widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-07-13

Horoskop tygodniowy od 13-19.7.2015.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?" Nie pozwól, aby hałas cudzych opinii zagłuszył Twój własny wewnętrzny głos. I najważniejsze miej odwagę kierować się sercem oraz intuicją."


Przed nami tydzień z bardzo trudnymi aspektami.

Szczególnie opozycja Mars-Pluton zapowiada niespodziewane, pewnie i dramatyczne konfrontacje z błędami przyszłości... Pluton, bowiem jak zawsze nikogo nie będzie przygotowywał do tego najgorszego, działając bez słowa z przemocą domagając się całkowitego zniszczenia.. Bóle i cierpienia minionych dni razem z planetą transformacji wywołuje chęć zemsty i porachunków!

Czy jest na to rada, by ominąć przemoc? Dobrze jest już od pierwszych dni tygodnia starać się unikać ludzi ( lub dużych skupisk ludzi) agresywnych, upartych, działających bezwzględnie, których energia na pewno nikomu nie jest potrzebna..

W poniedziałek kontrowersyjne siły nie skłaniają wszystkich do odpowiedniego zachowania. Bunty, nieoczekiwane zmiany nastrojów i sytuacji popychają do sprzeciwów wszelkiego rodzaju. Jest możliwe, że wielu zauważy w końcu swoje uzależnia wszelkiego rodzaju, szczególnie finansowe starając się wyswobodzić ze szpon nawyków. Rewolucyjne parole podsycają atmosferę. Tam gdzie brakuje wzajemnego szacunku, uznania, a pewnie i środków może dojść do zerwania wszelkich układów.

Zamiast pośpiechu i nieprzemyślanych decyzji tylko konstruktywna krytyka i dokładna analiza może pomóc przemianom przyszłościowych wizji. Od wtorku do piątku drastyczna opozycja Plutona do Marsa, a także Merkurego w połączeniu z Marsem do Plutona to próby siły, konflikty z władzą, walka o władzę, przemoc, wybuchy buntów, konfrontacje zbrojne i głosy trąbki wojennej..

Tendencja do szybkiej, złośliwej, nieoczekiwanej wymiany poglądów, złośliwość, manipulacja, groźby i przemoc utrudnia spokojne myślenie i odpowiednie reagowanie. Nie wtrącaj się do spraw, które Ciebie nie dotyczą. Nów Księżyca przynosi ze sobą wielkie potencjały, ważnych, przełomowych wydarzeń nie tylko w codziennym życiu, ale również polityczno-gospodarczych.

Wielkie moce nowiu w znaku kardynalnym Raka wymagają od nas jasnego planu, szczerych intencji i etyki z każdej możliwej strony!

Wystrzegaj się teraz zbyt szybkiego myślenia, czy wrażliwej reakcji, które nie tylko może doprowadzić do błędnych wniosków. Nieoczekiwanie, radyklane pozytywne możliwości doświadczą tylko Ci, którzy sprawdzą detale nie zapominając o spokoju oraz opanowaniu.

Wielkie wyzwania stoją szczególnie przed znakami kardynalnymi; Rak, Koziorożec, Baran, Waga oraz Skorpion, Lew.

Koncentruj się na sobie i swoich założeniach. Najwyższym priorytetem jest aktualnie zrównoważenie, opanowanie i profesjonalne podejście do konceptu. Mars koniunkcja Merkury opozycja Pluton przy dyskusjach, może na początku mało znaczących, w mgnieniu oka może wyciągnąć na powierzchnię stare, dawno ukrywane, nieprzerobione, bolesne emocje, które maja charakter szczególnie niebezpieczny i wybuchowy!

Bezwzględne egzekwowanie własnych interesów, także dotyczących spraw np. materialnych, uczuciowych, emocjonalnych może doprowadzić do drastycznych wydarzeń.

W partnerstwach wszelkiego rodzaju dochodzi do rozstań, ale w bardzo brutalny sposób.. Uwaga. Nie daj wciągnąć się w dysputy z osobami, których właściwie powinieneś od dawna unikać.. Do frustracji, złość, terroru nie wiele już tu brakuje. Stroń od prowokacji. Tempo incydentów będzie bardzo szybkie. Nów Księżyca z trudnymi konstelacjami nakazuje zmienić drogi, orientację i stare sposoby myślenia.

Decyzje muszą być podjęte. Inaczej będą Ci narzucone. Siła opozycji planet jest jednak bardzo niebezpieczna. Nawet, gdy musisz się z czymś pożegnać z bólem, zrób to wybierając nowe, nieznaczne, ale bezpieczne dla Ciebie miejsca. Liczy się autentyzm i realne uczucia oraz głos serca. Kto i co ma dla Ciebie największe znaczenie? Tym razem chodzi o wszystko albo nic, ale w bardzo zawikłanym wydaniu.

Dopiero niedziela przyniesie wyjaśnienia, co jest dla Ciebie dobre, a co opłacalne..

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

" Nie mów, że nie warto walczyć, kiedy nawet nie spróbowałeś. Lepiej mieć satysfakcję z podjęcia małego kroku, niż żałować całe życie, że nic się nie zrobiło"( cytaty.pl)

Baran 21.3-20.4

Aż cztery kwadraty, koniunkcja Urana i Nów Księżyca w dodatkowym kwadracie zapowiada nadciąganie czarnych chmur na Twoim niebie. Każdy układ planet i Twój Mars w bardzo niebezpiecznym położeniu ostrzega przed impulsywnymi reakcjami, nerwowością, krytycznymi momentami, którym Ty sam możesz zapobiec.

Wenus oraz Uranus stoją jeszcze w znakomitych układach abyś dostrzegł ważność sytuacji i odpowiednio z mądrością replikował. Rozdrażnienia, gorączki i i porywczo wypowiedziane słowa nie będzie można cofnąć.. Strzeż się impulsywnego. Już poniedziałek przynosi przeobrażenia i nieoczekiwane sytuacje. Zmierzając ku nowi Księżyca atmosfera w Tobie może gotować.. Wszystkie rozmowy, zwłaszcza w kręgu rodziny muszą spokojnie przebiegać.

Wysoką emocjonalność można opanować inteligencją i postawieniem priorytetów do potrzeby serca. Tylko to, co daje Ci stałości i bezpieczeństwo będziesz mógł przy sobie zachować.

Nie pozwól, aby nawet obraźliwe słowa zaprowadziły Cię do czegoś, co można wkrótce pożałować. Akceptuj decyzje i odmienność partnerów. Nie narzucaj nikomu swojej opinii.

Byk 21.4.-20.5
Spawy uczuciowe i finansowe stanowią główny temat nadchodzącego tygodnia. Now Księżyca w pozytywnym aspekcie, ale dla wszystkich w nieciekawych układach proponuje trzymać się rzeczywistości.

Byk jest przygotowany do wielkich uczuć, układów partnerskich, flirtów-ale bez przesady. Wenus i Jowisz kwadrat w Lwie pragnie dla Ciebie najpiękniejszego. Wiążąc Twoje wyobrażenia z otaczającym światem są możliwości na miłe niespodzianki lub zderzenia z realem.

Zaufaj swoim celom oraz priorytetom nie trzymając się przeszłych wyobrażeń. Słońce z Raka tylko pozytywnie Ci doradza, Pluton w trygonie dodaje wszechwładzę, a Merkury przynosi nagłe, bardzo dobre wiadomości!

Zawodowo możesz śmiało podnieść głowę, ukazując innym własną profesjonalność i znajomość fachu. Wykorzystaj dobrą fazę do spełnienia swoich wymagań. Odpowiedzialność jest teraz najważniejsza!

Twoja osobista postawa i koncentracja na zdrowym trybie życia ułatwi jeszcze sprostać koniecznościom chwili. Przeznacz dużo czasu na fitness lub przynajmniej ciche spacery. Masz w sobie wytrzymałość, aby wiele pozytywnie zmienić!

Bliźniak 21.5.-21.6
Razem z Wenus, Jowiszem i Uranem możesz przygotować się na dobre dni, pełne pozytywnych uczuć z harmonią w sercu i optymistycznym nastawieniem. Sytuacje finansowe, jeszcze przez długi czas będą szczęśliwe się układać, życie partnerskie kwitnie dając Ci odczucie, że jesteś bardzo potrzebny.

Gdy w sercu nosisz miesiąc maj szczególnie syngle mają wiele szans, aby poznać nowe, ciekawe osoby. Pogoda i nastrój sprzyja atmosferze flirtu. Merkury daje także zielone światło na korzystne rozmowy.

Ważne abyś przyznał się, co leży Ci na sercu. Po której stoisz stronie? Co jest dla Ciebie ważne? Stałość i łączność musi mieć swoje konsekwencje!

Zawodowo może nie wszystko przebiega jak sobie życzysz, ale to jest odpowiednia pora, aby samu sobie wyżej postawić poprzeczkę, naładować baterię i walczyć o to, co od dawna nosisz w głowie.

Pamiętaj, że dla Ciebie najważniejsza jest praca w grupie. Nie uciekaj od odpowiedzialności, stanowisk kierowniczych czy też rządzących! Masz w sobie odpowiednie kompetencje! Słuchaj w końcu głosu intuicji!!

Rak 22.6.-22.7.
Nów Księżyca w Twoim znaku w dramatycznych połączeniach możesz wykorzystać do istotnych zmian w życiu prywatnym oraz zawodowym. Mając swoje emocjonalności i zmienność pod osobistą kontrolą przed Rakiem bardzo ważne wydarzenia.

Słońce, Mars, Merkury i Twój Księżyc to wszechmoce do osiągniecia wielkiego. Nie stawaj tylko na cudze barykady, omijaj konfliktowe koncentrując się przy tym na postawionych sobie zadaniach!

Energia planet w Raku w opozycji do Plutona i kwadracie do Urana z Barana będzie zmuszać Cię do pozostawienia za sobą, co jest Ci od dawana bezużyteczne i nonsensowne! Rozstań się z tym, co Cię rozprasza nie upierając się dziecinnie przy swoich staromodnych wyobrażeniach!!

Bezpieczeństwo, miłość, rodzina to dla Raka największe słowa. W tym momencie musisz pomyśle również o sobie. Gdy zawodowo zbliżasz się na wysokie szczyty, odbudowa i reformacja musi przebiegać przede wszystkim wewnątrz Ciebie!

Nie denerwuj się na odmienne zdania, spojrzenia i opinie! Emocjonalne konfrontacje będą prowadzić w ślepe uliczki! Idź dalej przed siebie, robiąc w końcu coś dla własnego spełnienia!

Postaw na kooperacje, wspólnotę i złote środki dyplomatyczne!

Tydzień przynosi radykalne zmiany. Nie trzymaj się już przeszłości.

Lew 23.7.-23.8
Kwadrat Saturna dla trzej dekady urodzonych to wymagania praworządności, przestrzeganie reguł i wyciąganie konsekwencji z niedbałej przeszłości. Trzymaj się faktów wykonują wszystko w należytym porządku. Sprzeciwy nic tu nie pomogą. Lew musi trenować wytrzymałość, ciągłość kierując się do bezwarunkowej stabilizacji. Szybkie decyzje oraz myślenie nie będzie teraz wskazane.

Planeta Wenus i Jowisz w Twoim znaku pozwala zawodowo i prywatnie wypełnić wszystkie założenia z polotem i domieszką kreatywnej fantazji. Grono Twoich najbliższych czy też kolegów jest pełne podziwu szukając u Ciebie schronienia. Wykorzystaj dobrą atmosferę do rozpoczęcia ważnych dla Ciebie projektów. Protekcja z góry i pomoc pojawia się automatycznie. Przełożeni są zachwyceni Twoją nietuzinkowością.

W partnerstwach Wenus i Saturn pokazuje punkty, gdzie za wysoka gra nie będzie akceptowana. Tam gdzie przeliczyłeś się za bardzo w rachowaniu potrzebna jest dyscyplina i ogromna praca. Związek to nie tylko huczna zabawa, ale przede wszystkim odpowiedzialność za siebie i drugiego..

Aby rozjaśnić aurę dookoła wysłuchaj ze spokojem doradztwa intelektu. Spory, tylko żądania i zbyt wielka dominacja odstrasza, co niektórych od Ciebie.

Podczas Nowiu Księżyca zrób nowy plan uwzględniając to, co jest teraz wymagane od Ciebie. "Albo-albo" decyzje mogą zaprzepaścić Twoją słoneczną przyszłość. Kieruj na dojrzałość i roztropność.

Panna 24.8.-23.9
Nadchodzi tydzień, gdzie wiele będzie można odmienić za jednym zamachem, uwzględniając położenie planet. Optymalnie byłoby w spokoju i skupieniu koncentrować się na swoich planach nie pozwalając innym wtrącać się do niczego.

W kręgu Twojego otoczenia, a pewnie i przyjaciół dochodzi do sytuacji wymagającej jednak Twojej osoby. Mądrość i pozytywne nastawienie Panny będzie miała istotne znaczenie. Rzeczowość i konkretność pomoże innym spojrzeć na Ciebie z zupełnie innego puntu widzenia. Pozytywnie!

Wszystko, nawet najmniejsze epizody mają znaczenie prowadzące Pannę do zwycięstwa! Słońce i Mars w sextilu uaktywnia ogromne zaangażowanie. Twój Merkury w trygonie, a także Nów Księżyca spełnia niejedno ukryte marzenie. Bądź odważna! Pokazuj swoje jakości oraz profesjonalne talenty!

W pracy wszystko, bowiem rozwija się jak po sznurku. Idziesz jak burza do celu, przekonując innych do swoich projektów. Negocjacyjne, wysokie umiejętności popierane przez Plutona w trygonie chcą wynieść Pannę na bardzo wysokie szczeble! Pozostań sobą, nie pozwalając jednak, aby ktoś sprzątnął Ci sprzed nosa dawno zasłużoną koronę!

Gdy zwycięstwo jest w zasięgu ręki musisz dalej patrzeć, podnieść wzrok i planować. Obszar wygranej może być niezmierny.Chwyć za broń, walcz o siebie! Na pewno będzie się opłacać!

Waga 24.9.-23.10
Gdy na niebie toczy się wojna gwiazd, a planety ustawiają się w dramatyczne konstelacje, trudno będzie Wadze przy licznych kwadratach i opozycji Urana znaleźć błogi spokój i ulubioną harmonię. Przygotuj się na próby siły kierując cierpliwością. Zawodowe interesy wymagają absolutnie oddzielenia od priorytetów domu! A to będzie trudne..

Pozostań sobą, gdy usłyszysz słowa winy, zarzuty skierowane w Twoja stronę. Nie odpowiadasz w pierwszej linii za innych, ale za samą siebie. Złośliwa atmosfera i niszcząca energia dotyka Twoich uczuć utrudniając jeszcze koncentrację. Współpraca i sztuczność nie jest polecana. Wykonaj to, co do Ciebie należy, nie przepraszając za cały świat przy okazji!

Spokój i opanowanie ma całkowite pierwszeństwo!

Twoja Wenus i Jowisza rozprzestrzeniają nad Wagą obronne skrzydła. Nie orientuj się na innych czy partnerze, który na końcu może ze złości podstawić jeszcze nogę..

Włącz bieg do tylu bez przechylania się na niepotrzebną stronę. Sytuacje mogą się zaostrzyć w oku mgnienia. W partnerstwach wszelkiego rodzaju będzie się wiele przeistaczać.

Powierzchowność lub zbyt wysokie wymagania na pewno nie przejdą. Pozwól sobie na intensywne, może i trudna konfrontacje nie dopuszczając jednocześnie swojej wysokiej wrażliwości.Skorpion 24.10.-22.11
Gdy Twój Pluton i Mars nie tylko ustawiają się w opozycji, ale także łączą w niekorzystne układy musisz liczyć na istotne wydarzenia. Siła obu planet jest eksplozywna, dlatego zwracaj już od poniedziałku uwagę na swoje uczucia, myśli i nastawienia.

Nów Księżyca, Słońce, Merkury i Mars z Raka w pozytywnej konstelacji będzie prowadził Skorpiona do autentyczniej przemiany! Saturn jest jeszcze w Twoim znaku i dla trzeciej dekady urodzonych oznacza to pozostawienie za sobą tego, co się w realu absolutnie nie sprawdza!

Twoje spojrzenie na świat, Twoje ideały i filozofie przechodzą bardzo trudne testy. Warto podążać za kompromisem. Kierować wyrozumiałością i życiową mądrością. Mottem: " wszystko albo nic" można będzie przy okazji wysadzić także samego siebie w powietrze. wysłuchaj w skupieniu opinii innych, popierając to jeszcze swoją wysoką wiedzą.

Czasami i trzeba własną ręką nakarmić niebezpieczne szczury.. Ty wiesz, co mam na myśli.

Dyplomacją, kontrolą osobistą, zaangażowaniem oraz pierwszej klasy inwencją możesz w dniach dookoła Nowiu Księżyca przeprowadzić i rozpocząć przyszłościowe projekty! Zbierz swoje siły. Przyszykuj się do bardzo ważnego przedsięwzięcia.

W rodzinie warto by postawić na współdziałanie, ale nie pozwól innym wchodzić na Twoją głowę!

Strzelec 23.11.-21.12
Twoje serce i wyrozumiałość jest przeogromna, ale gdy inni chcą Ciebie wykorzystać kończą się żarty i potrafisz postawić odpowiednie granice.

Nowy tydzień będzie wymagała i od Ciebie ważnych decyzji. Figle się skończyły. Pokaż innym, co jesteś warty, bez wyjawiania osobistego nastawienia.

W rodzinnych układach panuje nerwowa atmosfera. Agresja i złość nie jest dobra, aby utrzymać harmonię, romantyczność i spokój w czterech ścianach. Przemyśl w spokoju swoje taktyki działania. Ciągłe zarzuty i wytykanie tego, czego Ci jest za mało zaprowadzi do sytuacji bez wyjścia.

Zawodowo nazbierało się wiele pracy, które trzeba już było wczoraj oddać na stół przełożonych. Nie denerwuj się i nie rozpraszaj. Hektyczne nastwieni może spowodować jeszcze większe błędy. Sporządź już od poniedziałku konkrety plan, trzymając się wytycznych i namacalnych faktów.

Nie zajmuj się przy okazji problemem sąsiada omawiając emocjonalnie sytuacje niedotyczące Ciebie.

Saturn i Pluton mogą w oka mgnienia skreślić to, co jest dla Ciebie najważniejsze. Sztuka będzie pozostać cierpliwym, nie rezygnując w popłochu z osobistego celu!

Koziorożec 22.12.-20.1
W dramatycznym tygodniu stoisz pod obstrzałem wszystkich planet i niebezpiecznych opozycji.

Nów Księżyca z naprzeciwka nakazywać będzie zmiany gruntownych postanowień rodzinnych bez przemocy, przebijania głową muru, trzaskania drzwiami oraz szukani winnych.

Aż trzy planety nie zgadzają się z Tobą kierując Koziorożca do całkowitej transformacji. W partnerstwach wszelkiego rodzaju( zawodowych i prywatnych) musisz stawiać na kompromis, kooperację, tolerancję oraz akceptowanie odmiennych opinii!! Tylko w ten sposób możesz oszczędzić sobie kataklizmu.

W sytuacjach rodzinnych podczas najistotniejszych momentów nie dolewaj oliwy do ognia... Spójrz na drugiego z innej strony kierując się spokojem i zaufaniem w przyszłość. Neptun w trygonie nakłania do obudzenia w sobie zdolność przewidywania. Czasami musi coś odejść, aby nowe się narodziło. Przecież nic nie jest wieczne.

Zachowaj odpowiedzialne stanowisko, bez zmuszania, manipulacji czy też agresji. Profesjonalnie zrezygnuj z argumentów siły oraz prawa dżungli.

Działania, reakcja, ostateczne decyzje musi wyprzedzić Twoja mądrość, inteligencja oraz wewnętrzny spokój. Nie pozwól układom gwiazd zniszczyć i zabrać z Twojego życia to, co ma ogromne znaczenie. Utrzymaj zimną krew nawet w niespodziewanie trudnych chwilach. Czynności zaczepne, chęć odwetu i ogromny gniew może do Ciebie powrócić drogą bumeranga..Cierpliwości.

Wodnik 21.1.-19.2
Oczywiście, że denerwują Cię wymagania partnera, jego potrzeba bliskości i stałego kontaktu. Cóż. Miłość ma swoje prawa domagając się natychmiast kompromisów! Twoja rewolucyjna postawa nie przyda się w następnym tygodniu. Pokrzykiwanie dookoła, dodatkowa emocjonalność oraz negatywne myśli mogą w błyskawicznym tempie spowodować wielkie burze! Twój Uran ustawia się w niekorzystnym aspekcie do Słońca oraz innych planet wprowadzając już od poniedziałku wysoko, niebezpieczną atmosferę.

Gdy zawodowo czujesz, że ciągle stoisz przed wymagającą grupą egzaminującą staraj się trzymać faktów nie uciekając od odpowiedzialności.

To Saturn patrzy Ci na ręce. Rutynowymi metodami i ogólnikowością ograniczasz swoje prawa oraz wielkie szanse. Wodnik jest znany z tego, że umie wielkie wyzwania przemienić niespodziewanymi pomysłami w chwałę i zwycięstwa.

Twoja inteligencja, nietuzinkowość przyda się teraz na pewno zamiast wyruszać do boju z wiatrakami!

Jowisz i Uran podsyła Ci wielką fantazję. Zachowaj spokój w każdej sytuacji. Znajdź odpowiednią ilość czasu na plany, odpoczynek i przede wszystkim rodzinę.

Ryba 20.2.-20.3
Układ planet wzywa Ryby do wielkiej przygody, z której Ty możesz wyjść zwycięsko! Upieczenie kilku potraw przy jednym ogniu uda się na pewno, gdy uwzględnisz ryzyko oraz krótkie spojrzenie na sytuacje gospodarcze.

Zawodowo Twoja pewność siebie, spokojna ręka i wyczucie sytuacji stawia przed ważnymi decyzjami, które prowadzą do wspanialej przyszłości. Kieruj od razu na profesjonalność wymagając najwyższego oraz najlepszej, jakości!

Przecież stać Cię na zwycięstwo!

Twoja precyzja, mocna postawa i gwarantowana klasa wykonania naprowadza oczy przełożonych ku Tobie. Emanujesz wysoką kompetencją dającą innym odczucie bezpieczeństwa. Brawo! Tego wszystkim nam potrzeba. Rozpoczynaj od budowania solidnego i potężnego!

Nów Księżyca we wspaniałym trygonie to początek drogi, na której każdy chciałby się znaleźć. Neptun trzyma Cię pod swoją osobistą opieką. Nie zdradzaj swoich myśli, planów oraz końcowych założeń..

Wiedz swoje i oczekuj jeszcze lepszego!

Uczuciowo przygotuj się na romantyczne chwile pełnej erotyzmu. Jest w Tobie wielka magia i siła przyciągania. Spełniaj w końcu swoje marzenia!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji