widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2014-01-07

Horoskop na tydzień od 6.01 do 12.01.2014

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym horoskopem.

BaranBaran
Podejmiesz się trudnych zadań lub skomplikowanych prac. Nie zabraknie Ci pomysłów, szybkości w działaniu i wytrwałości. W połowie tygodnia może zaczniesz, myśleć o niebieskich migdałach", a tym samym znacznie spadnie Twoja wydajność w pracy. Nie poddawaj się temu zgubnemu wpływowi! Możesz liczyć na pozytywne zmiany w finansach. Spodziewaj się przypływu gotówki, premii lub innych propozycji, które zwiększą stan Twego konta w banku. Jeśli nie masz zbyt wygórowanych oczekiwań, a ponadto będziesz oszczędnie gospodarować tym, co posiadasz, masz szansę na dobre wyniki w sferze finansowej.

bykBYK
Planety zapowiadają brak zdyscyplinowania wewnętrznego, lekkomyślności i przesadnego optymizmu, co może negatywnie odbić się na Twojej pracy. Na szczęście Wenus zapewnia udane kontakty zawodowe. Wzrośnie w tym czasie Twoja inicjatywa, a prowadzone przez Ciebie sprawy i planowane przedsięwzięcia mają szanse być doprowadzone do końca. Pod koniec tygodnia mogą pojawić się na kłopoty finansowe, które najprawdopodobniej będą efektem braku zdrowego rozsądku i niepohamowanej chęci trwonienia pieniędzy na różne zachcianki. Seks będzie teraz niezwykle ważny w Twoim życiu, w Waszym związku namiętności rozpalą się na nowo. Pamiętaj jednak, żeby pielęgnować szczęście, które macie. Poświęcaj więcej uwagi partnerowi. Jego uległość i oddanie nie będą trwały wiecznie, jeśli w porę nie zadbasz o to, by on również czuł się z Tobą szczęśliwy.

BliźniętaBLIŹNIĘTA
Nadchodzi czas pomyślny do zawierania umów i podpisywania ważnych kontraktów. Pojawią się teraz okazje, które możesz wykorzystać, aby zapewnić sobie sukces zawodowy. Okres ten, bowiem sprzyja współpracy z przełożonymi oraz tymi osobami, które mogą udzielić Ci swego poparcia przy awansie. Jest to także doskonały moment na naukę i poszerzanie horyzontów. Możesz nieumiejętne obchodzić się z pieniędzmi. Niewykluczone, że Twoja rozrzutność wpędzi Cię w długi. Nie wpadaj jednak w panikę, tylko dobrze gospodaruj swoim budżetem. Uważaj, bo w wasz związek powoli wkrada się rutyna. Szybko musicie temu wspólnie zaradzić. Pomyślcie o romantycznym wyjeździe na weekend, to bardzo was zbliży i nabierzecie dystansu do codziennych problemów. Możecie teraz być zbyt skoncentrowani na wspólnych pieniądzach, co może rodzić nieporozumienia, awantury i zero romantycznych uniesień.

RakRAK
Nadchodzący tydzień zapowiada się wyśmienicie. Planety dadzą ogromną szansę na sukces tym z Was, dla których praca naukowa i aktywność intelektualna jest podstawą działalności. Świetne wyniki osiągniesz w handlu, dokonasz wielu korzystnych transakcji, zrealizujesz swoje cele finansowe i dopniesz swego w ramach negocjowania ważnych umów i kontraktów. Być może zauważysz, że partner już nie widzi potrzeby, aby Cię adorować, zapewniać o swojej miłości, w Waszą codzienność wkradnie się rutyna. A może to Ty poczujesz się znużony i zniechęcony? Nie podejmuj żadnych pośpiesznych decyzji, a zwłaszcza nie decyduj się na mały romansik na boku. To wcale nie odświeży Waszych uczuć, a może zniszczyć Wasz związek.

LewLEW
Nie będziesz mógł pogodzić się ze zmianami w firmie. Odniesiesz, bowiem wrażenie, że to, co kiedyś sprawiało Ci przyjemność, teraz stało się przykrym obowiązkiem. Odczujesz zniechęcenie do pracy, co może być zauważone przez szefa. Jeśli urodziłeś się w I dekadzie znaku, uważaj! Niezdrowe ambicje oraz żądza władzy mogą obrócić się przeciwko Tobie. Planety zapowiadają straty materialne, będące skutkiem zbyt wysokiego mniemania o sobie.
Za sprawą Wenus, jednoznaczna propozycja ze strony osoby, którą adorujesz, może zakończyć się spontaniczną akcją. Nie pozwól żeby niemądre lęki i zahamowania popsuły radość z fajnej przygody, która może przerodzić się w coś trwałego.

PannaPANNA
Jeśli zajmujesz się nauką i handlem możesz liczyć na sukcesy zawodowe. Jeżeli pracujesz w innym zawodzie, również nie będziesz miał powodów do narzekania. Osoby urodzone w I dekadzie znaku wykażą się przedsiębiorczością i zdolnościami dyplomatycznymi, dzięki czemu zdobędą uznanie wpływowych ludzi. Planety zapowiadają nieoczekiwane okazje, które będą sprzyjać finansom. Różnice w pomysłach na wspólną przyszłość oraz odmienne cele każdego z Was sprawią, że wpadniecie na rafę, która może zniszczyć Waszą miłość. Na szczęście będzie tak tylko do czwartku, później planety ułatwią komunikację, co pozwoli Wam znaleźć konstruktywne rozwiązanie. Kiedy już znajdziecie kompromis, nie będziesz mógł wyjść ze zdumienia, o co było tyle krzyku.

WagaWAGA
Planety wróżą nawiązanie licznych kontaktów naukowych i zawodowych. Panuje teraz klimat sprzyjający psychicznemu skupieniu, zdolności koncentracji do systematycznych i długotrwałych dyscyplin intelektualnych lub własnej edukacji. Możesz mieć teraz dobre pomysły dotyczące organizowania interesów i zamierzeń finansowych. Pojawi się szansa, aby korzystnie sprzedać akcje, zawiązać spółkę lub zająć się tym kierunkiem działalności, dzięki któremu wzrośnie Twoja pozycja. W tym tygodniu będziesz dążył do umocnienia łączącej Was więzi, pamiętaj jednak, że wymagając pełnego zaangażowania możesz uzyskać odwrotny efekt. Twój partner przestraszy się, że chcesz mu zabrać wolność i będzie próbował wytworzyć między Wami większy emocjonalny dystans. Jeśli poczujesz, że on się od Ciebie oddala, nie wpadaj w panikę.

SkorpionSKORPION
Pod wpływem negatywnego ustawienia Marsa do Twojego znaku ujawni się skłonność do forsowania na siłę swego stanowiska. To zaś może utrudnić kontakty z najbliższym otoczeniem w pracy oraz ze zwierzchnikami. Jeśli urodziłeś się w I dekadzie znaku, za wszelką cenę zaczniesz dążyć do osiągnięcia pełnej niezależności. Planety wróżą trudny i niekorzystny czas dla spraw finansowych. Ze względu na nadmiar energii, podejmiesz wiele działań, które niekoniecznie okażą się przemyślane. Jeśli szukasz prawdziwej miłości, to teraz będziesz miał, w kim wybierać. Będziesz szukał osoby o łagodnym charakterze, tyle, że ona akurat bardziej będzie się nadawała na kolegę niż kochanka.

StrzelecSTRZELEC
Dzięki Wenus w w sekstylu do Twojego znaku wzrośnie Twoje zainteresowanie działalnością artystyczną i sprawami z nią związanymi. Zaczniesz przedkładać w tym okresie przyjemności nad pracę. Urodzeni w II dekadzie znaku będą optymistycznie nastawieni do pracy. Koniunkcja Wenus z Merkurym jest zapowiedzią lekkomyślności, wygodnictwa i dużych wydatków na przyjemności, co może doprowadzić do kłopotów finansowych. Będziesz cieszyć się dużym powodzeniem i uda Ci się załagodzić problemy z bliską Twojemu sercu osobą. W tym okresie będziesz bardzo towarzyski i rozmowny, dzięki czemu uda Ci się zwerbalizować prosto i przejrzyście wszystko to, co do tej pory mogło budzić Wasze wątpliwości związane ze wspólnym życiem i planowaniem przyszłości.

KoziorożecKOZIOROŻEC
Wenus w Twoim znaku zapewni Ci korzystny okres do każdej pracy wymagającej twórczej ekspresji, a także do zadań o charakterze społecznym. To dobry moment, by zaangażować się w sprawy polityczne (a masz do tego talent). Odczujesz potrzebę działania w grupie, chętnie wysłuchasz rad innych i dobrze na tym wyjdziesz. Odczujesz potrzebę spełniania dobrych uczynków, w tym także wsparcia finansowego. Doda Ci to wiary we własne siły i zamiary. Życie u boku wciąż tej samej osoby może wydać się monotonne i nudne. Zamiast jednak rzucać go i szukać szczęścia z kimś innym, pomyśl jak ożywić wasz związek. Na pewno znajdzie się mnóstwo ciekawych rzeczy, które możecie razem robić. Będziesz teraz bardzo pobudzony, wymyśl wiec parę nowych sztuczek, które wypróbujecie.

WodnikWODNIK
Planety zapowiadają, że praca w tym okresie będzie bardziej interesująca i stymulująca intelektualnie. Wzmaga się, bowiem teraz chłonność umysłu, potrzeba zdobywania wiedzy i poszerzania swoich horyzontów. Powinieneś zawierzyć swojej intuicji. Merkury w sekstylu z Saturnem wróży poprawę standardu życiowego. Saturn daje, bowiem zdolność praktycznego zastosowania nabytego doświadczenia jak również dobrego zainwestowania pieniędzy. Uważaj, aby rozbudzony temperament nie wziął góry nad rozsądkiem, kiedy po 9 stycznia poznasz osobę, która idealnie trafi w Twoje erotyczne gusta. Jednak dopóki nie będziesz wiedział o nim więcej, nie zapraszaj go do siebie, to może być tylko przelotna znajomość. Dopiero za 2 miesiące możesz poznać kogoś dużo sympatyczniejszego i godnego zaufania.

RybyRYBY
Jeśli zauważysz, iż któryś z Twoich przełożonych próbuje ograniczać Twoje kompetencje lub przymuszać do innych zajęć, lepiej przeczekać te trudne dni. Niechętnie podejmiesz się wykonania dodatkowych zadań, gdyż będziesz przekonany, że nie zostaniesz odpowiednio za to wynagrodzony, czy choćby doceniony. Planety radzą, abyś planowane zmiany w domu, wiążące się z dużymi wydatkami odłożył na późniejszy termin. W przeciwnym razie możesz ponieść straty. W Waszym związku będzie teraz bardzo emocjonująco. Mogą nawet polać się łzy - wzruszenia, radości, ale także złości. Będziesz tym wszystkim bardzo podekscytowany. Jedyne, co możesz zrobić to dać się porwać przez to nowe uczucie i nie zastanawiać się zbytnio nad tym, kiedy i jak dalece możesz się posunąć w swoich fantazjach erotycznych. Jeśli pójdziesz nagłosem serca - wszystko potoczy się jak w bajce.


Zadzwoń na
708 788 295708 788 295 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0050048 227 184 005 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji