TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 16.05 - 22.05

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 16.05 - 22.05

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 16.05 - 22.05".

 

BARAN

W tym tygodniu wszelkie kwestie związane z pracą i finansami będą układać się pomyślnie. Możesz liczyć na nowe możliwości realizacji swoich pomysłów, korzystne transakcje czy podwyżkę, a także ? ku pewnemu zaskoczeniu - na dobrą atmosferę. Wszystko to sprawi, że poczujesz się na swoim miejscu bezpiecznie, stabilnie i nie będziesz chciał nic zmieniać. W uczuciach również nie powinieneś mieć obecnie powodów do zmartwień. Osoby w stałych związkach staną się teraz czułe i troskliwe, a także znajdą w sobie ukryte pokłady romantyzmu, co pozytywnie zaskoczy ich partnera. U osób wolnych może pojawić się ktoś, kto będzie od nich nieco starszy i od razu zwróci na siebie dużą uwagę. W sferze zdrowotnej szczególną uwagę zwróć na zęby i dziąsła, gdyż może zaistnieć się ich nadwrażliwość czy stany zapalne. Spodziewaj się także niewielkich bólów głowy.

 

BYK

Najbliższe dni przyniosą Ci dużo natchnienia i weny twórczej, które pozytywnie wpłyną na efekty Twojej pracy. Może się też okazać, że nagle odkryjesz swoją nową pasję, do której podejdziesz z sercem i wyjątkowym entuzjazmem. Szczególnie dobrą passę poczują Byki zajmujące się działalnością artystyczną. W uczuciach bardzo optymistycznie. Osoby w stałych związkach wpadną teraz na wspaniałe pomysły dotyczące swojej relacji, jak np. wspólny wyjazd, wycieczka czy spędzenie czasu w ciekawy sposób. Osoby wolne mogą zostać zaproszone na spotkanie z kimś niezwykle atrakcyjnym. Jedynie zdrowie może Ci tym razem nieco podokuczać, głównie z uwagi na problemy z ciśnieniem oraz duże ryzyko wypadków i kontuzji. Zachowaj wzmożoną ostrożność we wszystkich swoich działaniach.

 

BLIŹNIĘTA

To będzie bardzo pracowity czas. Możesz zostać chwilowo obciążony dodatkowymi obowiązkami, jednak nie będziesz narzekać, widząc korzyści finansowe, jakie się z tym wiążą. Przy okazji wyrobisz sobie opinię niezawodnego pracownika i zdobędziesz uznanie szefostwa. Nieco gorzej zapowiadają się dla Ciebie finanse, a zwłaszcza kwestie zaciągniętych pożyczek i kredytów. Staraj się teraz bardziej oszczędzać. Uczucia zapowiadają się dość chłodno. Osoby w stałych związkach będą mieć teraz tendencję do dyktowania swoich warunków, czym trochę zrażą do siebie partnera i wywołując jego oziębłość. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. Jeśli chodzi o sprawy zdrowotne, możesz mieć teraz obniżoną odporność i większą podatność na infekcje. Wystrzegaj się także nadmiernego stresu i pamiętaj, aby odpoczywać.

 

RAK

W nadchodzących dniach możesz zacząć myśleć o tym, co zrobić, aby zacząć pracować na własny rachunek, choćby w postaci dodatkowego zajęcia. Zanim jednak podejmiesz jakiekolwiek kroki, dokładnie przemyśl sprawę i poradź się doświadczonych osób. To pomoże Tobie uniknąć potencjalnych problemów i pułapek na starcie. W uczuciach atmosfera niestabilna i niepewna. U osób w stałych związkach mogą wyjść na jaw pewne skrywane tajemnice, prognozowane są też wybuchy zazdrości, kłótnie i napięcia. Osoby wolne będą przeżywać teraz sercowe rozterki, lecz nie będą miały większego wpływu na swoją sytuację. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, to uważaj na wszelkiego rodzaju stany zapalne, staraj się przebywać na powietrzu i odpowiednio dotleniać swój organizm.

 

LEW

W najbliższym tygodniu czeka Cię wiele wrażeń w życiu zawodowym. Możesz teraz zostać wysłany w delegację lub krótszą służbową podróż. Mimo, że podejdziesz do tego z entuzjazmem, to równie szybko go stracisz i niecierpliwie będziesz wyczekiwać powrotu do swojego ukochanego domu. W uczuciach spokojnie i stabilnie. Dla osób w stałych związkach będzie to korzystny czas na większe zakupy czy wspólne przedsięwzięcia finansowe. U osób wolnych nie zanosi się jeszcze na wyraźne zmiany. Twoje zdrowie natomiast nie powinno sprawiać poważniejszych problemów, aczkolwiek możesz odnieść wrażenie, że nieco gorzej widzisz ? na wszelki wypadek umów się na kontrolną wizytę u okulisty, który rozwieje Twoje wątpliwości.

 

PANNA

W najbliższym czasie wyraźnie zaobserwujesz, że jesteś na dobrej drodze, aby Twoja sytuacja finansowa się polepszyła. W pracy będziesz mógł liczyć na podwyżkę, a oszczędności się teraz powiększą. To również dobry okres na zastanowienie się nad zmianą stanowiska na wyższe, ponieważ będziesz teraz wyjątkowo dobry w zjednywaniu sobie ludzi i zadziała to na Twoją korzyść. Uczucia niestety trochę osłabną. U osób w stałych związkach mogą pojawić się poważniejsze konflikty, które trzeba będzie jak najszybciej wyjaśnić. W przeciwnym razie wpłyną one negatywnie na dalszą przyszłość relacji. U osób wolnych możliwe są teraz duże rozczarowania miłosne. Jeśli chodzi o zdrowie, to zwróć szczególną uwagę na swój układ oddechowy. Jeśli pojawi się silny kaszel, to najlepiej odwiedź lekarza.

 

WAGA

Energie będą teraz mocno sprzyjać Twej pracy. Możesz teraz liczyć na wyróżnienia, nagrody czy awanse. Uważaj jedynie, aby zanadto się z tym nie obnosić, bowiem współpracownicy mogą stać się zawistni i zacząć traktować Cię inaczej niż dotąd. W uczuciach pomyślna aura. Osoby w stałych związkach będą teraz skłonne do snucia wraz z partnerem wspólnych, długofalowych planów. Nie zabraknie Wam również miłości i ciepła. Osoby wolne zaś spotkają się z kimś, z kim relacja będzie miała duże szanse na dalszy ciąg. W sprawach zdrowotnych unikaj przede wszystkim nadmiernego stresu - może on znacząco wpłynąć na Twoje samopoczucie .

 

SKORPION

Ten tydzień powinien przynieść Tobie imiłą niespodziankę. Okaże się, że dzięki dawnym kontaktom uda Ci się skutecznie rozwiązać problemy z pracą lub formalnymi sprawami, które od dawna spędzały Ci sen z powiek. Jeśli natomiast chodzi o większe zyski finansowe, to na to trzeba będzie jeszcze troszkę zaczekać. W uczuciach zrobi się gorąco. Osoby w stałych związkach dadzą się teraz ponieść porywom namiętności - zupełnie jak na samym początku swojej relacji - co ożywi ją i umocni. Osoby wolne mogą liczyć na udaną randkę z kimś, kto bardzo je pociąga. Twoje zdrowie może troszkę się pogorszyć. Głównie z powodu dolegliwości układu pokarmowego, niestrawności i bólów żołądka. Na szczęście nie potrwają one długo i już po kilku dniach powrócisz do pełni sił.

