Wszystko może być prawda, albo nic nie będzie autentyczne..

Wszystko może być prawda, albo nic nie będzie autentyczne..

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt."Wszystko może być prawda, albo nic nie będzie autentyczne.." przygotowanym przez naszego eksperta Aleksandra

 

Kochani 2.03.23. Merkury na trzy  tygodnie wejdzie do znaku Ryb. Otrze się o Słońce, Saturna i Neptuna w znaku Ryb. Będziemy dryfować w wielkim oceanie iluzji. Ale dzięki Saturnowi uda się wychwycić prądy, które poprowadzą nas w dobrym kierunku.

Merkury planeta komunikacji, informacji, umów, kontaktów, podróży i nauki przechodząc do znaku Ryb spowoduje, emocjonalne wsparcie, ale tez będzie powodowała chaos myślowy , pomyłki, niedomówienia, błędy, fake newsy, próby oszustwa, manipulacji, opóźnienia, zagubienie i złudne nadzieje.

Podczas Merkurego w Rybach będzie dużo zamieszania w kontaktach z drugim człowiekiem bowiem ciężko będzie się oprzeć na czyjejś opinii ponieważ wiele informacji będzie mijało się z prawda, co będzie irytujące i wkurzające dla ludzi o zdroworozsądkowym podejściu do życia.

Pamiętajcie musicie mieć ograniczone zaufanie do słów i propozycji, które będą składać inni ludzie.

Szczególnie muszą uważać Bliźnięta, Panny i Strzelce.

Razem z Marsem w kwadraturze do Merkurego musimy wystrzegać się złego towarzystwa, plotek, uważać na wypadki i działania oparte na fałszywych wiadomościach oraz na zatrucia, na środki zmieniające świadomość, na fałszywe maile, telefony, na portfele, torebki, kradzież danych itp. Jest to czas głębokiej inspiracji i kreatywności. Sprzyjający dla artystów, aktorów, malarzy, piosenkarzy i świata mody.

Z pozdrowieniami Wasza Aleksandra astropsycholog duszy :)