TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 3.01 - 9.01

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 3.01 - 9.01

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 3.01 - 9.01".BARAN

Pierwszy tydzień nowego roku okaże się bardzo owocny dla Waszej pracy. Pełni entuzjazmu wpadniecie na genialne pomysły, mające na celu polepszenie sytuacji zawodowej i od razu zaczniecie wcielać je w życie. Możecie mieć teraz wyjątkową okazję do wzbogacenia się. W uczuciach nieco gorzej niż zazwyczaj. Osoby w stałych związkach mogą potrzebować kilku chwil dystansu od partnera i przestrzeni tylko dla siebie, aby jeszcze raz przemyśleć pewne sprawy, które należy w relacji przepracować i poprawić. U osób wolnych bez większych zmian. W sprawach zdrowotnych spodziewajcie się, że na początku tygodnia będziecie pozbawieni energii i ospali, jednak w ciągu kilku dni wstąpią w Was nowe siły. Poza tym zwróćcie również uwagę na sprawy związane z układem hormonalnym, w szczególności związane z prawidłowym funkcjonowaniem tarczycy.

BYK

Najbliższe dni w pracy będą dla Was bardzo korzystne, pod warunkiem, że będziecie ściśle trzymać się ustalonych przez Was planów i harmonogramu działań. Możecie liczyć także na awans, podwyżkę, a także wiele innych sukcesów. W uczuciach dobra passa. Osoby w stałych związkach przeżyją teraz udane randki, na których z pewnością nie zabraknie ognistych emocji. Osoby wolne spotkają wkrótce kogoś, to na pierwszy rzut oka może się wydawać zamknięty w sobie, jednak sporo zyska przy bliższym poznaniu. W kwestii zdrowia najbardziej narażony będzie obecnie Wasz układ nerwowy, który może mocno dawać o sobie znać, dlatego otoczcie go szczególną opieką i zadbajcie o spokój.

BLIŹNIĘTA

W najbliższych dniach uda Wam się zrobić dobre wrażenie w pracy. Przełożony uzna, że jesteście solidni, zaangażowani i odpowiedzialni, co sprawi, że z pewnością będzie chciał nawiązać z Wami dłuższą współpracę. Można to nieco wykorzystać i rozpocząć rozmowę o potencjalnej podwyżce. W uczuciach bardzo słonecznie i romantycznie. Osoby w stałych związkach będą beztrosko cieszyć się swoim uczuciem, zupełnie jakby dopiero co się poznały. Osoby wolne mają teraz szansę, aby spotkać swoją bratnią duszę, z którą połączy je prawdziwa miłość. Zdrowie powinno dopisywać, lecz warto abyście zwrócili uwagę na spożywane napoje i pokarmy. Coś, co jest obecne w Waszej diecie - może szkodzić Waszemu zdrowiu.

RAK

W nadchodzących dniach możecie cierpieć z powodu niezadowolenia w pracy. Pomimo nadmiaru obowiązków i bardzo napiętego grafiku, poczujecie się niedocenieni oraz traktowani niezbyt poważnie. Zaczniecie nawet rozmyślać nad zmianami. Uczucia również nie wyglądają zbyt przychylnie. Osoby w stałych związkach poczują, że relacja nie do końca spełnia ich oczekiwania, a w skrajnych przypadkach może się to skończyć nawet rozstaniem. Osoby wolne, pomimo szczerych chęci bycia w związku, będą niestety zbyt niezdecydowane i za bardzo wymagające w stosunku do potencjalnych kandydatów. Jeśli chodzi o zdrowie, na pewno nie zabraknie Wam dobrej kondycji i energii do działania. Mogą wystąpić lekkie infekcje czy przeziębienia.

LEW

Jeśli od jakiegoś czasu zastanawiacie się nad zmianą pracy lub rozpoczęciem nauki czegoś nowego, początek tego roku jest na to dobrym momentem. Traficie w miejsce, które będzie dla Was bardzo korzystne, zarówno pod kątem zawodowym, jak i towarzyskim. W uczuciach nieco chaotycznie. Osoby w stałych związkach mogą zacząć niepokoić się o prawdziwe uczucia swojego partnera, co wywoła w nich zazdrość i wybuchowość. Osoby wolne zechcą w końcu usidlić obiekt swoich westchnień, jednak nie powinny być w tym zbytnio gwałtowne czy niecierpliwe. Zdrowie może teraz trochę się pogorszyć. Mogą pojawić się problemy z układem pokarmowym, niestrawność, a u niektórych może pojawić się ryzyko nawet zapalenia wyrostka robaczkowego. Kluczowa będzie tu Wasza szybka reakcja i postawienie właściwej diagnozy.

PANNA

Ten tydzień w pracy na pewno będzie należał do udanych, zwłaszcza w sferze relacji pomiędzy współpracownikami. Nie zabraknie dobrego humoru i serdeczności, a Wy sami wykażecie się niemałym talentem do zjednywania sobie ludzi - dotyczyć to będzie również Waszych zwierzchników. W uczuciach nieco napięta atmosfera. Osoby w stałych związkach czekają potyczki słowne i docinki, które - mimo wszystko - później wyjaśnicie i obrócicie w dobry żart. Osoby wolne mogą teraz poznać kogoś atrakcyjnego, lecz skończy się to jedynie na przelotnym flircie. W kwestiach zdrowotnych zwróćcie szczególną uwagę na utrzymanie prawidłowej temperatury ciała i ciśnienie krwi - mogą wystąpić problemy na tym tle.

WAGA

Nadchodzące dni będą sprzyjać nabywaniu nowych umiejętności w pracy, kursom i szkoleniom. Dzięki zdobytej wiedzy znacząco polepszycie swoją pozycję, a także będziecie mogli liczyć na dodatkowe wynagrodzenie. Nieco gorzej zapowiadają się sprawy towarzyskie, a w szczególności relacje przyjacielskie - możliwe są kłótnie i rozczarowania. W uczuciach beztroska sielanka. Osoby w stałych związkach spędzą razem dużo czasu i nie jest wykluczone, że wybiorą się wraz z partnerem na romantyczny urlop lub wycieczkę. Osoby wolne mogą obecnie stworzyć z kimś luźną relację, która jednak będzie bardzo udana. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, to mogą Was trapić dolegliwości ze strony układu oddechowego. Możliwe jest zapalenia zatok lub gardła i krtani, a także przewlekły kaszel.

SKORPION

Jeśli planujecie wejść w nowy rok z impetem i jak najszybciej zarobić dużo pieniędzy, to będziecie niestety musieli jeszcze na to trochę poczekać. Obecny czas może wiązać się z zastojem w sprawach finansowych, jest natomiast dobry na odpoczynek i regenerację sił. W uczuciach możecie trafić teraz na przysłowiową kość niezgody. Osoby w stałych związkach czekają kłótnie i nieporozumienia z partnerem, z których jedynym wyjściem będzie trudna sztuka kompromisu. U osób wolnych dużo chaotycznych myśli, planów i zamierzeń, lecz nie będzie to jednak odpowiedni czas na zmiany. W kwestiach zdrowotnych zmartwić może Was nieco przyspieszony puls- warto udać się do lekarza, aby wykluczyć ewentualne problemy kardiologiczne.

STRZELEC

Dostaniecie teraz pewną propozycję zawodową, z której warto będzie skorzystać, bowiem ta zmiana może przynieść Wam duże sukcesy i polepszenie sytuacji materialnej. Ewentualne obawy nie będą dla Was przeszkodą. Ten tydzień również może zaskoczyć Was jakąś nowinką, plotką czy niespodziewaną wiadomością. W uczuciach atmosfera oziębienia i dystansu. Osoby w stałych związkach będą zmuszone do zastanowienia się czy przypadkiem nie skupiają się zanadto na sobie, co rani partnera. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany, a ich potencjalny obiekt westchnień niestety nie okaże wzajemnego zainteresowania. Zdrowie natomiast będzie Wam dopisywać i obędzie się bez jakichś szczególnych dolegliwości. Dobre samopoczucie gwarantowane.

KOZIOROŻEC

Najwyraźniej okres świąteczno - noworoczny i dłuższa przerwa od pracy bardzo dobrze Wam zrobi, gdyż powrócicie do niej ze zdwojoną mocą, optymizmem i zapałem do osiągania sukcesów. Pierwsze z nich mogą nastąpić już w najbliższych dniach. W uczuciach powieje romantyzmem. Osoby w stałych związkach będą dla siebie bardzo wyrozumiałe, empatyczne i czułe oraz wyjaśnią sobie wcześniejsze nieporozumienia. Osoby wolne mają szansę na spotkanie kogoś z dużym bagażem emocjonalnym, z kim połączy je nić porozumienia. W kwestii zdrowia będziecie teraz najbardziej narażeni na dolegliwości psychosomatyczne, stany nerwicowe czy lękowe - nie bagatelizujcie tych objawów.

WODNIK

Powrót do pracy po noworocznych szaleństwach niestety nie okaże się dla Was zbyt miły. Spodziewajcie się nerwowej atmosfery, nieporozumień czy konfliktów ze strony kolegów czy koleżanek. Nie bierzcie sobie tego jednak do serca, gdyż powodem takiego zachowania będzie wyłącznie ich własna frustracja. W miłości spokojna atmosfera. Osoby w stałych związkach nieco teraz zwolnią, odpoczną, może nawet popadną w lekką, ale przyjemną rutynę. Osoby wolne mogą obecnie poznać kogoś miłego, jednak ta znajomość będzie czysto przyjacielska. Ze zdrowiem nie powinniście mieć żadnych poważniejszych problemów, natomiast możecie nabrać ochoty na wszelkiego rodzaju zabiegi upiększające czy poprawiające wygląd skóry.

RYBY

Zechcecie stać się teraz bardzo oszczędni i przestać - w Waszym mniemaniu - "wydawać pieniądze na głupoty". To postanowienie zniknie jednak równie szybko jak się pojawiło, ponieważ przy okazji wyprzedaży dojdziecie do wniosku, że człowiek musi mieć z życia jakąś przyjemność. W uczuciach nastaną nieco ciemniejsze chmury. Osoby w stałych związkach mogą poczuć się znudzone i zmęczone do tego stopnia, że zaczną rozważać rozstanie. U osób wolnych nie będzie to dobry moment na to, aby coś zmienić. Zdrowie zapowiada się całkiem dobrze, mogą Was tropić drobniejsze dolegliwości takie jak senność czy problemy z ostrością widzenia - jeśli nie przejdą, dobrze będzie odwiedzić okulistę.