Horoskop - październik 2021

Horoskop - październik 2021

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem na październik 2021".Baran

Październik wykorzystaj na jesienne lenistwo. To będzie bardzo korzystny dla Ciebie miesiąc. Wszystko będzie się dobrze układało. Czegokolwiek się dotkniesz, to zamieni się w złoto. Dobrze więc wykorzystać ten czas na poszukanie swojego hobby, a jeżeli już jakieś masz, to możesz śmiało je rozwinąć. Jesień będzie dobrym momentem, aby nauczyć się gotować, szydełkować, malować czy grać na jakimś instrumencie. Miłosne życie także będzie w rozkwicie. Będziesz chodzić na romantyczne jesienne randki, będzie dużo okazji do flirtów i romansów. Jeżeli jesteś w związku, to wykorzystaj ten czas na zbliżenie się do partnera. Postaraj się znaleźć czas tylko dla was - przykładowo wieczorem, aby wspólnie napić się gorącej herbaty lub pójść na spacer i szczerze porozmawiać. W pracy będziesz szybko chłonąć nową wiedzę. Zadbaj o dalszy rozwój i dokształcanie. Nowe umiejętności mogą bardzo ładnie przełożyć się na sukcesy finansowe. W październiku uważaj tylko na zdrowie. Mając tyle na głowie nie zaniedbaj siebie, bo może Cię złapać przeziębienie.

Byk

W październiku skup się na sobie. Zadbaj o swój wygląd i samopoczucie. Zrób przegląd szafy, pójdź do kosmetyczki lub zrób sobie relaksujące domowe spa. Skup się także na swoim duchu. Otul się ciepłym kocem i poczytaj książki. Zacznij ćwiczyć i medytować. Zrób chwilę na przemyślenia odnośnie swojego życia. Zastanów się: czy podążasz dobrą ścieżką, czy robisz to co kochasz i czy chcesz coś zmienić w swoim życiu. Jeżeli jesteś w związku, to zajęcie się sobą samym - również umocni waszą relację. Będziesz pewną siebie osobą, świadomą swoich potrzeb i pragnień, dzięki czemu będziesz jasno przekazywać to partnerowi. Samotne Byki powinny w październiku wychodzić do ludzi, ponieważ miłość jest tuż za rogiem. Może w tej fajnej nowej kawiarni? W pracy skup się na swoich obowiązkach i nie dawaj się rozproszyć. Twoja pracowitość zostanie zauważona i może skutkować awansem, podwyżką lub wizją tych rzeczy w przyszłości. W zdrowiu wszystko będzie w porządku, ale uważaj żeby nie przemoczyć nóg, bo może to skończyć się kilkudniowym leżeniem w łóżku.

Bliźnięta

W październiku rozwiążesz problemy. To świetny czas, aby w końcu uporać się ze wszystkimi niezałatwionymi sprawami, które ciągle odkładałeś na późniejszy czas. W szczególności, że teraz zrobisz to szybko i bez większych kłopotów. Październik będzie miesiącem bardzo sprzyjającym miłości. Nowe znajomości będziesz zawierać dosłownie wszędzie. Wiele z tych osób mogłoby być Twoim potencjalnym partnerem. Uważaj jednak jeżeli jesteś w związku, bo te pokusy mogą Cię zaprowadzić na złą stronę. Jeżeli będziesz nadużywać zaufania partnera, to stanie się on podejrzliwy, niemiły lub bardzo zazdrosny. Październik to także świetny czas, aby rozwijać swoje umiejętności i poznawać nowe rzeczy. Będziesz chętnie podróżować, uprawiać sport i poznawać nowe miejsca. Postaraj się tylko kontrolować swoje finanse, bo nadmiar wydatków może znacząco uszczuplić Twój budżet. Jednak wszystkie te doświadczenia wpłyną pozytywnie na Twoją pracę. Całe szczęście zdrowie będzie Ci dopisywać i będziesz mieć siły, aby realizować swoje plany.

Rak

Październik to czas odbudowy pewności siebie. W końcu poczujesz wiatr w żaglach. Będziesz wiedzieć czego chcesz i jak tego dokonać. Do tego będziesz mieć sporo sił do działania, a także pełno pomysłów. Będziesz pełny zdrowia i nie będziesz potrzebować odpoczynku. Wykorzystaj więc ten czas, w szczególności w pracy. Działaj, podejmuj nowe wyzwania, pomóż innym rozwiązywać problemy. Poznawaj nowe rzeczy i wyjdź ze swojej strefy komfortu. Twoje zacięcie, energia i kreatywność zostaną zauważone. Przełoży się to także pozytywnie na Twoje finanse. Uważaj tylko na plotki, czasem lepiej mniej powiedzieć, żeby nie zostać niezrozumianym. W miłości przede wszystkim będzie stabilnie. Już zawarte związki będą się umacniać, a rozpoczęte niedawno znajomości powoli rozkwitać. Jeżeli jednak jesteś samotny i z nikim się nie spotykasz, to w tym miesiącu ciężej będzie Ci poznać kogoś nowego.

Lew

W październiku porządnie odpocznij. Wykorzystaj ten czas, żeby naładować wewnętrzne akumulatory i odzyskać siły. W dni, w których masz taką możliwość - nie zrywaj się z samego rana. Wyśpij się, powoli wykonuj poranną rutynę i napij się dobrej herbaty. Doceniaj małe rzeczy, które masz i możesz robić. Pójdź na jesienny spacer, popatrz na jesień oczami dziecka. Zbierz kasztany, pozbieraj liście i zrób ozdoby na stół. Pobaw się w sztukę i bądź w tym bardzo kreatywny. Ten czas, te spokojne czynności, pozwoli Ci się zatrzymać i uspokoić. Nabierzesz więcej dystansu wobec trudnych spraw i odzyskasz wewnętrzny spokój. Poczujesz pewność siebie i z chęcią będziesz działać. Jeżeli jesteś samotny, to poszukaj teraz miłości. W domu pod kocem trudno ją znaleźć. Wyjdź z domu, poszukaj hobby, zrób coś nowego i rozmawiaj z ludźmi, którzy podzielają Twoje zainteresowania. Jeżeli jesteś w trwałym związku, to relacje się poprawią. Teraz znajdziecie wspólny język. W pracy będzie dość stabilnie, co pozwoli Ci spokojnie wykonywać swoje obowiązki i znaleźć harmonię między pracą a życiem osobistym.

Panna

W październiku odetchniesz i zyskasz czas dla siebie. Tak, to będzie dla Ciebie spokojniejszy miesiąc, nie będzie nagłych zwrotów akcji i wielkich przygód, ale to nie znaczy, że będzie nudno. Będziesz mieć więcej czasu dla siebie i swoich zainteresowań. Będziesz mógł pozamykać otwarte sprawy. To świetny czas, aby trochę odetchnąć i tak porządnie wypocząć. W końcu już od jakiegoś czasu czujesz, że zmniejsza Ci się ilość sił do działania. Jeżeli jeszcze szukasz miłości, to musisz się uzbroić w cierpliwość. W październiku nieco zmniejszą Ci się ilości poznanych osób, ale to nie oznacza, że miłość nie może Cię znaleźć. Popatrz na relacje przyjacielskie jakie masz, może zbyt szybko zaszufladkowałeś kogoś jako przyjaciela, chociaż w tle jest szansa na miłość? Jeżeli jesteś w związku, to postaraj się poświęcać więcej czasu partnerowi. Wyjdźcie gdzieś razem, zróbcie coś ciekawego, aby wypędzić nudę. W pracy postaraj się przetrwać i nie wychylać. Dużo ciężkich zadań czeka na obsadzenie, nie rzucaj się w oczy a inni je dostaną zamiast Ciebie.

Waga

Październik może być dla Ciebie wybuchowym miesiącem. Emocje będą w Tobie buzować i może wystarczyć mała rzecz, żeby wyprowadzić Cię z równowagi. Musisz się nauczyć ignorować to, na co nie masz wpływu. Zbyt emocjonalne działanie wpływa źle zarówno na Twoją psychikę jak i ciało, a nawet na zdrowie. Zatrzymaj się na chwilę, złap oddech i zastanów się zanim coś zrobisz lub powiesz, żeby później tego nie żałować. Jak teraz to przepracujesz, to później będzie Ci o wiele prościej. W miłości październik jest świetnym czasem na romans. Pomimo coraz chłodniejszych wieczorów miłość Cię rozpali i wznieci wielki ogień. Otwórz się na nowe znajomości i pozwól sobie na bycie sobą, aby druga osoba mogła poznać Twoje prawdziwe oblicze. Uważaj jednak, jeżeli jesteś w związku, bo poznane osoby będą testem trwałości Twojej relacji. Zły krok może spowodować zakończenie czegoś ważnego. Zwłaszcza teraz, gdy możesz czuć się "wybuchowo" - unikaj kłótni z partnerem. W pracy otwórz się na naukę. Zapisz się na szkolenia i kursy. Rozwiń swoje umiejętności, aby później starać się o podwyżkę lub awans.

Skorpion

W październiku będziesz w dobrym humorze. Inni narzekają właśnie na złą pogodę, deszcze, mrozy, ale nie Ty! Ty dostrzegasz piękną złotą jesień i z chęcią wykorzystujesz jej uroki. W październiku, jeszcze chętniej niż wcześniej, będziesz spotykał nowych ludzi. Gdzie? Dosłownie wszędzie. Będziesz chodzić na imprezy, do kina, do parku, na spotkania miłośników książek podróżniczych... Z chęcią wyjdziesz ze swojej strefy komfortu i zrobisz coś nowego. A później kolejny i kolejny raz. To wszystko spowoduje, że siatka Twoich znajomych zrobi się bardziej różnorodna i duża. Co za tym idzie? Zaczniesz poznawać ich znajomych i tak dalej. Jak to wpłynie na Ciebie? Ta sieć znajomych może Cię doprowadzić do prawdziwej miłości. Jeżeli jesteś w związku, to październik sprzyja dobrej zabawie w związku. Zróbcie coś razem, spróbujcie czegoś nowego. W pracy uważaj, żeby inni nie zrzucili swojej pracy na Ciebie tylko dlatego, że chciałeś im pomóc. Wszystko ma swoje granice, naucz się je wyznaczać, żeby żyć w harmonii.

Strzelec

W październiku szukaj inspiracji. Może nie będziesz chciał zbyt gwałtownie działać, ale będziesz chciał coś robić. Możliwe, że na początku wyda Ci się, że nie możesz podjąć nowych wyzwań, ponieważ będą zbyt dużo kosztować, ale nie poddawaj się. Znajdź zajęcia, na których nie musisz wydawać dużych sum, aby się dobrze bawić. Bądź kreatywny i szukaj inspiracji w przyrodzie. Jest bardzo dużo możliwości. Postaraj się też nie przejmować za bardzo pieniędzmi i nie oszczędzaj dosłownie na wszystkim, bo to tylko spowoduje u Ciebie rozdrażnienie i smutek. W październiku powoli będziesz nabierać sił. Dzięki temu w pracy powoli i systematycznie uda Ci się pozamykać trudne tematy tak dobrze, że inni będą pod wrażeniem. W miłości uważaj. Nawet jedno słowo może spowodować, że z ukochanych staniecie się dla siebie wrogami. Postaraj się dbać o drugą osobę tak, jakbyś chciał Ty sam być traktowany. Październik nie sprzyja również większym zmianom życiowym, jeśli więc planujesz kupno mieszkania, rozstanie z partnerem czy zmianę pracy - wstrzymaj się z decyzją i daj sobie więcej czasu na przemyślenia.

Koziorożec

W październiku poczujesz wsparcie ze strony innych osób. Twoi przyjaciele czy rodzina - zrobią wiele, aby wesprzeć Cię w trudnych momentach. Nie musisz wszędzie bywać i ciągle się bawić. Możesz odpocząć samotnie lub spokojnie poleżeć na kanapie przed telewizorem w objęciach ukochanego. W październiku nie rób niczego na siłę i pozwól sobie powoli nabrać sił do działania. Spokojnie możesz trochę zwolnić tempa. Świat nie przestanie się kręcić, gdy poświęcej więcej czasu na relaks. Jeżeli jesteś w związku, to szczególnie teraz poczujesz wsparcie partnera. Będzie wam miło i przyjemnie. Nawet jeżeli będziesz miał gorszy dzień, to będziesz wiedział, że w domu się odprężysz. Jeżeli nie masz jeszcze partnera, to poczujesz wsparcie przyjaciół, rodziny i znajomych. Przyjrzyj się tym relacjom, ponieważ być może wśród tych osób jest ktoś, kto nie powinien być tylko przyjacielem. W pracy nie podejmuj poważnych decyzji, jeżeli nie jest to teraz konieczne. Jeżeli jednak jest, to świadomie i spokojnie wszystko przemyśl, żeby nie było później problemów.

Wodnik

Październik to czas na powrót uśmiechu. To jest Twój czas i szansa na chwile miłej zabawy. Będziesz znajdować najlepsze imprezy i staniesz się duszą towarzystwa. Dzięki Tobie nawet nudne spotkania staną się wyjątkowymi wspomnieniami dla zgromadzonych na nich osób. W miłości będziesz mieć duże powodzenie. Dosłownie będziesz przebierać wśród możliwości. Jeżeli jesteś w związku, to uważaj, bo to powodzenie może być przyczyną zazdrości partnera. W pracy trudno będzie Ci się skupić, w końcu większość swojej energii poświęcisz dobrej zabawie. Różne obowiązki, tabelki, wykresy i inne - mogą wydać się Tobie bardziej nudne niż zazwyczaj. Pilnuj się jednak, ponieważ jak okażesz brak entuzjazmu, to może to zostać źle odebrane przez szefostwo.

Ryby

Październik to czas porządków. W końcu musiał nastąpić ten czas. Nie da się tego już bardziej przekładać. I nie chodzi tu tylko o szafę. Chodzi o porządki w Twoim życiu. Zastanów się czy jest coś, co odwlekasz od dłuższego czasu, a już powinieneś zakończyć. To czas na przemyślenia, a także na dokonanie odpowiednich zmian. Po co tkwić w czymś, czego nie czujesz? W pracy zastanów się: czy to co robisz jest tym, co chciałeś? Jeżeli nie to, co możesz zmienić? Nie bój się też nowych wyzwań i obowiązków. Dzięki nim będziesz się rozwijać. Porządki nie ominą także związku. To czas, żeby wybrać czy ten związek jest tym jedynym. Czy chcesz z tą właśnie osobą iść przez życie? Jeżeli jeszcze nie masz partnera, to nie szukaj go teraz na siłę. Zastanów się czego oczekujesz od związków, od drugiej osoby, zamiast pakować się w pierwszą lepszą relację. Postaw też na zadbanie o siebie, o swoją psychikę oraz ciało. Prawdziwe porządki warto rozpocząć od własnego wnętrza.