Saturnowa mgła ...

Saturnowa mgła ...

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt."Saturnowa mgła ..." przygotowanym przez naszego eksperta Aleksandra

Kochani 7.03.23.o godz.14:34 Saturn przechodzi do znaku Ryb będzie w koniunkcji do Neptuna i sekstylu do Urana.

( informacje przekazywane w moich postach są podparte tylko moja wiedza astrologiczna i intuicja)

Na początek zaleje nas fala mrzonek, obiecanek, fałszywych nadziei.

Poczujemy zagubienie, utratę zaufania i niepewność jutra. Trudno będzie o dyscyplinę i konkrety. Pomyłki będą pojawiały się na co dzień i rozmycie granic zdrowego rozsądku, co będzie niosło kryzys i zwątpienie To, co zbudowaliśmy do tej pory i to co nie było na mocnych fundamentach; nasza wiara, bezpieczeństwo, małżeństwo, rządy, wojsko, struktury kościelne, itp po 2, 5 roku rozmyją się, rozpuszcza zostawiając nas w chaosie i bezradności, (najtrudniejszy czas dla znaku Bliźniąt i Strzelca. Panny w opozycji nie dają się zapędzić w kozi róg) ale dając nadzieje ze nowe struktury, o które będziemy musieli niestety powalczyć będą trwalsze i zasadniejsze dla nas i przyszłych pokoleń. Dopiero wchodzący Saturn do znaku Barana w sekstylu z Plutonem pomoże nam odzyskać moc i sile do zawalczenia o siebie i realizacje marzeń, które to pojawiły się podczas Saturna w Rybach. Liczmy się z upadkiem władzy, zamieszaniem w strukturach kościoła, rewolucja globalna, o której już pisałam, depresjami, smutkami, słabościami, przeciwnościami, kłopotami zdrowotnymi związanymi ze stopami, kostkami i skóra i z trudno do zdiagnozowania chorobami.

Pojawia się fałszywi prorocy, sekty, guru, mentorzy, przywódcy itp. oraz manipulacja i matactwa. Będziemy poszukiwać oparcia w religii, duchowości, kontemplacji, poczujemy słabość, zaniechanie i globalna hipnozę = dezinformacja, sztuczki, kombinacje, działania niejawne i ukryte. Pojawia się duże podtopienia, zalania, tsunami, wstrząsy, zawalenia mostów, oszustwa wielkich i autorytetów, fałszywe idee, finansowe matactwa, dużo spraw ukrytych nie widocznych dla ludzkiego oka, dziejących się zakulisowo, w kuluarach na które nie mamy wpływu.

Saturn w Rybach jest słaby trudno mu utrzymać kontrole i trwałość założonych projektów. Poczujemy niepewność, chaos, obawy, lek, media mogą wykorzystywać Saturna w Rybach do lawirowania społeczeństwem przede wszystkim na bazie emocji.

Będziemy szukali pomocy w różnych grupach, w religii, w ideologiach, duchowości, lekach, alkoholu i środkach zmieniających świadomość.

Saturn w Rybach razem z Neptunem jest mało realistyczny będzie lawirował i wkręcał nas w różne fascynujące i przyszłościowe idee, które będą tylko mętna woda i iluzja. Musimy włączyć realizm i cierpliwość i nie poddawać się ? majakom i nierealnym obiecankom-cacankom, które to będą pojawiały się nagminnie. Duże medialne zmiany są nieuniknione po to abyśmy wniknęli w odmęty iluzji i na tym budowali nasze pseudo bezpieczeństwo. Kurczę powiem Wam, ze moje odczucia mówią ze świat zostanie uprzątnięty z wszystkiego co kaleczy nas od środka i zewnętrznie.

Pojawi się niestabilność duże pole dla oszustw, kłamstw, niejasne pobudki, większa przestępczość, wykorzystywanie, oszukiwanie, ukrywanie błędów, pomyłek, kłopoty w komunikacji.

Na pewno napłynie wsparcie od państwa dla osób chorych, niepełnosprawnych, pomoc zdrowotna, pojawia się różne pomoce, wsparcia, dofinansowania, powodujące abyśmy przymykali oko na oszustwa, knowania i manipulacje. Ujawnia się ukryci wrogowie, terroryści z Uranem niespodziewane zagrożenia.

Poszukajcie na ten czas indywidualnej drogi i nawigacji, a znajdziecie ja w swojej duszy i intuicji. Bądźcie swoim wyznacznikiem prawdy i nie kierujcie się opinia innych, budujcie wszystko na swoich racjonalnych założeniach.

Będziemy mierzyli się z upadkiem dużych firm, korporacji, biznesów.

Uważajcie na wypadki,  na wodzie w wodzie, pod wpływem środków zmieniających świadomość, łatwowierność, nie wywiązywanie się z obietnic, nagle wstrząsy zmiany ekonomiczne, w administracji, urzędach,. Trzeba wziąć pod lupę zaniedbania, przekraczanie granic, zrobienie porządków, refleksji, nauki, cierpliwej pracy nad sobą i otoczeniem.

Co dobrego możemy wyciągnąć z pobytu Saturna w znaku Ryb, a mianowicie znalezienie odrębnej duchowej ścieżki, kontakty z ważnymi osobami, poszukiwanie swojego celu życiowego, więcej odpoczynku, wyciszenia, zadbania o zdrowie, relaksu, wycofania się z niektórych spraw i obowiązków, odkrycie w sobie pierwiastka indywidualności, nie porywania się z motyka na Słońce,-najpierw pomyśl-potem działaj. Zakładajcie fundacje dobroczynne, zajmijcie się sztuka, moda, fotografia, kreatywnością, żeglarstwem, sportami wodnymi, rozwojem swoich zdolności, artystycznych, medialna strona swojej osobowości, obudźcie swoje ukryte talenty.

Z pozdrowieniami Wasza Aleksandra astropsycholog duszy :)