Nów Księżyca w znaku uduchowionych Ryb

Nów Księżyca w znaku uduchowionych Ryb

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt."Nów Księżyca w znaku uduchowionych Ryb" przygotowanym przez naszego eksperta Aleksandra

Magiczny, a zarazem bardzo trudny Nów Księżyca w znaku Ryb.

 

 

Kochani 20.02.23 Nów Księżyca w znaku Ryb w koniunkcji z Neptunem będzie sprzyjał wyrażaniu emocji i uczuć, ale także finalizowaniu pewnych spraw i oczyszczaniu swojego życia na wielu poziomach.

 

 

 

 

Znak Ryb jest ostatnim znakiem znakiem zodiaku, który zakańcza pewien cykl i będzie odbierał nam energię i skłaniał do podsumowań, zastanowienia się nad dalsza droga życia, poświęcenia, introspekcji wewnętrznej, medytacji, wyciszeniu, pobyciu samemu ze sobą, duchowości, rozwojowi spirytualnemu, intuicji, natchnieniu, sztuce, odpoczynkowi, ale tez iluzji.

 

 

 

 

Nów Księżyca w znaku Ryb odbiera nam energię i już teraz odczuwamy ogromne zmęczenie, osłabienie, niepewność, apatyczność, senność, odrealnienie i obawy. Mogą nasilić się stany lękowe, depresje i trudności w odczytywaniu czyiś intencji. Ludzie będą drażliwi, obrażalscy i otwarci na cudze wpływy.

 

 

 

 

Trudno będzie odróżnić prawdę od fałszu. Mogą ujawnić się tajemnice, ukryci wrogowie i sytuacje związane z morzem i podwodnym życiem.

 

 

 

 

Uwaga na środki zmieniające swiadomosc, pomyłki, oszustwa, nieprawdziwe informacje, przeoczenia, kłamstwa, niejasne propozycje i problemy ze stopami.

 

 

 

 

Z pozdrowieniami Wasza Aleksandra astropsycholog duszy :)