widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-07-07

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku 6.7.15 do 12.7.15

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

"Musisz się odnaleźć tam, gdzie jesteś."
Jonathan Carroll

Od poniedziałku do środy nowy tydzień jest kreowany przez nieprzytomnie ofensywne siły. Słońce( np.radość życia, kreatywność....) w Raku ustawia się w dokładnej opozycji(0.0) do Plutona w Koziorożcu. To bardzo trudny aspekt wymagający naszej całkowitej kontroli kierowania osobistą energią przyczyniającą się do radykalnych zmian. Konstelacja ta jest nadużyciem władzy lub przywództwa do własnych niesprawiedliwych celów.

Warunkiem pozytywnego wykorzystania dla siebie tego aspektu jest umiejętne celowanie własnej mocy. Kto podda się pod wpływy innych lub sam użyje np. manipulacji lub zmusza do zniewolenia (np. psychicznego, uczuciowego, uzależnień finansowych...) musi liczyć na ogromne kłopoty i skutki.

Opanowaniem, etyką, zrozumieniem i pojęciem danej konstelacji można uchronić się od manipulacji lub tylko myślenia "czarno- białe". Nie daj się wciągać lub obezwładnić ludziom silniejszym od Ciebie czy akceptować w roli ofiary sytuacji.

Bezwzględność, brak lojalności, agresywność, nacisk w partnerstwach prywatnych czy także międzypaństwowych może naprowadzić w drogę jednokierunkową , na końcu, którego stoi wysoki, twardy mur..

Z drugiej strony uciekanie znowu od wyzwania nie będzie również zbawieniem. Oczekiwane są w napięciu wysokiej transformacji. Siłę obu planet spożytkuj z mądrością i ostrożnością dla siebie. Twoje decyzje, działania czy także nic nie robienie będzie miało znaczące konsekwencje. Władza, wiedza, autorytet musi być należycie, bezinteresownie dla dobra innych zagospdarowana

Stare, niedokończone i nierozwiązane decyzje przeszłości nikt nie jest teraz w stanie schować gdzieś na boki. Lęki, konflikty, nieaktualne wyobrażenia o świecie, przyzwyczajania zostaną na pewno przez Plutona i dodatkową recepcję z Saturnem zniszczone. Jeżeli masz odczucie, że jesteś w ciemnym labiryncie i nie ma nikogo przy Tobie, a Ty sam jesteś zmuszony z bezsilnością do udziału wydarzeń, na które nie masz absolutnie wpływu-to jest ten moment.

Czas, aby zmienić diametralnie wszystko. Nie masz siły tego dokonać? Poddajesz swoją osobę pod władze innych, silniejszych od Ciebie.

W tych związkach, gdzie wzrośnie za bardzo cieśninie i dojdzie do odczuć, że nie można dalej się rozwijać funkcjonować, gdzie za wiele jest manipulacji, ograniczeń dojdzie do całkowitego, czasami brutalnego zerwania struktur(Pluton w Koziorożcu).

Porywcza, burzliwa atmosfera otacza jeszcze nas przynajmniej do środy. Gdy Merkury wejdzie w znak Raka, a Mars ustawi się w trygonie do Neptuna dobrze obudzić w osobie głos wewnętrzny. Z otoczenia nadchodzą dobre podpowiedzi, impulsy, sugestie.

Wsłuchaj się w siebie! Nie pozwól na działanie złych emocji! Tylko Twoja obiektywna postawa i trzeźwa ocena niebezpiecznych sytuacji może ochronić przed wstrząsającymi ewentualnościami. Układ Marsa i Neptuna na pewno jest połączeniem wysokiej wrażliwości i współczuciem, chęcią udzielania innym pomocy, ale do podejmowania ważnych bezstronnych decyzji nie nadaje się.

Z poniedziałkową opozycją Słońca do Plutona rozpoczyna się faza intensywnych konfliktów prowadzących do przemian. Gwałtowne, niepokojące, trudne wydarzenia czy też zatrważające ustalenia, nakazy, paragrafy, przepisy itp odgórne będą towarzyszyły tym procesom. Niestety.

Nie trzymaj się wiekowych taktyk rozumowania i funkcjonowania reagując, komunikując zbyt uczuciowo. Merkury już od 8.7.15 w znaku Raka uaktywnia emocjonalno-agresywną komunikację nie doprowadzająca do osiągnięcia jasnych, inteligentnych wyników.

Tylko elastyczne, spokojne myślenie, reakcje będą pozwalać na złagodzenie pojawiających się prób sił.

Przewaga planet w znaku Raka nakazuje wszystkim zajęcie się swoim otoczeniem, rodziną, państwem i korzeniami. otwierając etap poszukiwania siebie, własnego miejsca na ziemi, głównych priorytetów i zadań. Kto Ty jesteś, kim jesteś? Gdzie znajduje się wewnętrzne bezpieczeństwo? I gdzie/, przy kim jest Twoja prywatna pozycja? A kto daje Ci stabilność?

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Nie pozwól, aby inni marnowali ci życie bardziej, niż to konieczne."
Jonathan CarrollBaran 21.3-20.4
Trzecia dekada urodzonych z trygonem Wenus, Jowisza i sextilem Merkurego może ze spokojem oczekiwać przyjemnych dni, udanych spotkań, atmosfery serdeczności oraz dobrych układów zawodowych. Swoją wytrwałością możesz bardzo wiele osiągać. Staraj się jednak nie robić nic sam. Współpraca musi zając w zbliżającym czasie dominującą pozycję.

Pierwsza i druga dekada urodzonych z czterema kwadratami, koniunkcją Urana i opozycją Węzła Księżycowego zaleca spokojne dążenie do spełniania swojej misji bez agresywności, arogancji lub rozpoczynania nieżyczliwych działań zaczepnych.

Twój Mars w kwadracie z Raka czyni Cię niepewnym, nerwowym i gotowym do gwałtownych ruchów. Niebezpieczne impulsy są podgrzewane przez Słońce w kwadracie i Merkurego od 8.7.17. Pluton w kwadracie nie zakończył jeszcze opróżniania uzależnień czasów przeszłych.

Tylko panowaniem nad sobą podczas ważnych dla Ciebie sytuacji możesz pomoc w rozwiązaniu skomplikowanych spraw. Rozmowy, choć trudne i zapalczywe mają na celu wyjaśnienie i zrozumienie decyzji minionej przeszłości. Wojownicze akcje toczone na własną rękę nie podsuwają Ci gotowych rozwiązań. Zachowaj dystans w momentach, które nie będą dla Ciebie łatwe. Dobrym pomysłem byłby w tym czasie sport, długie wycieczki piesze lub odpowiednie wyładowanie skumulowanej energii dla własnej korzyści i świętego spokoju..

Tak, Baran jest początkiem świat i bardzo ważnym elementem we wszechświecie, ale nadszedł czas, aby także posłuchać się innych. Wyrozumiałość, zawieszenie broni i zachowanie zimnej krwi na pewno podczas siedmiu dni się opłaci.Byk 21.4.-20.5
Z piękną pozycją Słońca, Marsa, Plutona i od połowy tygodnia Merkurego przed Tobą dobra faza, aby zrobić coś dla rodziny, domu i osób Ci najbliższych sercu. Wielka, namacalna siła będzie Cię usprawniać, wlewając powoli w Twoją duszę radośniejsze życie. A pozytywne niespodzianki, na przykład dobre wiadomości i polepszenia finansowe są gwarancją poprawiy całkowitego humoru!

Siła Byka i potencjał leży w jego wnętrzu. Od czasu do czasu poczucie zadowolenia z samego siebie, załagodzenie konfliktów, nieporozumień lub zawikłań sprzyja odpowiedniemu tonowi wszelkich momentów.

Idąc przed siebie otacza Cię aura romantyzmu. Neptun robi swoje zabierając Cię w nieznane światy. Emanujesz i czujesz instynktownie pozytywną energię. Wiesz, gdzie masz wskrzesić dogłębnie aktywność. Nikt i nic nie jest przecież idealne!

Szczęście, radość i bezpieczeństwo może zamieszkać na stałe w Twoim domu, gdy jeszcze uwzględnisz kwadrat Jowisza i Wenus.

Końcowa, trzecia dekada urodzonych musi przestrzegać wszelkie prawo z opozycją Saturna. Sztuczności, teatralności i nadmierna pompatyczność nie doda Ci bezspornie respektu. Bądź sobą. Przemyśl dokładnie minione miesiące. Co jeszcze powinno się w Twoim życiu zmienić?Bliźniak 21.5.-21.6
Nareszcie zacznie się dziać coś pięknego. Tylko pierwsze daty urodzonych pozostają pod wpływem opozycji Saturna. Reszta Bliźniaków może się już cieszyć! Węzeł Księżycowy w urokliwym trygonie stawia na Twojej drodze ludzi i wydarzenia, które są z góry przeznaczone.

Daty urodzonych 29.5-1.6 doświadczają od dawna kwadratu Neptuna. Wiele niejasnego, niewyjaśnionego albo i niemożliwego zaprząta Twoją głowę. W poważnych decyzjach zasięgaj pomocy profesjonalnej. Nie planuj z góry za wiele. Niedługo planeta zmieni położenie i wiele Ci się rozjaśni.

Koniec drugiej i trzecia dekada urodzonych ma przed sobą siedem wspaniałych dni i wiele momentów radości. życie miłosne razem z Wenus i Jowiszem jest teraz swobodne. Potrzebujesz jednak czasu i dla siebie. Na osobiste przemyślenia lub spotkania dobrych przyjaciół, otwartą wymianę informacji, dyskusje lub po prostu zebranie myśli.

Spędzaj jak najwięcej chwili nie zależnie od propozycji otoczenia. Jest mnóstwo ludzi dookoła mających przestarzale światopoglądy. W końcu jest czas na partnerstwa, zabawę oraz ukontentowania. Czy zrobiłeś już letnie plany? Warto zabrać się za to.

Profesjonalnie Twoje idee przewyższają innych. Nie słuchaj tego, do czego namawiają Cię nieżyczliwi i zazdrośnicy. Potrzebujesz tylko jeszcze sprawdzenia i może usuniecie niewielkich usterek.Rak 22.6.-22.7.
Gdy planety przechodzą przez dany znak zodiaku jest wiele przebłysków zadowolenia, radości i pozytywnej energii zesłanej z nieba. Teraz jest odpowiedni moment abyś razem ze Słońce, Marsem i od 8.7.15 Merkurym zdobył to, na co od dawna czekasz! Wszechpotężna legalność jest przy Tobie, aby sprawy prywatne i zawodowe skierować na wyznaczone przez Ciebie drogi!

Jest wiele dobrego do osiągniecia, gdy będziesz potrafił swoją wysoką emocjonalność kontrolować. Opozycja Słońca do Plutona, o której wyżej pisałam dotyczy dat urdozonych:6-8.7. Pozostali urodzeni w drugiej dekadzie będą na pewno pod wpływem bardzo ciężkiej atmosfery. Przeznaczenowe wydarzenia, sytuacje, ludzie stają na Twojej drodze abyś coś rozwiązał. Nie skacz tylko na boki lub nie chowaj się za innymi a przy okazji walił pięścią po stole. Oka mgnieniowa faza wymaga konfrontacji, kreatywnych rozwiązań nawet przy wysoce intensywnym zawirowaniu. Nie pozwól się jednak wykorzystać czy też manipulować .. Masz przy sobie aż trzy potężne planety! Pluton w opozycji w Koziorożcu będzie chciał może odbierać Ci pewne prawa. Koncentruj się na sobie i swoich potrzebach. Nie wszystko, co wpadło Ci do głowy będzie przeforsowane, gdy nie będziesz przestrzegał wszelkich reguł danej struktury!

Daty urodzenia 12.7-15.7 razem z kwadratem Urana muszą spodziewać się poruszenia, gorączkowych impulsów zmuszających Cię do odmiany. Inicjatywa, opanowanie, mądrość i siła planet jest przy Tobie! Nie daj się zwieść zapalczywą kolorystyką nastroju!

To dobrze, że Merkury będzie pomagał w komunikacji, przynosząc oryginalne myśli i znaczące kontakty! Patrz uważnie, kto pojawia się na Twojej drodze. Wymagana jest wysoce profesjonalna prezencja .Wszystko uda się. Przestrzegaj wszelkiego prawa.Lew 23.7.-23.8
Teraz już ostatni miesiąc Jowisz i Wenus będą radowały przede wszystkim Lwy urodzone w trzeciej dekadzie. Twoja jasna i mądra postawa jest z pewnością pierwszorzędna. Znasz swoją wartość, wiesz, co się przez ostatni rok wydarzyło? Ile wypracowałeś, a ile przecudnych możliwości jeszcze przed Tobą?

Potwierdzenia odebranych nagród, zdobyczy i wyróżnień przypomina Ci ważne chwile wznoszące jeszcze bardziej Twoja osobistą, jakość oraz pewność siebie. Zabezpieczenie jest gwarantowane. Postaraj się intuicyjnie wczuć na moment w innych, ich problemy czy rozterki. Wielu będzie przychodzić do Ciebie prosząc o pomoc. Twoje serce pozostaje otwarte dla każdego. Razem z Węzłem Księżycowym decydujesz mądrze słuchając głosu wewnętrznego. Uran trygon dostarcza kolorowe niespodzianki. Nowoczesność, rewolucyjność i niecodzienność będzie kierować Lwa do niesamowitej popularności.

Najpiękniejsza jest Wenus w koniunkcji. Planeta miłości jest poręką, że będziesz spełniony oraz zadowolony! Uczciwo słuchaj głosu harfy miłosnej. Poświęć dużo czas dla partnerstwa.

Saturn kwadrat dla dat urodzonych 21.8-23.8 przywołuje do respektowania wszelkich ustaw oraz rozporządzeń.Panna 24.8.-23.9
Planety z Raka programują Pannę na powodzenie otaczając Cię olimpijskimi trogonami. Mars, Słońce, Pluton i następnie Twój Merkury wznoszą Cię bardzo wysoko, aby mimo kulejącej komunikacji uaktywnić i ukazać najwyższe talenty! Cały tydzień masz przy sobie wielką, atrakcyjną energię.

Zawodowo rozpoczyna się wspaniała faza! Twoją aurą przyciągasz ludzi, umowy, wydarzenia, poprawy finansowe i wiele innych znaczących kontekstów!

Teraz już wiesz jak rozplanować swoją potęgę i komu pokazać kompetentność oraz biegłość. Trzymaj się faktów nie odbiegając od tematu.

Razem z Marsem przyda się porcja egoizmu, aby wykorzystać dobre układy planet po długim okresie suszy. Przechodź do ofensywy posługując się power-em Plutona wskazującego jak osiągnąć niemożliwe! Cały aktualny miesiąc przynosi nie tylko zadowolenia zawodowe, ale również bezpieczno-przyjemny kontakt z rodziną i ukochanymi. Lato należy do Panny. Wkrótce nadejdą znaczące wyróżnienia.

Planety ofiarują Ci cudowne układy gwiazd abyś poczuła się szczęśliwą, spełnioną, a nawet i niezwykłą!

Otwórz się na odmienne znajomości, korelacje i powiązania! Bardzo dobry etap przed Tobą.Waga 24.9.-23.10
Położenie Twojej Wenus i Jowisza ukazuje w całej krasie największe dobroczynne przesłania wpływając najpozytywniej na trzecią dekadę urodzonych. Nadzieje, prośby i marzenia będą z pewnością spełnione. Możesz swobodnie liczyć na pomoce wszelkiego rodzaju, zapomogi finansowe, znaczące kontakty i przede wszystkim miłość...

Posługując się inicjatywą Waga ma możliwość dotknięcia gwiazd i spędzenia całego lata w siódmym niebie.Tylko pamiętaj, to nie jest okres czekania. Przejmuj natychmiast dowództwo.

Pierwsza i druga dekada urodzonych z kwadratem Słońca, Marsa, Plutona oraz Merkurego powinna się nastawić na spadek energii i sytuacje ograniczające Twoje możliwości.

Planety z Raka kierują Twoją uwagę ku rodzinie, domu i najważniejszym Ci osobom. Z poczuciem niepewności musisz sobie poradzić! Zdziwisz się, jak można wiele zdobyć dzięki niestereotypowości! Uranus w opozycji jest Twoim niezastąpionym środkiem pobudzającym! Więcej dynamizmu i entuzjazmu!

Z pryncypialnością przeskakujesz blokady i zawady. Kieruj się swoim impulsem, pomysłem czy też wymyśloną wizją. Nie musisz znowu tylko przyklaskiwać innym ze smutnym wyrazem twarzy..

Nie pozwól innym na wtrącanie, integrowanie w Twoje życie prywatne. Gdy komunikacje się nie udaje jasność musi być Twoją strzałką. Nie wszystkich musisz przekonać.Skorpion 24.10.-22.11
Ostatnia dekada urodzonych z kwadratem Wenus i Jowisza musi już w końcu wiedzieć ile jest warta, jakie ma zdolności, jakości tudzież pozytywne strony. Wenus będzie długo wierciła dziury w brzuchach abyś dostrzegł to w przeszłych i aktualnych braterstwach. Trzymaj się wytyczonej drogi. Saturn w biegu wstecznym dla dat urodzonych 20.11-22.11 nakazuje zabrać palce od spraw niezgodnym z prawem.

Pozostałe Skorpiony, druga i trzecia dekada jest na metr od zwycięstwa! Trzy trygony: Słońca, Marsa i Merkurego są Twoją największą obstawą!

Stoisz spokojny i pewny siebie. Długo przecież pracowałeś nad momentalną pozycją. Podążając po sznurku wyznaczonych sobie założeń osiągasz z dynamizmem uwagę, respekt i szacunek otoczenia.

Razem z silą błogosławionych planet udaje się w nowym tygodniu znaleźć rozwiązana do spraw, gdzie inni dawno już się poddali. Twój Mars i Pluton dodaje odwagi!

Bohaterski duch jest przy Tobie. Panujesz nad każdą, nawet najtrudniejszą sytuacją. Moc przebicia pozwoli otworzyć się na odmienne kontakty, zaakceptować bliskość i pofolgować myślom nawet w dalekie strony..

Przed Tobą wszystko, co tylko najlepsze! Zademonstruj ze swobodą, co potrafisz!Strzelec 23.11.-21.12
Potrzebujesz przeżyć, więcej słońca, podroży, wiedzy i życia! A to będzie Ci dostarczone.

Jowisz i Wenus w pozytywnym aspekcie napełnią Cię aprobującą energią ważną do poznania ludzi, ciekawych sytuacji i dostrzeżenia wielu afirmatywnych sposobności.

Musisz być jednak świadomy swoich poczynań i działalności-Saturn powracający jesienią do Twojego znaku będzie wymagał konsekwencji.

Najlepiej byłoby kierować się przesłankami Twojej planety, Jowisza. On będzie prowadzi Cię do celu bez przeszkody. Twoja wiara w przyszłość, optymistyczne nastawienie i nieskończone wizje świata są potrzebne innym.

Wspomagaj, dodając otuchy, kierując nie tylko swoje myśli do szczęścia. Inicjatywa i zaangażowana postawa Strzelca będzie nieskoczenie znaczna. Uranus poręcza ekscytująco-porywające stany. Wiesz gdzie znaleźć dla siebie świeży powiew wiatru i jak go spożytkować.

Czasami ściągaj tylko różowe okulary, o tym przypomina Neptun w kwadracie.

Dobrze byłoby teraz wyjechać i zając się uczuciowością. Wenus zaprasza Strzelca do pląsów. Masz prawo się cieszyć i oczekiwać rozkoszy. Twój Jowisz przez cały nowy miesiąc czuwa nad Tobą!


Koziorożec 22.12.-20.1
Czy nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło dopiero się okaże. Przez Koziorożcem bardzo skomplikowane dni i jeszcze następne trzy tygodnie. Opozycja Słońca do Plutona w Twoim znaku dotyczy drugiej dekady urodzonych. O działaniu tej planety już wiele pisałam. Przygotuj się na poznanie prawdy, powikłane układy i ludzi, którzy będą z góry dezorientować. Sytuacje bez wyjścia można załagodzić tylko mądrości i spokojem nie poddając się wyczerpującym aspektom. Rób to, co do Ciebie należy, nie pozwalając na poniżanie, wykorzystywanie, manipulacje osobiste....lub też innych. Tylko odpowiednie kierowanie energią da szasnę z podniesioną głową wyjścia z boju zwycięsko. Poza Słońcem jeszcze Mars i Merkury naprzeciwko nie tylko przeszkadza rozumowaniu, ale stwarza emocjonalno-agresywne koniunktury, gdzie przez jakiś czas nie będziesz widział rozwiązania.

Zamiast czekać na pomoc stań odważnie do konfrontacji! Śmietnik przeszłości musi być kiedyś wyniesiony. Nic nie da nawet oddawanie odpowiedzialności. Na ratunek przybędzie Neptun podrzucając ważne wiadomości. Zanim dasz się wciągnąć w labirynt bez wyjścia skorzystaj z jego intuitywnej pomocy.

Pozwól sobie na odmienne decyzje. Spontaniczności jest preferowana przez Urana w kwadracie. Wyzwól się w końcu z tego, co Cię ogranicza. Ludzi, zobowiązań, osobistego położenia.. Ale ze spokojem. Saturn przynosi jasność.Wodnik 21.1.-19.2
Czy jesteś gotowy do partnerstwa?

Do stałości, autentyczności i odpowiedzialności za siebie i drugiego? Wenus i Jowisz ostatni miesiąc w opozycji jest super zaproszeniem. Kiwając nerwowo głową na "nie" tracisz największy dar tego roku.

Zastanów się, na kim możesz najbardziej polegać, kto stoi przy Twoim boku, gdy wiele z przyjaciół odchodzi?

Saturn kwadrat dla trzeciej dekady urodzonych przypomina o tym, co trzeba zostawić. Masz niezliczona ilość sposobności, które nie warto przetrwonić.. Nie musisz robić tego, co inni Ci nakazują. Słuchając swojego serca, pożegnaj strach, który może od czasu do czasu paraliżować. Nowe, oryginalne, nieznane jest preferowane przez opiekuna Urana. Zdobądź się na perspektywiczne oceny swojej własnej sytuacji.

Lipiec poświęci Wodnikom wiele uwagi wskazując drogi na wyżyny i wieczystego szczęścia. Wenus zapewnia dobry humor, miłość wzajemną i piękną. Słońce, Mars i Merkury z Raka przypomina o tym, co daje pewność i spokój wewnętrzny. Czyżbyś nie potrzebował tego?

Zawodowo wykorzystaj swoje samorzutne teorie. W sytuacjach kryzysowych na pewno przyda to się niejednemu. Przedstaw to przełożonym. Wyjdź Ty z inicjatywą! Uda się.Ryba 20.2.-20.3
Za dużo obowiązków może przyprawić Rybę o ból głowy. Jednak świetny układ trogonów namawia do działania wykorzystując swoje koncepty i pomysły, aby swoim projektom dodać wreszcie skrzydeł i rozpocząć wysokie loty!

Konstelacje w nowym tygodniu zapewniają zawodowe spełnienie, a wszystkie Twoje trudne sprawy będą jednym ciosem zepchnięte do dołu.

Nie szukając dziury w całym usiądź i zastanów się, co zdobyłaś przez ostanie lata?

Mocarne układy gwiazd nie tylko pomagają, ale mogą ułożyć wszystko według Twojej myśli! Stawiają priorytety, nie patrz na to, co się nie udało, ale zrób, co dzień twórczy plan nowego, radosnego dnia! Z motywacją!

Dynamizm uzyskujesz od Marsa i Plutona. Twoje przeszłe doświadczenia, intuicyjne działanie, tak jeszcze bez marudzenia zaprowadzą Cię do niedzieli z pewnością do samego apogeum! Tymczasem w sprawach miłosnych pojawiają się ludzie, na których wywierasz ogromne wrażenie. Zorganizuj trochę czasu na wyjścia, nowe kontakty i rozbudowę sieci towarzyskiej. Mars i Pluto pragną Twojego zadowolenia w sprawach uczuciowych, rodzinnych i bezpieczeństwa! Otaczając się osobami dodającymi energii jesteś w stanie sama przesunąć niejedno morze. Uruchamiaj to, co wzbudza w Tobie pasje! Zajmuj się hobby i tym, co najlepiej umiesz!!

Trzecia dekada jeszcze do środy niedomaga nieco z komunikacją. Merkury będzie jednak wychodził z kwadratu.

Pamiętaj o Neptunie w swoim znaku. Po więcej niż 125 latach ..On pragnie tylko i wyłącznie Twojego dopełnienia!! Pośpiesz się!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji