TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 15.05 - 21.05

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 15.05 - 21.05

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 15.05 - 21.05"

 

BARAN

Zbliżające się dni przyniosą Ci zadowolenie finansowe i korzystną sytuację w pracy. Możesz otrzymać dodatkową zapłatę lub premię, którą od razu dobrze spożytkujesz. Również stosunki ze współpracownikami będą obecnie bardzo serdeczne, a wasza współpraca nad wyraz udana. W uczuciach przypływ optymizmu i miłe niespodzianki. Osoby w stałych związkach będą czuły się wysłuchane i wspierane przez partnera, który - na dodatek - nie zapomni o miłych gestach i propozycjach wspólnego spędzania czasu. Osoby wolne będą się teraz cieszyć dużym powodzeniem i mogą liczyć na pojawienie się kilku adoratorów. W sprawach zdrowotnych zwróć szczególną uwagę na górny układ oddechowy, gdyż mogą pojawić się dolegliwości takie jak kaszel, stan zapalny gardła czy krtani.

 

BYK

Obecny tydzień będzie sprzyjał wszelkiego rodzaju negocjacjom, ustaleniom i formalnościom. Możesz teraz spodziewać się wygrania sporów, podpisania korzystnej umowy o pracę lub uzyskania kredytu na dogodnych warunkach, co da Ci duży zastrzyk gotówki. W uczuciach nastanie czas bezproblemowy i spokojny. Osoby w stałych związkach mogą liczyć na to, że spędzą z partnerem miły czas lub wybiorą się na wycieczkę w nowe miejsce. Osoby wolne mogą teraz poznać osobę, którą polubią, lecz może nie narodzić się z tego głębsze uczucie. W sferze zdrowotnej możliwe są infekcje, delikatne stany zapalne, a także problemy skórne, które mogą wymagać zmiany dotychczasowej formy jej pielęgnacji.

 

BLIŹNIĘTA

W pracy spodziewaj się obecnie dobrych wiadomości i milszych perspektyw na przyszłość. Jeśli obecnie szukasz nowej pracy - najbliższy tydzień będzie również temu sprzyjał. Możesz również zostać oddelegowany do wykonania dodatkowych zadań, dzięki czemu trochę oderwiesz się od codziennej rutyny. Uczucia zapowiadane są bardzo pogodnie. W stałych związkach odczujecie, że niemalże wszystko przebiega po Waszej myśli. Nie zabraknie pomiędzy Wami chęci wzajemnego zrozumienia, empatii i miłości. Końcówka tygodnia będzie sprzyjać chwilom namiętności. U osób wolnych może pojawić się znaczne ożywienie w sferze uczuć. Ktoś może wpaść Wam w oko i będzie to uczucie odwzajemnione. W sferze zdrowotnej mogą pojawić się problemy związane z układem krążenia, zasłabnięcia czy zawroty głowy. Jeśli ich doświadczysz, to nie lekceważ ich i udaj się do lekarza.

 

RAK

Okres najbliższych kilku dni w końcu przyniesie Tobie zyski, na które od tak dawna czekałeś. Szef doceni Twoje starania i zaproponuje podwyżkę, a Twoje wcześniejsze inwestycje zaczną wydawać owoce. Nareszcie poczujesz się stabilnie i bezpiecznie. W uczuciach możliwe niepokoje i rozczarowania. Osoby w stałych związkach mogą nie dostrzegać lub nie rozumieć tego, co chciałaby im przekazać druga połowa. Przemilczenie problemu będzie dla Was gorsze w skutkach niż rozmowa - nawet, gdyby miała ona przybrać bardziej konfliktowy charakter. Osoby wolne będą miały okazję do poznania kogoś, kto będzie wyjątkowo interesujący. Szybko jednak może się okazać, że pierwsze wrażenie było jedynie grą pozorów i poczujecie się tym rozczarowani. W sprawach zdrowotnych wszystko pod kontrolą - powinniście cieszyć się dobrym samopoczuciem i energią do działania.

 

LEW

Obecny tydzień może być dla Ciebie wymagający pod kątem pracy. Możesz teraz zostać obciążony dodatkowymi obowiązkami, co znacznie pogorszy Twój nastrój - możesz czuć się wyczerpany i przytłoczony. Odczujesz to tym bardziej, gdyż nie będzie się to wiązać z wyższym wynagrodzeniem. W sferze uczuć nastanie przyjemny i spokojny czas. Osoby w stałych związkach mogą spodziewać się miłej niespodzianki czy prezentu od partnera. Nie zabraknie też miłości, zrozumienia i wsparcia w relacji. Osoby wolne nie będą miały obecnie okazji do większych zmian. Zdrowie natomiast zapowiada się zmiennie - wraz z początkiem tygodnia możesz doświadczać dolegliwości bólowych, jednak już pod koniec zaczną one powoli przemijać.

 

PANNA

Najbliższe dni okażą się dla Ciebie pomyślne pod kątem zawodowo-finansowym. Teraz możesz liczyć polepszenie warunków współpracy czy podniesienie dotychczasowych zarobków. Atmosfera będzie wesoła i bezproblemowa. Czas ten powinien upłynąć wyjątkowo spokojnie i pomyślnie. W uczuciach nastanie beztroska atmosfera. Osoby w stałych związkach będą miały okazję do wielu spotkań towarzyskich i nie zabraknie wielu chwil dobrej zabawy z partnerem. Uczucie, którym siebie darzycie będzie zauważane i chwalone przez innych. Osoby wolne poznają teraz wiele nowych twarzy, mogą liczyć również na flirty czy luźniejsze znajomości. W sferze zdrowotnej nastanie równie beztroski czas -Twoja kondycja się poprawi, a samopoczucie polepszy.

 

WAGA

Wiosenna aura obdarzy Cię teraz ogromną energią, którą wykorzystasz w pracy. Będziesz energiczny, kreatywny i bystry. Twoi współpracownicy mogą nie kryć pewnego zdumienia, lecz przełożeni zauważą i zechcą docenić Twoje zaangażowanie. Szczęście może Tobie też towarzyszyć w transakcjach handlowych, inwestycjach, a także grach losowych. W uczuciach może nastąpić małe ochłodzenie. Osoby w stałych związkach będą teraz skłonne do niepotrzebnych kłótni o błahostki. Wasze skupienie na pracy, nowych projektach czy obowiązkach może mieć wpływ na tę sytuację. Osoby wolne mogą zainteresować się osobą, która będzie się bardzo od nich różnić charakterem. Ta relacja niestety nie ma większych szans na rozwój. W kwestiach zdrowotnych zapanuje duża równowaga, choć Tarot przestrzega przed kontuzjami, zwichnięciami czy nieuwagą, która spowoduje drobne uszkodzenia ciała.

 

SKORPION

Obecne dni dadzą Tobie nieco do myślenia w kwestiach zawodowych i finansowych. Możesz czuć się niepewnie w obecnym miejscu pracy. Zaczniesz zastanawiać się nad jej zmianą i poszukaniem dla siebie nowej drogi zarobku. Jest to dobry pomysł, jednak nie działaj zbyt emocjonalnie i pochopnie, a na spokojnie wszystko przemyśl i zaplanuj. Uczucia zapowiadają się pogodnie i rozwojowo. Osoby w stałych związkach mogą zacząć zastanawiać się nad sformalizowaniem swojej relacji, co sprawi, że popadną w niemałą euforię. Małżeństwa mogą zaś planować powiększenie rodziny, przeprowadzkę lub dalekie podróże. Osoby wolne mają obecnie szansę, aby spotkać kogoś, z kim połączy je wspólna wizja przyszłości. W sferze zdrowia zwróćcie uwagę na to, aby dostosować swoją odzież do panujących warunków pogodowych. Unikajcie również przeciągów, gdyż możecie narazić się na chorobę.

 

STRZELEC

Ten tydzień będzie dla Ciebie pomyślny pod kątem finansowym. Możesz otrzymać nagrodę, prezent lub premię, której się zupełnie nie spodziewałeś. W dodatku jej kwota także bardzo pozytywnie Cię zaskoczy. Sprawy zawodowe będą przebiegać pomyślnie. W uczuciach nastąpią pewne zmiany, jednak nie ma się czego bać. Osoby w stałych związkach przedyskutują wraz z partnerem kwestie, które można zmienić, aby im obojgu żyło się lepiej. "Rozmowa" to słowo klucz dla tego tygodnia. Osoby wolne powinny zastanowić się nad tym, czy są wystarczająco aktywne i otwarte na nowe znajomości. Zmiana otoczenia może sprzyjać nawiązywaniu nowych relacji. Sprawy zdrowotne mogą obecnie pozostawić nieco do życzenia. Szczególną uwagę warto zwrócić na układ pokarmowy, odpowiednią ilość snu oraz poziom poszczególnych witamin w organizmie. Niektórzy z Was powinni poważniej pomyśleć o rutynowych badaniach - zwłaszcza te osoby, które dawno ich nie wykonywały.

 

KOZIOROŻEC

W nadchodzącym tygodniu uważaj na możliwe konflikty, plotki i trudności w pracy. Czeka Cię rywalizacja z nieprzychylnie nastawioną osobą, która chętnie wykorzysta Twoje (nawet najmniejsze) niedopatrzenie. Masz szansę na wygraną, jeśli uda Ci się poskromić emocje i nie wdawać w niepotrzebną polemikę. W uczuciach pogodnie i przyjemnie. Osoby w stałych związkach zaczną coraz poważniej myśleć o swojej relacji i o tym jaki będzie jej dalszy ciąg. Możecie przenieść Wasz związek na jeszcze wyższy poziom. Osoby wolne będą miały teraz okazję do tego, aby znowu zacząć się z kimś spotykać. Sfera zdrowotna nie będzie sprawiać większych problemów, choć mogą pojawić się delikatne dolegliwości gastryczne, związane ze nieodpowiednią dietą.

 

WODNIK

W najbliższym tygodniu przeżyjesz rozczarowanie związane ze swoją pracą. Z powodu dużych zmian w firmie, możesz doznać znaczących strat, które wywołają Twoje przygnębienie i podły nastrój. Sprawy finansowe również mogą powodować u Ciebie niemałe napięcie. W sprawach uczuciowych nastanie spokojny czas. Osoby w stałych związkach odłożą na bok kwestie konfliktowe i skupią się na potrzebach partnera. Pod koniec tygodnia atmosfera znacząco się rozpromieni i znów poczujecie głębię uczucia między Wami. U osób wolnych możliwa nowa i interesująca znajomość. W kwestii zdrowia - nie powinniście teraz się martwić. Tarot ukazuje możliwe poczucie zmęczenia i niepokoju, lecz będzie to stan przejściowy, po którym szybko odzyskacie wiatr w żaglach.

 

RYBY

Nadchodzące dni będą dla Ciebie pomyślne pod kątem finansowym, ponieważ uda Ci się dokonać pewnej transakcji po bardzo korzystnej cenie. Dopomoże w tym rodzina lub znajomi, dzięki którym nawiążesz odpowiednie kontakty. W sferze zawodowej wszystko będzie odbywać się planowo i spokojnie. W uczuciach pojawią się delikatne zgrzyty. Osoby w stałych związkach znacznie oddalą się od partnera. Mogą wystąpić poważne kłótnie, a w najgorszym wypadku nawet rozstania. Osoby wolne także doznają jakiegoś rodzaju straty, mogą poczuć się zranione przez kogoś, kto im się podoba. W sferze zdrowia szczególna uwagę warto zwrócić na kręgosłup, szyję oraz stawy. Możliwe są nieprawidłowości i dolegliwości bólowe na tym tle.