widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2014-04-08

HOROSKOP NA TYDZIEŃ od 07-04. do 13.04.2014

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

BaranBaran
Osoby poszukujące pracy mogą w nadchodzącym tygodniu oczekiwać jakiejś ciekawej propozycji. Możliwe, że ktoś ze znajomych pomoże Ci znaleźć jakąś ciekawą posadę. Problemy, które jeszcze przed weekendem były trudne i wydawały się nie do rozwiązania, teraz okażą się dla Ciebie błahostką. Nawet zadania wymagające sporego wysiłku intelektualnego pójdą Ci jak z płatka.

bykBYK
Wenus i Merkury ustawiły się w sekstylu do Twojego, co zapowiada powodzenie w finansach, życzliwy los hojnie sypnie groszem. W pracy odniesiesz sukcesy, współpracownicy i przełożeni wreszcie Cię docenią. Z łatwością przyjdzie Ci teraz nawiązanie kontaktów z interesującymi ludźmi. Umów się na randkę z osobą, o której od dawna myślisz.

BliźniętaBLIŹNIĘTA
Gwiazdy będą teraz sprzyjać ambitnym i odważnym Bliźniętom, jednak głównie tym, które liczą się ze zdaniem odpowiedzialnych osób, a nie interesownych pochlebców. Jeśli planujesz rozkręcenie jakiejś własnej działalności gospodarczej, śmiało korzystaj z doświadczenia i mądrej rady znajomych.

RakRAK
Wenus i Merkury, które patrzą na Ciebie teraz wyjątkowo przychylnym wzrokiem zrobią z Ciebie duszę towarzystwa. Porzuć domatorskie nastroje i rusz na podbój... Uważaj, bo od nadmiaru wrażeń wręcz zabraknie Ci tchu. W pracy czeka Cię sporo żmudnej, ale satysfakcjonującej pracy. Możesz liczyć na wsparcie kolegów w forsowaniu nowych inicjatyw.

LewLEW
Układ planet na niebie zapowiada trudny tydzień. Nie nastawiaj się na interesy, pod żadnym pozorem nie podejmuj decyzji finansowych. To czas na wypoczynek i chwilę zastanowienia, refleksji. Już niebawem czeka Cię sporo pracy, ale nie wybiegaj przed orkiestrę. Dobra atmosfera w rodzinie. Miło spędzisz czas w gronie przyjaciół.

PannaPANNA
Za sprawą opozycji Wenus do Twojego znaku, w Twoim sercu zagości czułość. Możesz nawiązać miłe znajomości, dojść do porozumienia z partnerem w drażliwych kwestiach, wyznawać uczucia i planować przyszłość. Uważaj jednak, by nadmierną rozrzutnością - sprowokowaną przez Jowisza - oraz dość swobodnym zachowaniem nie sprowokować partnera do niezłej awanturki.

WagaWAGA
Będziesz w dobrym nastroju. Uważaj jednak na swoją wylewną szczerość, postaraj się o powściągliwe oponie, bo gwiazdy podpowiadają mi, że masz teraz szczególny talent do towarzyskich nietaktów. Gwiazdy ostrzegają też przed pochopnymi wydatkami i niepotrzebnym snobizmem. Drogie zakupy, zwłaszcza na kredyt, nie są teraz wskazane.

SkorpionSKORPION
Merkury i Mars ustawiły się w trygonie do Twojego znaku spowodują, że będziesz w świetnej formie. W pracy nakreśl plan działania na najbliższy tydzień. Przyda się, gdy przyjdą gorsze chwile. Możesz poszaleć z pieniędzmi. Idealnie ułożą się stosunki z kobietami. Słońce w znaku Barana skłania Cię ku frywolności i obdarza świetnym humorem.

StrzelecSTRZELEC
Na początku tygodnia otrzymasz ciekawą ofertą pracy. Zastanów się jednak dobrze przed jej przyjęciem. Zapoznaj się dobrze z warunkami, jakie będziesz musiał spełnić. Jeśli w zbyt dużym stopniu ograniczą Twój kontakt z bliskimi, niczego nie podpisuj. Życie rodzinne jest dla Ciebie bardzo ważne. Miłość wynagrodzi Ci wszelkie kłopoty. Pieniądze nie mogą być wyznacznikiem Twojego życia.

KoziorożecKOZIOROŻEC
Nic nie wskazuje na szybką poprawę Twojej zawodowej sytuacji. Niektóre sprawy mogą się tylko jeszcze bardziej skomplikować. Informacja, na którą czekałeś okaże się niewłaściwa. Unikaj, więc działań, które mogłyby postawić Cię w trudnej sytuacji. Ważne przedsięwzięcia lepiej odłożyć na inny moment. Randka poprawi Ci humor.

WodnikWODNIK
W nadchodzącym tygodniu nie powinieneś mieć poważniejszych kłopotów. Nie licz jednak na żadne większe osiągnięcia. Zastosowane przez Ciebie nowe metody pracy okażą się wyjątkowo użyteczne. Współpracownicy chętnie włączą się do Twoich działań. Atmosfera w domu znacznie się poprawi dzięki ukochanej osobie. Licz się ze zdaniem innych.

RybyRYBY
Przygotuj się na bardzo pracowity tydzień. Jeśli tylko będziesz konsekwentny w swoich działaniach, to zrealizujesz zaplanowane zadania. Niewykluczone, że będzie to miało korzystny wpływ na Twoje finanse. Być może w niedalekiej przyszłości czeka Cię jakaś nagroda lub wymarzony awans. W życiu osobistym zmiany na lepsze. Zarówno samotni jak i już zakochani mogą teraz spędzić w ramionach ukochanej osoby piękne chwile, pełne czułości i wzajemnego zrozumienia.


Zadzwoń na
708 788 295708 788 295 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0050048 227 184 005 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji