widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2014-04-22

HOROSKOP NA TYDZIEŃ od 21-04. do 27.04.2014

Zapraszamy do zapoznania się z Horoskopem.

BaranBaran
Twoja forma psychofizyczna nie jest najlepsza. Dbaj, więc o siebie, aby Cię nie zawiodło zdrowie. Nie przepracowuj się i unikaj niepotrzebnego ryzyka. Odłóż wszystkie ważne zadania i decyzje. Za kilka dni Twoje sprawy przybiorą zdecydowanie bardziej korzystny obrót. Matrymonialne plany ulegną opóźnieniu. Współpraca z kolegami będzie trudna.

bykBYK
Sprawy i zadania, którymi się zajmujesz wymagają dużego zaangażowania. Niektóre z nich przysporzą więcej problemów niż przewidywałeś. W razie potrzeby, nie będziesz jednak miał kłopotu ze znalezieniem odpowiednich ludzi do pomocy, to również zasługa Merkurego, który Cię wspiera. Od czasu do czasu pozwól sobie na chwilę relaksu. Na horyzoncie gorący romans. Ktoś podsunie Ci interesujący pomysł.

BliźniętaBLIŹNIĘTA
W tym tygodniu musisz postępować bardzo ostrożnie. Zaniechaj rozwiązywania problemów rodzinnych a także wszelkich dyskusji na ich temat. Wstrzymaj się z podejmowaniem jakichkolwiek decyzji mających wpływ na Twoje życie osobiste. Zajęcia męczące i wyczerpujące fizycznie nie są wskazane. Sytuacja nie wydaje się być korzystna. Pod koniec tygodnia Twoje kłopoty znajdą rozwiązanie.

RakRAK
Będziesz jeszcze odczuwać niekorzystne wpływy zeszłego tygodnia. Praca zawodowa okaże się zbyt wyczerpująca. Nie wszystkie prowadzone przez Ciebie sprawy potoczą się po Twojej myśli. Musisz być pewny decyzji, które podejmujesz. Rozwiązania wymagają problemy dotyczące rodziny. Czas sprzyja miłości Ewentualne przeciwności przyjmij spokojnie.

LewLEW
W pracy postawa niektórych kolegów miło Cię zaskoczy. Wasze wspólne plany wreszcie nabiorą całkiem realnych kształtów. Mogą się też przyczynić do korzystnego zakończenia pewnej transakcji finansowej. Staraj się tylko, aby nie utracić kontroli nad rozwojem sytuacji. Zastanów się, czy chcesz kontynuować dotychczasową znajomość. Zainteresuj się problemami innych ludzi.

PannaPANNA
Wpływ gwiazd na Twoje życie zawodowe nie jest teraz korzystny. Dodatkowo jeszcze humor popsują Ci jakieś niezałatwione sprawy. Nie przejmuj się jednak, bo problemy, które dziś wynikną uda się zlikwidować. Zmobilizuj się, więc i staraj mądrze wykorzystać wszystkie szanse. W uczuciach tendencje do stabilizacji. W finansach dopisze Ci szczęście.

WagaWAGA
W nadchodzącym tygodniu praca powinna być dla Ciebie najważniejsza. Popełnione błędy przede wszystkim uderzą w Twoją osobę. Skup się, więc na tym, co robisz i nie marnuj energii na kłótnie. Niekontrolowane emocje destrukcyjnie wpływają na Twoje plany. Również na to wszystko, co do tej pory wypracowałeś. W domu napięta atmosfera. Nie spiesz się z decyzjami.

SkorpionSKORPION
Pierwsze dni tygodnia upłyną w miarę miło i spokojnie. W tym czasie zapomnij o problemach i zajmij się samymi przyjemnymi sprawami. Od czwrtku sytuacja będzie się stawała coraz bardziej napięta. Staraj się nie komplikować życia sobie i innym bardziej niż to potrzebne. Niewykluczone drobne kłopoty osobiste. Więcej uwagi poświęć swoim własnym sprawom. Sam na sam z ukochaną osobą poprawi Ci samopoczucie.

StrzelecSTRZELEC
W miarę szybko i skutecznie uporasz się z zawodowymi obowiązkami. Z powodzeniem wykorzystasz swoje talenty i umiejętności w dziedzinie, która Ci odpowiada. Wolny czas przeznacz na nieszkodliwe ploteczki z przyjaciółkami. Problemy sercowe nie wyglądają groźnie. Stosunki z otoczeniem są dobre. Otrzymasz ciekawą informację.

KoziorożecKOZIOROŻEC
Napięcia i nerwy nie opuszczą Cię przez cały tydzień. Tak w domu jak i w pracy trudno będzie o dobre porozumienie. W miłości poczujesz się bardzo rozczarowany i zawiedziony postawą partnera. Może, więc warto pokusić się o jakieś bardziej zdecydowane kroki w tej dziedzinie życia? Nie wymagaj od innych więcej niż od siebie.

WodnikWODNIK
Skłonność do nerwowych reakcji stanie się główną przyczyną nieporozumień i konfliktów z bliskimi. Kontroluj, więc swoje emocje, które mogą narazić Cię na poważne kłopoty. Staraj się też zachować odpowiedni dystans do stawianych Ci zarzutów. Rodzina czuje się zaniedbywana. Nie trać czasu na niepotrzebne kłótnie. Twój organizm jest niedotleniony!

RybyRYBY
Nie jesteś teraz w dobrym okresie astrologicznym. Przygotuj się, więc na to, że na Twojej drodze mogą stawać różne przeciwności losu. Wstrzymaj się z ważnymi decyzjami. Szczególnie dotyczącymi zmiany pracy. Nie próbuj też zrzucić odpowiedzialności za niepowodzenia na barki innych. Nie oceniaj ludzi z wyglądu.


Zadzwoń na
708 788 295708 788 295 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0050048 227 184 005 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji