widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-05-05

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 4.5.15 do 10.5.15.

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

"Gorzkie praw­dy z tru­dem się przełyka, ale za to później korzys­tnie się odbijają." Magdalena Samozwaniec

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

Zmiany, zmiany, zmiany.. Życie to raj, do którego klucze są w naszych rękach?

Razem z pełnią Księżyca na osi Skorpion/ Byk rozpoczyna się nie tylko bardzo emocjonalny miesiąc, ale także czas transformacji, reorganizacji i korygowania przeszłych dni, decyzji oraz planów.

Już od poniedziałku nastroje są bardzo napięte.

Kto nie wytrzyma trudnej atmosfery i konstruktywnej krytyki będzie miał sam ze sobą balast. Księżyc w pełni w Skorpionie wyjawia, bowiem stare sprawy, tajemnice, przykryte informacje nie owijając nic w bawełnę. Prawda jest prawdą i choć boli musi być kiedyś wypowiedziana. Na nic zda się użalanie czy szukanie innego, tego winnego oczywiście.

Pełnia konfrontuje nas z tematami samorealizacji, rozwoju, ekspansji, a przy tym wszystko musi przynieść nam stałość i bezpieczeństwo! Jest możliwe, że ze strachu przed wielkimi wymaganiami niektórzy nie wybiorą, lub zrezygnują z obranej jeszcze niedawno ścieżki. .awww..ale czy to się na pewno opłaci?

Jakie są Twoje wartości życiowe? Co chcesz zdobyć? Co chcesz przemienić w sobie? Gdzie widzisz się w przyszłości? Co przegapiłeś? Czy to, co było jeszcze wczoraj pewnością dziś stało się bańką mydlaną? Iluzją? Jakie wartości doprowadzą Cię do pewnej sytuacji życiowej? A ile Ty sam jesteś wart?

Środek tygodnia z wielkim trygonem mocy Słońca i Plutona pozwoli już wielu podjąć ważne decyzje. Kto ma odwagę będzie walczył o siebie do końca. Bez granic wizje, siła i magiczne czary dodają nam dynamiczności i chęci do wielkich transformacji! Bojowo nastwieni podejmujemy ochoczo każde rzucone nam wyzwanie! Jeżeli nie Ty sam, to, kto może to wszystko w końcu odmienić?

Każdy rozwój potrzebuje przecież celów i wymiarów. Zmiany, poprawy planów są możliwe. Do myślenia oraz analizowani najlepiej wykorzystuj teraz empatię.

Błyskotliwe idee, układy partnerstw wszelkiego rodzaju, sytuacje finansowe, zobowiązania muszą być do końca tygodnia jasno wyregulowane.

Czy wybrane normy, przedmioty, wzorce, zwyczaje są w ogóle użyteczne w Twoim żywocie?

Wszelkie uznane teraz decyzje muszą dążyć do stabilności oraz bezpieczeństwa. Tylko trwały zysk, obopólne zaufanie w związkach, głębokie uczucia i odpowiednia atmosfera w czterech ścianach może dać nam wewnętrzne poczucie szczęścia.

Przechodząc Wenus do znaku Raka ukazuje świadomość błogostanu tylko wśród osób Ci bliskich.

Koniec z powierzchowną emocjonalnością.

Nowe kontakty będą gwarantowały nieodwołalność dając każdemu odpowiednie symptomy w realu. Tam, gdzie będzie tego brakowało planeta miłości kieruje nas na inne, te właściwe drogi.

Koniec tygodnia z kwadratem Merkurego i Neptuna wymaga od nas jasności słowa, wypowiedzi oraz klarownego działania. Do wszelkich transakcji handlowo-finansowych podchodź ostrożnie, nie dając się nikomu nabrać. Pieniądze w tym tygodniu należy trzymać przy sobie.

Rodzina, dom, najbliżsi, działania kreatywne będą źródłem inspiracji oraz ukontentowaniem.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Pochylaj się nad własną studnią, ażeby dostrzec w głębi gwiazdy lśniące na wielkim niebie."
~ ZaratustraBaran 21.3-20.4
Ze spokojem możesz przywitać nowy tydzień. Sam potrafisz wykorzystać swoją wielką energię, aby zdobyć to, co wcześniej zaplanujesz. Merkury w znaku Bliźniaka daje Ci bardzo dobre podpowiedzi. Nowe kontakty, wyjazdy, komunikacja wszelkiego rodzaju kwitnie i lśni aktualnie. Odmienne strategie, szybkie, a może nawet błyskawiczne idee mogą doprowadzić Barana jednomyślnie do celu.

Do piątku masz szansę zarobienia odpowiednią ilość pieniędzy. Koncentruj się na tym, co przynosi Ci stałość. Wchodząca Wenus do Raka będzie następnie ukazywała niedokładności w obecnych związkach.

Zwracaj uwagę na odpowiedni ton i wyczucie w obchodzeniu się z otoczeniem. Trygon Saturna jest Twoją najlepszą podporą. On nakazuje pracę, ale przynosi też odpowiednie wynagrodzenie. Twoje trudy będą się opłacały.

O tym mówi jednocześnie Jowisz popychając szczęście właśnie w Twoje strony. Krytyczną fazę z Plutonem mają tylko niektórzy urodzenie w drugiej dekadzie. Nie rozdrabniaj się może tak diametralnie, akceptując, że stare, niepotrzebne i nieaktualne musi odejść bezpowrotnie.

Najlepiej wykorzystaj swój talent spontaniczności, aby zdobyć to, o czym marzysz. Błędy trzeba korygować, bez podrzucania komuś winy. Początek tygodnia wymaga i od Ciebie cierpliwości.

Głośne rozmowy na piętrze przełożonych nie będą tymczasem wskazane.

Byk 21.4.-20.5
Przed Tobą bardzo ważny tydzień.

Pełnia Księżyca w opozycji wskazuje miejsca, które będą potrzebowały Twojego dystansu. Słonce i Mars w Twoim znaku dodają Ci siły, abyś całe siedem dni przeszedł w należytym spokoju. Wielkie moce są przy Byku, choć w tym dniu może Ci czegoś bardzo brakować... Obie planety przyniosą Ci samozadowolenie oraz powodzenie. W partnerstwach wszelkiego rodzaju do piątku pojawia się malutkie, ale bardzo jasne światło na końcu długiego i bardzo mrocznego tunelu.

Od środy nabywasz niebywałej mocy. Szczególnie druga dekada urodzonych z trygonem Plutona ma przeogromny powód do radości. Wielkie, dawno już przemyślane projekty mogą być powołane do życia. Sytuacja finansowa ulega całkowitej poprawie. Oszczędzaj jednak swoje siły oraz energię ducha. Kwadrat Jowisza będzie namawiał do przesady i budowaniu zamków z piasku. Sam wiesz doskonale: fakty, realia oraz odpowiedz otoczenia musi się liczyć. Mars jest tu po to abyś przeszedł zdecydowanie do ataku! Co jest w rezultacie Twoim najwyższym priorytetem? Tylko bez leniuchowania..

Do ważnych rozmów musisz być jednak przygotowany. Jedno, za szybko wypowiedziane słowo może przynieść ze sobą chmury. Masz wielu przyjaciół, na których możesz liczyć. Na nich warto polegać.


Bliźniak 21.5.-21.6
Razem z Wenus i Merkurym w Twoim znaku dokonujesz wszystkiego w przeogromnym tempie, a Twoje pole działania nie ma ograniczenia. Saturn w opozycji dla pierwszej dekady urodzonych wydaje ciągle polecenia. Powoli już wiesz, dokąd Twoja ścieżka zmierza. Twój Merkury ma wielką łatwość rozprzestrzeniania dobrej atmosfery. Korzystaj z jego dobrodziejstw roku!

Do połowy miesiąca jesteś pod jego optymalnymi skrzydłami! Rozmowy, wyjazdy, inspirujące spotkania cieszą Cię jak małe dziecko. Jest jeszcze tyle do poznania! Czy pomyślałeś o nowych kursach rozwoju na przykład osobistego? Twoja wewnętrzna ciekawość będzie w aktualnym tygodniu zaspokojona. Zawodowo z szybkością strzały przebijasz się na szczyty.

Razem z Uranem i Jowiszem można z lekkością przytulić świat do siebie! Wielka energia w pozytywnym aspekcie daje Bliźniakom szansy, które trzeba należycie wykorzystać. Nawet wielkie egzaminy będą zdane z łatwością, gdy pokierujesz się oryginalnością oraz niecodziennym sprytem.

Koniec tygodnia z kwadratem Neptuna i Merkurego nie należy do odpowiednej fazy na podejmowanie ostatecznych decyzji. Liczy się także cel.

Kieruj się według wcześniej ustalonych założeń i dodatkowo podpowiedzą serca.Rak 22.6.-22.7.
Magicznych pełni Księżyca nie ma.

Jednak poniedziałkowy Księżyc obiecuje wielkie wydarzenia. Pozytywne stojące planety dają Rakom to, czego w ogóle się nie spodziewa. Pod warunkiem, że będzie umiał zaakceptować bez obrażania twardą rzeczywistość. Słonce, Mars i Neptun w pięknych aspektach są Twoimi sprzymierzeńcami. Wszystko będzie dobrze, a sprawiedliwość zwycięża. Twoja cierpliwość jest wynagrodzona. Bliskie powodzenie już jest w zasięgu ręki.

Twoja postawa nabiera siły, choć Pluton w opozycji dla drugiej dekady urodzonych pokazuje jednoznacznie, co w Twoim życiu należy zostawić. Uranus kwadrat nie będzie sprzyjał spokojowi. Chaos uczuciowy możesz opanować tylko mądrością, zrozumieniem sprawy i wewnętrznym rozwojem.

Nie pozwól gwiazdom na zbyt szybkie, emocjonalne decyzje. Pluton działa po cichu, a jego "nie" nikt nie potrafi się przeciwstawić. Formalna zgoda dla otoczenia pomoże Ci razem z pozywaną pełnią wybrać jednoznacznie nowe drogi.

Mars w sextilu dodaje pewności siebie. Miej odwagę, chociaż raz pokazać się z tej mocarnej strony. Rob swoje dalej! Nie narzekaj! Tylko Ci, co walczą o samego siebie mogą doczekać nagrody!

Piątkowe wejście Wenus do Twojego znaku znowu wiele pozytywnie przeistacza! Miłość, wielkie uczucia zaufania, sytuacje gospodarcze ulegają nagłej poprawie. Mów otwarcie, co sam czujesz. Bez trzymania się kurczowo partnera. Nadchodzi bardzo piękny czas uczuciowości.Lew 23.7.-23.8
Merkury, Jowisz, Saturn i Uranus to wielkie planety prowadzące w pozytywnym znaczeniu Lwa do powodzenia. Od nowego tygodnia będzie się liczyć Twoja suwerenna postawa. Zawodowo czy też prywatnie postaw sobie śmiało jeszcze większe wymagania.

Pełnia Księżyca w niewygodnym położeniu wyciąga bez pardonu sprawy, które dawno powinny być jeszcze raz omówione. Uczucia niezadowolenia pojawią się tam, gdzie trzeba dokonać reformacji. Dokumentalność i fakt zawsze zwycięża. Później czy wcześniej trzeba będzie to zaakceptować.

Wielkie propozycje zawodowe obiecują Lwom szczególne wartości. Reaguj spokojnie abyś nie przecenił swoich wzorców postepowania. Czy stać Cię teraz na wyolbrzymianie? Brawura, zbyt wysoka poprzeczka, brak obiektywizmu może szybko przekreślić to, o czym marzysz. Jowisz, planeta szczęścia jeszcze raz przypomina o Twoim rozwoju. Twoja wiedza i mądrość będzie przechodzić odpowiednie testy. Oczywiście profitujesz za lekkością od planet położenia. Niech bezstresowość ułatwi Ci pewne rozstrzygnięcia.

Mars w kwadracie dla trzeciej dekady urodzonych podsuwa Lwom bez pardonu nerwowość, arogancję i błędy, które nie musza być Twoją przyczyną.

Tylko równowaga i harmonia ducha razem z Jowiszem zapewni spokój działania, radość i zadowoleni z wyróżnienia.

Więcej koncentracji.


Panna 24.8.-23.9
Pewną postawą następnego tygodnia jest Słońca i Mars wyśmienitej pozycji. Obie planety są przeważającą przewagą, aby Panna spokojnie liczyła na dobry rozwój ważnych sytuacji. Pełnia Księżyca ze Skropiona pragnie namówić Ciebie na nowe spostrzeżenia. Gwiazdy mają w prezencie szczęścia dla tych, którzy zdecydowanie wybiorą całkiem nowe drogi.

Nie, uczuć i żalów nie należy ukrywać. Pokaż wreszcie raz bez skromności, co siedzi w Tobie! Odwaga emocjonalna doda Ci tylko energiczności. A Twoją aurę podnosi otoczka siły. Koncertując się na tym, co aktualnie najważniejsze jesteś w stanie uciec od negatywnej energii.

Saturn, Neptun i Merkury ostrzega pierwsze dekady urodzonych przed podpisami i przyrzeczeniami bez pokrycia czy tez bezpiecznej gwarancji. Trudne rozmowy mogą doprowadzić do ogromnego napięcia. Jednak od decyzji nie ma aktualnie ucieczki. Neptunowy chaos można ominąć aprobując skinieniem głowy wymogi otoczenia.

Myśl więcej o swoim własnym odpoczynku. Przed ważnym terminem należy szukać miejsc spokoju i przychylności. Wyciągając odpowiednie konsekwencje z nadciagających wydarzeń do piątku dotrzesz do poczucia zadowolenia. Będzie się, z czego cieszyć i o czym marzyc! Wenus, bowiem w pięknej pozycji zrekompensuje to, czego na początku siedmiu dni Pannom zabrakło.

Więcej odwagi, jednomyślności, zdecydowania! Gwiazdy mają Cię w swojej opiece.Waga 24.9.-23.10
Saturn, Merkury i Jowisz motywują Wagę do działania. Od tych planet otrzymujesz największą, pozytywną energię, którą razem z mądrością można odpowiednio wykorzystać. Wenus przyświeca jeszcze trzeciej dekadzie urodzonych, aby w partnerstwach naprawić to, co przegapiłaś. Wszystko będzie dobrze, gdy nie będziesz uciekała od prawdy. Merkury, planeta dialogu oraz inteligencji przyspieszy zawodowo i prywatnie sprawy, które leżą Ci na sercu. Bardzo dobry czas na podróże, poznawanie ludzi oraz wymianę myśli, gdy uwzględnisz dokładność, szczegóły oraz precyzję.

Wszystko, co się aktualnie dzieje będzie, bowiem jeszcze raz sprawdzane od połowy miesiąca. Waga musi trzymać się obiektywnej rzeczywistości. Saturn nakazuje solidność. Czy to prywatnie czy też uczuciowo związki wszelkiego rodzaju będą od czwartku przechodzić emocjonalne testy. Nie ma, co tu narzekać. Jowisz jest dobry na karierę zawodową i głębokie zrozumienia wyższych celów.

Negatywna energia Plutona w kwadracie i opozycja Urana dla drugiej dekady urodzonych zmusza bez wstępnego ostrzeżenia Wagi do reform w życiu osobistym.

Nie goń za tym, co ucieka.

Nowy świat, inni ludzie dookoła będą Twoim sprzymierzeńcem. Szczęście leży w zasięgu ręki, kiedy podejdziesz do wszystkiego ze stoickim spokojem. Wiarygodność zraża tylko tych, którzy w Twoje istnienie nic nie wnoszą. Wykorzystaj dobre układy planet do wielkiej reorganizacji.

Skorpion 24.10.-22.11
Pełnia Księżyca w Twoim znaku jest ważnym wydarzeniem tego roku. Poniedziałkowe emocje przynoszą ze sobą małe cuda, które pozwolą ulepszyć wiele, jeżeli podejdziesz konkretnie i praktycznie do ważnych aspektów. Wykorzystaj swoje najlepsze właściwości, aby ze spokojem odstawić to, co jest w nadmiarze lub niepotrzebne.

Nie wierz w to, co szybkie, łatwe i bezceremonialne.. Kwadrat Jowisz i opozycja Marsa oraz Słońca ostrzega przed błyskawicznymi biznesami, zaufaniem bez granic i zwrócenie uwagi na nieszczere uśmiechy otoczenia.

Będąc ostrożny od początku tygodnia masz wiele szanse razem z Plutonem i nadchodzącą Wenus do piątku zrozumieć i dostrzec najważniejsze zadania. Pojawiające się aktualnie osoby i propozycje nie musza być ze Skorpionem do końca stuprocentowe.

Sextil Plutona pomoże wykorzystać Twoje talenty. Gdy czujesz razem z Neptunem, że cos tu nie działa, wycofuj się lepiej z niepewnych interesów. Złość na siebie nic nie ułatwi. Raczej stawiaj na spokój, harmonię i stan Twego ducha.

Od piątku już wiele się zmieni razem z planetą Wenus.

Najpierw musisz sam sobie zaufać.

Życie ma dla Ciebie wielkie niespodzianki, gdy nie krzykniesz "hurra" dla pierwszej możliwości. Tylko Twoja intuicja oraz wiara może zaprowadzić Skorpiona do zwycięstwa. Posłuchaj ze spokojem Plutona. Nie odwracaj się od tych, których tak naprawdę darzysz ogromnym uczuciem. Energia pełni Księżyca jest wielka i na długo pozostanie przy Tobie.


Strzelec 23.11.-21.12
Saturn w koniunkcji, Merkury i Wenus w opozycji stawiają Strzelca przed ważnym wyzwaniem. Nie pozwól na szybkie decyzje, nieprzemyślane propozycje oraz interesy bez pokrycia. Twoja krytyczna postawa pozwoli odróżnić prawdę od iluzji. Na budowanie domku z kart na pewno nie pozwoli pozycja Saturna.

Wszystko, czemu zabraknie stałości, długofalowości i porządnego podłoża będzie zahamowane. Akceptuj to, co się nie udaje ze stoickim spokojem. Nie tędy pewnie droga.

Do lata stoisz pod opieką Jowisz oraz Urana, który chce pokazać nowe, intersujące cele rozwoju. Saturn nie jest Twoją szykaną, ale wyzwaniem. Chyba nie będziesz chował się od przeznaczenia?

Słonce mówi "stop "na cele bez happy endu zwalniając Twoje tempo i wyścig bez miary. Kwadrat Merkurego z Neptunem pod koniec tygodnia alarmuje przed rozczarowaniem. Chaos, kłamstwa czy oszustwa możesz ominąć tylko precyzją i autentycznym spokojem.

Wiara w życie zaprowadzi Strzelca na odpowiednie miejsce, gdy inteligentnie nastwiony postawisz sobie więcej znaków zapytania.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnej, gdy wiele jest niejasne. Na przyjaciół możesz także zawsze liczyć. Obiektywne spojrzenie podświetli wiele sytuacji.

Nowe idee muszą być do końca sprawdzone. Nie rzucaj się z szabelką na czołgi.Koziorożec 22.12.-20.1
Poniedziałkowa pełnia Księżyca ma to do siebie, że będzie ukazywała prawdy. Razem z Plutonem w Twoim znaku jest wielu w Twoim otoczeniu ścigających Cię na dół lub pragnących Twoje przegranej. Księżyc w pełni, Słonce i Mars w silnej pozycji ze spokoje pozwoli zaakceptować realia. Twoje moce są wielkie a przeszłe doświadczenia nie pozwolą jeszcze raz się potknąć. Krótko i zwięźle podchodź do wyzwań. Gdy zawodowo wieszasz ze spokojem jeden dyplom obok drugiego, prywatnie trzeba uporządkować i przesortować wszelkie kontakty.

Wenus w opozycji wskazuje na te osoby, które nie pasują do Twojego życia. To, co dajesz nie powraca do Ciebie. Dlatego już od poniedziałku decyduj się na odmienne. Zadowolenie, szczęście osobiste nie można sobie kupić. Trzymając się mocno tego, co nie jest Ciebie warte zaprzepaszczasz pojawieniu się nowym impulsów. We wtorek, środę, czwartek z wielkim trygonem Plutona i Słońca dostajesz nareszcie olśnienia. Nic opłaca się cierpieć przez nieprzyjaciela. Tylko z własnych sił możesz podnieść się z kolan i pewnie zrobić śmiały krok do przodu.

Pełną koncentracją i wyznaczeniem sprecyzowanych celów Koziorożec zdobywa wielki wygrane. Gdy Uranus wprowadzą nieustanny chaos oraz nerwowość ze spokojem potrafisz odpowiednio decydować.

Tematy cienia już Cię nie bolą. Gdy popatrzysz do tylu zauważysz, że niewiele zostało już z tak nieodległej przyszłości. Pluton znieczula, zabija, ale daje także mega szanse. Powiedz; "nie" do tego, co nieprawdziwe, kłamliwe i nieautentyczne.

Planety w pięknym położeniu obiecują niecodzienne możliwość, nowe miłości i sensowną rzetelność.

Zaufaj sobie. Wodnik 21.1.-19.2
Razem z Merkurym w trygonie i Saturnem w sextilu jesteś zmotywowany do następnych kroków. Sytuacje będą zmieniać się niespodziewane na Twoją korzyść. Wodnik musi wreszcie zabłysnąć i pokazać innym swoje najlepsze, jakości.

Twoje myśli są może na początku tygodnia szybsze niż decyzje. Saturn jednak nie pozwala na powierzchowność i błędy. Wielkie szanse otwierające się przed Tobą sprawdzaj uparcie wszystko bardzo dokładnie. Jowisz i Uranus sprzyja Twojemu nastawieniu. Nowe wiadomości i niecodzienne praktyki będą możliwe, gdy zrezygnujesz z tego, co niepotrzebne. Już Słonce w kwadracie narzucając Ci wyzwania położy nacisk na to, co trzeba skończyć. Pełnia Księżyca wyzwala w Tobie wielkie uczucia. Czas skończyć z dystansem do ludzi, partnerstw i niezależności. Twoja indywidualność może być ocalona, gdy więcej posłuchasz, co mówi własne serce.

Wiesz, czasami obejdzie się i bez Ciebie. Ale najbliżsi, rodzina, przyjaciele oczekują dużo, dużo więcej.

Wykorzystaj jeszcze do piątku położenie Wenus.

Razem z nią będzie łatwiej omówić prestiżowe problemy, poprawić sytuacje materialne ,a przede wszystkim kierować się przychylnością, zaangażowaniem oraz własnym doświadczeniem. Jesteś częścią uniwersum. Nie zapominaj o tymRyba 20.2.-20.3
Pierwsza dekada urodzonych ma trudne konstelacje. Kwadrat Saturna, Merkurego i koniunkcja Neptuna musi uważać na czyny, słowa i podejmowane w pośpiechu decyzje. Gdy komunikacja jest na całej linii utrudnia, a wytyczne z góry nie pozwalają na rozwiniecie skrzydeł pozostaje nam tylko jedno: słuchać, co mówi własną intuicja, wierząc, że planety wezmą Cię w swoją opiekę.

Jeszcze, bowiem Słonce, Mars i Pluton pomaga sprostać wszelkim przeciwnością! Pełnia Księżyca w pozytywnym aspekcie uzmysłowi, że te emocje, które były do tej pory najważniejsze tracą powoli swoje dawne własności.

Przed Rybą może pojawić się kreatywna przyszłość, gdy będziesz przestrzegać reguł, prawa oraz każdorazowej instrukcji.

Razem z Plutonem masz wielkie moce przy sobie! I nie ma nic, czemu Ryba nie może aktualnie sprostać! Podejdź praktycznie do poczesnych problemów. Konkretyzując swoje pragnienia i cele masz szansę sprostać wszystkiemu! Teraz natychmiast podejmuj inicjatywę. Czas skończyć z oczekiwaniem pomocy niebios!

Nieporozumienia w partnerstwach od piątku znikają. Wenus będzie z Raka Twoim sprzymierzeńcem. Doceń wreszcie swoje osobiste talenty, walory i kompetencje. Poprawa sytuacji gospodarczych także zmierza do Ciebie.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji