TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 06.11 - 12.11

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 06.11 - 12.11

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 06.11 - 12.11"

BARAN
Najbliższy tydzień niesie ze sobą energię dobrych wiadomości w miejscu pracy. Wasze skupienie oraz zaangażowanie zostanie nie tylko zauważone, lecz także nagrodzone. Nie czekaj jednak, aż wszystko wydarzy się samoistnie i jeśli trzeba - podejmij rozmowę o podwyżce czy awansie. Dla osób poszukujących pracy jest to idealny moment, aby znaleźć ciekawą ofertę. W sferze uczuć spodziewamy się pomyślności. Osoby w stałych związkach będą cieszyć się spokojną i miłą atmosferą. Otrzymają także od partnera wsparcie w ważnej sprawie. Osoby wolne czeka niespodziewane zaproszenie na randkę, które chętnie przyjmą. Kwestie zdrowotne staną się nieco uciążliwe, gdyż możesz teraz zmagać się z alergią lub infekcją górnych dróg oddechowych.

BYK
W nadchodzących dniach trudno będzie się Wam skoncentrować na pracy. Wasza zdolność koncentracji będzie słabsza niż zazwyczaj, dlatego ważne i nienaglące sprawy pozostawcie na później. Kiedy macie taką możliwość, to postarajcie się udać na krótki urlop, dzięki któremu zregenerujecie siły i wrócicie do obowiązków niczym nowo narodzeni. W uczuciach mogą pojawić się pewne dylematy. Osoby w stałych związkach staną przed koniecznością podjęcia decyzji, która może zaważyć na dalszej przyszłości ich relacji. U osób wolnych nie będzie to odpowiedni czas na zmiany. W kwestiach zdrowotnych możliwe jest pogorszenie samopoczucia, infekcja czy uczucie dużego zmęczenia.

BLIŹNIĘTA
Twoje plany finansowo-zawodowe pójdą teraz jak z płatka. Głównie możecie liczyć na nawiązanie interesujących i obiecujących znajomości, które pomogą Tobie wspiąć się po szczeblach kariery. Macie szansę również uzyskać pomoc od bliskich Wam osóc. Dodatkowo spodziewajcie się także sposobności do zdobycia pieniędzy czy nabycia nowych umiejętności. W uczuciach również będzie ciekawie. U osób w stałych związkach wzrośnie wzajemne porozumienie pomiędzy nimi a partnerem. Mogą również odnaleźć wspólną pasję, której od teraz będą się razem oddawać. Osoby wolne mogą spotkać kogoś interesującego, kto podzieli ich zainteresowania. W sferze zdrowia spodziewaj się dobrego samopoczucia.

RAK
Możesz obecnie zacząć rozważać ważną kwestię dotyczącą Twojej sytuacji zawodowej. Może to dotyczyć zmiany stanowiska, ważnego projektu, wnioskowania o podwyżkę czy wyboru nowego miejsca pracy. Pamiętaj, aby dać sobie tyle czasu, ile potrzebujesz, aby poczuć się pewnie z wybraną przez siebie ścieżką. Uczucia zapowiadają się bezproblemowo. Osoby w stałych związkach mogą zostać obdarowane przez partnera pięknym prezentem, choć nie w każdym przypadku musi być on przybrać formę materialną. Osoby wolne mogą otrzymać zaproszenie na randkę. W kwestii zdrowotnej warto zwrócić szczególną uwagę na układ trawienny - żołądek, trzustkę, wątrobę oraz woreczek żółciowy. Pozostańcie uważnie, a w przypadku pojawienia się dolegliwości - udajcie się niezwłocznie do lekarza.

LEW
Obecny tydzień może nieść ze sobą pewne niespodzianki. Teraz można się spodziewać naglącej potrzeby posiadania dodatkowej gotówki. Początkowo wprowadzi to niemałe napięcie, lecz szybko poradzicie sobie z tą sytuacją. Atmosfera w pracy pozostanie zaś spokojna i miła. W uczuciach aura zgody i zdrowej komunikacji. Osoby w stałych związkach będą miały teraz odpowiednią okazję do tego, aby zażegnać raz na zawsze wspólne problemy, które były obecne od dłuższego czasu. Wprowadzenie nowych zasad i kompromisów również okaże się łatwiejsze. Osoby wolne mogą liczyć na ciekawe rozmowy, choć niekoniecznie będą prowadzić one do związku uczuciowego. W sferze zdrowia - szczególną uwagę zwróć na  układ nerwowy, który może być teraz przeciążony. 

PANNA
Najbliższe dni będą sprzyjać sprawom zawodowym oraz - co dla Was obecnie niezwykle istotne - kwestiom finansowym. Spodziewamy się dobrej passy - sukcesów i zysków. W prawdzie nie od razu będą one spektakularne, ale już teraz miło Was zaskoczą i zmotywują do działania. Atmosfera w pracy również będzie spokojna oraz przyjemna. W uczuciach spodziewamy się powiewu tajemniczości. Osoby w stałych związkach mogą odkryć coś, czego wcześniej nie wiedziały o swoim partnerze. Nie ma powodu do obaw - nie będzie to nic złego, lecz bardziej zdumiewającego i ciekawego. Osoby wolne spotkają teraz kogoś, kto zaintryguje je swoją osobowością. W sferze zdrowia możliwe subtelne pogorszenie samopoczucia. Głównie wskutek dolegliwości bólowych na poziomie kręgosłupa, barków czy karku.

WAGA
Nadchodzący tydzień niesie ze sobę możliwość odniesienia sukcesu w pracy. U niektórych z Was będą to duże zmiany - premia, podyżka czy awans. Większość zaś zauważy, że Ich długofalowe plany zawodowe nareszcie zaczynają się spełniać. To zdecydowanie powinno poprawić nastrój na cały tydzień. W sferze uczuć spodziewamy się możliwych rozczarowań. Osoby w stałych związkach mogą obecnie czuć się przytłoczone czy rozdrażnione. Druga połowa może Was zasmucić, rozczarować czy nadużyć Waszego zaufania. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. W sprawach zdrowotnych możecie liczyć na spokojny okres. Pamiętajcie jednak o spacerach na świeżym powietrzu i odpoczynku, aby zapewnić sobie dobre samopoczucie.

SKORPION
W obcnym tygodniu spodziewamy się rywalizacji na polu zawodowym. W większości przypadków będzie to zdrowe podejście do tematu, gdzie - jeśli wykażecie się skupieniem i zaangażowaniem - doskonale poradzicie sobie z zadaniami i będziecie na wygranej pozycji. W uczuciach mogą pojawić się napięcia. Cierpliwość osób w stałych związkach może zostać wystawiona na próbę. Wszystko to za sprawą partnera, który stanie się teraz lekkomyślny, roztrzepany, dokuczliwy lub złośliwy. U osób wolnych nie będzie to odpowiedni czas na zmiany. Zdrowie pozostanie w dobrej kondycji, choć wyjątkowo powinniście uważać na infekcje sezonowe. Omijajcie szerokim łukiem kichających kolegów i koleżanki.

STRZELEC
Na horyzoncie pojawia się korzystna energia dla spraw finansowo-zawodowych. Twoje plany przebiegną pomyślnie, a może nawet i lepiej niż się spodziewałeś. Dodatkowo możesz teraz odkryć w sobie nową pasję, talent czy umiejętności, które - przy odpowiednim doszlifowaniu - będą dla Ciebie źródłem dodatkowych pieniędzy. W uczuciach będzie ciepło i romantycznie. Osoby w stałych związkach staną się czulsze i wrażliwsze, co pozytywnie zaskoczy ich partnera. Koncówka tygodnia będzie sprzyjać zaplanowaniu wspólnej randki. Osoby wolne będą miały okazję spotkać kogoś, kto odwzajemni ich zainteresowanie. W sprawach zdrowotnych wszystko powinno przebiegać pomyślnie. Energii, dobrego samopoczucia i sił witalnych nie zabraknie. 

KOZIOROŻEC
Najbliższe dni w pracy będą przewidywalne, monotonne i całkowicie zwyczajne. Nie powinieneś teraz narzekać na nadmiar obowiązków czy spodziewać się większych niespodzianek. W tym tygodniu będzie spokojnie i dość nudno. W sferze uczuć dużo pomyślności. Osoby w stałych związkach będą doceniane i adorowane przez partnera, co zdecydowanie wpłynie na poprawę ich nastroju. Nie braknie między Wami zrozumienia i czułości. Osoby wolne spotkają na swojej drodze kogoś, komu bardzo się spodobają i będą miały okazję do nawiązania bliższej relacji. Twoje zdrowie może się nieco pogorszyć, głównie z powodu dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Możliwa jest zgaga, uczucie ciężkości, uciążliwa niestrawność czy zaparcia.

WODNIK
Najbliższy tydzień niesie ze sobą możliwe rozczarowania dotyczące pracy. Energia nie sprzyja poszukiwaniu nowego pracodawcy. O ile nie będzie problemu ze znalezieniem oferty, o tyle sama praca - delikatnie mówiąc - nie powali Was na kolana. Obecnie pracujący także mogą odczuć trudności i zniechęcenie. W uczuciach możliwe są spięcia. Osoby w stałych związkach mogą odbyć ze swoim partnerem niezbyt miłą rozmowę, która jednocześnie będzie potrzebna do tego, aby oczyścić złe emocje, które były nagromadzone w relacji. U osób wolnych nie będzie to dobry czas na zmiany. W sferze zdrowotnej mogą pojawić się u Ciebie problemy z układem kostnym - możliwe bóle kręgosłupa, barków, bioder lub kolan.

RYBY
W najbliższym tygodniu będziesz zadowolony z powodu pewnej sytuacji lub decyzji dotyczącej pracy. Nie wszystko przebiegnie dokładnie po Twojej myśli, ale ułoży się znacznie lepiej niż zakładałeś. Nieoczywiste wydarzenia i zmiany - wyjdą Tobie na korzyść. W uczuciach zaś nieco mniej korzystnie. Osoby w stałych związkach odkryją, że ich partner niestety nie jest z nimi do końca szczery, co wywoła lawinę wzajemnych oskarżeń lub zapoczątkuje ciche dni. U osób wolnych nie będzie to dobry czas na zmiany. W sferze zdrowotnej uważaj przede wszystkim na dokuczliwy kaszel i nie bagatelizuj go, gdyż może być początkiem problemów z oskrzelami.