TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 08.05 - 14.05

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 08.05 - 14.05

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 08.05 - 14.05"

BARAN

Najbliższy tydzień będzie niósł ze sobą dobre widoki na przyszłość Twojego życia zawodowego. Atmosfera w firmie będzie przyjemna, obowiązki nie sprawią większą kłopotu, a Twój umysł będzie bystry i pełen nowych pomysłów. Tarto zapowiada sprzyjające energie dla Twojego rozwoju i poprawy finansów. Osoby poszukujące nowej pracy mogą odnaleźć idealne miejsce dla siebie, w którym zapragną pozostać na dłuższy czas. W uczuciach możliwe są niepokoje oraz kłótnie. Osoby w stałych związkach mogą odbyć ze swoim partnerem niezbyt miłą rozmowę, która może przerodzić się w kłótnię. Jednocześnie będzie to jednak potrzebne do tego, aby wyjaśnić męczące Was kwestię i oczyścić atmosferę. U osób wolnych nie będzie to dobry czas na zmiany, lecz możecie teraz zacząć przyciągać coraz więcej spojrzeń. Twoje zdrowie nie powinno sprawiać większych problemów, choć mogą dokuczać Tobie bóle pleców, barków czy szyi. Zadbaj o prawidłową postawę nie tylko w ciągu dnia, lecz również w nocy. Rozważ również wizytę u fizjoterapeuty, jeśli problem jest długotrwały.

 

BYK

W najbliższych dniach -ku własnemu zdumieniu - będziesz pełen zapału do pracy oraz nowatorskich pomysłów. Możesz nawet zgłosić się do dodatkowego projektu, który oczywiście wykonasz bez najmniejszego kłopotu. W ten sposób przybliżysz sobie drogę do awansu, a także będziesz mógł liczyć na dodatkową premię. W sferze finansów możliwe nieprzewidziane wydatki, lecz nie ma powodu do obaw - będzie to niewielki koszt i sprawnie się z nim uporasz. W uczuciach będziesz teraz potrzebował dużo ciepła i opiekuńczości. Osoby w stałych związkach będą szukać oparcia i wyrozumiałości od partnera. Powiedzcie głośno o swoich potrzebach, a druga połowa stanie na wysokości zadania. Osoby wolne mają szansę poznać kogoś bardzo serdecznego i pomocnego. Będzie to dobry materiał na przyjaźń, a być może nawet i związek. W sprawach zdrowotnych wszystko powinno przebiegać pomyślnie. Energii nie zabraknie. Uważaj jedynie, aby nie przeciążyć swojego organizmu nadmierną aktywnością fizyczną - możliwe są kontuzje.

 

BLIŹNIĘTA

W najbliższym tygodniu powinieneś odczuć satysfakcję związaną z pewną sytuacją w pracy, choć nie będzie ona związana z finansami. Uda się Tobie rozwiązać jakąś ważną kwestię lub w pewien sposób pomoc osobie, która będzie tego bardzo potrzebowała, co nie tylko da powód do uśmiechu, lecz również sprawi, że inni zaczną Ciebie jeszcze lepiej postrzegać. Uczucia wyglądają bardzo ładnie. Osoby w stałych związkach znacząco zbliżą się teraz do partnera i zaczną się z nim lepiej dogadywać, praktycznie na wszystkich płaszczyznach. Koniec tygodnia będzie sprzyjał zaś romantycznym oraz namiętnym chwilom. Osoby wolne będą mieć okazję na nową oraz owocną znajomość uczuciową. Twoje zdrowie utrzyma się w dobrej kondycji, jeśli będziesz stosował zdrową dietę. W przeciwnym razie mogą wystąpić dolegliwości ze strony układu pokarmowego - mogą być one poważniejsze niż zazwyczaj.

 

RAK

Atmosfera w Twojej pracy może być teraz wyjątkowo napięta. Wpłynie to na Twój nastrój, a także kotnakty z innymi. Możesz stać się nadmiernie drażliwy czy wylewny. Gdy tylko wydarzy się coś, co niekoniecznie pójdzie po Twojej myśli - uznasz to z góry za katastrofę i zaczniesz się denerwować. Opanowanie emocji będzie kluczem do sukcesu i uniknięcia długotrwałych konfliktów. W uczuciach pomyślna i radosna aura. Osoby w stałych związkach poczują się spokojne i szczęśliwe u boku swojego partnera. Wspólne chwile będą wesołe i romantyczne. Osoby wolne mogą umówić się teraz z kimś bardzo interesującym, co wprawi je w niezwykle dobry nastrój. W kwestiach zdrowotnych możesz poczuć się niestety nieco gorzej wskutek odczuwanego stresu. Możliwe są bóle głowy, zmęczenie czy dolegliwości na poziomie klatki piersiowej. Odpocznij i medytuj, to pomoze Tobie zniwelować napięcia.

 

LEW

W najbliższych dniach może Cię czeka większy zastrzyk gotówki. Teraz możesz liczyć na pożyczkę na korzystnych warunkach, otrzymanie pomocy od bliskiej osoby lub dotacji na konkretny cel. Możesz również otrzymać prezent czy premię. Dobrze będzie, jeśli w jakikolwiek sposób zainwestujesz te pieniądze, ponieważ inwestycje z obecnych dni będą mieć u Ciebie dużą szansę na zysk. Atmosfera w pracy będzie spokojna, a wydarzenia przewidywalne. W uczuciach mogą pojawić się pewne troski. Osoby w stałych związkach staną przed koniecznością podjęcia decyzji, która może zaważyć na dalszej przyszłości ich relacji. Wspólnie możecie także próbować rozwikłać jakiś kłopot. U osób wolnych nie będzie to odpowiedni czas na zmiany. W sferze zdrowia zwróć szczególną uwagę na swoją dietę. Nieregularne, niezdrowe czy nazbyt obfite posiłki mogą powodowac u Ciebie wiele nieprzyjemnych dolegliwości oraz wpływać bezpośrednio na Twój nastrój.

 

PANNA

Nadchodzący czas sprzyja Twoim planom zawodowym i finansowym. Przede wszystkim możesz liczyć teraz na obiecujące znajomości, które mogą dopomóc Twojej karierze. Z drugiej zaś strony spodziewaj się także dobrych okazji do zdobycia pieniędzy czy nabycia nowych umiejętności. Nawet jeśli od razu tego nie odczujesz, to wszystko, co teraz osiągniesz - opłaci się w nieco dalszej perspektywie. Uczucia zapowiadają się bardzo przyjemnie. Osoby w stałych związkach staną się w swojej relacji bardziej aktywne i czułe wobec partnera. Możecie teraz więcej czasu planować wspólnie, a także odkryć nowe pasje, które jeszcze bardziej Was do siebie zbliżą. Osoby wolne będą cieszyć się dużym powodzeniem i mogą liczyć na bardzo udane randki. W sferze zdrowotnej mogą pojawić się u Ciebie problemy z układem kostno-stawowym (możliwe bóle kręgosłupa, barków, bioder lub kolan) oraz dolegliwości alergiczne.

 

WAGA

Obecny tydzień niesie ze sobą energię zmienności, co może - u niektórych z Was- zaowocować poważniejszymi i długotrwałymi zmianami w sferze pracy. Nie obawiaj się modyfikacji i zmian, ponieważ nie będą one dla Ciebie negatywne. Mogą natomiast otworzyć przed Tobą nowe możliwości dotyczące dalszego rozwoju kariery zawodowej. Uczucia zapowiadają się nico niestabilnie. Osoby w stałych związkach staną się teraz wyjątkowo opiekuńcze i pomocne, co - ku ich zaskoczeniu - może nie wpłynąć dobrze na nastrój ich partnera. Przyjrzyjcie się uważnie tej sytuacji i zastanówcie się czy druga połowa nie potrzebuje nieco więcej czasu dla siebie. Wbrew pozorom, chwile spędzone osobno również mogą wpłynąć pozytywnie na Waszą relację. Osoby wolne mogą obecnie nie mieć nastroju na spotkania towarzyskie, a tym bardziej na randki. Twoje zdrowie powinno utrzymać się w dobrej kondycji, co będziesz w stanie odczuć poprzez przypływ energii do działania. Pamiętaj jednak, aby przebywać na świeżym powietrzu i dbać o regularną dawkę ruchu - znajdź dla siebie aktywne zajęcie.

 

SKORPION

W najbliższych dniach możesz odczuwać pragnienie wprowadzenia zmian w sferze pracy czy finansów. O ile w sferze zawodowej możesz nie mieć bezpośredniego wpływu na wszystkie decyzje czy sytuację, o tyle w kwestiach finansowych możesz przeanalizować i przeorganizować swoje wydatki na tyle, iż znów poczujesz się bezpiecznie i stabilnie. Obecny tydzień będzie wyjątkowo sprzyjał osobom, które pragną zmienić miejsce pracy. W uczuciach zapowiada się miły i spokojny czas. Osoby w stałych związkach będą czuć, że wszystko uklada się po ich myśli. U osób wolnych możliwe są miłe spotkania towarzyskie, choć warto ostrożnie podejść do relacji z przeszłości. Kwestie zdrowotne również zapowiadane są stabilnie i bezproblemowo. Jedynie u osób doświadczających przewleklych dolegliwości - samopoczucie może być zmienne.

 

STRZELEC

W najbliższym czasie możesz spodziewać się miłych wieści dotyczących Twojej pracy. Twoje dotychczasowe zaangażowanie zostanie wynagrodzone i będziesz mógł porozmawiać o awansie lub podwyżce. Czeka Cię także publiczne wyróżnienie lub otrzymanie nagrody za dobre wyniki. Jeśli poszukujesz pracy - teraz możesz się spotkać z większym zainteresowaniem Twoją kandydaturą. W sferze uczuciowej postaraj się unikać nadmiernej chęci kontroli. Osoby w stałych związkach mogą mieć teraz tendencję do niepotrzebnej zazdrości czy podejrzliwości, co zadziała drażniąco na ich partnera. Single mogą nie czuć się nikim zainteresowane, a do propozycji randek podejdą niechętnie. Zdrowie nie powinno Ci teraz przysparzać większych problemów, choć mogą pojawić się drobne i niegroźne dolegliwości, takie jak lekkie stany zapalne czy problemy skórne.

 

KOZIOROŻEC

W tym tygodniu czekają Cię nowości w pracy. Możesz zostać wdrożony w nieco inne niż dotychczas obowiązki, co wymagać będzie również niewielkiego szkolenia. Powinieneś sobie z tym jednak poradzić, dzięki bystrości umysłu i dobremu nastawieniu, które Cię nie opuści. Zmiana ta - w dłuższej perspektywie - może się także wiązać z rozwojem finansowym. W uczuciach pojawi się pozytywny nastrój. Osoby w stałych relacjach będą miały teraz odpowiednią okazję do tego, aby zażegnać raz na zawsze kłopot, który towarzyszł im od dłuższego czasu. Osoby wolne poznają teraz kogoś atrakcyjnego, kto od razu zwróci na siebie ich uwagę. W sferze zdrowotnej nie spodziewamy się większych kłopotów, lecz warto zwrócić uwagę na Wasz układ nerwowy. Może być on nadmiernie obciążony, przez co możecie odczuwać zmęczenie, rozdrażnienie lub problemy z koncentracją.

 

WODNIK

Najbliższe dni w pracy będą w Twoim przypadku bardziej sprzyjały pójściu na urlop, aniżeli wykonywaniu swoich obowiązków zawodowych. Jednak, jeśli nie możesz sobie teraz pozwolić na dni wolne, to możesz być pewien, że się nie przepracujesz. Tydzień zapowiada się spokojnie, a nawet monotonnie. W uczuciach nastanie przyjemna atmosfera, choć może być przeplatana nieporozumieniami. U osób w stałych związkach dużo ciepła, romantyzmu i wzajemnego okazywania sobie miłości. Wielu z Was jednak może doświadczyć nieporozumień i kłotni ? nawet o najmniejsze błahostki. Osoby wolne będą cieszyć się uwagą ze strony otoczenia, choć same mogą niechętnie się angażować w bliższe relacje. W kwestiach zdrowotnych możliwe jest wystąpienie doleglwiości ze strony układu pokarmowego oraz moczowego. Jeśli Wasze samopoczucie nie poprawi się na przestrzeni kilku dni, to rozważcie wizytę u lekarza.

 

RYBY

W nadchodzącym czasie możesz wpaść w wir pracy. Prawdopodobnie będziesz także zobligowany, aby się na niej wyjątkowo mocno skupić, dotrzymać naglących terminów czy nauczyć czegoś nowego. Teraz jest również właściwy czas, aby doszlifować umiejętności, które już wcześniej nabyłeś. W dalszej perspektywie ? będziesz mógł liczyć na uznanie czy niewielką premię. W uczuciach niestety czekają Cię smutki i rozczarowania. Osoby w stałych związkach znajdą się w trudnej sytuacji, ponieważ partner może nadużyć ich zaufania czy nie okazać potrzebnego wsparcia. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. Kwestie zdrowotne nie powinny przysparzać Tobie większych problemów. Tarot zwraca jednak uwagę na osoby, które mają kłopoty z ciśnieniem czy układem hormonalnym ? możliwe są przykre dolegliwości na tym tle.