widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2014-10-22

Kolor zwany kamieniem

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem :)

Jak zaczęła się moja przygoda z kamieniami? Dawno temu.Moja przyjaciółka powiedziała mi ,że przydałby mi się kwarc różowy, ponieważ miałam kłopoty z serduchem. I takim to sposobem wylądowałam w sklepie z minerałami. Oczopląs to mało powiedziane. Ale zgodnie z zaleceniem zakupiłam tylko ten, o którym rozmawiałyśmy. Czy pomógł? Tak. Nie chcę pisać, że dzięki niemu wkroczyłam na inną drogę rozwoju, bo do tego potrzebna jest jeszcze wola, by iść naprzód, ale niewątpliwie ułatwił. No a potem to już poleciało :) Mniej więcej po dwóch tygodniach poniosło mnie z powrotem do sklepu. Stanęłam przed szafką z wystawionymi minerałami. I od razu mój wzrok przykuł fiolet. Choć nie jest moim ulubionym. Po powrocie do domu telefon do przyjaciółki i śmiech, bo wybrałam ametyst. Zupełnie nie wiedząc o jego właściwościach. I taki właśnie sposób w niedługim czasie stałam się posiadaczką kamieni, które najpierw do mnie mówiły kolorami, a potem okazywało się, że owi wybrańcy powinny pomóc mi nie tylko w dalszym rozwoju mojego Daru, ale również w powrocie do zdrowia.
Będę Was gorąco namawiać do tego, byście wsłuchali się w swoją intuicję. I nie zawsze słuchali rad zawartych w mądrych artykułach. Jestem dopiero na początku tej drogi. Wsłuchuję się, odbieram. Uczę się . I wiem już na przykład, że onyks to wielki indywidualista
i nie lubi być noszony z innymi kamieniami. No chyba, że z kryształem :) itd itd... Zaczynajcie swoją drogę nie od opisów minerałów, a od zdjęć, jeśli nie macie dostępu do nich na żywo. Pozwólcie, by same do Was przemówiły. Efekty mogą zaskoczyć Was samych.

To część artykułu napisana przeze mnie 3 lata temu. Teraz wiem,że oprócz intuicji potrzebna jest wiedza.Gromadziłam ją długo. Czytałam,szperałam,szukałam. I chciałabym podzielić się z Wami tą wiedzą.
Ludziska mają to do siebie, że prędzej przyjmą informację negatywną,niż pozytywną. I dlatego wierzymy i ufamy doniesieniom, że amalgamaty w zębach są szkodliwe, ponieważ rtęć przenika do naszego organizmu. Nie chcemy mieć nic do czynienia z ołowiem i azbestem w naszym otoczeniu, ponieważ wpływa na nasze zdrowie negatywne. Dlaczego zatem nie chcemy uwierzyć, że w naszym otoczeniu są minerały. które pozytywnie wpływają na nasz organizm ? Przecież te same biopierwiastki wchodzą w skład związków chemicznych występujących w kamieniach i w organizmie ludzkim. Niech przykładem będzie kryształ górski, który ma strukturę podobną do naszego organizmu, co potwierdzają badania do soli komórkowych, tkanki tłuszczowej, limfy,krwi.W każdym kamieniu i minerale gromadzony jest inny rodzaj energii. Ale o tym w kolejnych artykułach. Mam nadzieję przedstawić Wam owe cudne stworzenia :) O nim w następnym artykule :)


Ania Diakowska Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Drodzy klienci. W związku ze zmianami w prawie telekomunikacyjnymi, aby móc nadal korzystać z moich usług konieczny będzie kontakt z Biurem Obsługi Klienta Waszego operatora i zniesienie blokady na numery wysokopłatne, którą to blokadę nakłada owa zmiana.
Zadzwoń na
708 708 002708 708 002 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0810048 227 184 081 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji