widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2013-11-13

SPEŁNIENIE MARZEŃ NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Umiejętność skutecznego wizualizowania zdrowia, miłości, pieniędzy to duża sztuka. Nie musisz chodzić na kursy ani zagłębiać się w teorię podświadomości, aby Twoje praktyki były skuteczne.

Wystarczy, że będziesz praktykować wizualizację w odpowiednim czasie. Wówczas masz ogromną szansę na osiągnięcie i zrealizowanie tego o czym marzysz , czego pragniesz. Od 9 do 13 listopada Merkury ustawi się w trygonie do Neptuna, obie planety bardzo silnie oddziałują na najgłębsze zakamarki naszego umysłu. Taki układ planet niesie w sobie moc samo spełniającej się przepowiedni. Wystarczy, że będziesz o czymś bardzo intensywnie myślał, a już niebawem wszystko się spełni. Jeżeli marzysz o pięknym domu, to wyobrażaj sobie że już w nim mieszkasz, nie możesz wyjść z długów, wyobraź sobie, że jesteś w banku i podejmujesz ogromną sumę pieniędzy. Nie zastanawiaj się nad tym skąd przyjdą te pieniądze lub jakim cudem zamieszkasz w takim domu, po prostu uwierz i czuj się tak jakby to właśnie się działo. Uwierz, że to wszystko jest na wyciągnięcie Twojej ręki, a dokładniej myśli. Pamiętaj aby w tych dniach nie dopuszczać do siebie żadnych czarnych myśli, one też mogą się spełnić. Uważaj o czym myślisz, jeżeli poczujesz, że dopada Ciebie zły nastrój, wybierz się na spacer, posłuchaj spokojnej muzyki i pomyśl o czymś przyjemnym i miłym.


Zadzwoń na
708 788 295708 788 295 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0050048 227 184 005 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji