widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

nowy numer! Zadzwoń na 708 688 934708 688 934 4.26 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7140048 224 179 714 3.69 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 714 lub 0048 224 179 714

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 2.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Rozmowa bez rejestracji

Grafik

Poniedziałek
8:00 - 20:00 z przerwami
Wtorek
8:00 - 20:00 z przerwami
Środa
8:00 - 20:00 z przerwami
Czwartek
8:00 - 20:00 z przerwami
Piątek
8:00 - 20:00 z przerwami
Sobota
różnie
Niedziela
różnie

Informacje

Magiczne Wrota to portal,na którym osobiście odbieram połączenia telefoniczne i czat - rozmawiacie wyłącznie ze mną.Nikt w moim imieniu tego nie czyni.Tak samo sytuacja wygląda z sms-ami i usługą e-mail.Osobiście odpowiadam na nie.W razie potrzeby zapraszam :)

Współpracuję jako doradca(wróżka) z programami ezoterycznymi nadawanymi na żywo na kanale TVN i TVN 7 .

Diagnostyka karmiczna,ustawienia karmiczne- tu potrzebne są daty urodzenia osób,których relacja dotyczy. Równoważenie czakr,oczyszczanie energetyczne,sprawdzanie witalności.
Sprawdzam,czy dana relacja jest karmiczna -na podstawie dat urodzenia osób,którym pytanie dotyczy lub kartami tarota.
Sprawdzam poprzednie wcielenia oraz co dana osoba ma do przepracowania.


Jasnowidzenie,tarot,numerologia,channeling,medium,wsparcie i opieka duchowa.
Zapraszam do podróży w głąb siebie.Zrozumiesz,dlaczego nie wiedzie Ci się.Dlaczego masz problem z ustabilizowaniem swojego życia osobistego,dlaczego Twoja sfera zawodowa jest niezadowalająca ,dlaczego Twoje finanse szwankują.Dowiesz się ,jakie wyzwania Cię czekają.
Dowiesz się ,jak wyjść z impasu.

W jednym sms proszę o zadawanie JEDNEGO konkretnego pytania i podawanie KAŻDORAZOWO imion i dat urodzenia osób ,których pytanie dotyczy.W przypadku wielu pytań w jednym sms odpowiadam na pierwsze.

Zapraszam :)

Maja Pracoń,numerologiczna 11,zodiakalny rak

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się