widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-02-12

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

Życie to długa lekcja pokory. James M. Barrie

Merkury jest jeszcze w biegu wstecznym do środy hamuje nasze wszelkie czynności. Jego zatrzymanie odczujemy jak pociągniecie nagłego hamulca bezpieczeństwa. "Stop" pozwoli nam się zastanowić i pozmieniać różne kierunki. Zaplanuj w nadchodzącym tygodniu wszelkie rezerwy czasowe. W ten sposób unikniesz nieprzyjemności, opóźnień lub niecodziennych wydarzeń związanych z wszelką komunikacją.

Nasze uczucia razem z Wenus i Marsem w znaku Ryby są nadal wysoko wrażliwe. Uczynność, solidarność, wysokie współczucie, rada, pomoc czy też ratowanie może doprowadzić, że na końcu czujemy się wykończeni, zmęczeni a może także wykorzystani? Miłość z obiema planetami w Rybie może być nieopisana, wielka, niepojęta oraz niewyobrażalna..

Nie poddawaj się jednak złudzeniom, nie słuchaj obietnic bez pokrycia. Uważając przy tym na różne zobowiązania także finansowe.

Sprawy, które rozpocząłeś około 21 stycznia, możliwe przebiegająco do tej pory bez zapału, będą mogły być zakończone z powodzeniem. Zwróć uwagę jednak na aktywny kwadrat Urana z Plutonem. On rządzi jeszcze tego roku nadając ton naszym priorytetom. Stare musi odejść. Nowe i niecodzienne, lepsze będzie wszystko przeszłe wypierać.
Umowy, porozumienia, rozmowy, plany, wielkie przedsięwzięcia prywatne oraz biznesowe wyruszają od czwartku z pełną parą do przodu. Zobowiązania długoterminowe, a przede wszystkim stałe możesz teraz jednomyślnie realizować.

Także zakończenia, zamykania, rezygnacje, czy ostateczne pożegnania doczekają w nowych siedmiu dniach istnienia. Ogólnie niecodzienne możliwości otwórzą się przed każdym, kto realistycznie oceni sytuację stawiając nie tylko na dobra materialne, ale również religijne, filozoficzne czy ideologiczne.

W sprawnych uczuć pojawiają się nagle, nieoczekiwane, spadające z nieba wydarzenia. Ktoś się zakocha lub ktoś inny zniknie z naszego pola widzenia. Fala romantyzmu, spontanicznych, irracjonalnych uczuć przy blasku pięknych świec nadaje wszystkiemu aurę niezbadanej tajemniczości.

Nie lekceważ aktualnie pojawiających się sytuacji. Układ planet zapowiada bardzo ważne wydarzenie mające początek w niedalekiej przeszłości, a doświadczenia nowego tygodnia daje nam sygnał do przeprowadzenia istotnych zmian.
Przechodź do realizacji swoich planów!

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?
Szczęśliwie, analizowanie nie jest jedyną metodą na rozwiązanie wewnętrznych konfliktów. Życie samo w sobie wciąż pozostaje bardzo efektywnym terapeutą. Karen Horney

Baran 21.3-20.4

Z sextielm Słońca Merkurego już od środy masz niezliczona ilość nowych pomysłów. Jak wszystko się dalej potoczy zależy tylko teraz wyjątkowo od Ciebie. Planety, bowiem będą pomagać i wspierać Barana. Czas wykorzystać swoją wiedzę, pracę i rozpocząć z odpowiednią inwestycją swojej osoby!

W środę razem z zatrzymaniem się Merkurego możesz przez moment powrócić do starego pomysłu. Lepiej przemyśl jeszcze raz, czy na pewno będzie się to opłacać. Planety, bowiem kierują Cię do przyszłości trzymając w napięciu zachwycające wiadomości. Miesiąc luty jest jeszcze faza przygotowania, abyś po 20 lutym wystartował całą parą. Oszczędzaj wiec swoje siły, słuchaj dobrych rad i przykładów podanych Ci na tacy.

Gdy pierwsza dekada urodzonych od środy podpisuje stałe, długie układy, trzecia dekada urodzonych czuje się wniebowzięta. Wszystko układa się samo ze wspaniałym układem Słońca.

Druga dekad urodzonych z koniunkcją Urana i trygonem Jowisz może pozwolić sobie na eksperymenty. Nowości będą teraz dla Barana. Nawet najbardziej ekstrawaganckie.

Byk 21.4.-20.5

Merkury w biegu wstecznym w kwadracie przynosi dla pierwszej dekady urodzonych zamieszanie, nieporozumienia i komunikacyjny chaos. Trudno będzie koncentrować się ze spokojem na jednym zadaniu. Dlatego nie strzelaj oczami na lewo i prawo, ale stawiaj priorytety. Lekkomyślne decyzje, niepochopne roztargnienia nie będą przynosiły odpowiednich efektów. A wręcz przeciwnie nasilenie bezkrólewia. Zwracaj uwagę na to, co mówisz i co, komu obiecujesz. Wszystkie nieprawdy będą wkrótce odkryte, a Ty możesz znaleźć się w trudnej sytuacji bez wyjścia. Polegaj lepiej na swojej intuicji. Neptun w sextilu podpowiada dobre rozwiązania. Nielogiczne działania mogą, bowiem zbliżyć Cię do nieprzewidzianego dramatu.

Druga dekada urodzonych Byków z trygonem Plutona i sextilem Wenus kieruje Twoje działania w odpowiednie strony. Wenus nastawia Cię pozytywnie do świata. Dozuj jednak swój optymizm. Jowisz w kwadracie ostrzega przed szarżowaniem i sztucznością.

Trzecia dekada Byków pokonuje wyzwania z kwadratem Słońca z Wodnika. Nowe, nieznane Ci projekty podchodź ze spokojem. Wykorzystując swoją przeszłość skorzystaj z pomocy dobrych Ci przyjaciół w odpowiednim momencie. Mars sextil to Twoja wielka protekcja. Pokazując swoją silną postawę i zdecydowanie zjednasz sobie niejednego. Efekty Twojej pracy będą nadchodzić spokojnie.

Bliźniak 21.5.-21.6

Twój Merkury zatrzymując się i ruszając w bieg prosty przynosi Ci drugą szansę! Mimo, że pierwsza dekada walczy z opozycją Saturna z jego niezliczonymi hamulcami, planeta komunikacji wniesie w biegu prostym nagłe, niecodzienne rozwiązania oraz interesujące pomysły. Wykorzystaj do tego drugą połowę tygodnia. Wielu teraz z twego otoczenia może służyć Ci przykładem. Konflikty i niejasności będą na pewno rozwiązane a trudne układy naprawione i wyklarowane.

Druga dekada urodzonych z sextilem Urana przechodzi stałe reformacje. Ciekawe propozycje sprawdzaj jednak na nieodwracalność pamiętając o wielkiej przyszłości. Jowisz sextil i trygon Słońca dla trzeciej dekady urodzonych to świetne widoki na przyszłość i wiele ofert nie do odrzucenia. Weź życie teraz w swoje ręce. Podejmuj decyzje, rozmawiaj!

Wart podjąć inicjatywę i rozpocząć coś ciekawego!

Kwadrat Marsa jeszcze tylko dla trzeciej dekady urodzonych ostrzega przed impulsywnymi czynami. Spokojem i rozwagą zajdziesz z cierpliwością dalej. Harmonia, którą od dawna już wypatrujesz nadejdzie na pewno.
Rak 22.6.-22.7.

Twoje świetne pomysły oraz idee muszą jeszcze poczekać tylko do środy! Tydzień może zapowiadać się imponująco, jeżeli uwzględnisz wszystkie fazy Księżyca. Od połowy siedmiu dni Twój patron znajduje się w znaku wody, wtedy należy przełożyć wszystkie terminy uwzględniając swoją energię oraz siły.

A tej nie zbraknie Ci na pewno! Mars z Ryb to dodatkowa porcja wyczucia, zbawiennej intuicji oraz empatii odpowiednich momentów, którymi Ty na pewno się posłużysz. Bezceremonialnością, pomysłowością zaskakujesz innych idąc swoją drogą do przodu. Swoboda ruchów jest teraz dozwolona, nie czekaj już na nikogo!

Wenus w trygonie dla drugiej i trzeciej dekady urodzonych ułatwia ukazać Twoje talenty, dobre strony i znajomość fachu. Układy partnerskie doczekują odnowy. Miłość oraz czułość kwitnie, a Ty czujesz się jak w raju!

Kwadrat Urana i opozycja Marsa dla drugiej dekady urodzonych wnosi niepokój, zamieszania przeplatające się z niecodziennymi sytuacjami. Pamiętaj o przeznaczeniu czasu tylko dla siebie. Do przemyślenia i naładowania pozytywnej energii.

Lew 23.7.-23.8

Po pełni Księżyca w Twoim znaku Merkury i Słonce jeszcze w opozycji daje się we znaki zmuszając Cię do zmian i korygowania, które już następują do połowy następnego tygodnia. Fazę zatrzymania się Merkurego dobrze jest wykorzystać do przemeblowania w swoim zżyciu. Obie planety zatrzymują Twoje projekty byś jeszcze raz wszystko przemyślał. Co oceniłeś za wysoko, co za pochopnie, a może wcale nie jest to dla Ciebie z korzyścią? Niektóre z nich będą do odrzucenia, inne, nowe propozycje przyjmuj bez zmrużenia oka. Wszystko, co teraz rozpoczniesz z trygonem Saturna jest wieczne i będzie się wspaniale rozwijać.

Twoje cele, prze znaczeniowe wydarzenia są bardzo wielkie, a Uranus w trygonie nie tylko tak sobie obiecuje, ale daje gotowe zasady gry, reguły i nowoczesna tematykę.

Z koniunkcją Jowisza trzeba przejąć inicjatywę, nadać swojemu życiu osobnego impulsu. Tak, aby Twój los był szczęśliwy, spełniony oraz pełny owacyjnych momentów.

Nic nie będzie ważniejsze w tym tygodniu od cierpliwości. Ten, kto poczeka ze spokojem do czwartku wykorzystując swoje progresywne moce, nie patrząc tylko na materialne korzyści może doznać nagle oświecenia.. Posłuchaj Chrona, który chce obudzić Twój intuicję.

Panna 24.8.-23.9

Powoli oraz z cierpliwością będziesz pokonywała wyzwania nadchodzącego tygodnia. Wiele planet jeszcze w opozycji dla wszystkich dekad urodzonych, dodatkowy kwadrat Saturna to wskazówka, aby trzymać się nadal swoich wewnętrznych ideałów. Przeszkody postawione Ci na drodze będą na pewno do pokonania. Krytyczne spojrzenie na otaczające się realia i fakty pozwolą dokładnie zrealizować sytuacje otoczenia. Na wymysły nie będzie już czasu, gdyż sytuacje podbramkowe będą zmuszać Cię do natychmiastowej reakcji. Zamykaj lepiej to, co nie dawało do tej pory satysfakcji koncentrując się na priorytetach.

Pluton stoi nadal w trygonie i on jest Twoja największą podporą. Nie walcz jednak z władzą, dominacją innych lub ludźmi z przewagą. Opozycja Marsa może postawić na Twojej drodze osoby i wymagania, którym nie jesteś w stanie sprostać. Trudne fazy trzeba przeczekać przemyślając nowe strategie, dalsze plany i szacując dokładne osobiste szanse.

Partnerstwa wszelkiego rodzaju przechodzą próbę ognia. Pozostań otwarta na nowe, tylko wtedy, gdy będzie zagwarantowane Ci bezpieczeństwo. Także uczuciowe.

Waga 24.9.-23.10

Przede wszystkim pierwsza polowa tygodnia będzie wymagała od Ciebie sztuk praktycznych, dyplomacji i dobrego zachowania. Merkury jest w trygonie i od środy w jego biegu prostym będziesz mogła wreszcie wyruszyć do boju o swoje sprawy, najbliższych oraz realizowania zamierzeń oraz planów.

Słonce, bowiem i Jowisz stoją po Twojej stronie. Obie planety będą podtrzymywać dobry nastrój, pozytywne nastawienie dając mocy oraz huraoptymizmu. Nie zmuszaj się jednak do jakichkolwiek decyzji, dopóki nie jesteś sama przekonana. Saturn sprawia nareszcie, że wiesz, czego ci brakuje i gdzie jest wymagana Twoja koncentracja i co w ogóle się opłaca. Węzeł Księżycowy zapowiada prze znaczeniowe wydarzenia, punkt zwroty czy koleje losu.

Trzecia dekada urodzonych robi milowe kroki do przodu, a z trygone Słońca profitujesz dzięki szczęśliwym zbiegom okoliczności. Jest, czym się pochwalić a każdy moment możesz uznać za radosne prezenty.

Druga dekada urodzonych z opozycją Urana i kwadratem Plutona walczy z ciągłymi ekstremalnymi zmianami wydarzeń i sytuacji.

Zachowaj spokój. Realizuj to, co w danym momencie jest najważniejsze.

Od 20 lutego dla wszystkich Wag wszystko się zmienia radykalne. Wiele planet przechodzących w opozycje będzie wymagać od Ciebie zwiększonej uwagi.. Dlatego wykorzystaj jeszcze czas do załatwienia najważniejsze.

Skorpion 24.10.-22.11

Z kwadratem Merkurego, Słońca i Jowisza trudno czasami jest wytrzymać, jednak sytuacje w miarę biegu nowego tygodnia będą się zmieniać pozytywnie. Księżyc w Twoim właśnie znaku nastawiał Cię pozytywnie. Komunikacja wraz z biegiem Merkurego poprawi z pewnością koncentrację. Nowy czas trzeba będzie dokładnie planować uwzględniając trudne sytuacje. Przede wszystkim pierwsza dekada urodzonych musi uważać.

Trzecia dekada urodzonych potrzebuje więcej samokrytycyzmu. Słonce stawia przed Tobą eksperymenty, z którym musisz ze spokojem się rozprawić.

Polegać musisz przede wszystkim na sobie, w czym pomoże trygon Neptuna i szczęśliwe zbiegi okoliczności. Wenus w trygonie wybrała właśnie Ciebie nastrajając optymizmem, wiarą i dobrym zestrojeniem. W partnerstwach wszelkiego rodzaju kierujesz się dyplomacją. Małe niedościgłości nie wyprowadzają Cię z równowagi.

Łagodne uczucia romantyczności otaczają teraz Skorpiona. Wszelkie kontakty, nowe spotkania stoją pod bardzo dobrą gwiazdą.

Mars w trygonie pokazuje innym Twoją prawdziwie wewnętrzną siłę oraz niecodzienne strony. Odczucia nie mylą Ciebie na pewno. Słuchaj głosu wewnętrznego.

Strzelec 23.11.-21.12

O koniunkcji Saturna jeszcze będą bardzo długo pisać. Razem z nią musisz liczyć na ograniczenia, hamulce, kontrole wszelkiego rodzaju prowadzające do Twojej stabilizacji, wewnętrznej równowagi oraz pewności siebie. Saturn nie jest tu niestety dla żartu, ale przynosi Ci stałości przy okazji zabierając to, co nie potrzebne.

Kwadrat Wenus i Marsa stawia przed drugą i trzecią dekadą Strzelców wyzwania wszelkich układów partnerskich.

Jednak już od środy Merkury w sextilu w biegu prostym przynosi nowy powiew świeżego powietrza i pomysły na rozwiązania bolączek i niedogodności. Do czwartku wstrzymaj się z ważnymi decyzjami, nawet gdyby dookoła szalała uczuciowa burza. Razem ze zmianą biegu planety komunikacji, chaos sam znika a Ty z trygonem Urana i sextilem Słońca szybko poprawiasz nagromadzone błędy z optymizmem i radością w sercu.

Jowisz jest nadal Twoim sprzymierzeńcem przynosząc niecodzienne impulsy. Nikt nie jest w stanie odebrać Ci dobrego nastroju. Planetę szczęścia wykorzystuj świadomie do połowy czerwca 2015.

Cierpliwości!

Koziorożec 22.12.-20.1

Tydzień zapowiada się dosyć dobrze. Wszelkie sprawy, nowe projekty, interesy urzędowe i zawodowe trzeba przesunąć na drugą połowę tygodnia. Gdy Merkury będzie już w odpowiednim biegu możesz wystartować z przemyślanymi do tej pory pomysłami. Pospiech i niecierpliwość tutaj nie pomoże. Siły wyższe rządzą nadal tego tygodnia. Intuicyjnym nastawieniem razem z sextilem Neptuna kroczysz swoją drogą. Mars i Wenus dla drugiej i trzeciej dekady urodzonych poprawia sytuacje w związkach oraz finansowe. Nareszcie będzie można sobie na coś więcej pozwolić. Myśl więcej o sobie i osobistych potrzebach!

Kwadrat Węzła Księżycowego i koniunkcja Plutona to ciągłe stojące przed Tobą wyzwania. Konfrontacje należy podejść ze spokojem. Pożegnania są czasami konieczne dając miejsce na nowe, lepsze dla Ciebie spotkania!

Uranus skreśla stale Twoje plany. Kieruj się większą elastycznością. Ty i Twoja osoba jest najważniejsza. Ratuj najpierw siebie.reszta musi zaczekać.

Mars i Wenus w sextilu dają Ci wspaniałą energie. Razem z tym planetami możesz oczekiwać tylko radosnego zakończenia. Pozostań sobą, nawet, gdy Pluton dookoła bez Twojego pozwolenia wszystko zmienia!

Wodnik 21.1.-19.2

Przed Tobą bardzo dobry tydzień z radosnymi układami planet. Słonce, Saturn, Merkury i Uranus będą podkreślać Twoją indywidualność oraz mądrość. Merkury zatrzymuje się 10.2.15 w Twoim znaku. Jeżeli spokojnie przemyślisz ważne dla Ciebie sprawy odważ się postawić na jedną kartę! Wszystko, bowiem z tym układem możesz zamienić w złoto! Kieruj się podpowiedzią Saturna: bezpieczeństwo, stałość i stabilizacja musi być teraz Twoim priorytetem!!

Z opozycją Jowisza wysłuchaj ze spokojem miliony propozycji skierowanych w Twoją stronę. Ale po przeanalizowaniu wybierz tylko to, co jest dla Ciebie pewnym interesem. Ochrona Twojej osoby i równowaga wewnętrzna jest teraz myślą przewodnią!

Słuchaj się tylko siebie! W Tobie jest, bowiem siła, moc i wielkie zaufanie do świetnych dni, które nadchodzą!

Pozytywne zmiany nadchodzące z dobrymi planetami będą przynosić przeobrażenia. Dalszy rozwój, nauka, pozostawienie bezbarwnej rutyny. Wielkie przebudowy pozwolą na skoki o 180 stopni!

W pozytywnym sensie! Odwagi! Wkraczaj od środy do akcji!

Ryba 20.2.-20.3

Razem z planetą Wenus i Mars mogłabyś świecić jak gwiazda na niebie, gdyby nie parę znaczących elementów. Pierwsza dekada urodzonych jest cały czas pod wpływem nieprzyjemnego kwadratu Saturna, który nie pozwala na zrealizowanie wszystkich planów jednocześnie. Stawiając priorytety i pilnujący dyscypliny oraz obowiązkowości pamiętaj przede wszystkich o podstawowych obowiązkach. Koniunkcja Neptuna będzie Ci cały czas podpowiadać. Pierwsza myśl jest zawsze najbardziej znacząca.

Druga i trzecia dekada urodzonych razem z Plutonem, Wenus i Marsem może przygotować się na tydzień pełen aktywności oraz ekspresyjności. Mars zmusza abyś dążyła do celu, pokonując wszyszelkie przeciwności. Razem z nim Ryba oczekuje tylko i wyłącznie zwycięstwa. Nie oglądaj się już na przeszłe czasy, dawne nieprzyjemności oraz niewygody.

Zniewalająco i silnie działasz teraz na konkurentów. Nikt nie jest w stanie odmówić Ci niczego. Trudności będą teraz zgrabnie pokonane a partnerskie układy przynoszą wiele dobrego.

Wenus otwiera oczy na wszystko, co piękne, dobre i szlachetne. Razem z nią Ryba może oczekiwać dystyngowano-edeńskigo czasu.

Ja życzę wszystkim udanego nowego tygodnia!


Słońce w Wodniku, Wiedeń 6.2.15


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji