TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 24.01 - 30.01

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 24.01 - 30.01

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 24.01 - 30.01".

BARAN

Wasza sytuacja finansowa może w tym tygodniu delikatnie ucierpieć na rzecz zupełnie niespodziewanych i niezbyt przyjemnych wydatków. Uważajcie zwłaszcza na potencjalne mandaty drogowe lub inne kary pieniężne. W uczuciach może się niestety nieco popsuć. Osoby w stałych związkach czekają potyczki i docinki słowne oraz przysłowiowa walka o to ,,kto ma rację". Przy odrobinie wyrozumiałości uda się załagodzić spory. U osób wolnych nie widać jeszcze zapowiedzi istotnych zmian. W kwestiach zdrowotnych mogą Was czekać przejściowe, lecz niegroźne problemy ze słuchem.

BYK

W najbliższych dniach głównym problemem w Waszej pracy stanie się bezduszna biurokracja, której będziecie musieli stawić czoła. Przygotujcie się na wypełnianie dużej ilości dokumentów czy formularzy i uzbrójcie w cierpliwość. W uczuciach nastanie powiew romantyzmu. Osoby w stałych związkach otrzymają teraz dużo ciepła i czułości od partnera, a także będą mogły liczyć na jego wsparcie w codziennych sprawach. Osoby wolne mają teraz szansę na zauroczenie lub miłosny flirt. Wasze zdrowie pozostanie w normie i stanie równowagi, nie widać także żadnych nadchodzących dolegliwości.

BLIŹNIĘTA

W pracy będziecie teraz dosłownie świecić przykładem. Wasze zaangażowanie i entuzjazm zostaną zauważone niemal przez wszystkich, włącznie z szefostwem. Możecie liczyć na słowa uznania, a nawet premię. W uczuciach zrobi się troszkę niespokojnie. U osób w stałych związkach może pojawić się zazdrość, wywołująca podejrzliwość i niemałe zamieszanie. Osoby wolne poznają kogoś tajemniczego, z kim znajomość będzie jednak dość niestabilna. Jeśli zaś chodzi o zdrowie - może zdarzyć się jakaś nieścisłość/niejasność związana z badaniami lekarskimi i w takim wypadku trzeba je będzie powtórzyć.

RAK

Najbliższe dni w pracy będą dość wymagające, ale również opłacalne. Dzięki wykonaniu dodatkowych zleceń, zarobicie więcej pieniędzy niż zazwyczaj, a także wzmocnicie swoją pozycję w firmie. W uczuciach zrobi się gorąco. Osoby w stałych związkach czekają porywy namiętności i szaleństwa w ramionach partnera, które przypomną im o początkach znajomości. Osoby wolne poznają teraz kogoś bardzo atrakcyjnego, z kim będą mogły nawiązać romans. W kwestiach zdrowotnych możecie spodziewać się dolegliwości ze strony układu nerwowego, który chwilowo stanie się przeciążony.

LEW

Ten tydzień będzie bardzo pomyślny dla wszystkich Lwów, które zapragną zmienić dotychczasową pracę. Uda Wam się znaleźć wiele korzystnych finansowo ofert, a także zrobić dobre wrażenie na rozmowach kwalifikacyjnych. To doskonała okazja do wzbogacenia się. W uczuciach nastąpi miły czas. Dla osób w stałych związkach będzie to odpowiednia pora na rozmowy o poważnych kwestiach, które odbędą się w spokojnej i bezpiecznej atmosferze. Osoby wolne mają teraz szansę na nawiązanie wartościowej znajomości. Jedynie Wasze zdrowie może obecnie delikatnie podupaść, głównie z powodu uciążliwych bólów głowy oraz dużego zmęczenia.

PANNA

Nadchodzący tydzień obdarzy Was hojnością w kwestiach pieniężnych. Możecie liczyć na zastrzyki dodatkowej gotówki, premie w pracy, a nawet nagrody losowe. Pomysłów na zagospodarowanie tej sumy na pewno Wam nie zabraknie. Jeśli chodzi o sprawy uczuciowe, to osoby w stałych związkach mogą mieć obecnie tendencje do narzucania partnerowi własnych przekonań, co nie będzie miło przyjęte. Postarajcie się troszkę łagodniej podejść do tej kwestii. Wolne Panny mogą niestety nie mieć obecnie na kim zawiesić oka. W sferze zdrowia natomiast uważajcie na wszelkiego rodzaju infekcje wirusowe, które mogą na kilka dni zatrzymać Was w domu.

WAGA

Jeśli chodzi o kwestie zawodowe, w najbliższym czasie dobrze Wam zrobi, jeśli nie będziecie rozpraszać swojej uwagi i spokojnie skupicie się na jednym temacie, zanim zajmiecie się następnym. Taka postawa zagwarantuje Wam dobre rezultaty pracy. W uczuciach atmosfera bardzo się ociepli. Osoby w stałych związkach odczują dużą opiekuńczość ze strony partnera i również taką opiekuńczością go obdarzą. Osoby wolne mogą teraz poznać kogoś, z kim będą w stanie stworzyć poważną, partnerską relację. Jeśli zaś chodzi o sprawy zdrowotne, to mogą Wam dokuczać problemy żołądkowe oraz kołatania serca - możliwe, że na tle nerwowym.

SKORPION

W najbliższym tygodniu będziecie naprawdę zadowoleni z sytuacji zawodowej oraz materialnej. Wykonywana praca - ku Waszemu zaskoczeniu - sprawi Wam wiele przyjemności. Możecie liczyć też na awans lub premię, która w niedaleikiej przyszłości bardzo Wam się przyda. W uczuciach także będzie pomyślnie. Osoby w stałych związkach poczują, że partner bardzo się stara, okazując swoją miłość nie tylko poprzez słowa, lecz również poprzez konkretne działania. Osoby wolne mogą spotkać kogoś, z kim będą się dobrze rozumieć. Będziecie też cieszyć się dobrą kondycją zdrowotną i nie powinny Was trapić żadne poważniejsze dolegliwości.

STRZELEC

W najbliższych dniach czekają Was wyzwania i ważne zadania w pracy, lecz doskonale sobie z nimi poradzicie. Wykorzystacie swoją umiejętność działania w grupie oraz zdolności przywódcze, by osiągnąć sukces. W uczuciach niestety się pogorszy. Osoby w stałych związkach mogą zacząć czuć się zaniedbywane przez partnera, który z kolei stwierdzi, że czegoś mu brakuje oraz zauważy rozbieżne potrzeby i oczekiwania. U osób wolnych nie zanosi się obecnie na jakiekolwiek zmiany. Przyczyni się to do osłabionej kondycji Waszego zdrowia psychicznego, poczucia niepokoju czy lęku. W razie potrzeby nie bójcie się skorzystać z pomocy specjalisty.

KOZIOROŻEC

W nadchodzącym tygodniu warto będzie uważać na intrygi czy manipulacje w miejscu pracy. Aby nie paść ich ofiarą, zachowajcie wzmożoną czujność, a w razie konfrontacji pozostańcie spokojni i opanowani. W uczuciach zapanuje beztroska atmosfera. Osoby w stałych związkach przestaną na chwilę myśleć o codziennych zmartwieniach, skupiając się w całości na partnerze i spędzając z nim miły czas. U osób wolnych nadarzy się okazja do flirtu lub niezobowiązującej znajomości. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, możecie zacząć odczuwać duże spadki energii w ciągu dnia, jednak postarajcie się nie przesadzać z kawą czy napojami energetycznymi, aby się "wspomóc".

WODNIK

Obecnie mogą Was spotkać sukcesy w pracy, awans lub podwyżka, jak również bardzo serdeczna atmosfera. Możecie liczyć także na przyrost pieniędzy, który może być związany z relacjami rodzinnymi. W uczuciach będzie stabilnie, ale bez większej ekscytacji. Osoby w stałych związkach zaczną odczuwać nawet lekką nudę i marazm. U osób wolnych nie będzie to odpowiedni czas na zmiany. W sprawach zdrowotnych pojawią się przejściowe problemy ze snem, które na szczęście szybko miną. Poza tym nie powinno wydarzyć się nic poważniejszego.

RYBY

Jeśli chodzi o pracę, najbliższy czas przyniesie Wam niezadowolenie z powodów finansowych. Pomimo, iż będziecie szczęśliwi z powodu dobrej atmosfery, odczujecie niedosyt materialny i zastanowicie się jak można poprawić swoją sytuację. W uczuciach pojawią się dobre perspektywy. Osoby w stałych związkach staną się bardziej otwarte na swojego partnera, co poprawi relację pod względem emocjonalnym i duchowym. Osoby wolne właśnie teraz dostaną od losu szansę na spotkanie prawdziwej miłości. Wasze zdrowie może się obecnie nieco pogorszyć, będziecie narażeni zwłaszcza na bóle kręgosłupa i stawów.