TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 26.09 - 02.10

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA  26.09 - 02.10

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA  26.09 - 02.10"

BARAN

W tym tygodniu możesz liczyć na sukcesy zawodowe i finansowe, pod warunkiem, że włożysz w to odpowiednio wiele pracy i wysiłku. Nie będzie to łatwym zadaniem, lecz mosię Tobie udać, aby wspiąć się po szczeblach kariery nieco wyżej niż dotychczas. Może to być związane z korzystną zmianą stanowiska, awansem lub naprawdę dużą podwyżką. W uczuciach szykuje się romantyczny czas. Osoby w stałych związkach zostaną zaskoczone miłosnymi wyznaniami i gestami ze strony partnera. U osób wolnych pojawi się okazja do flirtu i udanych randek, które mogą być początkiem dla nowego i trwałego uczucia. W sferze zdrowotnej możesz czuć się w tym czasie nadmiernie śpiący, znużony i zmęczony, ale nie będzie to zwiastunem niczego poważnego. Możliwe są również problemy ze wzrokiem ? dobrym pomysłem będzie więc wizyta u okulisty.

 

BYK

Nie będzie to dobry czas dla Twojej pracy oraz finansów. Niestety, ale możesz zostać oddelegowany na przymusowy urlop lub zmagać się z dolegliwościami, które nie pozwolą Ci na pobyt w miejscu pracy. Możesz także zacząć martwić się stanem swojego budżetu, który znacząco się uszczupli. Zachowaj zimną krew i na chłodno zaplanuj i zrealizuj tylko niezbędne wydatki. W uczuciach czeka Cię za to dużo namiętności. Osoby w stałych związkach znów poczują tę iskrę emocji, która towarzyszyła im na początku relacji. Będą również czuły się teraz wyjątkowo atrakcyjne dla swojego partnera. U osób wolnych nastąpi szansa na zupełnie nową ekscytującą znajomość, romans lub flirt. W kwestiach dotyczących zdrowia, uważaj na obniżony układ odpornościowy, który stanie się pożywką dla wszelkiego rodzaju infekcji wirusowych. Postaraj się go naturalnie wzmacniać i ubieraj się stosownie do panującej pogody.

 

BLIŹNIĘTA

W najbliższym czasie uważaj na możliwe starcia ze swoim szefem, który to "delikatnie mówiąc" nie będzie obecnie zbyt skłonny do potencjalnych negocjacji. Możesz usłyszeć od niego niemiłe słowa lub pretensje, choć, po części, nie będą one słuszne. Postaraj się tym nie przejmować, nie widać bowiem, aby zaważyło to na Twojej dalszej karierze zawodowej. W uczuciach nastąpi lekkie ochłodzenie. Osoby w stałych związkach mogą odnieść wrażenie, że ich partner jest ostatnio wycofany i niechętny do szczerych czy długich rozmów. U osób wolnych nie będzie to odpowiedni czas na zmiany. W sferze zdrowotnej możliwe są zawirowania. W grupie ryzyka znajdą się obecnie te Bliźnięta, które w dzieciństwie nie przeszły chorób typowych dla tego wieku - takich jak ospa, odra czy różyczka. Niestety, ale mogą one dopaść Cię właśnie teraz, dlatego bądź czujny na wszystkie niepokojące objawy.

 

RAK

W nadchodzących dniach czeka Cię dużo pracy i wzmożonego wysiłku, jednak będzie to dla Ciebie opłacalne - nie tylko pod kątem finansowym, ale też związanym z Twoją pozycją w firmie. Jeśli teraz pokażesz się zwierzchnikom od dobrej strony, to możesz być pewien, że Twoja pozycja w pracy pozostanie na stabilnym i nienaruszonym poziomie. W najbliższej przyszłości możesz natomiast liczyć na podwyżkę. W uczuciach troszkę zawieje nudą. Osoby w stałych związkach zaczną odczuwać rutynę i mogą mieć za złe swojemu partnerowi, że chce on siedzieć w domu i w kółko wykonywać te same rzeczy, podczas gdy one mają pomysł na coś odmiennego np. wycieczkę poza miasto czy odwiedzenie nowych miejsc. U osób wolnych nie będzie to dobry czas na zmiany. W sferze zdrowotnej zaistnieje niebezpieczeństwo kontuzji, złamań czy skręceń - może się to przydarzyć nawet przy zwyczajnych, codziennych obowiązkach. Zachowaj więc szczególną ostrożność przez najbliższe kilka dni.

 

LEW

W tym tygodniu możesz zacząć stawiać swoje pierwsze kroki w nowej dziedzinie. To może dotyczyć zarówno nowych obowiązków w Twojej dotychczasowej pracy, jak i zupełnie innego stanowiska, które będziesz miał szansę objąć. Tak czy inaczej zmiana ta przyniesie dla Ciebie korzyści, a z nauką i wdrażaniem poradzisz sobie bez problemu. W uczuciach bardzo sprzyjająca aura. Osoby w stałych związkach znajdą w swoim partnerze potrzebne ukojenie i ostoję, której potrzebują, a miłość między nimi będzie silna i głęboka. U osób wolnych nastanie okazja na początek prawdziwego uczucia, z której chętnie skorzystają. Twoje zdrowie może nie być do końca w najlepszej formie, ale też nie widać, aby groziły Ci jakieś poważne dolegliwości. Możesz być za to senny, bez energii do działania i znużony. Stan ten minie jednak pod koniec tygodnia.

 

PANNA

W najbliższych dniach czeka Cię okazja do zmiany w Twoim życiu zawodowym. Możesz się przekwalifikować, zająć inną niż do tej pory działalnością lub zmienić miejsce jej wykonywania. Szczególnie przychylne energie masz teraz w przypadku pracy wykonywanej z domu, dlatego rozważ na spokojnie każdą pojawiającą się ofertę. Sprawy finansowe poprawią się, kiedy zdecydujesz się na wprowadzenie zmian. W uczuciach niestety może się trochę pogorszyć. Osoby w stałych związkach odczują, że ostatnimi czasy partner nadużywa ich cierpliwości, co wywoła niezadowolenie i konieczność rzeczowej rozmowy. U osób wolnych nie widać na horyzoncie większych zmian. Zdrowie powinno utrzymać się w dobrej kondycji. Jedynie osoby mające przewlekłe schorzenia kręgosłupa czy stawów, mogą odczuwać niewielki ból czy dyskomfort.

 

WAGA

Nadchodzący czas sprzyja Twoim kontaktom zawodowym czy biznesowym. Możesz teraz podpisać bardzo korzystne umowy o pracę lub współpracę, a do tego - w końcu odnajdziesz osoby, z którymi będzie Ci się przyjemnie pracowało przez długie lata. Także finanse w najbliższym okresie znajdą się na satysfakcjonującym poziomie. W uczuciach możliwe są duże zawirowania. U osób w stałych związkach pojawią się poważne kłótnie, niezrozumienie i trudności emocjonalne. Jest szansa, że to przepracujecie i naprawicie, ale część z Was pomyśli o rozstaniu. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany, a dodatkowo powinniście teraz uważać na osobę, która zechce Wasz oszukać czy wykorzystać. W sprawach zdrowotnych czekają Cię badania, które trzeba będzie powtórzyć, aby uzyskać bardziej miarodajny wynik.

 

SKORPION

W najbliższym tygodniu będziesz bardzo zdeterminowany przy wykonywaniu swojej pracy, co zostanie docenione i przełoży się na Twoje wyniki finansowe. Możesz otrzymać awans, premię lub podwyżkę. Zjednasz też sobie wielu ludzi, począwszy od szefostwa, a skończywszy na kolegach czy koleżankach, z którymi pracujesz. W uczuciach może nastąpić ochłodzenie. Osoby w stałych związkach staną się teraz małomówne i trudno będzie im mówić o swoich emocjach. Taki stan rzeczy zaniepokoi Waszego partnera. U osób wolnych możliwe jest zauroczenie kimś, kto jednak będzie dla nich niedostępny i nie przyniesie im to radości. Twoja kondycja zdrowotna przez większość tygodnia będzie dobra, co odczujesz w formie przypływu energii i sił witalnych. Jedynie w okolicach weekendu możesz narzekać na krótkotrwałe bóle głowy.

 

STRZELEC

Obecnie będziesz dość mocno zmęczony i znużony swoją pracą. Pomimo tego, że czas urlopowy dawno już przeminął - poczujesz, że najchętniej wróciłbyś do niego właśnie teraz. Zaczniesz szukać nowej odskoczni od codziennych zajęć. Dobrym pomysłem będzie np. wolontariat w schronisku dla zwierząt - nie przyniesie Ci to korzyści materialnych, lecz spełni potrzeby duchowe i emocjonalne. W uczuciach nastanie czas smutków i rozczarowań. Osoby w stałych związkach mogą zacząć się bardzo martwić o przyszłość swojej relacji, nie do końca mając ku temu powody, lecz niestety wkradnie się tu czarnowidztwo. Nawet uspokajanie przez partnera nie zdziała zbyt wiele. U osób wolnych nie widać znaczących zmian, może pojawić się natomiast krótka tęsknota za dawną, utraconą miłością. W obszarze zdrowotnym nie pojawią się żadne poważniejsze zagrożenia. Możesz być nieco mniej energiczny i bardziej senny niż zazwyczaj, ale poza tym Twoje samopoczucie będzie optymalne.

 

KOZIOROŻEC

Właśnie teraz zaczniesz rozmyślać o zmianie pracy czy kierunku swojego rozwoju. Poczujesz, że droga, którą idziesz, powoli przestaje być dla Ciebie dobra i może czas obrać inną ścieżkę. To naprawdę dobry pomysł, jednak nie działaj zbyt szybko czy pochopnie. Karty sprzyjają Ci w znalezieniu lepszego zajęcia, tylko podejdź do tego na spokojnie. Nie bój się prosić o radę, wsparcie czy pomoc znajomych Tobie osób ? rozmowy z nimi wniosą wiele dobrego. W uczuciach zrobi się romantycznie. Osoby w stałych związkach otrzymają od swojego partnera niespodziankę, prezent lub zaproszenie na cudowną randkę. Osoby wolne będą miały okazję do wejścia w nową relację uczuciową. W sprawach zdrowotnych wszystko będzie się układać pomyślnie. Odczujesz, że Twoje ciało i dusza są teraz w idealnej harmonii. Teraz czeka Cię wyjątkowo dobre samopoczucie.

 

WODNIK

Ten tydzień będzie dla Ciebie łaskawy, jeśli chodzi o kwestie związane z pracą i finansami. Nie będziesz narzekać na nadmiar obowiązków, a wszystko potoczy się swoim stałym, spokojnym rytmem. Co prawda Twoje finanse nie ulegną gwałtownej poprawie, ale będą w Twoim odczuciu wystarczające. W uczuciach nieco burzliwie. Osoby w stałych związkach mogą teraz wchodzić w spory ze swoim partnerem, jednak nie będą to kłótnie zbyt poważne, a raczej dotyczące błahostek. Macie szansę, aby szybko się pogodzić. Osoby wolne cieszyć się będą dużym powodzeniem u płci przeciwnej, jednak nie przejawią tym zbytniego zainteresowania. Zdrowie nie powinno dawać Ci się zbytnio we znaki, jedyne co może Ci chwilę dokuczać, to sezonowa alergia i katar.

 

RYBY

Wpadniesz teraz na wyjątkowo kreatywne pomysły, które mogą pomóc nie tylko Twojej pracy, lecz również organizcji firmy. Przez cały ten tydzień towarzyszyć Ci będzie natchnienie i wena twórcza. Zostanie to docenione i będziesz mógł liczyć na podwyżkę lub premię. W uczuciach pojawi się duża potrzeba bliskości i opieki. Osoby w stałych związkach będą teraz bardzo potrzebować troski swojego partnera, którą on im zapewni. Pamiętajcie jednak, aby jasno i szczerze wyrazić swoje potrzeby, ponieważ Wasza druga połowa może się pewnych spraw nie domyślić. Osoby wolne spotkają kogoś, kto je zrozumie, wysłucha i miło spędzi nimi czas, choć niekoniecznie będzie to materiał na długotrwały związek. W zdrowiu mogą pojawić się utrudnienia, głównie z uwagi na infekcje wirusowe i dolegliwości ze strony układu pokarmowego.