widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2013-11-25

HOROSKOP NA TYDZIEŃ 25.11-1.12.2013

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem na nadchodzący tydzień.


BaranBaran
Twoje zdrowie i chęci do działania mogą w tym tygodniu nie iść w parze. Staraj się, zatem ograniczyć obowiązki do niezbędnych. Skup się tylko na tych, od których zależą Twoje awanse i zyski. Inne, ale równie ważne podziel pomiędzy współpracowników. Możesz liczyć na ich życzliwość. Pod koniec tygodnia możesz liczyć na duże powodzenie u płci przeciwnej. Bierz się do działania. Korzystaj jeszcze z dobrej pogody i często spaceruj.

bykBYK
W nadchodzącym tygodniu unikaj nieporozumień i zdenerwowania. Tylko wówczas otoczenie będzie Ci przychylne i skłonne do pomocy. Absolutnie też nie możesz sobie pozwolić na żadną rozrzutność. Twoja aktualna sytuacja finansowa nie jest zła, ale przez nieprzemyślane wydatki może ulec pogorszeniu, a święta za pasem. Weekend spędzisz w dobrym towarzystwie. Ktoś z grona współpracowników dostarczy Ci cennych informacji, które mogą wiele zmienić na polu zawodowym.

BliźniętaBLIŹNIĘTA
Już na początku tygodnia Twoja wyobraźnia i intuicja podsuną Ci jakieś wyjątkowe pomysły. Nie spiesz się jednak z ich realizacja. Nie dokonuj żadnych nieprzemyślanych zmian ani w życiu zawodowym, ani osobistym. Każdy krok staraj się dobrze przemyśleć. Inaczej sprowadzisz na siebie kłopoty. Czwartek i piątek to idealny czan dla miłości. Możesz wyjaśnić jakieś nieporozumienia lub pogodzić się z przyjacielem. W weekend nie rezygnuj z przyjemności.

RakRAK
Aura tego tygodnia nie jest korzystna dla Twoich zawodowych planów i interesów. Dołożą się jeszcze do tego jakieś sprzeczne działania nieżyczliwych Ci osób. Twoje starania na rzecz korzyści materialnych będą dość mocno utrudnione. Nie zrażaj się jednak, ale rób swoje. Weekend przeznacz na odpoczynek i relaks, świąteczne porządki mogą poczekać. Odetnij się od tego, co było. Zachowaj przewagę umysłu. Zrezygnuj ze słodyczy.

LewLEW
W tym tygodniu czeka Cię powodzenie w każdym działaniu. Pewne zazdrosne osoby mogą jednak próbować skomplikować Ci niektóre sprawy. Unikaj, więc niepotrzebnych zatargów i przepychanek słownych. Możesz stracić panowanie nad sobą a wtedy popełnisz błędy. Trzymaj się swojego planu. Czwartek i piątek to odpowiedni czas na flirt. Zarówno Lwy w stałych związkach mogą przeżyć miłe chwile jak i te samotne. Dla Was planety zapowiadają duże zmiany w sprawach uczuciowych.

PannaPANNA
Tydzień rozpoczniesz w nie najlepszym nastroju. Pamiętaj jednak, że napięcia nerwowe mogą mieć na Ciebie niekorzystny wpływ. Nie podejmuj się zadań wymagających szczególnej odpowiedzialności. Zachowaj czujność na każdym kroku. Popełnione teraz błędy będą trudne do naprawienia. Na szczęście już od czwartku planety zapowiadają zmianę i wszystko zacznie lepiej się układać. W sferze uczuć trochę zamieszania. Pamiętaj aby w każdej sprawie kierować się zdrowym rozsądkiem.

WagaWAGA
Układ planet na początku tygodniu nie jest korzystny ani dla osiągnięcia dobrych wyników w pracy, ani dla zdrowia. Odczujesz brak życzliwości w pracy. Wszystkie ważne przedsięwzięcia i zmiany lepiej odłożyć na czwartek i piątek. Brak odpowiednich funduszy może tylko jeszcze bardziej skomplikować aktualną sytuację. Możliwe nieporozumienia z bliską osobą. Planowanie świat lepiej przełożyć na przyszły tydzień. Teraz nie dojdziecie do porozumienia.

SkorpionSKORPION
To będzie dość nerwowy tydzień. Nie planuj, więc zbyt wielu obowiązków ani zadań. Te, które nie są terminowe odłóż na inny moment. Nie zrażaj się chwilowymi przeciwnościami. Pamiętaj, że jesteś jednym z najsilniejszych ,,braci" w zodiaku i nigdy nie poddajesz się przy pierwszym potknięciu. Nie grożą Ci żadne życiowe kataklizmy. Przeciwnie, już niedługo czas zacznie sprzyjać pokonywaniu problemów. Trudno będzie dogadać się z rodziną. Służbowa podróż będzie udana.

StrzelecSTRZELEC
Właśnie zaczyna się dla Ciebie bardzo dobry okres w życiu zawodowym i osobistym. Słońce w Twoim znaku i trygon Urana z tej pozycji zadbają o powodzenie wszelkich spraw. Spodziewaj się finansowych korzyści i ogólnej satysfakcji. Nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do osiągnięcia. Szczęście Ci sprzyja. W środę i czwartek pamiętaj aby dwa razy sprawdzić, czy wszystko jest zrobione, grożą Tobie pomyłki. W piątek możesz liczyć na dobrą współpracę.

KoziorożecKOZIOROŻEC
To jeden z milszych tygodni. Wprawdzie nie pojawią się żadne większe kłopoty, ale też niewiele spraw uda się załatwić. Nie forsuj ich na siłę, pamiętaj, że głową i uporem muru nie przebijesz. Unikaj gwałtownego i nieprzemyślanego działania. Dobrze się zastanów, zanim zrobisz coś głupiego. Skoncentruj się na sprawach domu i rodziny. Nie daj ukochanej osobie powodów do zazdrości. Wykaż ostrożność w interesach.

WodnikWODNIK
Pierwsza połowa tygodnia zapowiada się w miarę spokojnie. Problemy, które pojawiły się wcześniej, teraz znajdą właściwe rozwiązanie. Postaraj się, więc nie zmarnować okazji i pozałatwiaj wszystkie trudne sprawy. O czwartku nie będzie już tak sympatyczne. Pogorszy się samopoczucie i humor. Mogą pojawić się problemy w komunikacji, unikaj przekazywania informacji przez osoby trzecie. W miłości szczęście i harmonia. Przyjaciel oczekuje Twojego wsparcia.

RybyRYBY
W tym tygodniu nie zabraknie Tobie energii ani chęci do pracy. W swoich działaniach staraj się jednak zachować rozwagę i nie podchodź do pewnych spraw zbyt emocjonalnie. Brak opanowania może Cię tylko wpędzić w niepotrzebne kłopoty. W czwartek możesz dostać propozycję współpracy. Nie dawaj od razu odpowiedzi, przemyśl wszystko na spokojnie. Weekend spędzisz w miłym towarzystwie. Nie poświęcaj miłości dla pracy.


Zadzwoń na
708 788 295708 788 295 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0050048 227 184 005 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji