widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2014-05-05

HOROSKOP NA TYDZIEŃ od 05-05. do 11.05.2014

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem :)


BaranBaran
Mimo że nie będziesz teraz mieć ochoty na większe interesy, intuicyjnie możesz wyczuć dobre możliwości. Warto posłuchać swojego dodatkowego zmysłu i skorzystać z okazji. Tydzień spędzisz ciekawie. Udadzą się spotkania towarzyskie i rodzinne, zwłaszcza te, które dotyczyć będą ważnych wydarzeń osobistych np. zaręczyny, ślub.

bykBYK
Czeka Cię sporo wydatków, ale takich, które sprawią Ci lub Twoim bliskim dużo satysfakcji lub uciechy. Dobry czas na inwestycje i nowe przedsięwzięcia. Przed Tobą bardzo udany tydzień. Możesz przeżyć coś niezwykłego, a nawet odzyskać czyjeś serce lub na nowo zakochać się. Pod koniec tygodnia randki będą ekscytujące.

BliźniętaBLIŹNIĘTA
Przed Tobą dobry czas na robienie interesów i załatwianie spraw finansowych. Będziesz pewnymi sprawami bardzo podekscytowany, pełen nadziei i optymizmu. Zapowiada się naprawdę bardzo sympatyczny tydzień. Postaraj się oderwać od prozy życia i zapewnić sobie i bliskim ciekawą rozrywkę. Może czas już porozmawiać o planach wakacyjnych.

RakRAK
Teraz możesz wiele zyskać dzięki innym ludziom. Nawiążesz korzystną współpracę lub zdobędziesz poparcie dla swoich pomysłów. Jowisz w Twoim znaku oraz sekstyl Słońca do Twojego znaku dają gwarancję, że we wszystkich dziedzinach życia dopisze Ci szczęście. Będziesz w świetnym nastroju i pełen energii. Planety pomogą Ci osiągnąć to, do czego dążysz.

LewLEW
Jeśli musisz teraz podjąć ważne decyzje w sprawach zawodowych i finansowych, to we wtorek za sprawą sekstylu Księżyca w Twoim znaku jest to bardzo dobry dzień. Od środy masz dobry czas na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć i realizację swoich planów. Jeśli szukasz pracy, to masz przed sobą również dobry i owocny okres. Wystarczy się tylko dobrze rozejrzeć, a możliwości same się znajdą.

PannaPANNA
Przed Tobą tydzień pełen atrakcji. Jeśli wybierasz się w podróż lub na wycieczkę, czeka Cię mile spędzony czas. Ze strony bliskich możesz liczyć na wsparcie i lojalność. Pamiętaj o rozsądnym dysponowaniu finansami. Masz teraz dobry czas na zarabianie pieniędzy i duże ku temu możliwości, ale też wiele niespodziewanych wydatków.

WagaWAGA
Teraz w większości przypadków kierować się będziesz uczuciami niż chłodną kalkulacją. Aura zapewni Ci dobre samopoczucie, optymistyczne podejście do życia oraz dobre stosunki z innymi. Nie będziesz mieć zbyt wygórowanych ambicji, więcej będziesz myśleć o przyjemnościach niż o obowiązkach. Mimo, że w wielu sytuacjach będziesz niezbędny, to nie będziesz musiał się przepracowywać.

SkorpionSKORPION
Przygotuj się na miłosne przygody, flirty i romanse. Jeśli urodziłeś się pod koniec października możesz liczyć na duże powodzenie w miłości. Spędzisz bardzo miło czas w towarzystwie, biorąc udział w różnych imprezach. A Skorpiony, które przyszły na świat na przełomie października i listopada - mogą odnieść duże korzyści finansowe i liczyć na łut szczęścia. Będziecie mieli dobre okazje, ale musicie też zdobyć się na wysiłek, aby osiągnąć sukces.

StrzelecSTRZELEC
Nie musisz już dłużej czekać z realizacją nowego projektu. Jeśli to tylko od Ciebie zależy - rozpocznij działania. Już od wtorku Księżyc w znaku Lwa Cię wspiera. Możesz też z powodzeniem umawiać się na rozmowy dotyczące nowej pracy. Środa i czwartek dobry moment, aby zacząć realizować swoje plany lub wejść w korzystną współpracę. Będziesz bardzo przekonujący i pewny siebie.

KoziorożecKOZIOROŻEC
Możesz otrzymać od losu więcej niż byś oczekiwał. Jest to świetny czas na realizację Twoich marzeń i planów, oraz szukanie nowej pracy. Możesz z powodzeniem rozpoczynać nowe przedsięwzięcia, podpisywać umowy, podejmować ważne decyzje... Dopisze Ci szczęście, a okoliczności ułożą się po Twojej myśli.

WodnikWODNIK
W sprawach zawodowych możesz posunąć się do przodu, a w interesach zwiększyć zyski. Nic nie zagraża Twojej pozycji w firmie i wśród współpracowników. Środek tygodni będzie pełen atrakcji. Mimo drobnych obowiązków domowych spędzicie ten tydzień w bardzo miły i przyjemny sposób. Czekają Cię wspaniałe chwile spędzone we dwoje...

RybyRYBY
Możesz w tym tygodniu sfinalizować transakcję, znaleźć nową pracę, zdobyć to, czego akurat potrzebujesz... Sprawy materialne będą dla Ciebie bardzo ważne, ale nie przesłonią Ci horyzontu. Gotowy będziesz się podzielić zyskami. W najbliższym czasie ułożysz swoje sprawy tak, jak od dawna planowałeś. Korzystna aura planet przyniesie Ci powodzenie w finansach, podróżach, życiu towarzyskim i uczuciowym.


Zadzwoń na
708 788 295708 788 295 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0050048 227 184 005 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji