczują natomiast chęć ruszenia do przodu i zapomnienia o dawnych uczuciowych porażkach. Zdrowie wygląda naprawdę dobrze, jednak warto pamiętać, że aby utrzymać je w tym stanie, trzeba również o siebie dbać. Zalecany jest dla Was odpoczynek oraz odpowiednia dieta.

STRZELEC

W pracy zapowiada się dla Was dobry czas. Możecie odczuć wzrost finansów oraz większą przychylność ze strony otoczenia. Niewykluczone też, że czekają Was podróże służbowe czy inne wyjazdy. W tym tygodniu ważne jest też, aby starać się kontrolować swoje emocje i nerwy, gdyż będziecie w tym okresie dosyć wybuchowi i niecierpliwi. W miłości nie ma - na szczęście - na co narzekać. W stałych związkach mocno odczujecie wzajemne zaangażowanie, partnerstwo i ciepło. Osoby wolne będą miały okazję do nawiązania serdecznej znajomości, z której może rozwinąć się z czasem coś więcej. Zdrowie również powinno Wam dopisywać. Ewentualne problemy, na które warto zwrócić uwagę, dotyczyć będą kręgosłupa i kości.

KOZIOROŻEC

W sferze pracy i finansów czekają was niepokoje. Lepiej nie wcielać teraz w życie górnolotnych planów ani nie decydować się na radykalne zmiany, gdyż ich perspektywa jawi się bardzo niepewnie. Jeżeli właśnie awansowaliście lub zmieniliście pracę - możecie poczuć się przytłoczeni nadmiarem obowiązków. Dajcie sobie czas, aby odnaleźć się w nowym miejscu i dzielcie się zadaniami z innymi. W miłości bez większych zmian. W stałych związkach raczej rutynowo i stabilnie, momentami nawet nudno. Osoby wolne mogą zatęsknić za utraconą miłością sprzed lat, jednak w obecnym czasie ich sytuacja nie ulegnie zmianie. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, istnieje ryzyko, że w tym tygodniu się ono pogorszy, w dużej mierze na skutek przeżywanych stresów lub zbytniej eksploatacji swojego ciała - warto więc unikać gwałtownych działań.

WODNIK

Jeśli od jakiegoś czasu myślicie o zmianie pracy, rozpoczęciu nauki czegoś nowego lub innych perspektywach zawodowych, możecie zacząć wcielać to teraz w życie. Jest to dobry czas dla tego typu działań. Możliwy również przypływ finansów z nie do końca oczekiwanych przez Was źródeł. Przejrzyjcie swoje szafy i regały, ponieważ coś, co od dawna tam zalega - może zostać korzystnie przez Was sprzedane. W miłości warto zaangażować się w znajomość z nowopoznaną osobą, ponieważ ma ona szansę stać się trwałą relacją. Stałe związki, dzięki włożonemu wysiłkowi i chęci ulepszenia relacji, wzniosą się na wyższy, nawet bardziej oficjalny etap. Pierwsza połowa tygodnia niesie ryzyko wypadków czy kontuzji. Jeśli zachowacie ostrożność, w kolejnych dniach będziecie mogli odetchnąć z ulgą.

RYBY

W pracy i finansach niestety w tym tygodniu czekają Was trudności. Możecie trafić na ciężkiego przeciwnika, który jednocześnie będzie miał nad Wami jakąś przewagę. Wszelkie zmiany lepiej odłożyć na inny czas, a odbyte w tym czasie rozmowy kwalifikacyjne lub inne przedsięwzięcia nie mają dużych szans powodzenia. Równowagę odnajdziecie jednak w miłości, gdzie czekają Was wspaniałe chwile. W stałych związkach dużo romantyzmu, możliwe wyznania, randki czy deklaracje. Osoby wolne mają teraz niepowtarzalną okazję, aby w ich życiu zagościło nowe, spełnione uczucie. Będziecie cieszyć się dobrym i stabilnym zdrowiem, nie zabraknie Wam wigoru. Warto go wykorzystać i unikać wyłącznie siedzącego trybu życia.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji