widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-04-08

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku.

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

"Nic się nie dzieje bez przyczyny, Zawsze jest jakaś przyczyna i konieczność."
Platon


Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

"Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami."
A.Mickiewicz

Następny tydzień po pełni Księżyca w znaku Wagi będzie wymagał od nas przede wszystkim ogromnej cierpliwości. Połączenie Słońca i Merkurego z Uranem sygnalizuje już nagle, nieoczekiwane zmiany, wydarzenia i niespodziewane wiadomości dając nam odczucie dezorientacji czy też przykrego nastroju. Potrzebna będzie pozytywna energia. Wszelkie plany należy wykonywać tylko krok po roku. Nic niestety nie da załatwić się od raz. Wiele przeistoczeń, czy też pragnień może być na razie zablokowanych. Nie śpiesz się z jakimkolwiek rozstrzygnięciem.

Nowe, pojawiające się możliwości należy rozpatrzyć w skupieniu. Planowanie, komunikowanie ,a także nieoczekiwane szanse sprzyjają spontanicznemu myśleniu dając nam jednak możliwość kreatywnych projektów na przyszłość.

Z Merkurym w Branie nasze myślenie i tak jest aktualnie błyskawiczne, Mars- działanie, będzie sprawdzał "pro i contra", co się opłaca i jaką ma wartość dla naszego przyszłego życia.

Przedmiotem dyskusji będą wady i zalety naszych pomysłów, a także to, co nam się więcej opłaca. W tym czasie mogą się pojawić konflikty na tematy wizji świata i poglądów. Także religijnych.

Zwiększone pragnienie wolności, niezależności, swobody w przeforsowaniu naszych myśli hamują planety w Byku. Sextil Marsa z Neptunem może wskazać nam nasze przeszłe błędy, które teraz należy korygować wyciągając na przyszłość konsekwencje.

Wiosenne impulsy należy wykorzystać do niezbędnych reformacji. Gdy z jednym będziemy żegnać się po pełni Księżyca, oddzielając ziarno od plewy, coś innego, ważnego i wielkiego także będzie można teraz zasadzić!

Respektuj swoje granice fizyczne, emocjonalne i materialne. Wyruszający w bieg prosty Jowisz będzie pomagał nam nareszcie spełniać swoje marzenia dając nam radość, zadowolenie i wiele motywacji!

Razem z nim będzie możliwe wybrać odmienne kierunki rozwoju, przejąć inicjatywę i wybrać się do przodu. Może pojawią się nowe możliwości? Albo stwierdzimy, że to, co rozpoczęliśmy niedawno nie pasuje do nas całkowicie. Dlatego warto posłuchać rad Jowisza, który pragnie naszego szczęścia i zadowolenia.

Wybierz kreatywność oraz oryginalność. Także w partnerstwach wszelkiego rodzaju. Wenus w Bliźniaku trudno będzie przy sobie na długo zatrzymać. Tutaj chce ona romansu, inspirującej dyskusji, niekończącej komunikacji. A może nic nas już nie łączy poza koleżeństwem? Może brak jest tego najważniejszego? Zaangażowania, głębokiego, prawdziwego uczucia?

Ach, nic się nie stało!

Szukając siebie w zmianach nadchodzącego tygodnia pamiętaj, że Pluton z Uranem będą zmuszać do innowacji oraz supremacji!

Nowe pomysły wymagają zapomnienia i wymazania przeszłości z pamięci. Uran ma wiele rewolucyjnych pomysłów czy też idei.

Nadeszła faza wyboru nowych dróg, przemyślen oraz radykalnych zmian!

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


"Praw­da ma to do siebie, że za­piera. Fałsz ma to do siebie, że wychodzi na jaw. "
Andrzej SapkowskiBaran 21.3-20.4
Słonce, Uran i Merkury w Twoim znaku napełnia następne siedem dni Barana sukcesem. Zawodowo jesteś respektowany, pozytywnie oceniany oraz szanowany przez kolegów oraz przełożonych. Przed Tobą idealny czas, aby zaprezentować się jak z najlepszej strony, przedstawiając innym swoje pomysły czy idee. Merkury ze Słońcem przyspieszy zrealizowanie Twoich zadań i planów, dlatego nie zwlekaj!. Odpowiednie wynagrodzenia, podwyżki oraz nowe propozycje mają na celu poprawy Twojego profesjonalnego stanowiska.

Stawiaj na ciągłość!

Pomoc nadchodzi ze wszystkich stron. Słuchaj ludzi oraz ich podpowiedzi. Wiele będzie zmieniać się w tym miesiącu na Twoją korzyść. Także uczuciowo. Planeta Wenus przechodząca pod koniec tygodnia do Bliźniaka sprzyja singlom w nawiązywaniu szybkich, ciekawych kontaktów oraz ratuje układy w związkach, gdzie od dawna zabrakło cierpliwości i harmonii.

Czujesz się świetnie i masz w sobie dużo pozytywnej energii, aby sprostać nowym zadaniom. Nic dziwnego, że teraz na Twojej drodze pojawiają się osoby proszące Cię o pomoc. Układów planet można Ci tylko pozazdrościć. Twój uśmiech sprzyja nastawieniu otoczenia dodając i Tobie ogromnego animuszu!Byk 21.4.-20.5
Mars i Wenus w Twoim znaku stawiają przed Bykiem wiele nowych ewentualności. Razem z tymi planetami energia rozpiera Cię dodając Ci ogromu siły, pownosi siebie oraz odwagi. Zarówno zawodowo jak i prywatnie.

Unikaj jednak niepewnych, impulsywnych sytuacji. Przemyślając ważne argumenty możesz teraz podjąć się nawet ryzyka. Wiele okazji okaże się już niedługo strzałem w dziesiątkę dając Ci osobiste zadowolenie oraz radość.

W pracy masz bardzo dobrą atmosferę. Wykonujesz swoje obowiązki pełen zapału na najwyższych obrotach. Koledzy pewnie osłupieni są Twoją pozytywną energią. Pamiętaj o wypoczynku. Planowanie będzie sprzyjać odpowiedniej kondycji. Choć na pewno nie zabraknie Ci w tym czasie dynamiczności oraz wytrzymałości!

Uczuciowo stoisz aktualnie najlepiej ze wszystkich znaków. Wenus sprzyja atmosferze w partnerstwach. Jednak razem z Marsem możesz być zuchwały szukając swady albo kłótni. Mnóstwo propozycji spotkań możesz wykorzystać do wprowadzenia równowagi oraz nastroju radości we wszystkich partnerstwach.


Bliźniak 21.5.-21.6
W pracy należy nadal z opozycją Saturna zwrócić uwagę na atmosferę i układy. Nie ze wszystkimi kolegami czy też przełożonymi będzie Ci po drodze, dlatego wypełniaj swoje obowiązki sumienne stawiając na konkretność oraz rzetelność. Profesjonalnie podjęte decyzje mają być Twoim priorytetem. Bliźniak potrzebuje więcej konkretów.

W miłości wysuwasz się na pozycję numer jeden! Wenus w Twoim znaku od 11.4.15 przynosi wspaniałe uczucia zadowolenia, flirtu, poprawy gospodarcze i bardzo dobre nastroje.

Siedząc na chmurce numer siedem nie zapominasz o swojej drugiej połówce. Partner jest teraz na pewno Tobą zachwycony. Ty sam tryskasz wesołością i samozadowoleniem. Razem z Wenus single nie mają już problemu z nawiązywaniem znajomości. W partnerstwach panuje spokój i zdrowa harmonia.

Czy pamiętasz jeszcze swoje postanowienia noworoczne? Mam nadzieję, że uprawienie sporu było też uwzględnione? Pomyśl teraz o sobie, zdrowiu, Twojej formie. Wyprawa do fryzjera lub zakup wiosennej garderoby poprawia niejedne zmienne nastroje!

Dobry czas przed Tobą!Rak 22.6.-22.7.
W sprawach samopoczucia i miłosnych mam nadzieję, że wszystko u Ciebie bardzo dobrze? Wenus i Mars stoją w świetnej pozycji dodając Rakom dobrego nastroju, werwy oraz ikry. Nie zwracasz już przesadnie uwagi na swoje własne wady. Jest dobrze jak jest i nie ma, co za wiele nie potrzebnie wymyślać! Mars w trygonie namawia do korzystania z życia, zabawy i okazywania uczuć. W partnerstwach warto wprowadzić atmosferę czułości. Postaraj się o romantyczną aurę. Zbyty długie dyskusje i wiercenie partnerowi dziury w brzuchu nie sprzyja obopólnej harmonii. Naucz się kierować spontanicznością. Liczy się przecież tu i teraz razem z aktualną chwilą obecną.

Zawodowo pokarz się z wyrozumiałej strony nie zapominając jednak przede wszystkim o sobie. Słonce w Baranie będzie sprzyjać podejmowaniu nowych wyzwań i decyzji. Pamiętaj o swoich planach oraz ideałach! Nie zaniżając się do poziomu i potrzeb innych!

Zaletą będzie dla Raka nie wycofywanie się, ale wyruszenie przed siebie drogą przeznaczenia. Akceptuj, że wiele dookoła bezpowrotnie się zmienia. Nie możliwe będzie już wchodzenie ponownie do tej same wody.

Więcej odwagi i zdecydowania. Warto zadbać o swoje własne pragnienia!Lew 23.7.-23.8
Wenus i Mars w kwadracie przeprowadza aktualnie test we wszystkich partnerstwach. Tam gdzie zabrakło autentyzmu, prawdy a przede wszystkim uczuć trzeba będzie podejmować decyzje. Gdy Mars będzie utrudniał spokojne działania dolewając jeszcze oliwy do ognia postaraj się w harmonii opanować wszelkie sytuacje. To, co nie idzie po Twojej myśli warto czasami także akceptować.

Spojrzyj bardziej obiektywne na otaczający Cię świat.. Jednak agresje ,a może atak skierowany ku Twojej osobie trzeba będzie odpierać!

W pracy razem ze Słońcem i Merkurym w Baranie robisz w następnym tygodniu kolosalne postępy. Jowisz wreszcie w biegu prostym będzie spełniał Twoje marzenia. Merkury przynosi dobre wiadomości, ciekawe układy ,a nawet wiele odmiennych, inspirujących propozycji.

Wysuwając się na pierwsze pozycje nie przepychaj się tylko łokciami. Kierowanie się emocjami teraz nie będzie przydatne. Istotne jest współbrzmienie, współpraca i nade wszystko zgoda.


Panna 24.8.-23.9
To za przyczyną Saturna oraz Neptuna walczysz nieustannie z utrudnieniami wysłuchując krytyki, narzekań czy słów niezadowolenia. Razem z niekorzystnymi układami planet Panna musi wykonywać dokładnie swoje zadania. A narzucone jej obowiązki należą tylko i wyłącznie do Ciebie. Nie przesadzaj ze swoją energią oszczędzając swoje siły. Jest wiele osób dookoła Ciebie, którzy Ci zazdroszczą lub pragną Twojej przegranej. Kieruj się większym optymizmem namawia planeta Mars i Wenus!

Razem z trygonem obu planet następny tydzień przejdziesz ze spokojem. Z harmonią w sercu odkryj wreszcie swoją wielką uczuciowość.

Twój urok i wdzięk dostrzegają inni pragnąc Twojego towarzystwa. Gdy single pędzą od wizy do następnego spotkania w partnerstwach panuje zgoda i braterstwo. Wspólne wartości oraz takie same cele zbliżają was do siebie. Teraz jest bardzo dobry czas, aby pomyśleć o świetnej przyszłość ,a może zaplanować wspólną wyprawę letnią?

Czego Ci najbardziej brakuje to życiowe zadania. Na razie poczekaj. W połowie miesiąc przyjdą świetne propozycje, które warto będzie od razu akceptować.Waga 24.9.-23.10
Wiele planet jeszcze w opozycji nakazuje wypełniać Wadze wszystkie zadania do końca ukazując przy okazji swoje talenty oraz kreatywną stronę. Ci z was, którzy szukają odmiany zawodowej mają największe szanse znaleźć w końcu, coś dla siebie. Kieruj się motywacją oraz pasją. Wybory muszą iść drogą serca.

Merkury w opozycji stawia przed Tobą wyzwania. Nie idź za pierwszym impulsem akceptując uwagi, wytyczne przełożonych ,a także unikając sporów i kłótni. Nowe propozycji sprawdzaj do końca. Nie wszystko, bowiem będzie do Ciebie pasowało. Sytuacja finansowa wymaga jeszcze w tym tygodniu podwójnej uwagi.

Wenus i Słonce w opozycji czynią Cię spragnioną miłości oraz bezpieczeństwa. Zauważasz, że wiele odeszło, co nie potrzebne. Pełnia i zaćmienie Księżyca ostatniego tygodnia przdstwały Ci jeszcze raz wyraźnie realia.

Przejście Wenus do Bliźniaka pod koniec tygodnia rozjaśni Twoje oblicze wnosząc w Twój świat więcej swobody, lekkości, ciekawej komunikacji oraz swobodnego flirtu.

Teraz będzie się dobrze już układać. Czy próbowałaś słuchać swojej intuicji? Spróbuj tego, koncertując się więcej na sobie i nie dając się innym więcej wykorzystać.


Skorpion 24.10.-22.11
Opozycja Marsa utrudniać będzie kontakty zawodowe stawiając przed Tobą zdania i ludzi, z którymi trudno będzie wytrzymać. Pilnuj więcej swojego stanowiska, ponieważ konsekwencje mogą być niemożliwe. Unikaj raczej zestresowanych kolegów, nerwowych szefów i zadań, które nie pasują do Ciebie.

Lepsze czasy nadchodzą już niedługo, dlatego zamykaj oczy, rób swoje i nie zwracaj uwagi na nieprzyjazne otoczenie. Razem z Plutonem w dobrej komitywie Twoja siła i tak jest niezwyciężona, a moce nabierają pewności oraz przekonania.

W uczuciach patrzysz na partnera nagle z innej strony dostrzegając jego autentyczne wartości. Czy to, co Cię dookoła otacza jest na pewno Twoim wielkim marzeniem? A może tak sobie tylko wyobrażasz? Single mają wiele wyboru korzystając z propozycji oraz zaproszeń. Trudno jednak zdecydować się na kogoś. Twoje wymagania są wielkie, ale najważniejsze to przecież wysokie emocje.

Skorpion w nowym tygodniu szuka nowych inspiracji. Warto, co nieco zmienić w Twoim najbliższym otoczeniu. Wiosna pobudza i Ciebie do życia.


Strzelec 23.11.-21.12
Razem z koniunkcją Saturna zawodowo musisz stawiać na profesjonalizm, wiedzę oraz największe talenty. Wytyczone Ci zdania wykonuj w ogromnym skupieniu pytając śmiało o rady dobrych kolegów. W nowych dniach usłyszysz na pewno wiele pochwał, a i nagrody są także możliwe. Twoja osobista wartość wzrasta razem z pozycją Słońca w Baranie. Wykorzystaj ten czas do zrobienia wielkich kroków do przodu. Merkury w trygonie poleca Twoje stare i nowe znajomości do rozszerzenia sieci marketingowej. Czy pomyślałeś o nowych kursach lub dalszym rozwoju horyzontów? Warto teraz polegać tylko i wyłącznie na sobie.

W sprawach miłości przechodząca Wenus do Bliźniaka wyprasuje wszystkie zebrane od dawna nieporozumienia. Twoja aura nabiera promienności dodając Ci skrzydeł oraz wiary w siebie. Radosna aktywność będzie zauważona przez otoczenie, dlatego jest to świetny czas na poznawanie interesujących ludzi.

Flirtu od soboty nie zabraknie. Strzelec może dzielnie wyeksploatować własny dar świetnej komunikacji do stworzenia przyjaznej atmosfery w kręgu najbliższych.


Koziorożec 22.12.-20.1
Jest możliwe, że z kwadratem Słońca, Merkurego oraz Urana nudzisz się w aktualnej pracy. Szukając dookoła odpowiednich dla siebie zadań pomyśl, o tym, co jest Twoją pasją oraz jednoznacznym celem. Komunikacja z otoczeniem będzie utrudniona, dlatego zadbaj więcej o siebie oraz własne potrzeby. Ci, którzy mają wszystkiego dosyć nie powinni dodatkowo słuchać nieszczerych komplementów oraz uwag ze strony nieżyczliwych.

W partnerstwach wszelkiego rodzaju single śmiało wybierają się na podboje. Nowy tydzień przynosi ze sobą wiele miłych spotkań, uczuciowych wyznań oraz przychylności otoczenia. W związkach panuje spokój, choć narzekania partnera i wieczny brak zainteresowania może być czasami przyczyną nerwowej atmosfery. Pamiętaj więcej o rozwoju swoich talentów. Uran wzywa w kwadracie do kreatywności, inspiracji oraz spełnienia osobistego.

Mars nie pozwala na odpoczynek. Jego trygon zapewnia Ci energię oraz silną wolę, aby osiągnąć własne zamiary. Sukcesy wkrótce nadejdą na pewno. Cierpliwość i harmonia wewnętrzna niech będą Twoim priorytetem.Wodnik 21.1.-19.2
Długo czekałeś na powodzenie zawodowe, ale razem z pozycją Słońca i Merkurego w Baranie będzie możliwe ukazać otoczeniu, jakie w sobie nosisz talenty! Już teraz możesz przygotować się na powodzenie. Nowe dni przynoszą ze sobą ogromne osobiste zadowolenie! Kwadrat Marsa i sextil Saturna będzie nakłaniał Wodniki do dalszej nauki. Propozycje, które się pojawiają przeanalizuj jednak dokładnie. Wielka nerwowość oraz obietnice bez pokrycia mogą odbić się na Twojej stronie finansowej. Do soboty inwestuj tylko w sumienne, trwałe projekty mając przed sobą realną sytuację gospodarczą.

W miłości niedługo się odmienia. Uczucie spontaniczności potwierdza teraz, że Wodnik jest na odpowiedniej drodze. Warto kierować się szczerością oraz intuicją. Wenus w Bliźniaku zmobilizuje Cię do naprawienia sytuacji w partnerstwach i odszukania tego, co jest najważniejsze. Razem z nią kierujesz się większa cierpliwością wybieraj instynktownie najlepsze rozwiązania.

Zrelaksuj się i odpocznij. Powinieneś odkryć swoje nowe, wiosenne cele.


Ryba 20.2.-20.3
Planety będą namawiać Rybę w nowym tygodniu do zwrócenia szczególnej uwagi na sprawy finansowe oraz uczuciowe. Już pierwsza dekada urodzonych z kwadratem Saturna i Wenus powinna zaraz od pierwszych dni stworzyć plan dochodów i rozchodów. Wszystko, co dobre masz w swoich rękach, dlatego zrób szkic i przejdź spokojnie do działania. Pluton, Mars i Neptun sprzyjają Twojej inicjatywie dodając Ci także pewności siebie.

Zawodowo stoisz bardzo dobrze. Nowe pomysły zostaw jeszcze dla siebie nie opowiadając nic najbliższym. Konkrety pokażą się na horyzoncie dopiero w następnym tygodniu, dlatego warto jeszcze troszeczkę poczekać.

Trzecia dekada z Wenus w sextilu na pewno znajdzie dobre źródło informacji, zarobków i pomysłów.

Dla innych Wenus w kwadracie będzie zmuszać do zastanowienia. Kto jest z Tobą, a kto przeciwko Rybie. Patrząc na swoich najbliższych dookoła kieruj się jedną zasadą. Nie wszystko jest prawdziwe na pierwszy rzut oka. Na trzeci może nie starczy Ci czasu.

Połóż nacisk na dokładność i opanowanie. Twoje sprawy oraz uczucia muszą stać na pierwszym miejscu.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji