widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-09-16

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku 14.9.15 do 20.9.15.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

"Dopóki nie uczynisz nieświadomego - świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem."
C.G.Jung

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

"Problem dzisiejszego świata - rzekł Mistrz - polega na tym, że ludzie nie chcą dojrzeć. Jeden z uczniów zapytał: - Kiedy można powiedzieć, że ktoś jest już dojrzały? - W dniu, w którym nie trzeba go w niczym okłamywać."

Zaćmienie Słońca i Nów Księżyca (13.9.15) wytycza dla wszystkich nowe drogi, nie zawsze łatwe i lekkie.

Panna jest znakiem pracy, oczyszczania i porządkowania. Wszystko, co planowane i omawiane było przez ostatnie cztery tygodnie będzie sprawdzał Merkury od czwartku w biegu wstecznym wyciągając na wierzch to, co niedokończone, źle zrozumiane, nieuporządkowane czy też nierealne.

W celu uniknięcia nieporozumień i błędów w dialogach, umowach czy istotnych kontaktach stawiaj na wysoką kulturę osobistą, znajomość faktów oraz szczegółów. Merkury w tym czasie utrudnia dogadanie, to, co obiecane niestety, nie będzie dotrzymane, podpisy unieważnione, a umowy skreślone.

Transport, przewozy, praca z komputerem, Internetem, połączenia lotnicze i wszelkiego rodzaju komunikacja jest pod wpływem niekorzystnych konstelacji.

W tym czasie nie należy dokonywać ważnych podpisów, rozpoczynać pracę czy kursy. Podróże i debaty stają pod złymi układami planet.

Najgorętsze tematy, które toczą się w naszym życiu i całego świata oraz Europy -napływu cudzoziemców zaostrza konstelacja Jowisza ustawiającego się w opozycji do Neptuna i Saturna przechodzącego do znaku Strzelca.

Planeta karmy konfrontuje nas nie tylko z innością, odmiennością wizji świta, potrzeb, nieznanych kultur, religii, ale również bada nasze zamysły, ideały humanistyczne sprowadzając nas do realu.

Błędne nastawienie, nieodpowiednia ocena warunków ze strony każdego z nas oraz polityki wielkich wodzów razem z Saturnem zatrzymuje, jak hamulec ręczny bieg rozwoju w następnym czasie spraw, sytuacji, opinii, które nie będą się sprawdzać! A nie będą na pewno..

Saturn, bowiem ustawia się w kwadracie do Jowisza i Neptuna. Saturn -Neptun jest rozmyciem wizji, struktur, Jowisz-Neptun szukaniem niecodziennych wizji, ogromnym współczuciem, ofiarą dla innych, poświeceniem.. A przy tym kwadrat Plutona z Uranem uaktywnia się. Sam Pluton niszczy stare systemy, ale nie przez uderzenie pięścią w stół, ale po cichu, po woli, dając o sobie znać, gdy już nic nie pozostaje do zebrania.

Pluton działa na podświadomość, emocje, aby rozpatrzyć swoje stanowiska, zmienić oceny wartości, przynosząc nieuchronnie transformacje. Rozpoczyna się od używania broni takiej jak; strach, bezsilność, niepewność, panika, władza, przemoc, przerażające, nieznane obsesje, zazdrość, zemsta, lęki, żądza krwi..

Pluton rządzi wszystkimi tajemnymi i podziemnymi ruchami w polityce, tym, co ciemne, zagrzebana i tym, o czym nie chcemy ani myśleć, ani mówić..

Pluton oczyszcza i regeneruje. Ale jego tranzyty są bardzo długie, ponieważ planeta porusza się powoli, rozpoczynając od ściągania na samo dno, do piekieł. Dodając intensywność, wpływając na masę i zbiorowe przeżycia w horoskopie świata.

Przez swoje właściwości i oddziaływania będzie pokazywał nam w Koziorożcu, (już od roku 2008) gdzie należy walczyć o swoje przeżycie, obszary, gdzie sabotujemy się i niszczymy sami. Aby stworzyć zupełnie inne życie, nowe istnienie. Na ruinach.

Niedzielne zaćmienie Słońca i Nów Księżyca ( 13.9.15) z Plutonem w różnych pozycjach na IC, MC, AC, DC wielu krajów( np. Austria, Niemcy, Dania, Norwegia, Szwecja, Szwajcaria, Libia, Chiny, Rosja, USA także Polska.) stawia nas nieoczekiwanie przed gwałtownymi wyzwaniami, w ogóle nie spodziewanymi( Pluton działa z ukrycia) rozpoczynając procesy zmian.

Na sytuacje polityczne, gospodarcze oraz układy miedzy-państwowe nie ma każdy z nas niestety wpływu( .chyba, że są wybory!).Dlatego stojąc w obliczy trudnych konstelacji postaraj się za każdym razem spojrzeć trzeźwo na otoczenie, nie kierując się emocjami innych, czy wiadomościami napływającymi z mediów. Nie wszystko jest prawdą, a liczby i daty są od dawna już nie aktualne. Otrzymując na razie role widzów w grze planet o przyszłość jedno jest pewne: każdy z nas musi mocno uświadomić sobie własne wartości, wizje i to, co jest dla niego najważniejsze.

W krótkim czasie trzeba będzie tych wartości już całym sercem bronić. Bez możliwości ucieczki w inne miejsca.

Zastanów się czy Twoja postaw jest zgodna z rzeczywistością? Czy służąc innym, nie szkodzisz sobie? A może czas czegoś nauczyć się, rozwijać umysł? Jaki jest sens Twojego istnienia?

Wiary, duchowości, religie, filozofie, wielkie wizje, niecodzienne wyobrażenia, a realia. Saturn, Neptun i Jowisz wskazują przed nami całkiem odmienną przyszłości.

Zdefiniuj dobrze swoje cele ograniczać się tylko do tego, co jest możliwe. Przesadne odpłynięcie lub pogoń za wyobrażeniem grozi, bowiem całkowitymi upadkami i ograniczeniami lub oddaleniem w świat, który nie istnieje.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


Baran 21.3-20.4

Pomimo opozycji Merkurego i kwadratu Plutona, konstelacje do środy nie są takie złe i należy szybko zawalczyć o to, co od dawna planujesz.

Wenus i Mars stoją, bowiem w trygonie dodając Ci chęci działania oraz aktywności fizycznej.

Brakuje jeszcze może trochę promieni Słońca, jakkolwiek wiara oraz heroiczne nastawienia wskaże Baranowi drogi, którymi trzeba wyruszyć po zwycięstwa. Jesteś silny i wiesz, na co możesz sobie pozwolić. Po nowiu Księżyca warto wybrać nieznane ścieżki i dokładniej sprecyzować ważne zamierzenia. Dzięki Twojemu zaangażowaniu możesz wszystko zdobyć. Pamiętaj o precyzji, spokojnym planowaniu i dokładnej ocenie aktualnych własnych predyspozycji.

Saturn od czwartku w Strzelcu jest Twoją wielką życzliwą dłonią. Jego trygon może zmusza do wysiłku, ale gwarantuje chwałę, zasługi i stałości w wynagrodzeniu oraz powodzeniu.

Pracy się nie boisz, dlatego przyjmij jego boską pozycję do stworzenia tego, co da Ci autorytet i pomyślne obroty rzeczy. Nowe wizje, zmiany oraz plany będą jego znakomitą domeną. Wybieraj przy tym niekonwencjonalne, ale bez szkody oświadczenia.. Wszystko, co trwałe potrzebuje więcej spokoju oraz pozytywnego nastawienia.Byk 21.4.-20.5

W czwartek możesz otwierać szampana. Dwu i pół letnia, najtrudniejsza opozycja Saturna, jego restrykcje, ograniczenia i nakazy kończą się! Razem z tym dniem poczujesz jak odchodzą się od Ciebie kłopoty, nieciekawe dni, zamyślenia i poczucie osamotnienia.

Był to jeden z najtrudniejszych tranzytów, który znowu pojawi się za około 30 laty(!)..Czas przejść, więc do życia budząc w sobie z ochotą radosne nastawienia! Jowisz, Słońca i Pluton stoją w trygonie, chroniąc Cię do dramatów!

Jeszcze trygon Neptuna może swoimi boskimi podpowiedziami ułatwiać nawet w normalnym dniu codziennym. Słuchaj swojego szóstego zmysłu. Teraz będzie się na pewno wiele optymalnie przebiegać. Planeta przeznaczenia Pluton, to wielka moc autorytetu i pokazanie się jak z najlepszej strony. Twoje wystąpienia, wymogi czy też prośby będą na pewno spełnione, jeżeli porządnie i spokojnie przygotujesz się do wszystkiego. Jowisz jest pomocą odgórną. Jego pozycja w Pannie mówi o tym, że na szczęście trzeba będzie sobie zapracować sumiennością. Tego Byk na pewno się nie boi, bowiem sam to nosisz w sobie. Twoje decyzje będą podjęte z precyzyjną starannością.

Jeszcze tylko Wenus i Mars są kulą u nogi utrudniając dogadanie się w partnerstwach wszelkiego rodzaju. Szczególnie trzecia dekada urodzonych musi dodać gazu, a przy tym uważać. Złości czy ataki ze strony otoczenia nie powinny Cię przestraszyć! Zachowaj swoje tempo pracy. Z Jowiszem i Słońcem w trygonie jesteś wstanie przeskoczyć wszystkie przeciwności! Odwagi!Bliźniak 21.5.-21.6

Druga dekada urodzonych Bliźniaków ma najlepsze konstelacje. Merkury w trygonie, Wenus i Uran w sextilu gwarantują, że wszystko samo się układa. Jesteś w odpowiednim towarzystwie, a rozmowy prowadzone są na najwyższym poziomie. Uran to niekonwencjonalność myślenia. Idziesz z przebojowością do przodu. Twoje idee są jak najbardziej niezawodne. W pierwszej linii jesteś sam, ze sobą w zgodzie, aby zaplanować wszystko jak należy. Otoczenie akceptuje z radością Twoje zamysły.

Pierwsza dekada jest pod wpływem kwadratów Jowisza i Neptuna oraz rozpoczynającej się żmudnej opozycji Saturna. Wytyczne odgórne, prawo, przepisy oraz przeciwieństwa będą wymagały od Bliźniaka ogromnej dyscypliny.

Warto razem z Saturnem w tej pozycji jeszcze raz przyjrzeć się kondycji zdrowotnej. Nie lekceważ przepisów medycznych. Tydzień może nie będzie łatwy, jednak warto posłuchać, co mówi Twoja intuicja.

Trzecia dekada urodzonych z kwadratem Słońca natrafia na przeszkody, niechęć współpracowników lub Tobie najbliższych. Mars w sextilu będzie gwarantował pozytywne energie! Wszystko jest do przezwyciężenia. Polegaj na swojej oryginalności i pomysłowości!Rak 22.6.-22.7.

Słońce i Jowisza dla pierwszej dekady urodzonych to wskazówki i drogowskazy do szczęścia i zadowolenia. Razem z tymi obiektami Rak może się szybo spełnić. Daj z siebie wszystko! Stawiaj przy okazji najwyższe priorytety. Zaraz po nowiu Księżyca masz największe szanse zdobycia korony. Jeszcze tylko więcej spokoju, a całe siedem dni przebiegnie z ogromnym zadowoleniem.

Druga dekada urodzonych Raków musi liczyć na przeciwności z opozycją Plutona, kwadratem Urana i dodatkowo Merkurego rozpoczynjącego bieg wsteczny. Czasami trzeba się zatrzymać rozwiązując stare z większą precyzją. Zagadką może być dla Ciebie otoczenie.

Powinieneś sam dodać sobie respektu. Zmieniając swoje nastawienie możesz z łatwością prześcigać problemy. Sprawiedliwość jest luksusem na tym świecie. Znajdź drogę do wyższych celów. Stan zdrowia przydałoby się zbadać. Kiedy przechodziłeś ostanie kontrole?

Trzecia dekada z sextilem Słońca ma już pomoc gwiazd po swojej stronie. Wszelkie dobre moce są przy Tobie. Spotkania, ważne rozmowy czy też deklaracje załatw do środka tygodnia. Usłyszana z boku krytyka nie musi Ciebie dotyczyć. Schodź z ochotą z drogi ludziom negatywnym i niecierpliwym. Liczysz się Ty, Twoje założenia, a nie opinia otoczenia!Lew 23.7.-23.8

Wiele wspaniałych pomysłów oraz doświadczeń wpada Ci niespodziewanie do głowy zaraz po Nowiu Księżyca. Przyczyną są na pewno Uran, Mars i Wenus w prawidłowym położeniu. Wszystkie planety czynią Cię optymistycznym, radosnym i od rana uśmiechniętym.

Miłość i uczucia nie mogą w Twoim życiu zajmować toru bocznego. Wykorzystaj jeszcze czas razem z gwiazdami miłości do załatwienia w związkach wszelkiego rodzaju tego, co najważniejsze! Biorąc udział jednocześnie w uciechach dnia codziennego nie popełniasz żadnego błędu. Śmiało pozwól sobie na to, co jeszcze nie wypróbowałeś!

Spawy gospodarcze Twojego domu można by także w tym tygodniu podreperować. Merkury jeszcze do czwartku jest w biegu prostym. Przechodź do istotnych debat! Pomysłowości, konkretnych argumentów i siły przebicia na pewno nie będzie teraz brakowało!

Uranus w towarzystwie Marsa będzie namawiał Lwa do opuszczenia starych dróg myślenia. Podpowiedzi oryginalnej planety należy w skupieniu wysłuchać. Niecodzienne czynności, innowacyjne wizje i rewolucyjne zadania stają na porządku dnia codziennego!

18.9.15 Saturn opuszcza swoją trudną pozycję kwadratu. Jesteś uwolniony od jego krytyki, ciągłego popędzania i ograniczeń odgórnych przeznaczenia! Droga przed Lwem roztacza się bardzo jasna. Teraz wszystko będzie przebiegać łatwiej. Szczęście nie opuszcza Cię ani na kroki!


Panna 24.8.-23.9

Jowisz w Twoim znaku świeci swoim najjaśniejszym blaskiem. Może po Nowiu Księżyca i zaćmieniu Słońca zmieniasz nagle swoje priorytety. Pomimo to wszystko będzie szło ku lepszemu. Przed Tobą tylko same najświetniejsze momenty!

Uwagę należy zwrócić niemniej jednak na dokładną opozycję Neptuna. Pierwsza dekada urodzonych powinna dokładnie przyjrzeć się otoczenie. Pogonie za przedziwnymi, nierealistycznymi wizjami nie przyniosą nic dobrego. Nie ufaj również wszystkim dookoła. Twój Merkury będzie się zatrzymywał, abyś jeszcze raz dookoła korygowała osobiste priorytety. Spożytkuj się przy tym jowiszowe mądrości, własną analizę oraz wyostrzoną perfekcję.

Na zdobycie tego, czemu poświęcasz najwięcej czasu będzie potrzebowała dużo cierpliwości i stanowczość. Twoja siła wewnętrzna jest zapewniona dzięki trogonowi Plutona. Nie komplikuj tylko dodatkowo niczego swoimi nielojalnymi przemyśleniami. Wiarą w siebie i zdecydowaniem dążysz swobodnie do celu. Oprzyj się jeszcze na własnym doświadczeniu, przeżyciach oraz tym, co w ostatnich chwilach dostrzegłaś. Gwiazdy będą sprzyjać w każdym zamierzeniu.

To, co czujesz i słyszysz w sercu niech będzie kierunkowskazem i wytyczną do celu. Radość oczekujesz w każdym oka mgnieniu nowego tygodnia. Panna pozostaje dzieckiem szczęścia.Waga 24.9.-23.10

Zadowolona, szczęśliwa i pełna radosnych uniesień rozpoczynasz nadchodzący tydzień. Merkury w Twoim znaku jeszcze do czwartku sprzyja ciekawym spotkaniom, nawiązywaniu znajomości, komunikacji wszelkiego rodzaju, podróżą czy też pisaniu i zdawaniu egzaminom.

Jego zatrzymanie i wyruszenie w bieg prosty, może jednak Cię zaskoczyć. Powierzchowne załatwione spraw, niedogadanie lub spłycenie ważności spraw przeszłych dochodzi nagle do głosu. To, co się nie udało lub przegapiłaś w istotnym czasie trzeba będzie jeszcze raz się zająć. Pierwsza dekada urodzonych Wag już z sextilem Saturna podejdzie z powagą i ogromną odpowiedzialnością do postawionych zadań.

Wszak jesteś znakiem kardynalnym! Saturn ułatwia zdobywać powodzenie, a dyscyplina będzie dla Ciebie priorytetem.

Druga dekadą urodzonych ma mieszane konstelacje. Gdy jedni w miłosnym uniesieniu zapominają o bożym świecie, inni walczą z kwadratem Plutona i opozycją Urana budując całkiem odmienne życie. Czas nadszedł abyś pomyślała o sobie. Rewolucyjne przekształcenia i podpowiedzi Urana przydadzą się na pewno w następnym etapie.. Otwórz się na nowe, zaryzykuje, co nieco. W ten sposób możesz tylko wygrać i uzyskać zwycięstwo!

Mars dostarcza trzeciej dekadzie urodzonych wiele energii. Partnerstwa wszelkiego rodzaju profitują od pozytywnej konstelacji. Uczuciowo i emocjonalnie można Ci jeszcze pozazdrościć, a Ty sama na pewno nie zrobisz już błędu. Wykorzystując swoje męstwo, zauważasz ile niespodziewanie otwiera się nowych dróg przed Tobą.

Waga obejmuje pierwszeństwo. Nie musisz oglądać się już za siebie.Skorpion 24.10.-22.11

Przed Skorpionem bardzo ważny tydzień. Saturn po długim czasie opuszcza Twój znak, pozostawiając na pewno ogromne przeobrażenia. Znak karmy wróci dopiero za około trzydziestu laty, możesz, więc ze swoboda odetchnąć! Wszystko, co do tej pory Cię ograniczało, hamując rozwój, zabierając radość życia żegnasz już w nadchodzący piątek. Gwarantowane jest, że nie będzie tylko jaśniej i swobodniej, ale również o wiele radośniej.

Zamiany i przeżycie, które doświadczyłeś na pewno nie były przyjemne. Nie warto tej przeszłości już pamiętać. Konsekwencje jednak są nieodwołalnie wprowadzone w dzień codzienny.

Pierwsza i druga dekada urodzonych ma już przy sobie pozytywnie dostarczoną energię w postaci sextilu Jowisza, Plutona i trygonu Neptuna.

Szczęśliwe przeobrażenia, radosne momenty losu są pomocą zesłaną z nieba. Nie musisz się już zamartwiać i doszukiwać podstępu. Gwiazdy są po Twojej stronie. Prywatnie i zawodowe będzie robił nieodwołalnie wielkie postępy.

Trzecia dekada urodzonych powinna jeszcze zwrócić uwagę na swoje zdrowie i nieprzyjemnie nastawienie, może ze strony najbliższej kompanii. Mars w kwadracie może być nie przyjemny, jednak sextil Słońca ułatwia zlikwidowanie z drogi nieprzyjemności, zrobić odpowiednie porządki i odseparować się od tego, co już Ci w ogóle nie potrzeba.

Dla Skorpiona nadeszła faza większego błogostanu. Powodzenia stoi pod Twoimi drzwiami. Odważ się jeszcze ze spokojem je otworzyć.


Strzelec 23.11.-21.12

Dla Ciebie rozpoczyna się nowy czas. Przejście Saturna do Twojego znaku reanimuje wyzwania i zadnia od grudnia roku 2014. Saturn będzie wprowadzał zmiany bardzo powoli. Jego priorytetem jest bezpieczeństwo, stałość i ogromna dyscyplina. Kieruj się od piątku regułami i zasadami, akceptując, że nie wszystko będzie tak jak sobie wyobrażasz. Twoje wizje, nastawienie i cele będą poddane testowi. Ty sam zaprowadzony do pewności, bezpieczeństwa i poznania własnego dobra z zupełnie innej strony.

Pierwsza dekada z Saturnem i Węzłem Księżycowym będzie spotykać ważne osoby. Przeznaczenowe, poważne rozmowy dają Ci pewność i poczucie, że czujesz się jak u siebie w domu. Nie pozwól jeszcze zwieść się Neptunowi i Jowiszowi w kwadracie, który będzie z lubością namawiać do przesady. Wszystko musi być dokładnie przemyślane. Decyzje podejmuj teraz, najlepiej do nadchodzącego piątku. Merkury, bowiem będzie się zatrzymywał nie dając jasności i bezpośredniości. Słuchaj, co mówi Twoje serce. Ono zna wszystkie odpowiedzi.

Druga i trzecia dekad urodzonych ma świetne konstelacje z pozytywnie nastwioną Wenus, Marsem i Uranem. Po nowiu Księżyca warto zabrać się do pracy. Powodzenie poparte niespodziewanie świetnymi pomysłami jest więcej niż pewne!

Strona uczuciowa Strzelca jest najważniejszym tematem nadchodzącego tygodnia. Otwórz się na nowe układy, partnerstwa i propozycje uwzględniając fakty oraz wymogi realnego otoczenia!


Koziorożec 22.12.-20.1

Nadszedł czas ważnych decyzji, gdy po nowiu Księżyca planety ustawią się w trygonie. Nie czekaj tylko do końca tygodnia. Niech czwartek będzie ostatnim dniem wyjątkowym. Merkury przygotowujący się do biegu wstecznego może, bowiem wprowadzić chaos i niejasne sytuacje. Słońce, Jowisz i Neptun jest Twoją ochroną. Razem z tymi planetami patrzysz już tylko w przyszłość, zajmując się przede wszystkim sobą.

Jesteś aktywny i zdecydowany wiedząc, co jest priorytetem i sensem dnia następnego. Wytyczone przez Ciebie cele będą zdobyte bardzo powoli, jednak czujesz, że przy pomocy pięknych gwiazd na pewno je osiągniesz. Korzystając z poparcia planet odważ się wypowiedzieć to, co ukrywałeś. Twoja osoba, życie i dzień następny leży, bowiem w Twoich rękach, prawdzie i poczucia utęsknionego bezpieczeństwa. Stare musisz wyeliminować, nowe przywitać z promiennym uśmiechem.

Przed pierwszą i trzecią dekadą urodzonych bardzo piękne siedem dni. Praca, spirytualna strona i życie prywatne rozwija się według ustalonego planu, a Ty już wiesz, że wszystko wymaga Twojej osobistej inicjatywy. Druga dekada urodzonych z Plutonem w koniunkcji, Uranem i Merkurym w kwadracie powinna koncentrować się na szczegóły. Siłę Twoich doświadczeń trzeba wykorzystać do zamykania nieciekawej przeszłości i budowanie tego, co jeszcze Ci nieznane. Nowe kontakty, nawet z daleka będą swobodnie nawiązane. Posłuż się przy tym niecodziennymi pomysłami. Moc pozytywnych gwiazd jest razem z Tobą!Wodnik 21.1.-19.2

Dla Ciebie rozpoczyna się ostatni, trudny tydzień pełen ograniczeń oraz przeszkód. Trzecia dekada urodzonych z opozycją Marsa i kończącym się kwadratem Saturna musi koncentrować się przede wszystkim na sobie, swoim zdrowiu i reakcji otoczenia.

Nie pozwól ostatni raz się sprowokować, akceptując postawione Ci niemożliwości przez siły wyższe. Czas płynie i wiele będzie się zmieniać z przejściem Słońca do Wagi na Twoją korzyść. Cierpliwości.

Merkury w trygonie, ale od piątku w biegu wstecznym porządkuje to, co się wcześniej nie udało. Naucz się czerpać zyski z tego czasu przechodząc do kontroli, napraw i wszelkich korektur. Nawiązuj kooperacje z tymi, którzy mogą Ci pomoc.

Pewności i zdecydowania dostarcza również Wenus z Uranem w komitywie dbając o Twoje pozytywne nastawienie, dobry nastrój i lekkość w wypełnianiu obowiązków.

Partnerstwa i związki narzucają konieczność popraw i spojrzenia z całkiem innej perspektywy. Myśl o sobie! Cenzurka innych może jest ważna, ale Ty sam wiesz przecież, czego najbardziej Ci brakuje.

Rozstrzygnięcia muszą zapadać po mądrych przemyśleniach. Gdy Wodnik czuje się znakomicie, tak i odbierają go jego najbliżsi.Ryba 20.2.-20.3

Po dzisiejszym nowiu i zaćmieniu Słońca w opozycji do Twojego znaku możesz przygotować się na życiowe rewolucje.. Cuda także mogą się przydarzyć, gdy uwzględnisz w swoich poczynaniach realia wszystkich barw gwiazd, bez wyjątku. Twoja inicjatywa będzie się liczyć!

Posłannictwa z góry, przede wszystkim ze strony Neptuna akceptuj od razu wsłuchując się jednocześnie, co przekazuje Jowisz z największej odległości. Dobre planety pragną wziąć Rybę w swoją opiekę. Pluton zapewnia siły, pochlebną energię i radość z samej siebie!

Nowo poznani ludzie dysponują ciekawymi pomysłami mając wpływ na Twój kreatywny rozwój. Pozostań całą sobą w obiektywnym świecie. Saturn, planeta przeznaczenia będzie ustawiał się w kwadracie rozpoczynając wielki test aktualnych sytuacji sięgając przy tym aż do roku 2014.

Środek tygodnia przeznacz na załatwienie wszystkich najważniejszy spraw. Księżyc będzie przebywał w znaku wody pomagając bez obawy i fałszu. Autentyczność musisz brać w rachubę.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji