widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2013-12-04

HOROSKOP NA GRUDZIEŃ 2013

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

BARAN 21.03. - 19.04.
Praca i finanse Nadchodzi czas pomyślny do zawierania umów i podpisywania ważnych kontraktów. Pojawią się teraz okazje, które możesz wykorzystać, aby zapewnić sobie sukces zawodowy. Okres ten, bowiem sprzyja współpracy z przełożonymi oraz tymi osobami, które mogą udzielić Ci swego poparcia przy awansie. Po 21 za sprawą Wenus w retrogradacji możesz nieumiejętne obchodzić się z pieniędzmi. Niewykluczone, że Twoja rozrzutność wpędzi Cię w długi.
Uczucia W stałych związkach zapanuje serdeczna i ciepła atmosfera. Wyjaśnicie sobie wszystkie nieporozumienia i nareszcie obydwoje będziecie skłonni do kompromisów. Jeżeli jesteś osobą samotną, do Ciebie także uśmiechnie się szczęście. Niewykluczone są liczne spotkania towarzyskie, randki i ciekawe rozmowy. Wykorzystaj swój urok osobisty, a zobaczysz, że nikt Ci się nie oprze.
Zdrowie Jeżeli od dawna nosisz się z zamiarem pójścia na siłownię lub aerobik, teraz już nic nie stanie Ci na przeszkodzie.

BYK 20.04. - 20.05.
Praca i finanse Pod wpływem kwinkunksa Słońca nie będziesz mógł pogodzić się ze zmianami w firmie. Odniesiesz, bowiem wrażenie, że to, co kiedyś sprawiało Ci przyjemność, teraz stało się przykrym obowiązkiem. Odczujesz zniechęcenie do pracy, co może być zauważone przez szefa. Do 11 licz się ze stratami materialnymi, będącymi skutkiem zbyt wysokiego mniemania o sobie.
Uczucia Planety sugerują abyś nie wplątywał się teraz w żadne przygody miłosne i nie ulegał zgubnym zachciankom, bo bardzo skomplikujesz sobie życie. Możesz liczyć na to, że nowa znajomość najprawdopodobniej przekształci się w prawdziwą przyjaźń.
Zdrowie Wszystko wskazuje na to, że w nadchodzących dniach będziesz bardziej niż zwykle podatny na stres i napięcia nerwowe. Zadbaj o siebie i pomyśl jak możesz uniknąć negatywnych skutków stresu.

BLIŹNIĘTA 21.05. - 21.06.
Praca i finanse Jeśli zajmujesz się nauką i handlem możesz liczyć na sukcesy zawodowe. Jeżeli pracujesz w innym zawodzie, również nie będziesz miał powodów do narzekania. Wykażesz się przedsiębiorczością i zdolnościami dyplomatycznymi, dzięki czemu zdobędziesz uznanie wpływowych ludzi. Seksty Merkurego z Marsem zapowiada nieoczekiwane okazje, które będą sprzyjać finansom. Tylko od Twojej operatywności zależy, czy umiejętnie je wykorzystasz.
Uczucia Mars w znaku Wagi to astralny znak miłych przeżyć i nieoczekiwanych doznań. Niewykluczone, że swoim sposobem bycia oczarujesz kogoś, kto od dawna Ci się podoba. Niewykluczone, że zaczniecie planować swoją najbliższą przyszłość.
Zdrowie Planety zapowiadają dobre samopoczucie i wspaniałą kondycję fizyczną. Od czasu do czasu możesz jednak narzekać na bezsenność i migreny.

RAK 22.06. - 22.07.
Praca i finanse Wzrośnie Twoje zainteresowanie działalnością artystyczną i sprawami z nią związanymi. Zaczniesz przedkładać przyjemności nad pracę. Będziesz optymistycznie nastawiony do pracy. Opozycja Wenus jest zapowiedzią lekkomyślności, wygodnictwa i dużych wydatków na przyjemności, co może doprowadzić do kłopotów finansowych.
Uczucia Twój stosunek do ukochanej osoby ulegnie pozytywnej przemianie. Będziesz miał większy apetyt na kontakty intymne i staniesz się bardziej pociągający dla partnera. Będziesz promieniować radością. Inni zaś poznają Twój dowcip i życzliwość.
Zdrowie Planety wróżą dobre zdrowie i samopoczucie. Starczy Ci energii, by przewrócić dom do góry nogami w trakcie przedświątecznych porządków.

LEW 23.07. - 22.08.
Praca i finanse Planety wróżą nawiązanie licznych kontaktów naukowych i zawodowych. Panuje teraz klimat sprzyjający psychicznemu skupieniu, zdolności koncentracji do systematycznych i długotrwałych dyscyplin intelektualnych lub własnej edukacji. Możesz mieć teraz dobre pomysły dotyczące organizowania interesów i zamierzeń finansowych. Pojawi się szansa, aby korzystnie sprzedać akcje, zawiązać spółkę.
Uczucia Słońce w trygonie do Twojego znaku wróży, że mimo problemów osobistych, w końcu wszystko ułoży się po Twojej myśli. Zapowiada dobre relacje w związkach. Jeśli jesteś samotny, pierwszy wyjdź z inicjatywą. Planety obiecują swoją przychylność.
Zdrowie Mars w sekstylu do Twojego znaku zwraca uwagę na to, że w tej chwili jesteś wyjątkowo podatny na stres. Do tego dochodzi przepracowanie oraz zwiększone ryzyko zawodowe.

PANNA 23.08. - 22.09.
Praca i finanse Kontakty z najbliższym otoczeniem w pracy oraz ze zwierzchnikami mogą być teraz bardzo utrudnione. Za wszelką cenę zaczniesz dążyć do osiągnięcia pełnej niezależności. Kwadratura Słońca wróży trudny i niekorzystny czas dla spraw finansowych. Ze względu na nadmiar energii, podejmiesz wiele działań, które niekoniecznie okażą się przemyślane.
Uczucia Najlepiej zawczasu opanuj skłonność do narzekań. To niczego nie zmieni, a może tylko zirytować partnera. Po prostu przestań dramatyzować i oddziel sprawy istotne od tych mniej ważnych. Twoją nadmierną troskę partner odbierze jako objaw braku zaufania i kontroli. Na tym tle może dochodzić do nieporozumień.
Zdrowie Układ planet podpowiada mi, iż zagrażają Ci kłopoty ze zdrowiem. W najbliższym czasie łatwo będzie o nieszczęśliwe wypadki. Uważaj na siebie i nie szarżuj za kierownicą.

WAGA 23.09. - 22.10.
Praca i finanse Sprawom zawodowym sprzyja teraz Merkury z Jowiszem, dzięki czemu uda Ci się zakończyć ważny projekt, obronić pracę magisterską lub uporać się z nękającymi problemami finansowymi. Pomyślne okażą się też podróże służbowe. Nawiązane podczas nich kontakty oraz podpisane umowy przyniosą Ci w przyszłości spore zyski.
Uczucia Wenus w znaku Koziorożca, każe Ci do spraw miłosnych podchodzić bardziej odpowiedzialnie i poważnie, a chwilami nawet z odrobiną wyrachowania. Najbardziej romantyczny okres w miłości czeka Wagi młode, niezbyt doświadczone i bez pary. Nie zamykajcie się teraz w domu i w pracy.
Zdrowie Okres przedświąteczny wpływa na to, że w tej chwili jesteś wyjątkowo podatny na stres. Do tego dochodzi przepracowanie oraz zwiększone ryzyko zawodowe. Postaraj się jeść więcej owoców lub łykaj preparaty witaminowo-odpornościowe.

SKORPION 23.10. - 21.11.
Praca i finanse Praca będzie bardziej interesująca i stymulująca intelektualnie. Wzmaga się, bowiem teraz chłonność umysłu, potrzeba zdobywania wiedzy i poszerzania swoich horyzontów myślowych. Powinieneś zawierzyć swojej intuicji. To także okres przemian duchowych, do których dojrzewałeś od dawna. Dni 17-19 sprzyjać będą twórczym pracom, które mogą zaowocować sukcesem. Nie jest to najlepszy czas do inwestowania pieniędzy, dobrą lokatą będą tylko zakupy świąteczne.
Uczucia Uran z Merkurym zapowiada niespodziewane wiadomości dotyczące planów osobistych. Jednocześnie ostrzega byś nie wprowadzała żadnych drastycznych zmian w życiu uczuciowym. W Twoim otoczeniu pojawi się ktoś z poczuciem humoru i o szerokich horyzontach myślowych. Warto mieć w nim przyjaciela.
Zdrowie Planety radzą uważać na swoje zdrowie psychiczne. Szybkie tempo wydarzeń sprzyja chorobom nerwowym i stanom lękowym. Zainteresuj się technikami relaksacyjnymi lub stosuj te, które już znasz.

STRZELEC 22.11.-21.12.
Praca i finanse Pod względem zawodowym i finansowym czeka Cię dobry miesiąc. Pod warunkiem, że na przekór swoje naturze, najpierw pomyślisz i podejmiesz decyzję, a potem zaczniesz działać. Pokonaj swój słomiany zapał i doprowadź wszystko do końca. Za sprawą Merkurego i Słońca w Twoim znaku, będziesz pracować na najwyższych obrotach. Swoje cele najczęściej osiągasz dzięki sile pozytywnego myślenie i ogromnej determinacji. Tak będzie teraz, wszystko postawisz na jedną kartę. Nadgodziny, niedospane noce oraz odwaga w forsowaniu projektów, opłacą się. Twoje starania zostaną docenione przez pracodawcę. Uwielbiasz podróże i nowe wyzwania - teraz masz okazję podnieść swoje kwalifikacje, przygotuj się na podróże służbowe. Planety podpowiadają mi, abyś planowane zmiany w domu, wiążące się z dużymi wydatkami odłożył na późniejszy termin. W przeciwnym razie możesz ponieść straty.
Uczucia Wenus słodko namawia Cię do zejścia na manowce. W tym urodzinowym miesiącu ogarną Cię dość frywolne nastroje, co Twój partner z pewnością zauważy. Uwielbiasz dobre towarzystwo i świetną zabawę, dlatego też czasami, przezornie na spotkania i imprezy wybierz się sam, by móc łatwo zapomnieć, że nosisz obrączkę na ręku... w końcu chodzi o poprawienie sobie nastroju! Samotne Strzelce mogą zakochać się dość gwałtownie, na przekór konwenansom i zdrowemu rozsądkowi. Przy Twojej ognistej, impulsywnej naturze - nic dziwnego. Teraz możesz spotkać kogoś ważnego w Twoim życiu, niejako zesłanego przez przeznaczenie.
Zdrowie Zdrowie, dobra kondycja - to Twoja wizytówka. Słońce w Twoim znaku, obdarzy Cię witalnością, optymizmem i dowcipem, dzięki czemu staniesz się duszą niejednego towarzystwa. Uwielbiasz być w ruchu, zawsze aktywny, wykorzystaj ten czas na poszukiwania nowych dziedzin sportu, które zapewnią zastrzyk adrenaliny, bez której jesteś jak ryba bez wody.

KOZIOROŻEC 22.12. - 19.01.
Praca i finanse Planety zapowiadają brak zdyscyplinowania wewnętrznego, lekkomyślność i przesadny optymizm, co może negatywnie odbić się na Twojej pracy. Na szczęście Wenus w Twoim znaku i zapewni udane kontakty zawodowe. Wzrośnie w tym czasie Twoja inicjatywa, a prowadzone przez Ciebie sprawy i planowane przedsięwzięcia mają szanse być doprowadzone do końca. Możesz nawiązać nowe znajomości z ludźmi ze sfer finansowych.
Uczucia Twoje stosunki intymne nabiorą intensywności i będą o wiele bardziej urozmaicone. Jednak po 21 wystrzegaj się pokus i pamiętaj o ogólnie przyjętych zwyczajach. Zauważysz, że w układach partnerskich nad sprawami sercowymi zdecydowanie zacznie dominować rozum.
Zdrowie Planety podpowiadają mi byś teraz szczególnie zadbał o siebie i nie przejadał się. Twój żołądek będzie bardziej wrażliwy, więc uważaj na to, co i ile jesz.

WODNIK 20.01. - 18.02.
Praca i finanse Za sprawą, trygonu Marsa chętnie podejmiesz się trudnych zadań lub skomplikowanych prac. Nie zabraknie Ci pomysłów, szybkości w działaniu i wytrwałości. A Jowiszem może Ci przynieść pozytywne zmiany w finansach. Spodziewaj się przypływu gotówki, premii lub innych propozycji, które zwiększą stan Twego konta w banku.
Uczucia Planetarna aura zachęci Cię do snucia planów osobistych i marzeń - często mało realnych, lecz pobudzających wyobraźnię. Aktywność uczuciowa, kierowana przez przyjazne siły, ujawni Twoją życzliwość i wiarę w szczęście. Kontakty partnerskie będą serdeczne i ożywione, ale też nadzwyczaj racjonalne.
Zdrowie Korzystny aspekt Marsa i Jowisza zapewni Ci energię i optymistyczne nastawienie do życia. Wykorzystaj tę przychylność gwiazd i zapisz się na basen lub siłownię.

RYBY 19.02. - 20.03.
Praca i finanse Masz teraz korzystny okres do każdej pracy wymagającej twórczej ekspresji, a także do zadań o charakterze społecznym. To dobry moment, by zaangażować się w sprawy polityczne lub społeczne, a masz do tego talent. Między 12 a 18, raczej nie myśl o wielkich sukcesach finansowych. Na razie musisz się cieszyć tym, co masz. Postaw wyłącznie na to, co pewne i bezpieczne, w żadnym razie nie ryzykuj.
Uczucia Nadchodzi dla Ciebie okres trzeźwej refleksji i głębszego zrozumienia swych życiowych celów. Masz szansę zrozumieć racje innych, wręcz wyczuć je intuicyjnie. Stać Cię będzie na wyrzeczenia i poświęcenie dla dobra bliskich. Bez trudu dogadasz się z każdym, nawet z ludźmi, za którymi nie przepadasz.
Zdrowie Dbaj o kondycję i w miarę możliwości unikaj stresów, bo inaczej Twoje samopoczucie będzie kiepskie.


Zadzwoń na
708 788 295708 788 295 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0050048 227 184 005 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji