widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-07-13

\"Prawdziwe szczęście jest rzeczą wysiłku, odwagi i pracy\" Honore de Balzac

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Cechy charakteryzujące ludzi mających trudności z emocjami jest fakt, że utracili oni lub tak im się wydaje, zdolność wyboru takich zachowań , które czynią ich szczęśliwymi. Kiedy czyjeś wybory są ograniczone przez potrzebę unikania stresu , życie się kurczy. Wówczas lęk się potęguje i wkrótce człowiek się boi nie tego co na zewnątrz ale samego lęku przed nieznanym. W takim momencie przyjmuje postawę asekuracyjna, która nie pozwala doświadczyć radości. W zasadzie wszystkie procesy przynoszące szczęście wymagają czasu i to przeważnie długiego. By zbudować udany związek potrzebna jest zmiana dawnych zachowań. Trzeba brać pod uwagę, że proces budowania jest zawsze dłuższy, skomplikowany i powolny niż proces niszczenia.
Uczucia stanowią centrum w relacjach partnerskich opartych na miłości. Wiele kryzysów we współczesnych związkach powstają z tego powodu, że ludzie nie potrafią okazywać swoich prawdziwych uczuć lub żyją w całkowitym chaosie emocjonalnym, z którego nie znajdują drogi wyjścia.

Wróżka Sybilla.


NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 688 522708 688 522 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7020048 224 179 702 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji