widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-03-23

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku.

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

"Czasami trzeba szanować to, co się ma, bo lepiej być nie może."
-Graham Masterton

Piątkowy nów Księżyca i zaćmienie Słońca oraz przejście Słońca w znak Barana zmienia energie następnego tygodnia pozwalająca nam na dokonanie wielu zmian w naszym życiu. Baran jest inicjatywą, impulsem nadając ton następnym dniom. Tylko nie spiesz się i staraj się swoje plany realizować krok po kroku. Szybkość wydarzeń może spiętrzyć się zaostrzając pojawienie się ryzyka lub zgubienie ustalonego celu.

Nie sprzeciwiaj się też nadchodzącym przeistoczeniom. Wiosna, zmiany układów planet mówią o przejściu do innego wymiaru czasu, świata i pory roku. Wenus jest pierwszą planetą, która wpływa na aurę następnych siedmiu dni. Partnerstwa wszelkiego rodzaju razem z jej położeniem w Byku potrzebują zaangażowania emocjonalnego, poczucia bezpieczeństwa i radości z dnia codziennego. Wenus szuka w tym znaku przyjemności, odpoczynku i zabezpieczeń. W kontaktach personalnych potrzebny będzie taktowne i mądre podejście przy rozwiazywaniu wszelkich potrzeb. Nie obiecuj, nie wymyślaj za wiele. Znak Byka dostrzega realia i stoi mocno nogami na ziemi. Od wtorku razem z kwadratem Wenus do Jowisza możemy zaważyć, że coś nie jest tak..

Zbyt wielkie parole, nie oszacowanie konkretów, mało powagi w sprawach, np. finansowych może wskazać nam punkty, w których należy jednak wiele poprawić, aby doczekać się wzrostu, rozwoju i zabezpieczeń wartości wszelkiego rodzaju. Projekty, nowe plany czy idee muszą być w przyszłości przydatne, kreatywne, dając nam ochronę, a przypadkowe zarobienie przy tym konkretnej sumy nikomu przecież nie zaszkodzi!

Związki partnerskie będą przeżywać od poniedziałku wiele zmian od podstaw. Tam gdzie brak jest miłości, wzajemnego zaufania, wspólnego mianownika lub konkretnie wyznaczonej ścieżki będą pojawiały się trudności.

Nowe pary, współprace czy przyjaźnie razem z Wenus w Byku będzie cechować solidarność, przywiązanie i pewność prowadząca do zwycięstwa. Będzie wiele okazji, aby poznać nowych ludzi. Kto słyszał już o miłości od pierwszego wejrzenia, może mu się to w nadchodzących dniach przydarzyć!

Wiele projektów i spraw uda nam się teraz ponaglić do przodu. Zwracaj uwagę na komunikację. Przechodzący Merkury przez Chirona w znaku Ryb będzie poruszał bardzo delikatne tematy. Dialogi, rozmowy czy też tłumaczenia mogą być napełnione trudną biosferą. Jesteśmy szybko dotknięci, czujemy się niezrozumiani lub przytłoczeniu wiadomością jak inni nas odbierają.

Unikaj stresu i braku koncentracji. Słonce, Uran, Mars w Baranie wprowadza bezpośrednią, spontaniczną, szybko pogodę.

Jeżeli jest Ci tego za wiele lub nie możesz podążyć za tempem agresywnych i często nieostrożnych planet szukaj miejsc, gdzie będziesz mógł odnaleźć siebie. Znak ognia cechuje wielka ekspansywność i temperament. Merkury jednak w Rybie pragnie wypowiadać się symbolem, uczuciem, emocjom.

Najważniejsze jest teraz znaleźć złoty środek, aby dotrzeć do każdego niezbędnymi metodami!

Wiosenny zapach unosi się w powietrzu przynosząc ze sobą najpiękniejsze uczucia świata. Życie budzi się wreszcie ze snu! Słonce w znaku Barana przynosi dla każdego odkrywcze szanse! Wiele niekonwencjonalnego rozpoczyna się dookoła nas. Nie na darmo mamy rok mądrego Jowisza. Gdy każdy z nas rozpoczyna od porządków domowych, w ogrodach i samego siebie, układy planet wyprowadzają wszystkich na "start"!

Co teraz rozpoczniesz, co pionierskiego zasiejesz można będzie oczekiwać z Wenus w domowych i gospodarnym Byku rozwoju i wzrostu. Wiosna ma w ukryciu dla każdego z nas jak spod igły prezenty!

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

To bar­dzo źle być po­między, gdyż wówczas nie przy­należy się nigdzie.

Dorota Terakowska

Baran 21.3-20.4
Słonce w Twoim znaku od 22.3.15 wniosło razem z nowiem Księżyca wiele pozytywnej, kolejnej energii. Wiosna sygnalizuje dla Ciebie odmienne możliwości, które ułatwią Ci wyjście z długów, trudności i uzależnień. Przechodzisz bez namysłu razem z trzema planetami do działania. Teraz! Rób wszystko sam, planuj, przeistaczaj, przeskakuj to, co już od roku Ci doskwiera. Lepszego czasu nie będzie!

Gdy Słonce, Mars i Uran rozpierają Twoje siły warto zrobić konkretne plany popierając je czynami. Wszystkim, którzy obchodząc teraz urodziny składam już najlepsze życzenia! Niech Słonce w Twoim znaku prowadzi Cię do powodzenia i zwycięstwa! Mars w koniunkcji dla trzeciej dekady urodzonych to żywiołowość Herkulesa ułatwiająca Ci we wszelkich poczynaniach. Tempo musi być jednak kierowane, a swoje moce wkładaj tam, gdzie najbardziej spodziewasz się pewności.

Śmiało wybierz te drogi, które były nie osiągalne. Razem z bajeczną dyspozycją Twoje życie staje się radośniejsze! Nareszcie chce się uśmiechać, przechodzić do aktywności i właściwego funkcjonowania. Twoja praca na pewno nie pójdzie na marne! Masz teraz największe szanse ze wszystkich znaków zodiaku!

Byk 21.4.-20.5
Jak wygląda u Ciebie z uczuciami? Wenus, która już na dobre rozgościła się w Twoim właśnie znaku i niepowtarzalnym domu przypomina różne odczucia.. Czujesz się czasami sam pozostawiony sobie? Niezrozumiany? Samotny? Tęskniący za radosną wspólnotą i jednością?

Ach..miłości czas!! Razem z planetą namiętności i czułości przed Tobą bardzo niepowtarzalny czas! Nowe znajomości wnoszą wiele pieknego oraz zmiennego. Wiosna przynosi emocjonalność, chwile romantyczności i nastrojowości, a i tym poprawy materialne -gospodarcze są pewne! Przed Bykiem nie tylko szczęśliwy tydzień, ale całe, dwa miesiące! W powietrzu unosi się uroku czar... Wiosna, ta wiosna wybrała właśnie Ciebie byś wreszcie zmienił to, co nazywa się...przyzwyczajeniem! Wenus rozbudza Cię ze snu zimowego, aby poddać zapomnianym uczuciom miłości. Przygotuj się spokojnie do wszystkiego. Mars, który już niedługo wejdzie do Twojego domu nie pozwoli Bykom siedzieć sam!

Pasje, silne poruszenie, wzruszające klimaty czeka tylko na Ciebie! Wszystko, co rozpoczniesz już na początku tygodnia może w sobotę okazać się strzałem w samą dziesiątkę. Gdy Wenus ustawi się w trygonie do Neptuna spełnia się jedno Twoje marzenie!

Możesz spokojnie zamknąć oczy i już je wypowiedzieć.. Będzie pomyślnej, a Ty sam masz możliwość zawładnąć całym światem!

Bliźniak 21.5.-21.6
I dla Ciebie pierwsze dni wiosenki mają wiele ciepłych informacji, choć Saturn w opozycji i kwadrat Neptuna dla pierwszej dekady urodzonych zapowiada zmiany wszelkiego rodzaju. I dobrze! Nadchodzące dni wykorzystaj do sporządzenia porządnych planów, tworzenia odmiennych projektów i uporządkowania tego, co zimą leżało na boku. Słonce z bojowego Barana przyświeca i Tobie wielkim optymizmem! Z dziarskością pokonujesz przeszkody. Z uśmiechem i zadowoleniem! Nareszcie zabierzesz się do walki o powodzenie! Zrób wszystko inaczej stawiając przede wszystkim na bezpieczność i stabilność. Saturn nie jest karą, ale wyprowadzeniem do trwałości, przy okazji pokazując konkrety, rzeczywistość i to, co ma największe znaczenie!

Uranus oraz Jowisz gwarantuje, że wszystko wyprowadzisz w odpowiednim kierunku, choć może komunikacja będzie jeszcze trochę kulała razem z kwadratem Merkurego. Pamiętaj o sprawdzaniu swojego stanu zdrowia. Mars w sextilu dodaje Ci werwy, ale energia musi być na miesiące wiosenne odpowiednio rozłożona!

Nie zapomnij o uczuciach! Twój władca w emocjonalnej Rybie przypomniana o kierowaniu się pierwszym odczuciem!

Rak 22.6.-22.7.
Razem z nowiem Księżyca w Rybach i zaćmieniem Słońca dla Ciebie rozpoczyna się odmienna faza. Wstające na niebie radosne Słonce w kwadracie demonstruje Ci, czym należy się aktualnie zajmować. Pierwsza dekada urodzonych czuje, że niektóre metody działania nie będą miały powodzenia w przyszłości. Punkt pierwszy; rodzina wymaga przetransformowania! Sytuacje gospodarcze będą się poprawiać, a Merkury wspiera Cię nawet magicznie podpowiadając kolejność wykonania kroków.

Ważne rozmowy z najbliższymi przeprowadzaj teraz mając najlepsze argumenty. Sam wyczuwasz, co się w każdym dzieje. Budzące się życie w każdym z nas nakazuje Rakom wynurzyć się z cienia! Domowe porządki wykonujesz z zapałem, ale warto także poświecić odrobine dnia dla samego siebie. Wyprawa do fryzjera, zmiana makijażu, radosna garderoba doda i Tobie samozadowolenia!

Razem z dobrą pozycją Wenus, Merkurego oraz Neptuna będziesz potrafił pożegnać stare kłótnie i zadarcia mając na względzie także emocje przeciwnika( domownika?)

Na momenty niepewności machnij natychmiast ręką. To nie jest czas zamyślania i marzenia o niebieskich migdałach! Wykonuj swoją pracę, idź do przodu nie patrząc w żadnym przypadku już za siebie! Gdy Słonce z Barana będzie Raka źle nastrajać kieruj się do Wenus. Razem z nią czekają Cię bardzo sympatyczne dni!

Lew 23.7.-23.8
Czujesz się na pewno jak nowo narodzony razem z trygonem Słońca z Barana! Radosne promienie dosięgają bardzo pozytywnie Ciebie i nikt nie jest w stanie aktualnie Cię pokonać! Mars, Saturn i Uran dotrzymując towarzystwa! Twoja kompania jest nader wyborowa. Pozytywne gwiazdy przyświecają wszystkim Lwom nadając inicjatywie ogromne tempo. Jesteś w stanie swoją energią prześcignąć teraz każdego! Saturn pragnie wyszlifować Twoje potencjały. Tylko to, co ma stałość będzie się teraz liczyć. Wewnętrzne pragnienia na pewno się spełnią, gdy Jowisz trzyma Cię za rękę. Uran może stwarza zamieszania, ale niekonwencjonalne zmiany są konieczne!

Największy power czeka trzecia dekadę urodzonych. Trygon Marsa to obrotność, żywioł i przedsiębiorczość, która zawodowo gwarantuje ogromne powodzenie. Plany muszą uwzględnić sytuacje materialne. Wenus w kwadracie zwraca uwagę na zawartość portfela. Nie wybieraj się teraz na wielkie zakupy. Stan rzeczy trzeba przeczekać.

W partnerstwach wszelkiego rodzaju potrzebna jest wolność osobista Dalego stwarzaj dużo czasu dla siebie samego. Liczą się hobby, zainteresowania oraz własne pasje. Tu wkładaj obecnie najwięcej swojej pracy.

Panna 24.8.-23.9
Poprzedni koniec tygodnia zapowiedział czas zmian i wielkich przeistoczeń.

Teraz wiesz, co jest Twoim celem i jaką drogę wybrać, aby pokonać wszystkie trudności. Twoim towarzyszem jest Wenus w trygonie obiecująca wielkie wygrane, poprawy finansowe oraz pojawienie się ludzi, którzy bardzo Ci pomogą. Wiesz sama-już nie liczą się tylko hołdy i uznania, ale także wielkie emocje i dotychczasowe uczucia. To, co zamykasz za sobą lub żegnasz musiało odejść. Praktyczne podejście do życia wesprze zaakceptować przeszłe wydarzenia. Merkury w opozycji nie umożliwia nadal dobrej konwersacji. Nie każdy rozumie Twoje wizje i życzenia.

Jednak optymistyczne nastawienie i Twoja sympatyczna aura będzie wyprowadzać Pannę z ciemnego tunelu. Przed Tobą dobry tydzień. Szczególnie poniedziałek i wtorek wykorzystaj do poważnych zadań.

Kwadrat Saturna nakazuje zając się tym, co nie przynosi Ci zadowolenia. Nareszcie będzie wiele szans, aby wyjść na właściwe tory.

Samo nadejście wiosny ogłasza dla Ciebie wielkie przygody! Pozycja Wenus, a następnie i Marsa zapewnia, że to, co się kiedyś nie udało jeszcze raz odżyje przedstawiając wygraną. Otwórz się na wielkie uczucia! Wiosna-radosna zawitała dookoła Ciebie!

Waga 24.9.-23.10
Rozkwitasz jak kwiaty w słońcu, gdy wiosna zawitała do Twojego domu. Ponętna, erotyczna aura wpływa na otoczenie proklamując Twoją radość i zadowolenie. Wiele nowych znajomości zesłanych przez radosnego Jowisza namawia i Ciebie do zaakceptowania prekursorskich czasów. Słonce z Barana będzie przeprowadzać transformacje. Istotne decyzje tego roku będziesz podejmowała właśnie wiosną! Ale nie tylko w miłości, partnerstwach przejedziesz konwersje. Także droga kariery, kreatywne talenty, sytuacje materialne zaprowadzą Wagę do bezpiecznego zwycięstwa.

Twoje marzenia z dnia na dzień są coraz większe, gdy Wenus z Byka wysyła te same sygnały. Preferujesz czułość, harmonię i wiele wspólnego. Słonce na pewno zagrzeje natychmiast serce demonstrując Tobie, co jest najistotniejsze!

Pomimo pojawiających się wyzwań Twoja siła wzrasta wraz z pewnością siebie. Promieniujesz inwencją twórczą, która musi wreszcie zaistnieć!

Koncentruj się na własnych marzeniach omijając tych, którzy Cię denerwują. Mars w opozycji może przynosić złości. Słuchaj swojego serca. Ono wie, gdzie i z kim Wadze jest najpewniej!

Skorpion 24.10.-22.11
O spokoju, wypoczynku i wygodnym wyciagnięciu się w ciepłym fotelu nie ma mowy! Witasz wiosnę z opozycją Wenus, co zwiastuje, że będziesz zarzucany propozycjami!

Przechodź tylko z równowagą do wyboru. Single nabierają razem z położeniem planet czarodziejskiej siły. Wszystkie oczy skierowane są na Skorpiona. Oj..będzie się teraz działo i działo.. Spełniaj swoje marzenia, przyjmuj zaproszenia, wyruszaj na podbicie miłosnego świat i ziszczenia najskrytszego marzenia!

Merkury w trygonie załatwi wszystko zawodowo, co tylko zapragniesz. Teraz nikt nie jest w stanie Ci odmówić. Tryskasz promienną radością! Pluton w sextilu to wielkie moce. Twoja planeta dodaje Ci multum hartu, potęgi oraz wytrzymałości do spełniania najważniejszych planów. Wykorzystaj go do swoich nawet zapomnianych celów. Intensywność zwiastuje pewne zwycięstwa.

Koncentruj się w nadchodzącym tygodniu na wszelkie braterstwa. Tam gdzie trzeba Twojego wkładu i uwagi opłaci się poświecić więcej czasu. Nie zatrzymujesz się ani na moment. Niech Twoja egzystencja będzie najważniejsza!

Strzelec 23.11.-21.12
Z dnia na dzień robi się weselej. I już nie wiadomo czy to wiosenne słonce, czy też Twoja zasługa! Uśmiechasz się, mrużysz oczy..jest wiele do osobistego zadowolenia. Saturn w koniunkcji w biegu wstecznym sprawdza to, co źle zrobiłeś od poprzedniego roku. Słonce w trygonie z Barana pomaga z wielkim rozmachem sprzątnąć nawet rosnące trudności! Jowisz już wszystko załatwi, gdy czasami brak Ci odwagi. Walcz o siebie oraz swoje własne potrzeby!

Obserwuj siebie. Twoje myśli, marzenia i pragnienia pomogą odnaleźć to, co zgubiłeś razem z Saturnem po drodze. Priorytetem są i zostaną bardzo długo: bezpieczeństwa, permanencja oraz trwałość. Bez tego się nie obejdzie!

Gdy Uran przyciąga i przeistacza Twoje życie w ciągłą karuzelę, Merkury nie będzie ułatwiał na razie negocjacji. Przeczekaj, posiedź cicho. Słuchaj, co mówią inni! Nowe pomysły oraz potrzeby pojawią się szybko po ostatnim zaćmieniu Słońca. Pewne tematy, te niepotrzebne trzeba zostawić w wyruszając jednocześnie w jasną przyszłość!

Koziorożec 22.12.-20.1
Doskonały trygon Wenus z Byka wita razem z Tobą czas wiosenny. Razem z nim rozpoczyna się dla Ciebie odmienną fazę. Zaufanie w przyszłość, wiara w siebie i ludzi niesie Cię na fali otuchy w odmienne czasy. Na swojej drodze single spotykają kogoś, na kogo od dawna czekają. Nić wewnętrznej przyjaźni, a może kosmicznego przeznaczenia wiąże was nie do rozwiązania. W związkach panuje piękna atmosfera. Patrzysz dookoła ze spokojem, ufnością i nadzieją. Przecież wszystko ułoży się po Twojej myśli!

Kwadrat Słońca dla pierwszej dekady urodzonych przynosi wyzwania zawodowe. Do egzaminów, ważnych rozmów czy kontraktów należy się porządnie przygotować. Razem z Wenus i Neptunem w błogosławionym położeniu łatwej Ci będzie wybierać i porządkować to, co masz przed sobą. Trygon Merkurego wyostrza Twoje zmysły. Intuicyjne myślenie, nie bujanie w chmurach umożliwi odnaleźć pomoc i odpowiednich ludzi. Kwadrat Marsa dla trzeciej dekady urodzonych i daty 4.1-7.1 trwają w ostrym chaosie. Przesuń ważne decyzje na później. Nie kieruj się złością. Agresje najlepiej przerobić w aktywnym sporcie

Wszystkie Koziorożce siedzą razem z Wenus na malowniczej ławeczce miłości. Znajdź czas dla swoich bliskich, przyjaciół, siebie samego i promiennej, wiosennej radości!

Wodnik 21.1.-19.2
Wiosna zapowiada niezmierną ilość radosnych momentów w Twoim istnieniu. Genialne pomysły, pomoc przyjaciół, szczęście w rodzinie oraz wśród najbliższych. Twoja głowa razem z trygonem Marsa i Słońca z Barana napełniona jest niesamowitymi impulsami czy też oświecającymi ideami. Musisz tylko być teraz pewny swojej drogi i metody działania! Bazą do produktywnego powodzenia będzie na pewno realistyczne podejście, praktyczne myślenie i dokładne wypełnianie swoich obowiązków.

Układ planet zwiastuje, że może pojawić się nowe źródło zarobków lub dodatkowa praca pomagając wzmocnić Twoje konto. Parę pobocznych dochodów przyda się zawsze na niespodzianki dla siebie i swoich ukochanych!

Jowisz, Uran i Mars wspierają Wodnika we wszelkich poczynaniach. W pierwszej połowie tygodnia pozytywne konstelacje zapewniają spełnienie czegoś dla Ciebie istotnego. Weekend spędzisz w zaciszu domu koncertując się na własnych planach. Uranus, Twój patron czyni Cię jak zawsze szczęśliwym. Twoja oryginalność kwitnie razem ze Słońcem ze znaku inicjatywy -Barana.

Wszystkie propozycje nadchodzące wiosną należy szybko akceptować! Nie zmarnuj swojej szansy!

Ryba 20.2.-20.3
Do ostatniego, minionego nowiu Księżyca i zaćmienia Słońca w Twoim znaku harowałaś jakoś obok swoich talentów, fantazji, intuicji szukając nadaremnie swego przeznaczenia oraz ideału. Wiosna razem z Merkurym w Twoim znaku i pięknym położeniem Wenus to czas nader produktywny!

Ryba odkrywa nagle siebie! Swoje powołanie ucząc się z dnia na dzień coraz częściej wykorzystywać własną spirytualną stronę. Już nie musisz uganiać się w odległości i mieć tylko nadzieję, na spotkanie czegoś niezwykłego! Twoje szczęście leży, bowiem w zasięgu ręki!

Czy słyszysz już, czego tak bardzo pragnie Twoje własne serce? Zbiegi okoliczności dostarczają Ci uczucia szczęścia. Nie ominie to także pierwszą dekadę urodzonych, która z kwadratem Saturna musi się nagłówkować nad rosnącymi ograniczeniami. Obowiązkowość i stałość ma być Twoją preferencją! W sprawach zawodowych oraz partnerskich

Druga i trzecia dekada urodzonych razem z Plutonem i Merkurym w pozytywnym położeniu zna wreszcie źródło swojej wiedzy i przeogromnej siły. Spotykasz na swojej drodze ważnych ludzi. Moc wielkich planet jest razem z Tobą.

Chiron w Twoim znaku nadaje Ci mocy leczniczych. Czy sama już wiesz, co ten układ znaczy? Bardzo ważne cele dopiero ukażą przed Tobą!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji