TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 03.10 - 09.10

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA  03.10 - 09.10

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA  03.10 - 09.10"

BARAN

W tym tygodniu podejmiesz poważne decyzje dotyczące Twojej pracy i przyszłości zawodowej. Podejdziesz do nich na chłodno - bardziej na zasadzie rachunku zysków i strat, niż kierując się jakimikolwiek emocjami. To będzie również pomyślny czas na podpisywanie wszelkiego rodzaju umów oraz załatwianie spraw urzędowych czy prawnych. W uczuciach atmosfera może zacząć troszkę szwankować. U osób w stałych związkach pojawi się pilna potrzeba wyjaśnienia pewnych kwestii i pracy nad tą relacją. Szczera i spokojna rozmowa pomoże Wam wypracować kompromis. U osób wolnych nie będzie to dobry czas na zmiany. Nowe znajomości mogą dodatkowo Was rozczarować i wprowadzić w nienajlepszy nastrój. W sprawach zdrowotnych uważaj na męczące migreny oraz potencjalne zatrucia pokarmowe - bądź ostrożny podczas doboru diety.

 

BYK

W najbliższych dniach możesz czuć się zniechęcony, ponieważ odniesiesz wrażenie, że Twoje wysiłki i starania w pracy nie przynoszą takich rezultatów, jakich oczekujesz. Nie zamartwiaj się na zapas - Karty ukazują, że jest to tylko przejściowy stan i jeśli uzbroisz się w cierpliwość, to znów zaczniesz odnosić zawodowe sukcesy. W uczuciach natomiast bardzo optymistycznie. Osoby w stałych związkach pokonają teraz trudności, jakie trapiły ich relację w ostatnim czasie i na nowo zbliżą się do partnera. U osób wolnych pojawi się ktoś, kto wzbudzi ich ogromne zainteresowanie. W sferze zdrowia zaistnieje ryzyko infekcji wirusowych, przeziębienia oraz osłabienia. Możesz także mieć problemy związane z nadmiernym wychłodzeniem ciała, a następnie jego podwyższoną temperaturą.

 

BLIŹNIĘTA

W nadchodzącym tygodniu wszelkie kwestie finansowo-zawodowe będą układać się dla Ciebie pomyślnie. Możesz otrzymać upragniony awans, premię lub podwyżkę. Czeka Cię także szczęście w grach losowych, prezent czy zastrzyk gotówki, którego wcale się nie spodziewasz. W uczuciach pojawi się przede wszystkim poczucie stabilności i bezpieczeństwa. Osoby w stałych związkach będą mogły liczyć na wsparcie partnera nie tylko w istotnych sprawach, lecz również tych drobnych. Poczują też, że łączy ich bardzo silna więź z drugą połową. U osób wolnych może pojawić się ktoś, kto będzie nimi zainteresowany. Będzie to osoba poważnie podchodząca do związków i uczuć. W kwestiach dotyczących zdrowia nie powinny dolegać Ci żadne groźne dolegliwości. Możesz mieć jednak tendencję do przesadzania obecnie z używkami, takimi jak np. papierosy czy nawet ?niewinna? filiżanka kawy za dużo - postaraj się nad tym zapanować i nie przesadzać.

 

RAK

W sprawach dotyczących pracy czeka Cię teraz dużo zmartwień. Możesz zacząć myśleć, że Twoja posada jest zagrożona i czuć się niestabilnie. Sytuacja jednak nie będzie taka zła, jak się Tobie wydaje. Owszem, wystąpią trudności, jednak nie będą one związane ściśle z Twoją osobą i będą jedynie przejściowe. W sferze partnerskiej - Karty zwiastują nam głównie bardzo dobre porozumienie. Osoby w stałych związkach dostrzegą, że ich komunikacja z partnerem stała się lepsza. Spędzą też ze sobą dużo czasu na szczerych rozmowach i planowaniu przyszłości. U osób wolnych pojawi się szansa na początek nowego uczucia. Dostrzeżecie, że macie wiele wspólnego z nowopoznaną osobą. W sferze zdrowotnej możesz uskarżać się na bóle stawów i mięśni, zwłaszcza kończyn dolnych oraz dolegliwości ze strony dolnego odcinka kręgosłupa. Zastanów się czy nie spędzasz przypadkiem zbyt dużo czasu w pozycji siedzącej. Rozważ w jaki sposób możesz to zmienić.

 

LEW

Powinieneś teraz zachować dużą czujność w miejscu pracy, ponieważ ktoś może spróbować Cię wykorzystać. Możesz być nieustannie proszony o drobne przysługi, a tak naprawdę będzie to czyjaś chęć, aby zwyczajnie wyręczyć się Tobą we własnych obowiązkach. Bądź zatem asertywny i postaw wyraźną granicę, jeśli zajdzie taka potrzeba. W uczuciach może teraz być burzliwie. Osoby w stałych związkach staną się złośliwe i gwałtowne w swoich działaniach, co sprowokuje kłótnie z partnerem - niestety nawet o błahe i niezbyt istotne sprawy. U osób wolnych może pojawić się ktoś, kim będą zauroczone, jednak on będzie chciał jedynie zawrócić im w głowie i zniknąć - nie dajcie się nabrać. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, to nie powinno dolegać Ci nic poważnego. Miej jednak na uwadze, aby pamiętać o wszystkich kontrolnych badaniach i wizytach u lekarza.

 

PANNA

W tym tygodniu czeka Cię wiele zadań w pracy. Odczujesz to jako istny wir, w którym wszystko będzie się działo bardzo szybko i nagle. Spokojnie - stan ten powinien się uspokoić pod koniec tygodnia, a z dodatkowo wykonanych obowiązków jesteś w stanie wynieść korzyści, np. w postaci premii lub zwiększenia wynagrodzenia. W uczuciach także dobra passa. Osoby w stałych związkach będą się obecnie dobrze dogadywać ze swoim partnerem. Połączą Was także nowe wspólne zainteresowania, a w relację wstąpi zgodna i harmonia. Osoby wolne mogą teraz spotkać kogoś, z kim będą miały szansę na stworzenie nowego związku. W sprawach zdrowotnych możliwe są delikatne, niezbyt groźne dolegliwości. Takie jak np. wysypka, uczulenie - powinny zniknąć po kilku dniach.

 

WAGA

W nadchodzącym  czasie mogą czekać Cię w pracy kwestie sporne i konfliktowe, które trzeba będzie rozwiązać w dyplomatyczny sposób. Dopiero, gdy wszystko zostanie dokładnie omówione i ustalone, atmosfera rozluźni się, a w firmie znów zapanuje wyczekiwany spokój. W sferze finansów spodziewaj się zastoju. W uczuciach pomyślna aura. Osoby w stałych związkach poczują, że ich relacja rozwija się i staje się coraz bardziej poważna. U osób wolnych również może nastąpić krok naprzód i poznają one kogoś interesującego. Jeśli chodzi o Twoje zdrowie, to nie powinno ono tym razem sprawiać Ci większych zmartwień. Jeśli jednak chorowałeś kiedyś na coś przewlekłego, to ta dolegliwość - właśnie teraz - może o sobie przypomnieć. Nie będą to natomiast żadne groźne objawy.

 

SKORPION

W tym tygodniu możesz zająć się pomnażaniem majątku, a los będzie Ci sprzyjał w kwestiach finansowych. Masz dużą szansę na dokonanie naprawdę udanej inwestycji lub otrzymanie pokaźnej sumy z powodów rodzinnych. To będzie dla Ciebie również dobry moment na znalezienie korzystnej oferty zakupu nieruchomości. W sferze zawodowej spodziewaj się rutyny i spokoju. W uczuciach zapanuje duża namiętność. Osoby w stałych związkach  dadzą teraz upust swoim emocjom i spędzą z partnerem naprawdę udane chwile. Warto jednak uważać na nadmierną zazdrość czy zaborczość ? może nieco popsuć nastrój. Osoby wolne mają szansę na niezobowiązujący romans. Twoje zdrowie będzie w bardzo dobrej kondycji - poczujesz zastrzyk energii do działania i przypływ sił witalnych.

 

STRZELEC

W najbliższych dniach poznasz w pracy nową osobę, z którą dość szybko znajdziesz wspólny język. Nie dość, że będzie się Wam dobrze razem współpracowało, to dogadacie się także w sprawach bardziej życiowych, możliwe nawet, że się zaprzyjaźnicie. W finansach brak powodów do narzekań - sytuacja będzie stabilna, a nawet dobra. W uczuciach możliwe będą komplikacje. U osób w stałych związkach może pojawić się wrażenie, że partner nie do końca je docenia - najlepiej wyjaśnić to podczas szczerej rozmowy. U osób wolnych nie będzie to odpowiedni czas na zmiany. W sferze zdrowotnej pojawi się duża potrzeba przebywania na świeżym powietrzu, abyś mógł cieszyć się dobrym samopoczuciem. Uważaj jedynie na ryzyko stanów zapalnych, zwłaszcza w obrębie gardła i nosa.

 

KOZIOROŻEC

W nadchodzącym czasie otrzymasz pomoc życzliwego mężczyzny w kwestii swoich spraw zawodowych. Będziesz za nią bardzo wdzięczny, ponieważ dzięki temu uda Ci się objąć dobre stanowisko lub - jeśli prowadzisz własny biznes - poznasz godnego uwagi partnera do interesów. Wszystko zacznie się układać po Twojej myśli. Sprawy finansowe również dadzą Tobie powód do uśmiechu. W uczuciach może nastąpić ochłodzenie. U osób w stałych związkach oziębła atmosfera i kłótnie, nawet o błahe sprawy. Dla osób wolnych nie będzie to dobry moment na zmiany. W sprawach zdrowotnych uważaj przede wszystkim na schorzenia układu moczowego - istnieje wzmożone ryzyko zapalenia pęcherza, dlatego postaraj się mu zapobiec.

 

WODNIK

W obecnym czasie będziesz zadowolony zarówno ze swojej pracy, jak i finansów. Możesz otrzymać w prezencie rzecz o niemałej wartości, z której bardzo się ucieszysz. W pracy uzyskasz teraz awans lub podwyżkę bez większego wysiłku z Twojej strony. W uczuciach zrobi się bardzo ciepło. Osoby w stałych związkach czeka teraz miły czas, spędzony u boku partnera i romantyczne randki. U osób wolnych zaś pojawi się szansa na początek nowej miłości. Twoje zdrowie również nie powinno sprawiać Ci kłopotów, choć mogą przydarzyć się drobniejsze dolegliwości, takie jak katar czy niewielki kaszel.

 

RYBY

Wpadniesz teraz w szaleństwo oszczędzania, chcąc odłożyć jak najwięcej pieniędzy na tak zwaną "czarną godzinę". To dobrze, że myślisz o przyszłości. Nie powinieneś jednak kreować w głowie tak negatywnych scenariuszy i czasem pozwolić sobie na małe przyjemności. W sferze zawodowej będziesz cieszyć się dobrymi wynikami i miłą atmosferą. W uczuciach łagodna i harmonijna energia. U osób w stałych związkach zapanuje zgoda, choć mogą troszeczkę narzekać na chwilowy brak namiętności. U osób wolnych w tym tygodniu sytuacja pozostanie bez zmian. Twoje zdrowie natomiast może się nieco pogorszyć, głównie z uwagi na potencjalne schorzenia i bóle związane z kręgosłupem.