TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 20.06 - 26.06

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA  20.06 - 26.06

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 20.06 - 26.06".

BARAN

 

Ten tydzień przyniesie Ci trudności w pracy. Może pojawić się poważny problem, który zmusi Cię do negocjacji ze zwierzchnikami. Niestety nie licz na wiele - nie będą oni pałali chęcią, aby pójść Tobie na rękę. Tarot radzi uzbroić się w cierpliwość i poczekać na lepszy czas. W uczuciach możesz zacząć odnosić wrażenie, że Twój partner stał się mniej ufny niż wcześniej, jakby się czegoś obawiał. Jeżeli jest to bezzasadne, to po prostu szczerze z nim porozmawiaj - powinno pomóc. Dla osób wolnych - najbliższy tydzień niestety nie będzie pomyślnym czasem na zmiany. W sferze zdrowotnej uważaj zaś na to: co i ile jesz. Duża ilość obowiązków i stres mogą sprawić, że w Twojej diecie zabraknie odpowiedniej dawki kalorii czy składników odżywczych. Może to spowodować osłabienie i pogorszenie samopoczucia. Postaraj się temu w porę temu zapobiec.

 

BYK

 

W najbliższych dniach wykażesz się dużą inicjatywą w sprawach zawodowych, dzięki czemu będziesz mógł otrzymać premię lub podwyżkę. Uważaj jednak na nadmierną chęć władzy i mówienia innym, co mają robić - nie spotka się to z aprobatą otoczenia. W uczuciach nastąpi przełom - możliwy jest duży rozwój. Osoby w stałych związkach znacznie pogłębią łączącą je z partnerem więź oraz zaczną snuć plany na dalszą przyszłość. Bardzo możliwe, że wspólnie z partnerem zdecydują o ważnym kroku życiowym, który odmieni ich dotychczasowe życie. Osoby wolne poznają teraz kogoś, z kim znajomość szybko pójdzie do przodu. W sferze spraw zdrowotnych zapowiada się pomyślny okres. Nie powinieneś obecnie skarżyć się na żadne poważniejsze dolegliwości, a jedyne co może Ci dokuczyć, to małe kłopoty z przemianą materii. Powinny jednak szybko ustąpić.

 

BLIŹNIĘTA

 

Nadchodzący tydzień przyniesie Tobie wyjątkowo dobre perspektywy w finansach. Czeka Cię wzrost dochodów lub jednorazowy, lecz duży, zastrzyk gotówki, co pozwoli na zgromadzenie większych oszczędności. Dzięki temu odzyskasz poczucie większej stabilizacji materialnej. W uczuciach również odczujesz stateczność i bezpieczeństwo. Osoby w stałych związkach mogą teraz załatwiać wspólne sprawy urzędowe, które dotyczą majątku lub nadania relacji bardziej formalnego charakteru. Atmosfera będzie dla Was miła i pełna ciepła. U osób wolnych nie zanosi się na razie na zmiany, jednak nie powinno to dla Was stanowić powodu do smutku czy niepokoju. Będziecie czuć się komfortowo. W sferze zdrowia zwróć większą uwagę na układ krążenia, który może teraz spłatać "małego figla" i na chwilę poczujesz się gorzej. Uważaj także na uczulenia lub poparzenia wywołane przez nadmierną ilość promieni słonecznych.

 

RAK

 

Patrząc na Twoją pracę zawodowej, to nachodzące dni będą dla Ciebie odpowiednim okresem na urlop. Jeśli nie możesz go teraz zaplanować, to postaraj się nieco zdystansować od współpracowników. Nie mów im wszystkiego o sobie i zbytnio się nie spoufalaj, gdyż mogą wyniknąć z tego pewne kłopoty. W uczuciach pojawią się pewne nowości. Osoby w stałych związkach czekają teraz perspektywy na coś, czego jeszcze nigdy nie robiły wraz z partnerem i będzie to ciekawym doświadczeniem. Może to dotyczyć jakiegoś rodzaju zajęcia, aktywności fizycznej, a nawet dalekich podróży. U osób wolnych pojawi się ktoś, z kim znajomość od początku będzie bardzo ekscytująca. Twoje zdrowie natomiast może się troszkę pogorszyć, głównie przez uciążliwe bóle głowy. Jeśli jesteś kobietą, to zwróć uwagę także na typowo kobiece sprawy, gdyż mogą teraz dać o sobie znać, szczególnie pod postacią zaburzeń cyklu.

 

LEW

 

W tym tygodniu będziesz mieć bardzo dobrą passę w pracy. Szef może pójść Tobie na rękę i wesprzeć w ważnej dla Ciebie sprawie. Możliwe są także dodatkowe pieniądze pod postacią premii czy podwyżki. W uczuciach niestety nieco gorzej. Osoby w stałych związkach mogą mieć problem ze swoim partnerem, który nagle zacznie nadmiernie analizować ich relację - prawie jakby dokonywał jakiejś dziwnej kalkulacji. Ten nieprzyjemny stan może potrwać nawet do kilku dni. U osób wolnych nie będzie to odpowiedni czas na dokonywanie zmian. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, to istnieje ryzyko dolegliwości ze strony kręgosłupa czy układu kostno-stawowego. Uważaj na kontuzję, możliwe przeciążenia czy dolegliwości bólowe.

 

PANNA

 

W najbliższym czasie bądź czujny w pracy, ponieważ ktoś - kogo do tej pory darzyłeś dużym zaufaniem - może wbić Ci przysłowiowy nóż w plecy. Jeśli jednak od początku wykażesz się ostrożnością, to zaskoczysz tę osobę i skutecznie zbijesz ją z tropu w swoich poczynaniach. W uczuciach mogą pojawić się trudności. U osób w stałych związkach zacznie być obecny niekorzystny wpływ osób trzecich, które będą się we wszystko wtrącać. Zdecydowanie wyprowadzając Was przy tym z równowagi. U osób wolnych okaże się natomiast, że ktoś kogo poznały nie był do końca szczery i muszą zmierzyć się z poważną konkurencją. Kwestie zdrowotne nie powinny być teraz obarczone żadnymi poważniejszymi dolegliwościami - w zamian za to będziesz cieszyć się przypływem sił witalnych, dużą dawką energii i wigoru.

 

WAGA

 

W nadchodzącym okresie mogą spotkać Cię nieprzyjemne wydarzenia w pracy, takie jak obcięcie premii, nieotrzymanie odpowiedniego wynagrodzenia, a nawet redukcja etatów.  Nawet jeśli Ciebie bezpośrednio nie dotkną, to możesz być świadkiem odejścia kilku znajomych osób. W uczuciach na szczęście nie ma powodu do zmartwień. Osoby w stałych związkach zauważą, że ich partner stara się bardziej niż zwykle. Może też być skory do ofiarowywania prezentów i robienia miłych niespodzianek. Osoby wolne poznają teraz kogoś, kto od razu pokaże swoje zaangażowanie w tę znajomość. Ta relacja ma szansę, aby się rozwinąć. Problemy zdrowotne, z którymi możesz się teraz borykać, to potencjalne stany zapalne, a w przypadku kobiet - obfite i męczące menstruacje.

 

SKORPION

 

W obecnym tygodniu możesz znaleźć bardzo dobrą ofertę pracy, dla której od razu postanowisz rzucić wszystko i pożegnać się z pracą obecną. Nie rób jednak niczego pochopnie i nie pisz wypowiedzenia, dopóki nie będziesz mieć już całkowitej pewności. W najbliższych dniach, to właśnie impulsywne działania mogą spowodować, że stracisz jedno i drugie. W uczuciach małe zamieszanie. Do Skorpionów - będących w stałych związkach - może odezwać się ich dawna miłość, na co nieprzychylnie spojrzy ich obecny partner. Z kolei osoby wolne same mogą zacząć rozmyślać o swojej byłej lub byłym i zapragnąć spotkania. Karty jednak stanowczo to odradzają, bowiem może to spowodować jeszcze większe spustoszenie w Waszym wnętrzu niż samo wspomnienie o rozstaniu. Zdrowie będzie teraz zmienne. Jednego dnia będziesz tryskać energią, kolejnego natomiast ledwo zwleczesz się z łóżka. Dobra wiadomość dla osób borykających się z chorobami przewlekłymi - nastąpi teraz przełom w Waszych dolegliwościach, które znacznie się zredukują.

 

STRZELEC

 

W nadchodzących dniach poczujesz się niedoceniony w swoim miejscu pracy. Obowiązków zacznie tylko przybywać, natomiast obiecana rozmowa o podwyżce w dalszym ciągu nie dojdzie do skutku lub zostanie odłożona na później. Możesz odczuć ogromny brak satysfakcji i postępujące przygnębienie z tego powodu. W uczuciach mogą pojawić się konflikty. Osoby w stałych związkach będą mieć teraz skłonności do stawiania każdej sprawy na ostrzu noża, co nie wywoła pozytywnej reakcji u partnera. Osoby wolne poznają teraz kogoś, z kim znajomość może przynieść wiele trudnych i burzliwych emocji, dlatego nie angażujcie się w nią zbyt mocno. Twoje sprawy zdrowotne nie powinny być teraz narażone na żadne większe niebezpieczeństwo, lecz możesz mieć tymczasowe wrażenie, że nieco gorzej słyszysz.

 

KOZIOROŻEC

 

W pracy spotka Cię teraz pomyślna, a nawet trochę rodzinna atmosfera. Możliwe, że natkniesz się na osobę znajomą z dawnych lat w miejscu, gdzie pracujesz lub podczas załatwiania służbowych obowiązków poza siedzibą firmy. W uczuciach troszkę uczucia przytłoczenia. Osoby w stałych związkach będą miały poczucie, że w ich relacji narastają pewne problemy, lecz próba rozmowy o tym zostanie zamieciona pod dywan. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. W sytuacji zdrowotnej nie widać większych powodów do niepokoju. Zwracaj jednak uwagę na to, aby się nie przemęczać. Nie forsuj się zbyt intensywnymi ćwiczeniami na siłowni, ani nie spędzaj długich godzin za biurkiem - znajdź czas na spacer, odpoczynek i relaks.

 

WODNIK

 

To będzie dobry czas na to, abyś wziął się na poważnie za spłacanie wszystkich zobowiązań finansowych, które posiadasz. Właśnie teraz uda Ci się opracować doskonały plan i pojawi się także dodatkowa gotówka, która może przyspieszyć ten proces. W uczuciach przygotuj się na silne porywy namiętności. Osoby w stałych związkach na nowo obudzą w sobie ogniste emocje, które pamiętają z początku znajomości. Wpłynie to pozytywnie na całokształt relacji. Osoby wolne zwrócą teraz uwagę na kogoś bardzo atrakcyjnego, kto nagle pojawi się w ich otoczeniu. Twoja kondycja zdrowotna będzie się znajdować we względnej równowadze. Uważaj jednak na nerki i układ moczowy, gdyż właśnie teraz masz wzmożone ryzyko infekcji na tym tle - możesz im zapobiec poprzez działania profilaktyczne.

 

RYBY

 

Możesz obecnie liczyć na pomyślność w sprawach zawodowych i finansowych, dostać awans lub premię i zrealizować teraz wszystkie Twoje plany. Ten okres sprzyja też nawiązywaniu kontaktów, które pomogą Ci w dalszej karierze. Obecny tydzień również sprzyja znalezieniu pracy dodatkowej, sprzedaży niepotrzebnych Tobie przedmiotów oraz podpisywaniu umów. W uczuciach dobra aura. Osoby w stałych związkach mogą mieć jakiś drobny problem, w którym wsparcia i pomocy udzieli im ich partner. Osoby wolne spotkają na swojej drodze kogoś życzliwego, kto będzie również dobrym materiałem na nową miłość. Twoje zdrowie będzie przez cały tydzień w dobrej formie. Możesz jednak stanąć przed koniecznością pobrania krwi czy przyjęcia szczepionki, co niekoniecznie będzie powodem do radości.