widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-08-24

Horoskop tygodniowy (24.8-30.8.15).

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

" To ty sam wybierasz kolory i dźwięki, w których będziesz żyć" D. Terakowska.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

"W niektóre rzeczy trzeba najpierw uwierzyć, aby je zobaczyć" R. Hogdson

Za nimi trudny weekend, a wiele nowych wyzwań, nieoczekiwanych wydarzeń i akcji jeszcze przed nami.

Gdy 26.8.15 Słońce koniunkcja Jowisz w znaku Panny tworzy królewskie połączenie można mówić o znaczącym darze nieba. Nawet gołym okiem, gdy spojrzysz w środę w przestworza można będzie widzieć jak Jowisz ze swoją dumną i boską postawą obejmuje Słońce. Koniunkcja planet w znaku stałej Panny może przynieść początek pomysłów, które są ponadczasowe.

Kto posłucha podpowiedzi mądrego Jowisza rozpoczyna w tych dniach wielki czas szczęścia urzeczywistniony w realu. Trzymaj się tylko faktów dążąc do celu. Obojętnie, co teraz rozpoczniesz. Drzewko szczęścia nie musi być olbrzymie, ale otrzyma z pewnością diamentowe, bardzo dorodne owoce. Pierwsza jest Panna powołana do niebios boskiego Jowisza, dalej Byk, Koziorożec i trzy znaki wody. Pozostali muszą ryzykować. Jeżeli Twoje układy planet lub położenie domu horoskopu na to Ci pozwoli.

Tymczasem Merkury będzie przekraczał granice znaku Wagi starając się wprowadzić dialog i zrozumienie podczas wszelkiej komunikacji. Zbytnie naginanie i szukanie za wszelką cenę zgody nie zawsze się przydaje. Z tą pozycją łatwiej będzie zrozumieć, co jest niesprawiedliwe i niewłaściwe. Razem ze Słońcem już w znaku Panny jesteśmy przymuszeni do robienia porządków i pozbycia się tego, co utrudnia ma rozwój, wzrost i ekspansje.

Pełnia Księżyca 29.8.15 o godzinie 20; 35 w znaku mistycznych Ryb na osi Ryba / Panna przynosi ze sobą nieznaną energię. Księżyc w pełni stoi obok zadumanego Neptuna, a Słońce przy Jowiszu w znaku realnej Panny.

Aby zrealizować własne pragnienia, marzenia i wizje musimy je wprowadzić w rzeczywistość, zintegrować z tym, co nas otacza, oddzielając jasne granice miedzy opcjonalnym i fantazją. Sukces danego dnia może być, ponad-wymiarowy, gdy tematy nie będą związane z iluzją, zakłamaniem czy też gonitwą za mrzonką niemożliwą do spełnienia.

Pełnie to zakończenia, a zakończenia to nowe początki..

Znak Panny naprzeciw razem ze Słońcem i Jowiszem gwarantuje świetne inauguracje istotnych przedsięwzięć i planów, gdzie nie tylko szczęścia może być trwałe, ale również pojawiają się niezaprzeczalne poprawy dotyczące bytu, duszy i ciała..

Gdy uwzględnisz w swojej drodze pracę, konsekwencje decyzji, wytrwałość, szczegóły i trudności, które możliwe, że będziesz musiał pokonać.

Ryba jest znakiem wrażliwym, empatycznym, romantycznym, bolesnym.ze względu na swoja posturę szukając czasami i podświadomie cierpienia, uciekając od rzeczywistości. Jej świat z władcą Neptunem jest inny od tego, co nas w realu otacza. Ponadwymiarowy, niezbadany, pełen zbawienia i współczucia, które może wskrzeszać, uzdrawiać-rehabilitować, jasno- widzieć bez zrozumienia i ostatecznego pojęcia do końca.

Ona, jako jedyny znak zodiaku nie zna granic, łącząc się z innym spirytualnym wymiarem, który nie odczuwa niezmierność i końca wybranej przez siebie drogi. Pełnia Księżyca będzie starać się stworzyć równowagę miedzy tym, co nie zna bezkresu, a strukturą, faktem lub obiektywną rzeczywistością.

Moc tego dnia jest bardzo silna łącząc nas z wyobraźnią, światem fantazji przesuwając przed oczyma, jak w filmie obrazy z marzeń.

Postaraj się zatrzymać na moment, wsłuchując w słowa serca czy intuicji, ale potem wracając do realnego świata. Tu można, bowiem szczęście i wyobraźnię samemu doświadczyć, dotknąć, przeżyć. Bez gonitwy za wyobrażeniem, bańką mydlaną lub sferą, który tak na prawdę nigdzie nie istnieje.

Połączenia z za- światem mogą doznać tylko nieliczni, stojący mocno nogami na ziemi kierując przy tym ku miłości bezwarunkowej, dobru i szlachetności. Najpierw musisz zacząć od siebie.

Zrozumieć swoje emocje, uczucia, odczucia, akceptując przy tym samego. Bo tylko, gdy sam postrzegasz, doceniasz i uznasz siebie możesz doznać bliskości i porozumienie ze wszystkim dookoła.

Nie musisz przy tym nosić sukienek guru, odżywiać się korzonkami lub modlić do bogów rozkładając nieznane karty... Możesz być normalnym, szarym człowiekiem, smarującą masłem chleb matką, spieszącą się do pracy, robotnikiem walczącym o siebie... Tylko stąpanie mocno nogami po ziemi( Panna) pozwala nam przekroczyć próg wszechświata, gdzie na straży sprawdza bilety wstępu sam Neptun. Jego krainy tak naprawdę nikt nie pojął.. i nie wielu otrzymuje od niego karty odrodzenia..

Ci z Was, którzy nastawią się na prace(Panna), sterując przy tym do ogromnego celu posługując przy tym sercem lub intuicją(Ryba) mają olbrzymie szanse sukcesu. Nienaruszalnego i niezagrożonego. Jowisz w Pannie promuje wielkie wizje i bohaterskie pomysły, ale jego opozycja do Neptuna i aktywny kwadrat do Saturna i samo położenie exil-u nakazuje detaliczne działania, szczegółowe pytania, sprawdzanie kryteriów użyteczności i wykonalności. Nasze marzenia muszą być dobrze ZAKORZENIONE, aby rosły, kwitły i odpowiednio prosperowały.

Jeżeli rozpoczynasz wielkie plany, wierząc w nie, pełen zapału oraz entuzjazmu, dając przy tym radość oraz korzyści innym masz olbrzymią szansę na spełnienia, zadowolenia i bardzo dobry rok z Jowiszem w Pannie!

W mitologii Jowisz przecież miał być zjedzony przez swojego ojca Saturna( Kronos), ale jego matka, poplecznicy uratowali go, skrywając i wychowując w miłości, czułości oraz dostatku. Neptun trafił do żołądka Saturna, ale i tego uratowało podstępem matczyne uczucie. Jowisz umiał mądrością, siłą i zaciętością walczyć z ponurym i zazdrosnym ojcem. Neptun oddali się od niego rządzić niedostępnymi wodami. Co robił ostatecznie Saturn nikt wie nawet dokładnie, jednak Zeus-Jowisz po wojnie tytanów ulitował się nad swoim złym ojcem oddając mu pod władze Pola Elizejskie. On miał zajmować się ziemią, siewami, polami oraz uprawami....

Imiona wielkich bogów były wybrane na przykładzie układów planet, a nie odwrotnie.. Ich historie są z życiem przyszłym oraz współczesnym bardzo połączone i na tym polega interpretacja astrologii, która jest interpretacją symboli połączonej z wiedzą, intuicją i wyczuciem.... Jowisz ma dawać szczęście, ale w znaku Panny będzie liczyła się przede wszystkim niestrudzona praca.

Rozpoczynjący się okres reorientacji konfrontuje nasze marzenia, wizje, ideały z rzeczywistością. Stare historie i wyobrażenia nagle dostrzegamy z całej innej perspektywy. Wizjonerskie myślenie, nasze strategie, fantazje muszą być dopasowane do aktualnych sytuacji politycznych, gospodarczych i wymóg otoczenia. Pluton w Koziorożcu zmienia radykalne struktury świata i nie atakuje, niszczy z tej strony, którą oczekujemy. Jowisz w Pannie- także emigrant znajdujący się w exilu-, (których będzie coraz więcej inicjując odmienne dysonanse, np. na tle religijnym...) stoi w opozycji do Neptuna, zakrywającego w pełni swoje zamierzenia gruba warstwą, niezmierzonej mgły, Uranus będzie walczył do końca nawet fanatyzmem, strachem, podstępem, rozczarowaniem, rewolucją wyskakując za każdym razem z pudelka, trudno do określenia.

Przed nami czas wyzwań. Gdy znajdujesz się w sytuacjach, których sam nie jesteś w stanie na moment przejrzeć, kieruj się sercem. Konsekwencje Twojego działania będą wtedy przez Ciebie łatwiej zrozumiane i zdefiniowane. Planety w Pannie domagają się stworzenia porządku i ładu, a nie wszystko będzie na pierwszy rzut oka wyglądać tak, jak jest na prawdę.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Ludzie są jak morze, czasami łagodni i przyjaźni, czasami burzliwi i kłamliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda."
EinsteinBaran 21.3-20.4
Na swojego Marsa i Wenus w Lwie możesz śmiało polegać. Obie planety przynoszą przede wszystkim poprawy w układach międzyludzkich, sympatyczną atmosferę i konsekwencję w drodze do zdobycia wyznaczonych celów. Decyzje jednak musisz Ty sam podjąć i nikt Cię z tego nie uwolni. Nowe możliwości zwiastuje już od połowy tygodnia Markury z Wagi. Jego pozycji wymaga od Ciebie odpowiedniej ilości wyczucia, dyplomacji i pokojowego nastawienia. Zrezygnuj lepiej z wojny na słowa, a może i o władze-wszelkiego rodzaju. Tylko pozytywne nastawienie będzie wspomagał Saturn w trygonie dążący do zabezpieczenia Twoich planów.

Pełnia Księżyca w sąsiednim znaku Ryby przynosi zamyślenie, melancholie i realia otaczającego świata.

Kto jeszcze w tym wszystkim stoi przy Tobie? A kto naciska, zmusza, uzależnia, może i specjalnie? Księżyc w pełni będzie zabierał od Barana rozczulenia, rozczarowania, to, co boli i co czuje się słabo. Każdy problem jesteś w stanie teraz pokonać z trygonem Twojego Marsa! A Wenus gwarantuje poprawy materialne, partnerstwa w spełnieniu, na wyższym poziomie. Nowy czas może już nadejść. Jesteś pełen wiary i nadziei w sercu. Wiesz, że Twoja radość życia zależy tylko od Ciebie samego.Byk 21.4.-20.5
Razem z Jowiszem i od niedzieli Słońca w trygonie dla Byka rozpoczynają się cztery piękne tygodnie. Najlepiej zrobisz kierując swoją twarz ku temu, co jest dla Ciebie źródłem przyjemności, radości i osobistego zadowolenia.

Połączenie Jowisza ze Słońcem w boskim układzie dla Byka to sygnał szczęścia i wielkiej szansy, którą trzeba wykorzystać. Planety dają ze spokojem właśnie Tobie błogosławieństwo do rozpoczęcia nowych dróg i przyszłościowych, dalekosiężnych planów z ogromnym powadzeniem.

Wenus i Mars to jeszcze wyjaśnianie tematów związków wszelkiego rodzaju. Gdy jesteś pewny swoich uczuć i potrzeb nie musisz dać się wciągać w sytuacje konfliktowe. Pluton w trygonie i Neptun w sextilu namawiają do kierowania się sercem oraz intuicją. Tydzień olbrzymiego szczęścia i spełnienia przed Tobą, gdy jasno zaufasz przede wszystkim samemu sobie!

Księżyc w pełni w magicznej Rybie jest pozytywnie do Ciebie nastwiony. Kierując najpierw swoje myśli do tego, co mija, nie odczuwasz już tęsknoty do przeszłości. Rzeczy, pieniądze, inne wartości nie dały Ci do tej pory radości. Opozycja Saturna ostatnich 2, 5 lat gaśnie abyś docenił to, co przy Tobie pozostaje autentyczne, bez fałszu.Uczucia Księżyca mogą Cię zaboleć. Jest wiele z melancholii, żalu i cierpienia przeszłego czasu. Na nic przydadzą się stare złości.. Z łatwością odnajdujesz całkiem odmienną drogę do pięknej przyszłości. Czasami trzeba komuś wybaczyć, machnąć ręką na niesnaski lub sytuacje nie do naprawienia. Zakurzona historia i tak nie ma już żadnego znaczenia. Jowisz w trygonie od zaraz zabiera się do pracy przynosząc ogromna siłę dla odmiennych dni, gdzie znajdziesz most między swoim wnętrzem i światem zewnętrznym. To, co daje największe zadowolenie przecież zawsze nosisz w sobie!Bliźniak 21.5.-21.6
Razem z Marsem i Wenus siedzisz na karuzeli miłości. Do tej kompanii w nowym tygodniu dołącza w środę Merkury w trygonie. Oj, będzie wiele do spełnienia i zadowolenia. Gdy zawodowo możesz w szybkim tempie wysunąć na pierwsze pozycje, w miłości to Ty zdobywasz najpiękniejsze zbiory.

Syngle mogą się zakochać niespodziewanie. Twój nastrój się poprawia i z radością planujesz ciekawe, kolejne dni tygodnia. Pewność siebie oraz zdecydowanie optymalizuje spojrzenie z innej, tej odpowiedniej perspektywy na Twoje założenia. Szukanie pracy, nowe kursy, egzaminy są obecnie przez układ planet protegowane.

Ból głowy może tylko pojawiać się dla pierwszej dekady urodzonych, gdy Słońce i Neptun w kwadracie utrudnia koncentracje. Nie podejmuj tymczasem ostatecznych decyzji. Oznaczony dzień przyniesie zrozumienie i równowagę wewnętrzna. Zachowaj pogodę ducha.

Pełnia Księżyca w kwadracie jeszcze raz pokazuje przed Tobą długą listę niespełnionych życzeń.

Uczucia niezadowolenia, a może i żalu mogą odebrać Ci uśmiech i radość przywołując zniechęcenie. Abyś sięgnął do magicznej siły pełni Księżyca musisz szukać miejsc przyszłościowego optymizmu niemającego powiązania z tym, co było. Niech pomoże Ci Twoja zaraźliwa spontaniczność. Merkury będzie wnosił informacje nieco później, z kim i gdzie jest Twoje rzetelne szczęście. Koncentrując się na swoich pozytywnych stronach, uwierz w ludzi, a przede wszystkim w siebie. Będziesz potrafił dzięki położeniu Wenus i Marsa odnaleźć z odwagą to, co od dawna szukasz.

Życie trzeba podejść od zupełnie innej strony. Tak, aby było bezpretensjonalnie, bez zahamowania i bez niepotrzebnej osłony przed całym światem. Rak 22.6.-22.7.
Środa będzie Twoim bardzo szczęśliwym dniem! Słońce pod rękę z Jowiszem w sextilu obiecuje nie tylko ważne wydarzenie, ale również pojawienie się możliwości, pomysłów, projektów, które po sprawdzeniu musisz rozpocząć! Pełne zrozumienie i mądrość gwiazdy szczęścia jest przy Tobie. Z chęcią zabierzesz się do kontrpropozycji, która od pierwszego momentu wzbudza pełne zaufanie.

Kreatywność, nauka, świat mistyki otwiera się przed Tobą. Neptun jeszcze bardziej uintensywnia Twoją wrażliwość oraz emocje. Merkury do środy jest po Twojej stronie. Ważne podpisy, umowy czy zobowiązania dokonuj na początku tygodnia. Wszystko, czego teraz dokonasz rób z całym sercem. Poplecznictwo wszechświata jest zapewnione.

Księżyc podczas pełni w boskim trygonie przypomina o miłości, jedności i poczuciu bezpieczeństwa.

Ci z was, którzy są po przymusowych, dramatycznych rozstaniach/pożegnaniach, sytuacjach../ oczekuje nowa, odmienna faza życia razem ze szczęśliwym Jowiszem. Do spółki z Księżycem emanuje wielka siła z Raka łącznie z wiarą w życie, człowieka i to, co oczekujesz. Przyciągasz ludzi, którzy zasięgają Twoich rad prosząc o pomoc lub protekcję. Finansowe problemy wkrótce same się rozwiążą. Czujesz się świetnie wśród ludzi, którzy właśnie Ciebie potrzebują.

Wszystko będzie dobrze -szepce do ucha intuicja. Odnajdujesz odmienny sens, nie tylko swojego istnienia.. Nieoczekiwane miłe wydarzenia napełniają Cię wiarą w przyszłość i optymizmem. I cuda są do spełnienia!Lew 23.7.-23.8
Koniec tygodnia jest bardzo dobrym czasem do załatwiania spraw. Od połowy siedmiu dni, bowiem Merkury, planeta sprzyjająca komunikacji ustawia się w odpowiednim aspekcie abyś pozałatwiał do końca to, co sobie zaplanujesz. Mars i Wenus jeszcze stoją aktywnie w Twoim znaku nie hamując ofensywy, sprawności umysłowe i fizycznej. Im spokojniej podejdziesz do postawionych Ci zadań, tym łatwiej wszystko się ułoży. Dobry humor dzięki planety miłości zsyła raz po raz bardzo emocjonalne wydarzenia i spotkania. Miłość może być teraz nie tylko interesująca, ale również szarmancka i namiętna! Uranus wzywa do zmian. Unowocześnienia, reformy i wynalazczość zapewnia wzrost koniunktury i dobrą passę. Ostania dekad urodzonych musi uważać na jeszcze kwadrat Saturna. W pracy wykaż się niestrudzonością i konsekwencją!

Pełnia Księżyca w znaku wrażliwej Ryby budzi emocje, pomimo, że nie masz bezpośredniego połączenia do tego znaku. Pozytywna atmosfera jest jednak jego odzwierciedleniem. Przecież Wenus i Mars są w Twoim znaku! Przyjacielska aura wśród najbliższych może oczarować również Ciebie. Twoja dusza Cię uskrzydla, ludzie fascynują, oczywiście Tobą.

Nie ma nawet szans, że zrobisz, coś, co nie wypada. Twoje marzenia wraz z zaczarowanym Księżycem są specjalnie potraktowane. Wielka pewność siebie i moce przebicia zawdzięczasz niebawem protekcji z góry. W końcu czujesz się potwierdzony i spełniony. A to jest Twoim najodpowiedniejszym przeznaczeniem.Panna 24.8.-23.9
Dla Panny otwiera się horyzont ze wszystkimi jego dobrodziejstwami. Gdy Słońce i Jowisz spotyka się pod rękę możesz być pewna, że szczęścia jest przy Twoim boku, a wszystkie przedsięwzięcia są protegowane przez układy planet. Szczególnie pierwsza dekada urodzonych stoi tuż przed powodzeniem. Przygotuj się. Zrób plan. Wysyłaj życzenia do Kosmosu. Ogromna ilość, bowiem jest w zasięgu ręki! Stojąc coraz bliżej Twoich marzeń oraz wizji sprecyzuj jasne cele pamiętając o swojej odpowiedzialnej postawie. Takie szczęście nie zdarza się, co roku. Pluton w trygonie prowadzi prostą drogą do zwycięstwa, bez oglądania się na minione.

Oprócz wygranych, popraw materialnych i powodzenia profesjonalnego masz prawo oczekiwać wewnętrznego zadowolenia oraz poczucia spełnienia. Przyjmuj z wdzięcznością prezenty sklejenia niebieskiego. Teraz można bez ceremonii powiedzieć, szczęścia spada do Twoich rak prostu z nieba!

Nadchodzi wielki czas dla Panny, gdy Księżyc ustawia się w pełni bliziutko Neptuna w opozycji do Słońca w objęciach Jowisza w Twoim właśnie znaku. Przechodzisz na wyższy poziom. Wielka energia tego dnia zsyła na Pannę prometejskie siły. Moce do odpowiedzialnych zadań, porządnych wynagrodzeń i wypełnienia od dawna ustalonego planu.

Wszyscy, którzy mają w te dni urodziny stoją przed ważnym etapem; zaufania, szczęści i spotkania.Jowisz na dwa kroki od Słońca to więcej niż pewne, że to, czego się podejmiesz będzie pierwszorzędnie wykonane. Razem ze swoim zrozumieniem, mądrością oraz zaufaniem, już wiesz, od czego trzeba zacząć. Odwaga i precyzja niech sprzyja Ci na każdym kroku. Twój potencjał oraz dynamiczność będzie w pełni wykorzystany do wyznaczonych, szczytnych zadań.Waga 24.9.-23.10
Gdy Twoja Wenus wyciąga bez oporu rękę do Marsa, dla Ciebie przy pięknych konstelacjach otwiera się nowy etap. A przy tym wszystko odbywa się przy urokach romantycznej pełni, gwiazdy świecą na niebie dla Wagi. Merkury wkracza do Twojego domu abyś poprawiła komunikację, nawiązała nowe kontakty, podpisała ważne układy wraz z nienaganną kurtuazją!

Masz moc siły w sobie do najtrudniejszych zadań. Ważne projekty podchodzisz od razu mając na celu własny rozwój oraz zawodową ekspansję.

Ach, i w dodatku pojawia się tu namiętna Lilith.intensywność wydarzeń oraz pragnień dopiero się natęża.. Zabierz się do dzieła. Planuj! Planety pragną uczynić Wagę bardzo szczęśliwą.

Już czujesz, że jesteś kochana i podziwiana, a uczucie beztroski tudzież nieustraszonego serca dodaje Ci jeszcze blasku. Szukając potwierdzenia w drugim odnajdujesz nagle siebie. Znasz sama te tkliwości, czasami może nieco zagubienia, gdy atmosfera dnia jest za bardzo emocjonalna. Teraz jednak razem z Wenus i Marsem czujesz swoją przebojowość i werwę. Mimo, że Księżyc w znaku wody w pełni jest za daleko od Ciebie wiesz sama, że zbliża się coś ważnego. Wchodzący Merkury do Twojego znaku będzie przyśpieszał do tego momentu rozmowy, spotkania, wymianę informacji. Nowa praca, dialog na wyższym szczeblu, załatwianie spraw w banku, a może i obiekty jeszcze bardziej istotne. Wszystko, co do tej pory nie dawało Ci spokoju, natychmiast po pełni Księżyca będzie rozszyfrowane.

Chaos znika! Zostaje spokój, piękno oraz ekskluzywna jasność. Jesteś już pewna swojego zwycięstwa? Śmiało, nie krępuj się-wyruszaj w końcu do boju po rekordy!Skorpion 24.10.-22.11
Słońce, Jowisz i do połowy tygodnia Merkury stoi po Twojej stronie. Dlatego wszystkie ważne sprawy załatw do czwartku Połączenie Słońca i Jowisza rozjaśnia nawet najbardziej zmęczone głowy. Otwierasz się na nowe idee odważnie stawiając na ciekawe dialogi oraz układy. Szczęśliwym niezaprzeczalnie dniem jest środa. Świadomie znajdź czas, aby przeprowadzić ważne dla Ciebie projekty. Jowisz wymaga od Ciebie spontaniczności, otwartości i wiary. Razem z nim doczekasz się na pewno uchwycenia nici Adriany!

Mars w kwadracie przesuwa się do drugiej dekady urodzonych. Zważają na zdrowie, przygotuj na trudności i wyzwania, które będą wymagały ogromnej cierpliwości. Niepokój może pojawić się w partnerstwach wszelkiego rodzaju. Unikaj napięć, otwartych, agresywnych konfrontacji oraz chaotycznej postawy.

Koniec tygodnia przynosi w końcu trochę światła w tunelu. Gdy Księżyc w pełni ustawia się w trygonie poczujesz wielkie moce pewności, że nadchodzi coś bardzo istotnego. Twoja ewidencja planów i życzeń nareszcie może być rozpoczęta.. Razem ze Słońcem i Jowiszem w sextilu jesteś pewny swojego zwycięstwa! Nie ma tego, co nie możliwe, gdy na niebie Księżyc w pełni świeci dla Skorpiona w pozytywnym aspekcie. Wielkie uczucia są przy Twoim boku. z dnia na dzień, z godziny na godzinę idziesz pewniejszym krokiem do przodu....Po miłość, spełnienie, makroewolucje gospodarcze i zdrowotne!

Potrzebujesz jednak jednoznacznego planu. Mars w kwadracie nie pozwala jeszcze na szybkie ruchy, choć czujną intuicją odbierasz przekazy wszechświata. Trygon pełni Księżyca zapowiada piękne wydarzenie. Przyjmij z wdzięcznością genialne prezenty kosmosu!


Strzelec 23.11.-21.12
Słońce, Jowisz i Neptun w kwadracie będzie pokazywać Strzelcom zadnia, które jeszcze są do opracowania. Intersujące wskazówki od Twojego patrona dotyczą sytuacji zawodowych i powołania. Uznanie uzyskasz wtedy, gdy otworzysz się na odmienne propozycje informacje nieba. Staraj się wyczuć, co jest najwłaściwsze dla Ciebie. Mars i Wenus jeszcze przez długi czas będzie, bowiem sprzyjać dodając pozytywną energię, akcpetacje otoczenia oraz nieskończenie wiele niekonwencjonalnych pomysłów.

W biegu szybkich wydarzeń nie zapominaj mimo wszystko o szczegółach, Merkury jeszcze do środy w kwadracie nie pozwala na pełną koncentrację i detaliczne prace. Znajdź złoty środek, który z konsekwencją zaprowadzi Cię do obranego celu. Bez wcześniejszych rezygnacji oczywiście!

Księżyc w pełni w ciasnym kwadracie chce wymusić na Strzelcu transformacje w jego życiu. Uczucia są w naszym istnieniu ważne. Także ludzie. Szczególnie osoby Ci bliskie, te, na których zawsze możesz polegać. Klimat dnia nie będzie w Twoim guście. Zbyt romantyczna atmosfera nie dobrze wpływa na Ciebie. Ostateczne decyzje, ważne pytania, albo- albo zadania.Czy masz cel przed sobą, które wzbudza w Tobie zachwyt oraz entuzjazm? Co dzieje się z grupą przyjaciół, o którą zawsze walczysz?

Razem z Marsem i Wenus w trygonie jestem pewna, że wyruszysz ochoczo do boju. Pozytywna siła przekonania i słuszności zadań pozwali Strzelcom rozwijać się, rozprzestrzenić skrzydła, aby wybrać najwyższe loty.

Całkiem nowe życie teraz właśnie się rozpoczyna. Pełnia Księżyca zamyka jeden etap za Tobą. Nie masz w sobie żalu, choć może czujesz nutkę sentymentu.Już za moment będziesz rozkwitał wśród nowych zbiorowiskach ludzi. Decyzje podejmuj z głębi serca.


Koziorożec 22.12.-20.1
Razem ze Słońcem i Jowiszem w trygonie wyruszasz w krainę powodzenia! W nowych dniach nie tylko wszystko się uda Koziorożcom, ale dodatkowo mogą oczekiwać prawdziwego szczęścia! Jowisz w koniunkcji ze Słońcem w boskim położeniu przyrzeka sumienie, że nieoczekiwanie spełni się to, o czym od dawna myślisz. Nie stój tylko w miejscu, nie czekaj! Twoim zaangażowaniem, inicjatywą, pozytywną myślą możesz zdobyć wspaniałe sukcesy!

O roli czempiona pewnie dawno już zapomniałeś uwikłany w objęcia Plutona i kwadraty Urana. Koniec wreszcie tych smutków i dramatów! Wstawaj, buduj mosty do wiktorii słuchając przy tym swojej intuicji!

Przy okazji otwórz się na ciekawe, nieznane partnerstwa. Kosmos daje listy przewodnie abyś spokojnie trafił do pierwszego, obiecanego miejsca.

Pozytywne aspekty pełni Księżyca w Rybach ma zbawienne wpływy na Koziorożca. Przed Tobą czas wielkich emocji, zbliżenia do ludzi, którzy są Twoją drugą połową. Ci, którzy od dawna tkwią w sytuacjach kryzysowych mają szansę doświadczyć niespodzianek. Jesteś szukany i będziesz odnaleziony. Radykalne zmiany w pozytywnym sensie możesz przywitać już w dzień przed pełnią Księżyca. Czujesz, że możesz w sumie być zadowolony z siebie samego. Łagodny nastrój dnia, będzie Ci bardzo odpowiadał. To, co tkwi w wewnątrz Koziorożca odpowie z oddali. Nowe, dużo lepsze życie stoi przed Tobą. Akceptuj pozytywne zmiany.Wodnik 21.1.-19.2
Planeta Mars jeszcze w opozycja odbiera energię wprowadzając Cię na niebezpieczne ringi, gdzie będziesz potrzebował dużo wyrozumiałości, spokoju oraz cierpliwości. Sytuacje zdrowotne przypominają o tym, za co trzeba się od zaraz zabrać. Nadzieja pojawia się już od środy, gdy Merkury ustawia w trygonie znajdując fantastyczne rozwiązania, popleczników, oraz pomoc ze strony bardzo niespodziewanej. Postaw na kompromisy, nie uciekaj jednak w popłochu przed konfrontacjami. Wenus w opozycji to najlepsze szanse dla singli, ale w partnerstwach trzeba będzie zrobić krok do tylu.. Mów prawdę, co leży Ci na sercu. Tylko autentyczna postawa może załagodzić konflikty. Stres i niepokój jest niedobrym doradcą w nadchodzącym tygodniu.

Pełnia Księżyca w sąsiedniej Rybie trochę Cię zamyśla. Podsumowania ostatnich czterech tygodni mogą wypaść nieciekawie. Najwyższy czas abyś pomyślał o sobie, podwinął rękawy i zaczął walczyć o swoje istnienie! Pozycja rezerwowego zawodnika nie pasuje do roli Wodnika!

Tęsknoty, wzdychanie to absolutnie za mało! Mimo, że czas jeszcze nie będzie usłany różami Słońce już w Pannie nie powinno Cię więcej ograniczać. Wenus pragnie naprawiać partnerstwa z przeszłości. Mars w opozycji nie jest konstruktywny. Na ważne przenikliwe rozmowy trzeba poczekać do czwartku. Merkury w Wadze będzie prawidłowo doradzał dodając wyczucia, błyskotliwości oraz towarzyskiej wyobraźni. Tajemnice pozostaw lepiej dla siebie.Ryba 20.2.-20.3
Słońce w opozycji w królewskiej koniunkcji z Jowisze może sprawić Ci wiele radości, gdy dobrze przygotujesz się do tego. Jest to aspekt nader korzystny, spełniający nie tylko ukryte marzenia, ale również zesłanie szczęścia do środowiska Ryby. Na wspaniałe spotkania teraz się nie nastawiaj. Koncentracja i pewność ręki będzie sprzyjać wszelkim poczynaniom. Pluton jest nadal w porządnym sextilu czyni Cię zadowoloną, silną i pewną. Dobre pomysły buduj razem jeszcze z trygonem Saturna. Jego pozycja, bowiem wkrótce będzie się zmieniała. Ważna jest realność, przestrzeganie potrzeb otoczenia, reguły, oraz tego, co nazywamy prawo. Budowanie zamków na piasku adie! Liczą się konkretne wyniki.

Do wymownej, medialnej Pełni Księżyca w Twoim znaku musisz się odpowiednio przygotować. Połączenie Księżyca z Neptunem i ustawienie w opozycji do Słońca z Jowiszem, a jeszcze wcześniej niekorzystnie z Saturnem wymaga Twojej pełnej koncentracji oraz uwagi! Abyś nie opuściła szczegółów napisz najlepiej porządny plan działania nie przegapiając niczego.. Nastrój, tak wielce melancholijny może Rybie się udzielić, przynosząc niepotrzebne zawirowania czy straty!

Energię Księżyca wykorzystaj tylko dla siebie! W tym dniu możesz załatwić wiele wsłuchując się, co radzi Twoja intuicja. Nie wiadomo skąd, nagle odbierasz posłannictwa, genialne idee rozwiązujące wiele Twoich problemów. Uwierz i zastosuj swoje! Nadprzyrodzone siły i Neptun po około 125 latach w znaku Ryby będzie spełniał wszystkie Twoje marzenia! Potrafisz odnaleźć swoje miejsce, a protekcja pojawia się od razu w postaci Jowisza w opozycji. Nie zostaniesz w ogóle sama. Spełnienia uczuciowe, partnerskie i materialne są więcej niż pewne. Zaufaj swoim pierwszym odczuciom!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji