widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-08-19

Słońce - niezwykła gwiazda, które niesie szczęście

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt. "Słońce - niezwykła gwiazda, które niesie szczęście".Lato, bezchmurne niebo i gorące słońce. Piękna pogoda. Zauważ, że to właśnie teraz - o tej porze roku - chce się Tobie więcej. Masz więcej planów, energii i sił. Kiedy jesteś na urlopie, to pomimo leżenia przez pół dnia na słońcu, nadal możesz wieczorem pójść na kolację i długo tańczyć. Chętniej spotykasz innych ludzi i nawiązujesz nowe znajomości. Działasz i skutecznie możesz wykonać nawet kilka rzeczy naraz. Chętniej wychodzisz z domu, żeby chociażby posiedzieć na dworze z książką. Więcej ludzi jest na plażach, w parkach i nad jeziorami. Wszyscy są też bardziej uśmiechnięci, zrelaksowani i pogodni. Jaki jest tego sekret? Czy jest nim jedynie fakt krótkiego urlopu, podczas którego możesz w końcu odpocząć od szefa? Urlop jest dla nas ważny, lecz chodzi tu zdecydowanie o coś znacznie silniejszego - o SŁOŃCE.

Słońce ładuje nas bardzo pozytywną energią. Energią życia. Pomyśl, że od zarania dziejów Słońce nie tylko pojawiało się na różnych starożytnych malowidłach, lecz było także czczone. Najlepszym przykładem jest Egipski Bóg Słońca - Ra. Zaćmienie Słońca było zaś uznawane za koniec świata. Nic dziwnego - bez Słońca nie byłoby nas, roślin, zwierząt... to ono daje istnienie. Wiesz już zatem, że Słońce było i jest ważne. Wiesz, że latem, gdy jest go najwięcej, czujesz się najlepiej. Śmiało można powiedzieć, że jesteś wtedy najszczęśliwszy. Co więc zrobić, żeby zwiększyć jego działanie, sprawniej je wykorzystać, a może nawet przechować na później - niczym robione teraz kiszone ogórki? Za chwilę kilka prostych sposobów, które pomogą Tobie zaprosić więcej Słońca do Twojego życia.

Po pierwsze wykorzystuj każdy słoneczny dzień. Otwórz okna w domu i odsłoń firanki. Wpuść słońce do siebie. Wystaw kwiatki na balkon (oczywiście nie na pełne słońce, ponieważ mogłyby się spalić). Wyjdź na dwór, na balkon lub do ogródka i chwilę pozwól, aby promienie słoneczne muskały Twoje ciało. Pamiętaj jednak o umiarze - przy dłuższym siedzeniu na słońcu - posmaruj się kremem z filtrem. Wykorzystuj także wieczory w słoneczne dni - wypij herbatę na dworze lub pójdź na spacer. Już po kilku dniach poczujesz się znacznie lepiej!

Teraz trochę o "zamykaniu Słońca w słoiku". Co zrobić, aby cieszyć się nim chociaż trochę dłużej? W szczególności, że już niedługo będzie deszczowa i depresyjna jesień? Możesz wykorzystać kryształy i kamienie. Część z nich można ładować promieniami słonecznymi. Świetnym przykładem jest kryształ górski. Pamiętaj, żeby wcześniej taki kamień dokładnie oczyścić z wcześniej nagromadzonej złej energii. Ładowanie kamieni jest bardzo proste - wystarczy je zostawić w słonecznym miejscu. Najlepiej jest je wynieść na dwór lub ułożyć na słonecznym parapecie.

Do przechowywania energii słonecznej świetnie nadają się także przedmioty przypominające Słońce. Może to być figurka, pluszak, ozdoba, a nawet rysunek. Każdą taką rzecz wystarczy, że chociaż na chwilę wyniesiesz na działanie Słońca. Co więcej! Nie musisz się ograniczać, ponieważ dosłownie wszystko możesz naładować energią słoneczną. Nawet posiłek czy napój. Pomyśl o ile smaczniejsze jedzenie jest właśnie to spożywane na świeżym powietrzu!

Co jednak zrobić, żeby wzmocnić działanie Słońca albo korzystać z jego działania jak już go nie będzie w takiej ilości jak teraz? Nawet w deszczowy, jesienny dzień możesz korzystać z mocy Słońca. Jak? Po pierwsze wszystkie rzeczy, które przypominają słońce. Są żółte i radosne. To one właśnie przyniosą nam szczęście. Poza tym kwiaty - w szczególności te z mocnym żółtym akcentem, jak rumianek czy kwiat słonecznika. Możesz jakiś kwiat zasuszyć lub mieć jego zdjęcie czy obraz w domu. Poza tym zawsze, nawet w niesłoneczne dni, jest jeden dzień tygodnia związany ze Słońcem właśnie. Po angielsku niedziela to Sunday. Sun oznacza słońce, a day oznacza dzień. Przypadek? Zdecydowanie nie. To właśnie dzień, który ma w sobie energię słoneczną. Oznacza to, ze wszystkie magiczne działania w tym dniu będą wzmocnione przez tę gwiazdę. Możesz więc śmiało przygotowywać wtedy mikstury i napary. Możesz medytować i czarować. A najlepszym wzmocnieniem będzie już słoneczna niedziela :)


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji