widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2014-01-13

HOROSKOP NA TYDZIEŃ od 13.01 do 19.01.2014

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem!

BaranBaran
W nadchodzącym czasie znacznie zmienisz krąg towarzyski i wiele swoich planów. Interesujące znajomości i spotkania, przelotne romanse a nawet flirty pomogą Ci otrzymać wiele istotnych i ważnych informacji. Po 15 stycznia mogą wystąpić trudności w sprawach zawodowych, toteż lepiej ten okres przeczekać poświęcając czas sprawom domowym, kontaktom z przyjaciółmi i krewnymi oraz próbie przeanalizowania zmian, które miały miejsce kilka dni wcześniej, aby wykorzystać to w przyszłości.

bykBYK
Bogate życie wewnętrzne i niezła baza materialna, pozwolą Ci nie tylko cieszyć się życiem, lecz również zajmować się samodoskonaleniem. Po14 stycznia poszerzysz swe wpływy w sferze interesów, uda Ci się stworzyć komfortowe warunki życia, może nawet uda Ci się kupić nowe meble lub nieruchomość. Będzie to sprzyjający okres do pełniejszego przejawiania uczuć rodzicielskich i poprawy stosunków z krewnymi. Powiększy się Twoje wyczucie w sprawach finansowych i zdolności twórcze, toteż powinieneś dołożyć wszelkich starań, aby maksymalnie wykorzystać szanse, jakie przyniosą gwiazdy w tym okresie i przeprowadzić jak najwięcej spotkań, wykonać jak najwięcej pracy, gdyż w przyszłości przyniesie Ci to wymierne rezultaty.

BliźniętaBLIŹNIĘTA
Dla większości z Was nadchodzący czas będzie okresem zmian. Trudności mogą wynikać ze zbytniego pośpiechu i pewnej chaotyczności, jak też na skutek odrzucenia autorytetów i nie zrealizowania wszystkich zamierzeń. Aby osiągnąć sukces powinieneś odpowiednio wykorzystać wyłaniające się szanse, nie próbując demonstrować zbytniej surowości i sztywności w poglądach. Nowa jakość świadomości, którą uzyskasz po 15 stycznia, pomoże Ci znajdować nowe rozwiązania i stawiać nowe cele, ale będziesz musiał liczyć się z tym, że czasem trzeba będzie zrezygnować ze starych sposobów.

RakRAK
Przygotuj się na zmiany, powinieneś postawić sobie nowe cele i zadania. W środę będziesz trochę rozdrażniony, dlatego ważne spotkania i wyjazdy, odpowiedzialne decyzje i negocjacje lepiej przełóż na koniec tygodnia, gdy sytuacje stanie się bardziej pomyślna. Dopiero po 16 stycznia poczujesz w sobie zwiększony entuzjazm i namiętność. Powinieneś starać się zmniejszyć swój egoizm i rozdrażnienie, unikać chaotycznych spotkań i kontaktów, ostrożniej wygłaszać opinie. Odrzucenie autorytetów lub nie przestrzeganie prawa w tym okresie może stanąć na przeszkodzie sprawom zawodowy.

LewLEW
Będziesz teraz silnie manifestować swe ,,królewskie" cechy charakteru i zapragniesz zmienić życie w oparciu o wyższe ideały. Zrozumienie praw kosmicznych i dostatecznie duża przenikliwość dadzą Ci możliwość udzielenia cennych rad otoczeniu, subtelnego odczuwania i rozumienia swojego przeznaczenia. Wielu z Was będzie życzliwie odnosić się do swych potencjalnych przeciwników, ale jednocześnie stawi energiczny opór wszelkiej przemocy. W tym okresie lepiej idź przez życie o własnych siłach lub opieraj się tylko na sprawdzonych przyjaciołach i osobach o tych samych poglądach. Ważne sprawy i spotkania lepiej będzie przeprowadzić do 16 stycznia.

PannaPANNA
Dzięki pracowitości i konsekwencji w działaniach uda Ci się osiągnąć konkretne rezultaty. Okres ten będzie bardzo pomyślny dla pracy w zespole, co pomoże przejawić w pełni Twoje talenty i umiejętności zawodowe. Możesz zostać dobrym przełożonym i rozsądnie korzystać z władzy. Będzie to czas korzystny dla rozwoju kariery, wykonania dużej pracy i zdobycia dóbr materialnych. Po 16 stycznia będziesz mógł się zrelaksować. Twój umysł zaprzątną nowe plany i projekty. Będzie to doskonały czas do nawiązania nowych intymnych i partnerskich stosunków. Niezaplanowane wyjazdy i nieoczekiwane propozycje mogą poważnie wpłynąć na dalsze losy niektórych z Was.

WagaWAGA
Nadchodzący tydzień będzie dla Ciebie bardzo pomyślny. Wiatr przemian przyniesie wiele niespodzianek i w sposób istotny odnowi Twoje plany. Będziesz mógł nie tylko polepszyć swoje życie, ale również na nowo zweryfikować swoje główne cele. Nowi partnerzy, protektorzy, osoby bliskie i przyjaciele wezmą aktywny udział w Twoim życiu. Początek tygodnia będzie bardzo udany. Ten dobroczynny czas najlepiej spędź maksymalnie aktywnie. Dążenie do dużego audytorium i nowych kontaktów społeczno-politycznych dadzą możliwość zajęcia bardziej ustabilizowanej pozycji w życiu i zawarcia ważnych związków, które będą miały długotrwały wpływ na Twój los. Wiele z Was zacznie więcej uwagi poświęcać budowaniu swojej własnej pozycji i opinii społecznej.

SkorpionSKORPION
Na początku tygodnia może wystąpić trochę komplikacji, ale już po 15 stycznia otworzą się nowe nieoczekiwane możliwości, dzięki którym w Twoim życiu może nastąpić gwałtowna zmiana. Szereg problemów, związanych ze sprawami finansowymi, prawnymi, osobistymi zmusi Cię do przejścia procesu oczyszczania i odnowy duchowej. Już po 15 stycznia znacznie zwiększy się Twoja mobilność, gotowość do działania, poszerzą się Twoje kontakty i będziesz chciał zająć mocną pozycję w życiu. Dlatego powinieneś nauczyć się działać zdecydowanie i odrzucać wszelkie wątpliwości i obawy. Tylko wówczas wykorzystasz nadarzające się okazje.

StrzelecSTRZELEC
Nadchodzący okres będzie bardzo pomyślny. Poczujesz przypływ sił, a zmieniająca się sytuacja społeczno-gospodarcza będzie pomagać Ci osiągać niebywałe sukcesy w interesach i w działalności twórczej. Oczekuje Cię miłość, romantyczne przygody, aktywna działalność społeczna. Wszelkie spotkania i kontakty, stosunki z przełożonymi, zakładanie firm, zmiany pracy w sposób istotny mogą zmienić Twoje życie na lepsze. Dzięki życzliwości, poczuciu sprawiedliwości i uczciwości będziesz mógł liczyć na pomoc osób wpływowych. Pamiętaj jednak, że nadmierna próżność, niedostateczne zaangażowanie i niekonsekwencja w dążeniu do celu mogą doprowadzić do rozproszenia sił.

KoziorożecKOZIOROŻEC
Poważne podejście i odpowiedzialność typowe dla Twojego znaku zodiaku znacznie wzrośnie w najbliższych dniach, a problemy zawodowe zajmą Ci wiele czasu, odsuwając na dalszy plan inne sprawy. W rezultacie takiego postępowania czekają Cię poważne zmiany losowe, które nastąpią już po 16 stycznia. Powinieneś uważać, aby zawyżone wymagania nie przeszkodziły w realizacji planów. Dzięki nowym poglądom na wiele sytuacji, które pojawią się w pod koniec tygodnia, możesz osiągnąć spory sukces w życiu zawodowym. Okres ten będzie miał duży wpływ na przyszłość.

WodnikWODNIK
Zaczniesz wykorzystywać pomoc sił kosmicznych i z maksymalną efektywnością realizować swój potencjał twórczy. Ukryte talenty będą w tym okresie realizowane w nowych interesujących formach a ludzie chętnie będą uczestniczyć w realizacji Twoich pomysłów i planów. Wykażesz się przywódczym charakterem, pewnością siebie. Bardzo intratne mogą okazać się wszelkie spekulacje i gry hazardowe. Tydzień postaraj się przeżyć maksymalnie aktywnie, śmiało możesz ryzykować, zwracać się do przełożonych i ludzi wyżej postawionych z ciekawymi propozycjami, które najprawdopodobniej zostaną przyjęte. Pamiętaj, aby uwzględniać również zdanie otoczenia, a nie tylko własne interesy i wolność wyboru.

RybyRYBY
Najbliższe dni będą sprzyjać rozwojowi duchowemu i twórczym wzlotom. Będziesz musiał starannie przeanalizować swe wzloty i upadki, aby móc w przyszłości uniknąć ewentualnych błędów. Po 15 stycznia w Twoim życiu nastąpi wielka zmiana na lepsze, możesz osiągnąć trwały sukces, ale przedtem będziesz musiał ciężko popracować. Masz szansę wykazać się pewnością siebie i energią twórczą. Pieniądze i sukcesy same będą do Ciebie płynąć. Ważne spotkania, narady i wyjazdy najlepiej zaplanuj na ten okres, gdyż wszystkie kontrakty, rozpoczęcie działalności lub negocjacje okażą się bardzo korzystne i długofalowe. Będzie to czas sprzyjający zawarciu związku małżeńskiego lub założeniu nowej firmy.


Zadzwoń na
708 788 295708 788 295 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0050048 227 184 005 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji