widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-06-22

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku 22.06 do 28.06.

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?"Życie byłoby niemożliwe, gdybyśmy pamiętali. Wszystko polega na tym, aby wiedzieć, co należy zapomnieć" R.M. du Gard.

Rozpoczynjący się tydzień razem z wejściem Słońca w znak rodzinnego Raka i radosnym trygonem Jowisza z Uranem przypomina nie tylko o familiarnym szczęściu i bezpieczeństwu, ale także o dostrzeżeniu aktualnych szans i możliwości, które zsyłają koneksji planet dając nam wiele możliwości przebojowych łask układów gwiazd.

Otwierają się nowe drogi!

Prawdopodobieństwo szczęśliwych zbiegów okoliczności, niemożliwych perspektyw lub mądrych powiązań i połączeń wydarzeń czyni w tym czasie wielu z nas zadowolonych. Spokój ducha i fortuna losu sprzyja nowym działaniom i projektom. Przez całe siedem dni będzie wiele świetnych okazji.

Zwróć jednak uwagę na ponowne pojawienie się Merkurego w kwadracie do Neptun. Układ tych planet nie sprzyja podpisywaniu ważnych umów bez zastanowienia, powierzchownej komunikacji czy też wymianie myśli. Nieodpowiednie oszacowanie sytuacji, lekkomyślne decyzje lub niedokładne dane mogą spowodować chaos i zamieszenia.

Wielu w tym czasie ukrywa prawdę lub nieświadomie odbiega od faktycznych zdarzeń. Trzymaj się realności unikając ofert, które nic absolutnie nie przyniosą. Nawet wręcz genialne pomysły należy w tym czasie podejść bardzo spokojnie, sprawdzając dokładnie szczegóły i wszelkie dane! Nie śpiesz się. Drobnostki także są bardzo istotne.

Rozumiejąc działania planet można do końca tygodnia spodziewać się już radosnych wydarzeń, uświadamiając siebie, że faza ta będzie wymagała dokładności przygotowani i skutecznej cierpliwości w działaniu! Tematy minionego kwadratu Neptuna z Merkurym z maja tego roku, perspektywy, pomysły, spojrzenia i wyobrażenia ulegają korekturze. Nieporozumienia, niejasności, a może i wybujała wyobraźnia stawia nam przed oczyma realność starając się uzmysłowić nasze potrzeby i uczucia.

Otrzymane teraz instrukcje pomogą zmienić kierunki i pokazać konkretnie, co można wdrożyć w życie, a z czego trzeba natychmiast zrezygnować.

Przejście planety energii, Marsa do emocjonalnego Raka kieruje naszą uwagę na nasze wewnętrze stany psychiczne, duchowe i mentalne. Wszystko, czego się teraz dotniesz jest pod wpływem głęboko skrytych w sercu i duszy uczuć.

W kontaktach wszelkiego rodzaju pojawiają się wielkie poruszenia. Sięgając do naszego potencjału twórczego można dotrzeć bardzo daleko.

Ale nie likwiduje w swojej głowie znowu rzeczywistości.

Mars w Raku działa tak jak się w danej chwili czuje. Motywacja i wiara w samego siebie otwiera wrota, które były do tej pory zamknięte, pozwalając jednocześnie wyczuć atmosferę, np. rozmowy czy przeciwnika.

Z puntu widzenia psychologii, Ci, którzy potrafią z odległości ocenić odpowiednio reakcję otoczenia, mają na pewno nad nim ogromna przewagę.

Energia naszego zaangażowania jest uzależniona od aktualnego nastroju. Pragnąc dosięgnąć zamierzone cele stawiaj na własną pewność i motywację. Znaki kardynalne, wody oraz ziemi będą czuły moc tej planety najbardziej.

Wiele emocji, które normalnie nie dopuszczamy do siebie ujrzy światło dziennie wraz z pozycją Marsa w sensytywnym Raku. Słońce w tym znaku budzi w nas potrzebę bezpieczeństwa, przynależności, rodziny, korzeni. Nie łatwo będzie spojrzeć na wszystko obiektywnie kierując się rozumem. Znak ten, bowiem reaguje wysoko temperamentem osobowości i orientuje się tylko swoim przekonaniem zapominając czasami o uwzględnieniu potrzeby i wymóg otoczenia.

Potrzeba kontaktu spójności jest duża. Wypróbuj kreatywne możliwości i trendy, aby odszukać niecodzienne perspektywy do spełnienia swoich życzeń, celów i wyborów.

Nadchodzi bardzo odkrywcza faza dla tych, którzy szukaj świeżych pomysłów dążąc do oryginalności.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Ryba psuje się od głowy, a człowiek od serca."Mariusz FiedorekBaran 21.3-20.4
Słońce i Mars opuszczają w nadchodzących dniach korzystną pozycję, ale pozostaje Merkury, Jowisz, Uranu i Wenus. Razem z tym planetami będzie można osiągnąć zamierzone cele. Twoje decyzje muszą być osobiście podejmowane. A wszystkie zakończenia są związane z konsekwencjami.

Pierwsza dekada urodzonych Baranów już może przygotować się na bardzo ważne spotkania. W komunikacji pomaga Merkury podpowiadając spontanicznie, co i jak należy dokładnie omówić. Adekwatne argumenty same nasuwają się w rozmowach. A trefność Twoich sformułowań jest nie do podważenia. Słońce i Mars w kwadracie spowolniają jednak Twoje moce.

Z kwadratem Plutona walczy druga dekada urodzonych. Pozostań opanowany. Konsekwentność w dążeniach będzie na pewno wynagrodzona.

Bajecznie ustalony program od Wenus, Jowisza i Urana gwarantuje, że wszystkie zmiany nabiorą życzliwych obrotów i finalizacji.

Trzecia dekada urodzonych może śmiało postawić na rozmach i przedsiębiorczość. Planeta energii Mars jeszcze do połowy tygodnia rozprzestrzenia opiekuńcze skrzydła trygona na Twoją operatywnością!Byk 21.4.-20.5
Słońce, najważniejsza gwiazda świeci od poniedziałku w przyjaznym sextilu! Od tego dnia wszystko nabiera innych, radosnych barw! Twój nastrój się zmienia. Czujesz się lepiej, jesteś sam z siebie zadowolony, a od środy dołącza tu Mars przynosząc potrzebną energię i entuzjazm życia!

Tak niewiele nam potrzeba, a cały świat przechodzi metamorfozy.

Obie planety mianują Byka już dziś wybrańcem tygodnia. Siedem nowych dni ma świetne zawodowe i prywatne perspektywy. Neptun wymusza kreatywne działania. Skorzystaj z fantazji zabierając się za swoje pasje, hobby i związki miłosne! Niezbędne moce podane są teraz Bykom na tacy.

Z trygonem Plutona wypadasz wszędzie niezawodnie. Cele będą osiągnięte, a wysłane sygnały są jednoznaczne i pewne. Nagle Twoje metody działania są bez zarzutu. Znajdujesz w sobie rozmach, aby sięgnąć zręcznie po najlepsze wyniki!

Nie zastanawiaj się teraz długo i przewlekle. Gospodarując łaskawymi konstelacjami doprowadzisz zręcznie do rozwiązania na przykład trudnych układów partnerskich czy też zażegnania niedomowień.


Bliźniak 21.5.-21.6
Słońce i Mars opuszczają Twój znak. Ale nie ma strachu.

Twój Merkury, Wenus, Jowisz i Uranus w świetnym położeniach będą dążyć do dalszego rozwoju i samozadowolenia. Szczęście jest z Tobą, mimo, że dla początków pierwszej dekady urodzonych Saturn ustawił się w opozycji.

Prawa, obowiązki, przepisy musi być aktualnie przestrzegane. Szczęśliwy trygon Jowisza z Uranem i Wenus jest Twoim najlepszym towarzyszem! Skorzystaj z darów losu i gwarantowanie zapewnionych wygranych.

Czasami warto coś pewnego zaryzykować opierając się nadal na faktach. Merkury w Twoim znaku ustawia się, bowiem w ponownym kwadracie do Neptuna. Szczególnie daty urodzonych 29.5 -2.6 muszą zwrócić uwagę na przekazywane informacje, podpisywanie układów i dialogi jakkolwiek wartości. Twoje myślenie może być w tym czasie nie dokładne. O logice przy tym układzie w ogóle trudno jest powiedzieć. Neptun przykrywa prawdę prowadząc na manowce.

Najlepiej byłoby zrezygnować w środku tygodnia z podejmowania ostatecznych decyzji oraz rozstrzygnięć.

Przeczekaj! Wenus i szczęśliwe układy planet pozwolą z biegiem czasu rozwiązać niedokładności. Jeszcze ogromna garść pogodnych wieści spełni niejedno Twoje życzenie!


Rak 22.6.-22.7.
Nareszcie!

Słońce w Twoim znaku rozświetla całą atmosferę. Wkrótce będziesz mógł się poczuć jak w swoim własnym domu, na odpowiednim miejscu i optymalnej godzinie. Jego siła dodaje Ci pozytywnej energii, którą warto wykorzystać do załatwienia tego, co sprawiało Ci w ostatnim czasie trudności.

W środę dołącza do Słońca Mars, aby w pełni ukazać Twoje moce i osiągnąć w następnych czterech tygodniach wielkie zamierzenia! Nic nie będzie Ci straszne w takiej kompanii! Bądź odważny, silny i autentyczny! Teraz jest szansa bardzo wiele zyskać!

Pierwsza dekada urodzonych już od początku tygodnia tryska inspiracją. Nowe pomysły podpowiadają jak z właściwą gracją ominąć błędy. Nielogiczne staje się od razu jasne!

Pluton opozycja dla dat urodzonych 5.7-8.7 zmusza do transformacji i pokazania swoich ukrytych możliwości. Kwadrat Urana dla 12.7-15.7 urodzonych to zmienne sytuacje, z którymi sobie poradzisz akceptując niespodziewane, niekoniecznie miłe wydarzenia. Czas na przeobrażenia i nowoczesność!

Na wszystko jest rada i nie trzeba ciągle kierować masztu do dołu!

Koniec końcem czeka Cię wiele radosnych momentów! Do życia podchodzisz z lekkością, swobodą i elegancją!Lew 23.7.-23.8
Jowisz, Wenus i Uran w pięknym położeniu dba o każdego Lwa, aby pozostał przez siedem dni bez zamartwień. Wiele będzie się teraz zmieniało w pożyteczne i przyjemne!. Odważne podchodzisz już od poniedziałku do postawionych sobie zadań, wyzwań i wszelkich ważnych spotkań!

Szczęścia dookoła Ciebie, doborowego towarzystwa będzie wiele! Na samotność, opuszczenia i smutek z najlepszymi planetami nie ma absolutnie czasu! Sextil Merkurego pozwoli wysłuchać w skupieniu innych, myśleć logicznie, akceptując nowe, kierując Cię do udoskonalenia!

Możesz spokojnie polegać na swoim wewnętrznym głosie. W sprawach zawodowych jest cały szereg do osiągniecia dzięki nowym informacjom oraz właściwym osobom.

Ostateczne decyzje muszą mimo tego zapadać z głową. Merkury w kwadracie do Neptunem może przynieść nagłe omyłki i połowiczne notyfikacje.

Wenus, planeta miłości i wartości dóbr materialnych dodaje Ci niemało słonecznego blasku pozwalając spędzić dużo chwil z osobami bliskimi sercu. Potężna energia otaczającą wszystkich spod tego znaku konkretyzuje jednomyślnie wszystkie Twoje życzenia!

Daty urodzonych 22.8-23.8 są pod wpływem kwadratu Saturn ze Skorpiona. Polecenia czy wytyczne przełożonych wypełnij starannie!

Prawo i dyrektywy musza być urzeczywistnione.


Panna 24.8.-23.9
Mimo kwadratu Saturna, Merkurego i opozycji Neptuna nieoczekiwanie wiele się zmienia!

Słońce i Mars w trygonie z Raka wskazuje Pannom wspaniale rozwiązania, realistyczne perspektywy, przynosząc ze sobą ukontentowanie i nadzieję!

Poniedziałkowy ranek witasz już z uśmiechem na twarzy i cichym przyjemnym uczuciem, że zawsze są inne wyjścia. Spokojem i cierpliwością będziesz mogła postawić na nogi sprawy, które od kilku miesięcy już przemyślasz!

Nie pozwól Neptunowi odciągać się od swoich zamierzeń, ideałów, słuchając podszeptów z nieodpowiednich stron. Lojalność do samej siebie będzie do Panny wkrótce wracać, choć Twój Merkury jeszcze zawadza podczas rozmów i fundamentalnych spotkań.

Trygon Plutona to moc dla drugiej dekady urodzonych, aby nikt nie pomieszał Twoich wielkich konceptów. Marzenia będą na pewno spełnione! Działaj pomału, nie podporządkowując się niczyjim sugestiom.

Trzecia dekada urodzonych jeszcze do środy zmaga się z kwadratem Marsa.

Wyzwania i agresywni ludzi mogą wpływać na Twoje nastroje. Schodź z drogi kłótniom i zaczepkom. Nie opłaca się dyskutować z tym, kto i tak nic nie rozumie!.

Od środy masz otwarte drogi do urzeczywistniania swojego szczęścia. Możesz śmiało zaufać samej sobie!Waga 24.9.-23.10
Jest wiele świetlistych punktów, które przyświecają Wagom w ich zamierzeniach. Pierwsza i najważniejsza jest Twoja Wenus w sextilu aktualnie znajdująca się w hojnym znaku Lwa. Twoja planeta pragnie nie tylko osobistego szczęścia, ale dba przede wszystkim o to abyś zajęła się związkami i osobistym życiem uczuciowym.

Jowisza w połączeniu z Uranem i pod rękę z boską bogini zsyłają raz po raz niespodziewanie przyjemne okoliczności oraz miłe wydarzenia. W miłości bardzo dobry czas na stworzenie stałego układu i poznanie tej jedynej, wyjątkowej osoby!

Poddaj się swoim uczuciom oraz emocjom! Konstelacje namawiają do eksperymentowania i akceptowania uroczych, niecodziennych epizodów. W tym czasie sytuację gospodarcze same się układają, komunikacja z trygonem Merkurego kwitnie. Wydarzenia dni inspirują dodając siły i pewności siebie.

Dla pierwszej dekady urodzonych przechodzące Słońce do Raka tworzy kwadrat zapowiadając karmiczne procedury.

Już niebawem będziesz oświecona uzyskując więcej wyrazistości. Od środy nie należy się mieszać w nie swoje kwestie, nie łagodzić sporów, które Ciebie nie dotyczą. Mars w kwadracie może przynieść agresję i złości szczególnie ze strony profesjonalnej.

Zachowaj spokój. Wszystko ułoży się jak najlepiej, gdy pozwolisz sobie na prawdę, autentyczność i pełną szczerość.Skorpion 24.10.-22.11
Nadchodzi odsiecz i ratunek!

Pojawiające się od poniedziałku Słońce, a w środę Mars w trygonie przynosi tak potrzebna pewność siebie, siłę przebicia i namacalną wiarę, że może być tylko lepiej! Gdy ostanie daty urodzony 21.11-22.11 walczą z Saturnem w biegu wstecznym moc zostanie przez następne więcej niż cztery tygodnie przy Tobie!

Skorzystaj już w pierwszych dniach tygodnia do uporządkowania ostatniego miesiąca i odrzucenia tego, co Cię ściąga na dół, przeszkadza w rozwoju i obcina skrzydła do końca!

Warto spojrzeć na swoje niespełnione plany! Gdzie podziało się Twoje zaangażowanie i pozytywne nastawienie?

Wszystko się zmienia w oku mgnienia. Stare niepewności, zamyślenia i użalanie nad swoim życiem znika gdzieś hen.. daleko. Możesz śmiało postawić sobie wyżej nieco poprzeczkę! Razem ze Słońcem i Marsem wszystko będzie można przezwyciężyć.

Sprawy uczuciowe idą ku przysłowiu; kto się lubi, ten się czubi? Tylko związki, które pozwalają na rozbudowę i ekspansję mają teraz wartość przetrwania! Doceń siebie, swoje ważności, potencjał i miarę nadprzyrodzonych sił przetrwania!

Nowy tydzień uspokaja Skorpiona wprowadzając atmosferę harmonii. Wiesz już, na czym stoisz i kto jest na stałe przy Tobie.


Strzelec 23.11.-21.12
Opozycja Marsa kończy się w środę dla trzeciej dekady urodzonych!

Nadchodzą spokojniejsze dni, gdzie będzie można odnaleźć siebie, spokój i harmonię dla duszy i ciała! Wenus, Jowisz i Uranus jeszcze jest w trygonie podsyłając podpowiedzi i rozstrzygając pozytywnie ostanie wydarzenia!

Wykorzystaj świetne konstelacje do ważnych przyszłościowych projektów, dbając jednak o konkrety i odzwierciedlenie tego, co Cię otacza. Merkury jeszcze z Bliźniaka w kwadracie do Neptuna może przynieść niezrozumiałość i zawiłość nawet najprostszych spraw! Logika chyba gdzieś powędrowała, a wynikiem może być brak koncentracji i stracenie kontaktu z namacanym, rzetelnym i szczerym.

Wszystko może się udać, gdy pozostaniesz szczery ze sobą oraz otoczeniem. Posłuchaj rady nowych znajomości i przyjaciół. Jest wiele osób przy Tobie, które pragnie Ci pomóc! Druga dekada urodzonych ma najpiękniejsze konstelacje. Szczęście jest przy Strzelcu przez następne siedem dni!

Trzymaj się nadal wyznaczonego celu. Dotrzymując słowa nadasz sobie więcej wiarygodności! Szukaj w sobie więcej odwagi i jowiszowej mądrości do rozpoczęcia niecodziennych, rewolucyjnych projektów!


Koziorożec 22.12.-20.1
Co dzień to niespodzianka!

Niestety nie koniecznie sympatyczna. Słońce i Mars w opozycji mogą przynieść złości, ofensywę i natarcia, którym trzeba będzie sprostać!

Na razie pierwsza dekada urodzonych jest pod obstrzałem planet w niekorzystnym aspekcie! Nie szukaj tylko schronienia. Na za wiele lepiej nie pozwalaj, kierując się przy tym sextilem i namowom Neptuna. Odpowiedzią na bardzo trudne pytania, nieporozumienia w pracy i życiu rodzinnym znajdziesz w sobie, albo w dalekiej przeszłości?( może i bliskiej?).Wyzwania są po to, aby je zwyciężać! Nie daj się zapędzać w kozi róg!

Pluton jest przy Tobie! Jego siła i moc transformacji może zmierzać do dwóch celów. Albo pozwolisz ściągać się do piekieł, albo będziesz tryumfować.

Tymczasem kreatywne pomysły, fantazja i wielkie marzenia dotykają nieba. Ich spełnienia są już niedaleko. Nie daj się pokonać małym utrudnieniom.

Uwaga innych skierowana jest na Ciebie. Pluton działa jak magnez na otoczenie. Wykorzystaj jego moce pozytywnie dla siebie. To, co wysyłasz będzie wracać do Ciebie. Jeszcze przez długi czas.

Nie wyciągaj pochopnych wniosków pouczając przy tym otoczenie. Ważne decyzje potrzebują czasu, przemyślenia, a także dużej garści humoru.Wodnik 21.1.-19.2
Trzecia dekada urodzonych z kwadratem Saturna ma przy sobie siły Marsa w trygonie. Wiesz świetnie gdzie szukać ratunku pamiętając jednocześnie o odpowiedzialności i konsekwencji! Koło przeznaczanie jest ciągle w biegu. Pamiętaj, że, gdy dziś znajdujesz się na dole, wkrótce może wszystko się zmienić!

Pierwsza i druga dekada Wodników ma układy gwiazd bez skazy! Najpiękniejszy trygon Węzła Księżycowego stawia na Twojej drodze osoby opatrzności. Merkury umożliwia szybkie nawiązywanie kontaktów, dodając osobistego stylu, łatwości wypowiedzi i rozmachu fantazji. Twoje grono znajomych na pewno się powiększa. Pewne decyzje należą teraz do najmocniejszych!

Wenus i Jowisz w opozycji zwraca uwagę na sytuacje gospodarcze. Nie rozrzucaj się przypadkiem pieniędzmi. Może się wydarzyć, że wydatki przewyższą do końca miesiąc dochody!

Uranus i Jowisz w bajkowych konstelacjach zdradza, iż jednak wszystko zmieni się pozytywnie.. Nowe plany, wielkie romanse a może i całkiem odmienna praca stoi wyraźnie na planie letnim!

Oddając siebie światu, pamiętaj, aby coś zatrzymać dla siebie! Wielkie możliwość popychają Wodnika na właściwe drogi!Ryba 20.2.-20.3
Po trudnych czterech tygodniach z wieloma kwadratami Ryba może oczekiwać dobrej passy! Słońce i Mars w trygonie w nowych dniach będą punktem kulminacyjnym dającym wiele możliwości i konkretnych, namacalnych rozwiązań!

Twoje marzenia i wyobrażenia z Neptunem są potężne i sięgają gwiazd dalekich odległości. Jowisz i Uran w trygonie podsycają jeszcze atmosferę oddalając Cię od rzeczywistości!

Nie wszystko wygląda na drugi rzut oka, tak jak na początku. Sama wiesz; i nie wszystko złoto, co się świeci. Słońce wskaże gdzie należy się skierować! Mars daje pewność siebie, konsekwencję decyzji i siłę do walki z utrudnieniami. Porzuć już chwile słabości i zwątpienia! Mimo, że Merkury jeszcze nie będzie ułatwiał komunikacji!

Jego kwadrat z Neptunem w Twoim znaku zaleca ostrożności i ostrzega przed ślepą wiarą i naiwną dziecięcą ciekawością.

Nie wszystkie usłyszane informacje będą się sprawdzać. Polegać możesz tylko na logiczności, precyzji i konkretności!

Pluton w sextilu stawia na Twojej drodze silne osobowości, które mogą Cię promować. Przyjmuj pomoc z otwartymi rękoma. Twoje wizje sprawdzone na realność będzie można na pewno zrealizować!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji