Horoskop - wrzesień 2021

Horoskop - wrzesień 2021

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem na wrzesień 2021".Baran

Wrzesień to czas nowego początku. Skończyły się wakacje, dzień staje się coraz krótszy i zbliżają się długie jesienne wieczory. Nie powstrzyma Cię to jednak przed rozpoczęciem nowych i ciekawych wyzwań. Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany - tego powinieneś się spodziewać. Nie bój się ich. Wyjdź ze swojej strefy komfortu i spróbuj czegoś nowego. Nawet, jeżeli coś nie wyjdzie, to nabędziesz sporo cennego doświadczenia. We wrześniu będziesz mieć sporo energii, więc wykorzystaj ją na pracę. Nie zapominaj jednak o rodzinie i przyjaciołach. Możesz potrzebować ich wsparcia w ważnej dla Ciebie kwestii. To świetny czas, żeby poznawać nowych ludzi, bo - tuż za rogiem - czeka na Ciebie ktoś, kto na długo może zagościć przy Twoim boku. Bądź bardziej otwarty i aktywny towarzysko. Pozwól również odpocząć swojemu umysłowi i postaw na rozwój duchowy. Skołatane nerwy ukoisz dzięki ćwiczeniom, spracerom oraz medytacji. Świetnie sprawdzi Ci się też twórczość artystyczna, która dodatkowo sprawi Ci wiele przyjemności.

Byk

Wrzesień dla Byka to czas postoju i wewnętrznego resetu. Nie bój się przyznać, że jesteś wycieńczony. Ten rok był dla Ciebie bardzo wymagający - nic więc dziwnego, że czasem braknie Tobie sił. Masz prawo się tak czuć. Jesienna, deszczowa pogoda może nastarajać Cię pesymistycznie. Mów o swoich emocjach, nie ukrywaj ich w głębi siebie, bo wtedy zaczną mocniej o sobie przypominać i będzie trudniej sobie z nimi poradzić. Jeśli teraz poczujesz się gorzej - poszukaj wsparcia i pomocy u partnera, rodziców, znajomych czy u specjalisty. Postaraj się jednak nie żyć ciągle problemami i nie rozdmuchiwać ich do nie wiadomo jakich rozmiarów. Musisz po prostu przepracować pewne sprawy, żeby ponownie odzyskać siły. Twoje życie zawodowe i towarzyskie zapowiada się stabilnie, lecz może być teraz zdominowane przez Twoje emocje. Nie pozwól smutnym myślom kierować Twoim życiem. Naucz się czegoś nowego, gotuj, uprawiaj sport lub czytaj. Ciemne chmury szybko miną, jeśli tylko na to pozwolisz.

Bliźnięta

Wrzesień będzie dla Ciebie niełatwym miesiącem. Nie ma co się oszukiwać. Coraz chłodniejsze i krótsze dni spowodują, że odczujesz znacznie mniej energii i chęci do działania. Niestety to jednak nie wpłynie na mniejszą ilość zadań, jaką będziesz miał do wykonania. Mogą się odezwać tematy, które wciąż odkładałeś na później. Remonty, naprawy, inne obowiązki czy dodatkowe wydatki. Możesz przez to być podirytowany i zniecierpliwiony. Spróbuj nauczyć się odpoczywać i - nawet mając dużo zadań na głowie - znaleźć chwilę tylko dla siebie. Świetnie sprawdzi się u Ciebie realizacja pasji związanej z aktywnością fizyczną - najlepiej połączona z przebywaniem na świeżym powietrzu. W tym miesiącu zwróć również uwagę na swój budżet - domaga się wprowadzenia pewnych zmian, abyś mógł czuć się bezpieczniej. Wrzesień nie jest jednak dla Ciebie zapowiadany całkowicie w ciemnych barwach. To właśnie teraz łatwiej będzie Ci znaleźć dobrego i mądrego partnera. Postaraj się więc wyjść do ludzi i poznawaj nowe osoby. Nie bój się mówić o swoich doświadczeniach i skup się na osobie, która podobnie jak Ty patrzy na świat

Rak

Wrzesień to czas na ułożenie kłębiących się w Tobie emocji. Uczucia odgrywają w Twoim życiu dużą rolę. Często toczysz wewnętrzną walkę, ale nie zawsze wiesz, o co właściwie się toczy. W tym miesiącu będzie to nieco nasilone zjawisko. Możesz to jednak wykorzystać na swoją korzyść. Emocje pomogą Ci przezwyciężyć strach i zrobić coś nowego, pięknego i wartościowego. Wsłuchaj się w siebie i swoje potrzeby, aby następnie działać w zgodzie z sercem i intuicją. W tym miesiącu będziesz też dość emocjonalnie podchodzić do innych ludzi, najchętniej otoczyłbyś opieką i troską wszystkich wokół. Pamiętaj jednak, żeby po pierwsze zadbać o siebie i swoje potrzeby. Nie rób również niczego wbrew sobie - ktoś może Cię do tego namawiać. Uważaj także na ludzi, którzy będą chcieli wykorzystać Twoją dobroć. W pracy i finansach nie powinno być większych zmian, lecz ktoś może z niecierpliwością czekać na Twoje ,,potknięcie", aby samemu na nim skorzystać. Pozostań skupiony i uważny, a z pewnością unikniesz problemu.

Lew

Wrzesień to czas, w którym nabierzesz nowych sił do działania. Można by pomyśleć, że wakacje pochłonęły całą Twoją energię, jednak nie jest to prawda. Będziesz doskonale radzić sobie na gruncie zawodowym i finansowym. Gdy inni z trudem wracają do rzeczywistości i narzekają na pogodę za oknem, to Ty spokojnie snujesz kolejne plany i realizuejsz zadania. We wrześniu będziesz również czuć się potrzebny. Staniesz się wsparciem dla innych i każdy, kogo cenisz i lubisz, będzie mógł na Tobie polegać. Wykorzystaj ten czas, aby zamknąć wszystkie odkładane wcześniej zadania. Dzięki temu nie dość, że nadrobisz zaległości, to jeszcze będziesz daleko przed innymi. Takie podejście zaowocuje zaś spokojem oraz większą ilością wolnego czasu np. na przygody czy hobby. Wrzesień to także doskonały czas na romans i pielęgnację trwających relacji. Niezależnie czy jesteś w stałym związku, czy dopiero szukasz drugiej połówki - postaw na randkowanie i szukanie chwili tylko dla Was.

Panna

Wrzesień to czas na oczyszczenie myśli i odbudowanie pewności siebie. W tym miesiącu zaczniesz być bardziej otwarty i przyjacielski. Z chęcią będziesz poznawać nowych ludzi, zdecydujesz się na zmiany i zaczniesz robić nowe rzeczy - przy czym nic nie będzie Ci straszne. To będzie także czas, gdy będziesz chciał się trochę ,,rządzić". Staraj się jednak znaleźć w tym umiar - złoty środek. Dobra organizacja i zdecydowanie jest bardzo dobre, lecz nadmiar uwag może spowodować, że inni zaczną Cię źle odbierać. Zbytnie kontrolowanie i rządzenie może także doprowadzić do licznych konfliktów i kłótni - nie tylko w pracy, lecz również w domu. Pozwól sobie przemilczeć drobne niedociągnięcia bliskich i akceptuj to, na co nie masz wpływu. Wspieraj i kochaj, a Twoi bliscy szybko się odwdzięczą tym samym. Wrzesień to miesiąc, w którym powinieneś skupić się na pracy, ponieważ przyniesie to największe sukcesy. Miłość może będzie na drugim miejscu, ale jak teraz uporządkujesz życie zawodowe, to później z lżejszą głową będziesz mógł się zająć relacjami.

Waga

Wrzesień będzie dla Ciebie dobrym miesiącem. Będziesz mieć siły i chęci. To, co zaczniesz będziesz też w stanie skończyć. Każde nowe zadanie będzie dla Ciebie wykonalne. To właśnie teraz powinieneś zacząć nowe projekty - w szczególności takie wymagające regularnego działania. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś właśnie teraz rozpoczął przygotowania do maratonu, nauczył się tańczyć lub pierwszy raz zdecydował się pójść na ściankę wspinaczkową. Energia Cię rozpiera, więc znajdź jej drogę ujścia. Sprawy pracy pozostaną na stabilnym poziomie - możesz poczuć, że każdy dzień niewiele różni się od poprzedniego. Nieco słabiej zaś mogą kształtować się Twoje finanse. Warto, abyś był przygotowany na niespodziewane wydatki. We wrześniu będzie dla Ciebie wzmożona także energia miłosna i seksualna. To czas na poznawanie nowych osób, na rozpoczynanie nowych rzeczy oraz na podgrzanie atmosfery w sypialni.

Skorpion

Wrzesień będzie miesiącem, któremu mogą towarzyszyć skrajne emocje. W tym właśnie czasie będziesz cichy, spokojny i zimny jak lód, aby nagle poczuć nadmiar energii, która może Cię doprowadzić do wybuchu agresji. Będzie to miesiąc skakania pomiędzy najbardziej skrajnymi z uczuć, a jeżeli nie zaczniesz nad nimi panować, to utracisz równowagę. W szczególności ta sytuacja może być widoczna w sferze miłości. Uważaj, ponieważ właśnie teraz możesz mieć też zaburzony obraz sytuacji i wpakować się w trudny, a nawet toksyczny związek. Zajęte Skorpiony przez nagłe wybuchy będą musiały uważać, żeby nie doprowadzić do kłótni. Już jedna drobnostka może przerodzić się w kilkudniową awanturę. W pracy będziesz radzić sobie dobrze - zwłaszcza jeśli jesteś szefem lub masz całkowicie samodzielne stanowisko. Wrzesień obdarza Cię silną i niezależną energią, która może nieść ze sobą sukces na planie zawodowo-finansowym. Wrzesień skłoni Cię do nauki kontroli emocji. Znajdź coś co Cię wyciszy - sport, medytacje, spacery.

Strzelec

We wrześniu wszyscy Cię zauważą. Tak, to będzie miesiąc, gdzie Twój wysiłek w końcu przyniesie efekt. Wszyscy dostrzegą nie tylko Twoją pracę, ale przede wszystkim Ciebie. Będziesz pewny siebie i przebojowy. Staniesz się duszą towarzystwa - zwłaszcza, gdy na Twojej twarzy będzie gościł uśmiech. Inni pójdą za Twoim głosem dosłownie wszędzie. Z łatwością znajdziesz pomocników i osoby chcące Cię naśladować. Będziesz liderem i inni będą Cię podziwiać. Wykorzystaj więc ten czas na załatwienie swoich spraw - na to wszystko, co wcześniej odkładałeś. To również świetny moment na zmiany i na próbowanie czegoś nowego. Ta pewność siebie i mniejszy strach może być też korzystny w planowaniu ścieżki zawodowej i życiowej. Nowa oferta pracy dla Ciebie może pojawić się właśnie teraz. W sferze uczuć - zwłaszcza, jeśli dopiero poszukujesz drugiej połówki - zwróć uwagę na osobę, która jest młodsza od Ciebie. Różnica wieku nie świadczy o różnicy dojrzałości - możesz się niezwykle miło zaskoczyć. Dla strzelców, które są w związku szykuje się zaś spokojny czas, w którym będą kochały i czuły się kochane.

Koziorożec

We wrześniu pomyśl o sobie. Będziesz chciał niezmiernie pomagać innym i przez to będziesz przejmował ich obowiązki. Są jednak osoby, które chętnie wykorzystają Twoją pomoc, aby samemu mieć lżej i zrzucą na Ciebie zdecydowanie za dużo. To może spowodować, że będziesz miał opóźnienia w swoich zadaniach. Zatrzymaj się więc na chwilę i zastanów co jest dla Ciebie ważne. Kiedy ktoś rzeczywiście potrzebuje pomocy, a kiedy chce wykorzystać Twoją dobroć? Uszereguj zadania i skrupulatnie je wykonuj. Wrzesień - przez swój melancholijny klimat - może Cię także zaprowadzić myślami do przeszłości. Pamiętaj, że tego co było już nie zmienisz i nie warto się na tym skupiać. Zaakceptuj swoją doświadczenia i nie odnawiaj relacji, które już zakończyłeś. Osoba z Twojej przeszłości może wprowadzić duży zamęt w Twoim życiu. W kwestii miłości nie oczekuj teraz większych zmian.

Wodnik

Wrzesień to czas na wolność. Będziesz chciał frunąć przed siebie i czuć wiatr we włosach. Właśnie teraz będziesz szukać przygód, niespodzianek, ciekawych rzeczy. Nudna praca, rutyna w związku, przewidywalni znajomi - w końcu poczujesz, że czas najwyższy coś zmienić. Będziesz próbował nieco urozmaicać życie, a jak to nie wyjdzie, to w końcu poczujesz siły, aby zakończyć coś, co nie ma przyszłości. We wrześniu będziesz poważnie myśleć nad swoim życiem, nad tym czego chcesz i dokąd zmierzasz. Pomyśl o swojej przyszłości, o tym dokąd Cię doprowadziła i dokąd idziesz dalej. To świetny czas na autorefleksję i dokonanie zmian. Pamiętaj, że trzymanie czegoś na siłę - tylko dlatego, że to znasz - nie niesie ze sobą szczęścia.

Ryby

Wrzesień będzie miał spowolnione tempo. Czas trochę się zatrzyma. Poczujesz nagły nadmiar obowiązków i stresu, co może doprowadzić do stanów depresyjnych. Jednak będziesz w stanie z tym walczyć! Znajdź trochę czasu dla siebie, swojej rodziny lub znajomych. Wyjdź z tego marazmu i poszukaj czegoś, co Cię uszczęśliwia. Ćwicz, tańcz lub biegaj. Najlepsza będzie dla Ciebie aktywność fizyczna. Świetnie sprawdzi się także kontakt z naturą, która najlepiej wspomaga walkę ze smutkiem. Staraj się wybierać na spacery do lasu, zbieraj grzyby lub zrób porządek w ogrodzie. Dzięki temu nabierzesz energii i sprawnie poradzisz sobie z emocjami. Uważaj również na swoje finanse i mierz siły na zamiary. Wrzesień niesie ze sobą ryzyko nieudanej inwestycji czy zakupu, którego będziesz żałować. Daj sobie więcej czasu na przemyślenia.