TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 29.11 - 05.12

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 29.11 - 05.12

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 29.11 - 05.12".BARAN
W najbliższych dniach będziecie skłonni do podejmowania ryzykownych decyzji w pracy, finansach czy transakcjach. Najlepiej będzie troszkę przystopować, gdyż możecie w ten sposób narazić się na pewnego rodzaju straty i nieprzyjemności. W uczuciach zapanuje passa pomyślności. Osoby w stałych związkach będą aktywnie uczestniczyć w życiu swojego partnera, a wrażeń na pewno im nie zabraknie. Wspólnie poradzicie sobie ze wszystkimi kwestiami. Osoby wolne mogą teraz liczyć na udane spotkania towarzyskie, choć raczej nie odnajdą na nich nowej miłości. Jeśli chodzi o zdrowie, najbardziej narażeni będziecie na niegroźne przeziębienia czy katar, lecz także problemy nerwowe i nadwrażliwość emocjonalną.

BYK

W tym tygodniu warto będzie szczególnie uważać na fałszywe osoby, które pojawiają się w sferze zawodowej. Ktoś może okazać się inny, niż początkowo zakładaliście i spróbować w stosunku do Was manipulacji. Jeśli zachowacie zimną krew, wyjdziecie z tego bez szwanku. W uczuciach będzie to okres miły, ale bardzo spokojny i stabilny. Osoby w stałych związkach poczują w swojej relacji silną więź i zaczną celebrować wspólne chwile, najczęściej w domowym czy rodzinnym zaciszu. U osób wolnych nie zanosi się na razie na większe zmiany. Zdrowie nie powinno sprawiać Wam większych problemów, mogą się jednak pojawić nawracające dolegliwości w rodzaju wysypki lub kataru siennego. Będą one stosunkowo niegroźne, lecz dość irytujące.

BLIŹNIĘTA

W nadchodzącym tygodniu możecie odczuwać niepokoje w związku z Waszym miejscem pracy. Choć sytuacja będzie tak naprawdę dobra, zaczniecie lękać się o przyszłość i powodzenie Waszych planów. W uczuciach nastanie aura romantyzmu. Osoby w stałych związkach staną się bardziej delikatne i wyczulone na emocje swojej drugiej połowy, co obojgu wyjdzie na plus. Czułość i wsparcie, to energie, które Was ze sobą przybliżą i mocniej scalą. Osoby wolne mają teraz szansę, aby zwrócić na siebie uwagę kogoś, kto im się podoba i oczarować go swoim charakterem. Jeśli chodzi o zdrowie, powinniście cieszyć się obecnie naprawdę dobrym samopoczuciem. Teraz nic nie powinno Was szczególnie martwić.

RAK

Zodiakalne Raki otrzymają teraz bardzo dobre wieści związane z wykonywaną pracą. To może być przyjęcie na wymarzone od dawna stanowisko, awans czy zwyczajna, miła pochwała, która sprawi, że Wasza samoocena i optymizm wzrosną. W uczuciach może być burzliwie. Osoby w stałych związkach będą narażone na kłótnie i potyczki słowne z partnerem. Ważne, aby nie zabrnąć w nich zbyt daleko i niepotrzebnie nie zranić drugiej osoby. U osób wolnych niestety nie będzie to pomyślny czas, aby coś w tej kwestii zmienić. Stan Waszego zdrowia będzie dobry, nie zabraknie Wam witalności i energii, mimo to zadbajcie o odporność organizmu, aby uniknąć potencjalnych przeziębień.

LEW

Jeśli od dawna marzycie, aby zmienić coś w swoim życiu zawodowym, ten tydzień będzie odpowiedni do wcielenia takich planów w czyny. Nie zabraknie Wam determinacji, dzięki której będziecie mogli nie tylko polepszyć swoją sytuację finansową, ale także zwiększyć satysfakcję z pracy. Jeśli chodzi o uczucia, to możecie czuć się teraz bardziej spięci. U osób w stałych związkach mogą narastać problemy, które już kiedyś pojawiały się w ich relacji. Mimo wszystko będziecie w stanie sobie z nimi poradzić, bez większej szkody dla związku. Osoby wolne w tym momencie mogą liczyć jedynie na nawiązanie nowych przyjaźni. Jeśli chodzi o zdrowie - będziecie w pełni sił witalnych. Abyście mogli utrzymać ten stan jak najdłużej, postarajcie się o siebie zadbać, nie zapominając o zdrowej diecie i odpoczynku.

PANNA

W najbliższych dniach możecie być - bardziej niż zwykle - nerwowi, niecierpliwi czy poirytowani. Możecie czuć się niesprawiedliwie oceniani czy niedocenieni, choć przecież wkładacie serce w swoje obowiązki. Zmartwienia mogą dotyczyć także chwilowo ograniczonych zasobów finansowych. Uczucia zapowiadają się bardzo pomyślnie. Osoby w stałych związkach doznają rozkwitu swojej relacji, w której nie zabraknie świeżej energii oraz namiętności. Osoby wolne będą mieć teraz szansę na nowe uczucie, które może zacząć się od niezobowiązującego romansu. Jeśli chodzi o zdrowie, nie powinny dolegać Wam żadne poważniejsze schorzenia. Z uwagi na to, że będziecie teraz wyjątkowo energiczni i aktywni, uważajcie jedynie na drobne kontuzje.

WAGA

Nadchodzące dni mogą przyniosą ze sobą niewielkie trudności w miejscu pracy. Wasz szef stanie się wyjątkowo niecierpliwy i trudno będzie spełnić jego wysokie wymagania, co może się odbić także na Was. Lepiej w tym czasie powstrzymać się także od rozmów na tematy finansowe. W kwestii uczuć także nie będzie do końca kolorowo. Osoby w stałych związkach mogą czekać poważniejsze kłótnie, które mimo wszystko da się rozwiązać przy odrobinie cierpliwości i dobrej woli. Stawiajcie na kompromis i nie spieszcie się z krytyką słów drugiej połowy. U osób wolnych może dojść natomiast do rozczarowań i niezbyt dobrego wyboru obiektu westchnień. Zdrowie pozostanie w normie, a jednym zagrożeniem mogą być krótkie przeziębienia związane z zimną porą roku.

SKORPION

W najbliższym czasie możecie liczyć na poprawę finansów i potencjalne zyski, które będą związane z pomysłem, na który jakiś czas temu udało Wam się wpaść. Efekty okażą się na tyle korzystne, że zastanowicie się nawet nad zmianą dotychczasowego sposobu zarobkowania. Nie podejmujcie jednak pochopnych decyzji, lecz przede wszystkim zadbajcie o stabilność i bezpieczeństwo materialne. W uczuciach powieje romantyzmem i namiętnością. Osoby w stałych związkach chętnie przypomną sobie na nowo czas pierwszych randek, a osoby wolne mogą nawiązać obiecującą relację uczuciową. W sferze zdrowotnej należy teraz szczególnie uważać na kręgosłup i problemy z zębami, gdyż te dolegliwości mogą pojawić się nagle, a jednocześnie z dość dużym natężeniem.

STRZELEC

Będziecie teraz wyjątkowo kreatywni i pełni różnych ciekawych pomysłów, które przełożą się na wyniki Waszej pracy. Możecie dostać nawet premię lub nagrodę. Również w finansach zapowiada się dobra passa. Na horyzoncie widać przypływ gotówki, lecz - abyście później nie żałowali - zachowajcie część w formie oszczędności. Mniej pomyślności czeka Was teraz w uczuciach. Osoby w stałych związkach mogą przejść niewielki kryzys, oddalić się od partnera i delikatnie wycofać. Może dać o sobie znać również Wasza przeszłość. U osób wolnych nie będzie to natomiast pomyślny czas na zawieranie nowych znajomości. Jeśli chodzi o zdrowie, powinno się ono utrzymać w dobrej formie, a jedynymi powodami do narzekania mogą być nietrwające zbyt długo bóle głowy.

KOZIOROŻEC

Pomimo dobrej passy i powodzenia w pracy, możecie paść obecnie ofiarą zawiści ze strony otoczenia. Kolega czy koleżanka przy biurku obok, pod wpływem zazdrości o Wasze sukcesy, mogą zachowywać się wobec Was bardzo nieprzychylnie. W miłości nie znajdziecie większych powodów do zmartwień. Osoby w stałych związkach mogą odczuć delikatną rutynę, jednak mimo to będą potrafiły się w pełni cieszyć swoją relacją. Osoby wolne będą miały okazję do spotkania całkiem nowego uczucia, choć aby je zdobyć, trzeba będzie włożyć w to nieco wysiłku. W kwestiach zdrowotnych pierwszoplanową rolę odegra teraz Wasz układ trawienny i żołądek, który pod wpływem niezdrowej diety lub nieregularnych posiłków może zacząć płatać figle.

WODNIK

W najbliższym czasie będziecie dużo sił poświęcać pracy lub nauce, co może prowadzić Was do poczucia nadmiernego obciążenia czy przepracowania. Koniecznie znajdźcie chwilę na odpoczynek i relaks. W sferze towarzyskiej zachowajcie rozwagę - w szczególności, kiedy pragniecie, aby Wasze sekrety pozostały tajemnicą. W uczuciach chłodniej niż zwykle. Osoby w stałych związkach mogą zostać niemiło zaskoczone przez swojego partnera, a sprawa będzie wymagała poważnych wyjaśnień. Osoby wolne raczej nie będą mogły teraz liczyć na nową miłość. Wasze zdrowie może obecnie trochę ucierpieć, głównie z powodu nadmiaru obowiązków, ale także dolegliwości związanych ze zbyt wysokim ciśnieniem.

RYBY

Będziecie przeżywać wiele dylematów, dotyczących wyboru odpowiedniej pracy. Możecie się wahać pomiędzy kilkoma różnymi ofertami, bądź zastanawiać nad tym czy pozostać na dotychczasowym stanowisku. Tylko spokój ułatwi Wam podjęcie właściwej decyzji. Dajcie sobie więcej czasu na przemyślenia, a jeśli od długiego czasu myślicie o zmianach - składajcie CV do miejsc, które wpadły Wam w oko. W uczuciach szykuje się dobra passa. Osoby w stałych związkach będą miały okazję do przeżycia wielu namiętnych chwil, ale także polepszenia komunikacji z partnerem. U osób wolnych pojawi się wyraźna szansa na szczęśliwą i spełnioną relację. Jeśli chodzi o zdrowie, będziecie pełni dobrego samopoczucia, a ryzyko ewentualnych problemów pozostanie na minimalnym poziomie.