Pluton w Wodniku

Pluton w Wodniku

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt."Pluton w Wodniku" przygotowanym przez naszego eksperta Aleksandra

Nowa era zmieni dzieje ludzkości=nowa świadomość-Pluton robi ingres do znaku Wodnika.

Kochani 23.03.23 Pluton wejdzie do znaku Wodnika wprowadzając nowy porządek świata będzie to umysłowy rollercoaster!

Jest już w ostatnich minutach znaku Koziorożca będzie miażdżył i zrównywał z ziemia wszystko co ciężkie i przestarzałe.

Pluton wejdzie na 3 m-ce do znaku Wodnika, a później wróci na jakiś czas do Koziorożca, aby końcem 2024 roku już na dobre zasiąść w znaku Wodnika.

Trzymajcie się mocno bo nadchodzi globalna rewolucja technologiczna i ustrojowa. Wejdziemy w sferę nowej niezależnej sztucznej inteligencji i w globalny postęp, innowacyjność, super nowoczesność, odkrywczość i pęd ku "gwiazdom" - przyszłość nasza to wyższy wymiar inteligencji.

Nadejdą zmiany w polityce, robotyce, architekturze w mediach, w medycynie, implantologii, komputeryzacji,medycynie estetycznej, ekologii, alternatywnych leczeniach w wszelkie innowacje, w lotnictwie, w lotach w kosmos infrastrukturze energetycznej, cybernetyce, nowe formy szpiegostwa, większe ataki hakerskie,nowe ugrupowania, wulkany, tajfuny, wstrząsy ziemi, tsunami, problemy i zmiany energetyczne .Pluton zawsze działa z ukrycia i niespodziewanie jak wulkan wybucha, a wiec będziemy ciągle zaskakiwani jego mocą, siła psychiczna i siła podświadomości. Będzie to ogromna transformacja psychiki i radykalne przeznaczeniowe nieuniknione zmiany..Najgłębsze transformacje przejdą znaki Wodnika, Byka i Skorpiona i Lwa.

Jakie przeobrażenie będzie przechodziła reszta zodiaku będzie zależało od domu , w którym będzie znajdował się Pluton w Wodniku.

Wchodzimy wielka stopa do lekkiej energii powietrznej na ponad 20 lat.

 

Z pozdrowieniami Wasza Aleksandra astropsycholog duszy :)