 

STRZELEC

W nadchodzącym tygodniu pojawią się przed Tobą dość trudne wybory zawodowe. Doświadczysz wielu emocji,  dylematów i kwestii, które będziesz musiał poważnie przemyśleć. Zastanów się dwa razy, zwłaszcza, że oferta pracy, która wydaje Ci się wprost wspaniała, może zawierać pewne ukryte aspekty, które sprowadzą na Ciebie straty. W uczuciach atmosfera wzajemnego zrozumienia. Osoby w stałych związkach zaczną się teraz lepiej dogadywać ze swoim partnerem. Uda im się także spędzić razem więcej wspólnych chwil niż do tej pory. U osób wolnych może pojawić się całkiem nowe uczucie. Kwestie zdrowotne nie powinny sprawiać większych problemów, a Twoje samopoczucie utrzyma się na wysokim poziomie. Pamiętaj jedynie, aby przyjmować wszystkie przepisane leki czy suplementy, gdyż możesz stać się w tym temacie dość zapominalski.

 

KOZIOROŻEC

W pracy czeka Cię teraz wiele radosnych chwil. Przed Tobą udane spotkania integracyjne czy imprezy firmowe, przebiegające w bardzo dobrej atmosferze. Na krótką chwilę przestaniesz patrzeć na to wszystko przez pryzmat obowiązków zawodowych, a dostrzeżesz za to "ludzką stronę" swoich kolegów i koleżanek zza biurka. W uczuciach lekkie zdystansowanie. Osoby w stałych związkach staną przed koniecznością odbycia rzeczowej rozmowy z partnerem i najlepiej, aby kierowały się w niej logicznymi argumentami, odsuwając na bok swoje emocje. Osoby wolne może spotkać mała sprzeczka z kimś, do kogo żywią uczucia. Sfera zdrowotna wygląda na stabilną. Dobre samopoczucie i energia Cię nie opuszczą, zwróć jedynie większą uwagę na swoją dietę i zadbaj, aby nie zabrakło w niej witamin.

 

WODNIK

Ten tydzień w pracy nie będzie łatwy, ponieważ okaże się, że aby sprostać swoim zadaniom i zdążyć ze wszystkim na czas - będziesz musiał mocno się pospieszyć oraz wykazać wzmożonym wysiłkiem. Uda Ci się tego dokonać, jeśli po drodze nie popadniesz w nadmierne stany nerwowe. W uczuciach zapragniesz teraz przejąć inicjatywę. Osoby w stałych związkach zaczną organizować sobie i partnerowi czas. Możecie teraz wymyślać różne plany i próbować zrobić wszystko, co uczyni relację bardziej wartościową i mocniejszą. Osoby wolne zdobędą się zaś na odwagę i zaproszą na randkę kogoś, kto od dawna im się podoba. W kwestiach zdrowotnych zadbaj o swoje kości i mięśnie. Zażywaj odpowiednio dużo ruchu, najlepiej na świeżym powietrzu, a unikaj zbyt długiego siedzenia.

 

RYBY

W najbliższym okresie będziesz miał okazję, aby zrobić komuś pewną przysługę w pracy. Dla Ciebie będzie to zupełna drobnostka, lecz dla tej osoby to bardzo ważna sprawa, dlatego wykaże się ona dużą wdzięcznością. Przy okazji będziesz miał się do kogo zwrócić, jeśli kiedyś sam znajdziesz się w potrzebie. Sprawy finansowe, sądowe czy związane z umowami ? przebiegną teraz pomyślnie. Uczucia zapowiadają się nie tak dobrze, jak byś tego oczekiwał. Osoby w stałych związkach czekają rozterki, a zachowanie ich partnera będzie niczym najtrudniejszy test cierpliwości. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. Jeśli chodzi o Twoje sprawy zdrowotne, to będziesz teraz wyjątkowo energiczny. Wykorzystaj dobre samopoczucie i wpleć w swój plan dnia ćwiczenia fizyczne lub chociażby dłuższe spacery przy ładnej pogodzie.